Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) zojjektum válasza v!ct0y (#80450) üzenetére


zojjektum
senior tag

:R Köszönöm!!

(#80452) DJ. Ru$y válasza zojjektum (#80449) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyira rá vagytok parázva erre a garantált sávszélességre, optikán majdnem 7/24-ben a maximális sebesség közeli érték áll rendelkezésre, nem véletlen van gigabites csomag is optikán. Arról nem beszélve, hogy gondolom az is meglepetés lesz, hogy 120 Mb le és 50 Mb fel optikán az XXL csomag.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80453) Photrik ^^ válasza zojjektum (#80449) üzenetére


Photrik ^^
csendes tag

Helló!

5 hónapja van bekötve Netmánia XXL + IPTV Családi+HD + Hoppá Plusz. (GPON Optika)
Az internet sebessége mindig hozza a maximumot (csúcsidőben is). :))

[ Szerkesztve ]

(#80454) zojjektum válasza Photrik ^^ (#80453) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi!

((#80452) DJ. Ru$y
Azért vagyok ráparázva,mert ezidáig soha sem volt optikai netem, volt helyette a 29-es körzetben (senkiföldje 10600ftért 8 mega net amiből mostanában jó, ha a fele megvolt) jó kis upc előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#80455) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Sziasztok!
Este ránéztem a torrent letöltésre és csodálkozva figyeltem hogy a letöltés átlibben a 2 MB/sec-en.
Mondom mi a fene, eddig 1,8 fölé nem ment (20 Mbites ADSL-em lenne, sosem tudott annyit).
Na megnéztem a ZTE modem konfig felületét és a következő adatokat láttam:

Jól látom hogy ez a vonal tudná a 30 Mbitet?
Bondinggal meg az 50-et is?
Weben nem enged csomagot váltani csak 20 Mbit elérhető a címemen (gondolom nem naprakész a kalkulátor).
Érdemes rágyúrni a nagyobb csomagra?

(#80456) C0d3r válasza zojjektum (#80454) üzenetére


C0d3r
addikt

Optika meg DSL ég és Föld, nyugodtan rendelheted, mostanában nem lesz szűk keresztmetszet. Nem számít a központtól való távolság, és azon se kell kattogni, hogy vajon mennyire fog belassulni a net csúcsidőben, mennyien kezdik el maxon járatni. Ha nincs meg közel a teljes sebesség, akkor a helyi (otthoni) hálózatban (kábel/router) keresendő a probléma.

(#80457) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Ez most kicsit off:

Trollok úgy látszik mindenhol vannak. Beírtam valamit a német Telekom egy fórumába (angolul), pillanatok alatt rám szállt egy troll, hogy ezzel a dologgal menjek a magyar Telekomhoz, mert a két cégnek semmi köze egymáshoz. Egészen addig ezt mondogatta, amíg be nem linkeltem neki, hogy ki a tulajdonosa a Magyar Telekomnak.

Aquila non captat muscas.

(#80458) btz válasza n@p@lm (#80455) üzenetére


btz
addikt

Igen tudná és érdemes átváltani.

ⓑⓣⓩ

(#80459) Hoorus válasza C0d3r (#80456) üzenetére


Hoorus
őstag

Azt lehet tudni, hogy ha az ONT-t nem vesszük számításba, mi az optikai hálózat felső határa sávszélességben, amit egyszerű ONT cserével a jövőben el lehet majd érni?

(#80460) DJ. Ru$y válasza Hoorus (#80459) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kár is erről elméleti síkon beszélni szerintem, sokáig a gigabit lesz a határ...

10 Gigabitet lehet tolni amúgy optikán, nyilván a kérdés, hogy a gerincek bírják-e majd, de mivel otthon sem egyszerű és végképp nem olcsó a gigabit feletti átvitel így szerintem erről kár még beszélni. Egy 10 Gb-es hálókártya veri a 100e Ft-ot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80461) viktorhu válasza DJ. Ru$y (#80460) üzenetére


viktorhu
veterán

Dehát pont ez az optika lényege, hogy most végre várhatóan nem az infrastruktúra fogja hosszú évekig a korlátot jelenteni. Az ADSL már új korában is kényszermegoldás volt, valahogy rá kellett tolni a netet az évtizedek munkájával és költségével kiépült madzaghálózatra (sokan vártak hosszú ideig a telefonra, szóval nem kis dolog a fizikai infrastruktúra). Most meg ha fejlődik a technika, sima eszközcserével előbbre lehet majd lépni.

(#80462) n@p@lm válasza btz (#80458) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm, meg is igényeltem, kíváncsi leszek mennyire lesz döccenőmentes az átállás. :)

(#80463) DJ. Ru$y válasza viktorhu (#80461) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem érted... Nem mondtam, hogy nem lehet előre lépni, de vegyél egy olyan hálókártyát ami egy gépen kihajtja mondjuk a 10 Gb-et, mert a következő nagy lépcső nem az lesz, hogy Gb-enként lépkedünk felfele, hanem a 10 Gb (szerintem), vagy mutass egy olyan átlagos(!) háztartást, ahol akár 10 éven belül is az 1 Gb-es internet jelenti majd az infokommunikáció szűk keresztmetszetét.

Itt is nagyon sokan nem használják ki hiába váltottak rá, azért váltottak rá, mert 120 Mb és 1 Gb között nincs más csomag. Vagy szimplán a feltöltés kellett az embereknek, hogy akár otthonról dolgozhassanak stb.

A fejlődés nem fog megállni és ennek senki nem is fog az útjába állni, de most olyanon gondolkodni, hogy az 1 Gb-es eszközöket cserélni, meg elméleteket gyártani felesleges.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80464) nikos21 válasza Photrik ^^ (#80453) üzenetére


nikos21
aktív tag

Szia nekem az 1000 net max 150 letöltési sebességgel pörög pedig a bekötést követő 2 hétben 980 volt :W

(#80465) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Speedport W724v után kötnének egy routert.
Mi a legegyszerubb módja, hogy stabilabb, erősebb legyen a WiFi jelerosseg?
Mivel nem vagyok ott a helyszínen, ezért kellene egy olyan megoldás, ami könnyű.
A router ami utána lenne kötve a következő módokat tudja :
-Primary base station
-WiFi Repeater mode
-Network repeater(extended existing network)

Repeaterben gondolom az adott wifi hálózat adatait kellene csak megadni és azt ismételné.
Network repeaterben meg pppoe adatokat.

(#80466) DJ. Ru$y válasza nikos21 (#80464) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És, akkor nem jelented be hibára? Ha a garantált sincs meg? Azzal, hogy itt fejeled a falat, nem fog megoldódni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80467) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#80465) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A network repeater-t rosszul gondolod, ott egy sima AP-ként működik szerintem kap egy IP címet a Speedporttól és viszont hallás. A primary base station opció az amikor ő a fő router és a bejelentkezést átveszi a Speedporttól.

Na mi a helyzet, mégis működik a Speedport, ha nincs rajta a Xiaomi? Appként kötném így még mindig, de, ha valakinek nincsenek alap hálózatos ismeretei, akkor lehet nem állítanám neki... Ezt neked kellene megcsinálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80468) ekrisztian válasza DJ. Ru$y (#80467) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Nekem szerencsére nincs telefon, és IPTV, így csak modemként használom a 724-et.
Nem sok ilyen instabil cuccot láttam.
Javítom magam, mivel modemként használom, így nincs telefon rákötve. Előfizetés tartalmazza.
Viszont így modem módban stabil. Csak már kellene cserélnem a 1043-as TP-Linket, mert ugye az meg nem tud 5Ghz-s wifit. :)
:R

(#80469) nikos21 válasza DJ. Ru$y (#80466) üzenetére


nikos21
aktív tag

Voltam már bent a t pontba mondták hívjam fel a 1412 és ott jelentsen be fel is hívtam azt mondja a szervizes hogy az 1G kimegy és nálam gyenge a gép érdeket mert eleinte hasított :F

(#80470) DJ. Ru$y válasza nikos21 (#80469) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszahív, másik ügyfélszolgálatosnak ugyanezt elmond, ha tényleg látják, hogy működik, akkor el kell kezdeni nézni a helyi hálózatban is a hibát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80471) gF válasza Chereiose (#80410) üzenetére


gF
senior tag

Torrenttel kapcsolatban néhány saját tapasztalat: [link]
Dióhéjban: Simán elérhető ott is a 100+ MB/s letöltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#80472) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv, valaki tudja hogy kell ezen a f#s speedport w724v ci routere lecserélni a f#s buta magyar telekomos szoftvert egy másikra? azt néztem hogy a deutsche telekom idén már adott firmware frissítést nekem még mindig ugyan az van rajta amivel megkaptam és eléggé idegesít hogy az opciók 90%át kigyomlálta a telekom, megnéztem, ugyan ilyen van a cosmote görög szolgáltatónak is... se a deutsche telekomos se a cosmote firmware-t nem veszi be,azt írja hogy nem erre a modelre van,holott ez nem igaz...valaki tudna ebben segíteni?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80473) Chereiose válasza gF (#80471) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi, letöltöm ezt :) És akkor remélem végre jó gyors lesz. Kell beállítani valamit rajta?

[ Szerkesztve ]

(#80474) DJ. Ru$y válasza st3v3np3t3r (#80472) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne erőltesd, ha tönkre vágod az eszközt a nyakadba varrják az árát. Ha ilyen igényeid vannak miért nem teszel mögé egy saját routert és dobsz rá Tomatot, Metlint stb?! :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80475) Chereiose válasza gF (#80471) üzenetére


Chereiose
addikt

Na ez a program nekem kemény 2 megával szedi a torrentet :D egyre jobb.

(#80476) DJ. Ru$y válasza Chereiose (#80473) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van saját topikja, akkor ezt miért itt kell offban? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80477) Chereiose válasza DJ. Ru$y (#80476) üzenetére


Chereiose
addikt

Mert ide írt a kolléga :)

(#80478) st3v3np3t3r válasza DJ. Ru$y (#80474) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem szolgáltatós :D bolhapiacon vettem 2ezer forintért :DDD tehát max ha offba megy akkor 2ezrem bánja :D amúgy pppoe kapcsolattal próbálnám használni, a cosmote firmware kezeli Lan1/Link1en a pppoe kapcsolatot, ez a fos telekomos meg nem...

cosmote router kézikönyvéből...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80479) Gubek-Einste válasza st3v3np3t3r (#80478) üzenetére

A T-s eszközben is van lehetőség a PPPoE Passthrough használatára.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80480) DJ. Ru$y válasza st3v3np3t3r (#80478) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De miért kell a LAN1-en, ha van rajta DSL port? Szolgáltatós eszközt biztos nem akarnék routernek használni.

Amúgy meg tudja:

Csak rossz helyen keresed... Ha kérdeztél volna elmondjuk, nem kell ehhez másik szoftver. Settings -> External modem

Gubek-Einste
Nem PPPoE átengedés kell neki, hanem az, hogy a LAN1-et WAN-ként kezelje, elé akar kötni egy modemet,ONT-ot, HGW-t stb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80481) st3v3np3t3r válasza DJ. Ru$y (#80480) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez nem az...ez az opció csak azt engedi hogy külső modemről kapjon kacsolatot...ez működik is, ha rákötöm a netgearemről a már élő netkapcsolatot, akkor a Lan2-4+wifin jön is a net, de közvetlenül a wan-t nem kezeli a telekomos fw...ne értsük félre mi mit jelent :)
"allow internet connection on socket Lan1/link via external modem" vagyis engedje az internet kapcsolatot a Lan1/link foglalaton külső modemről...igen,de ez csak már élő internet kapcsolat esetén működik. a cosmote fw viszont direct wan kapcsolat fogadásra állítja át nem pedig szimpla uplink kapcsolatra...na,pont ezért akarom lecserélni a f#s telekomos fw-t, mert nagyon buta és sok funkció ki van belőle gyalulva

nem akarok elékötni semmi :) pont azért akarom lecserélni az fw-t hogy ne keljen external modem :) hanem a router legyen a modem is(a cosmote speedpott w724v ci fw kezeli ezt a funkciót)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80482) Gubek-Einste válasza st3v3np3t3r (#80481) üzenetére

Miért nem használsz egy saját router inkább ahelyett, hogy szenvedsz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80483) st3v3np3t3r válasza Gubek-Einste (#80482) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

van egy netgear wnr614em, ezt a speedportot tartaléknak akarom megcsinálni...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80484) DJ. Ru$y válasza st3v3np3t3r (#80481) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A már élő net kapcsolatot bármivel lehet switchelni LAN-on, ilyen alapon a funkciónak amiről a képet betettem semmi értelme nem lenne.

Nem tudok róla, hogy bárkinek is sikerült volna erre az eszközre más szoftvert rakni. Nem ér annyit az egész, hogy ezzel szívsz...

Ha körülnézel aprón, akkor ennyi pénzért "normális" routert kaptál volna, ami tartaléknak tökéletes.

Még mindig nem értelek, ez egy DSL modem + router egyben, DSL-t kábelt bedugod a DSL aljazatba lesz rajta net... Most akkor milyen nem akarsz plusz modemet dologról beszélünk?

Gubek-Einste
+1

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80485) st3v3np3t3r válasza Gubek-Einste (#80479) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

van,de a telekomos f#s fw csak vdsl vonalon kezeli :) a cosmote fw meg lan1/link-et állítja át wan kezelésre,vagyis a vdsl bemenetet letiltja és az azon érkező kapcsolat kezelést irányítja át lan1re

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80486) DJ. Ru$y válasza st3v3np3t3r (#80485) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mi lenne, ha leírnád végre magyarul, hogy milyen eszközeid, milyen interneted van és mire akarod használni, melyik eszköz helyett akarod használni.

Cosmote-s fw pedig nem fog felmenni rá, max, ha belenyúlsz a lelkébe és az nem a webfelületén kezdődik, hanem telnet és társai, ott lehet okosítani ilyet maximum.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80487) st3v3np3t3r válasza DJ. Ru$y (#80486) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

digi100pro-m van, amit egy netgear wnr614el használok ezt a speedportot tartalékának akarom megcsinálni.

a digi utp-n jön pppoe-t használ, nekem az is jó lenne ha ebbe a f#s fw-be lehetne mókolni valamit hogy kezelje a wan-t lan1/link-en...

ssh/telnet nem áll messze... volt tp-linkem, azon az openwrt-t finom hangoltam ssh-n :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80488) DJ. Ru$y válasza st3v3np3t3r (#80487) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak azt nem értem miért nem célhardvert vettél és miért egy szolgáltatós "fost", szerintem ez felejtős sztori, ha dchard erre jár lehet megcáfol, de ez földi halandónak szerintem nem 10 perces kivitelezésű dolog.

Add el egy VDSL2 előfizetéssel rendelkező embernek és vegyél belőle egy routert.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80489) st3v3np3t3r válasza DJ. Ru$y (#80488) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az usb2.0 miatt is vettem meg...mert ha más nem lesz belőle NAS :D még ha annak is fogom használni 2.000Ft-ért sehol nem veszek hálózati tárolót :D

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80490) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Egy kis Telekom betekintés mindenkinek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80491) seger


seger
addikt

Srácok! Ezek az eseménynapló bejegyzések micsodák?

(#80492) ekrisztian válasza st3v3np3t3r (#80489) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:D
Te tudsz élni!
Usb 2.0/ NAS? Egy Speedporton? :D
:R

(#80493) st3v3np3t3r válasza ekrisztian (#80492) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hivatalos leírásban 2.0-át ír :D
a hálózati tároló funkció működik :D
lehet belőle már hálózati tároló :D

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80494) dchard válasza DJ. Ru$y (#80488) üzenetére


dchard
veterán

Speedport-okat emlékeim szerint már szerelték külön WAN porttal, vagy ha nem, akkor valamelyik LAN port beállítható volt, tehát lehet őket normál routerként is használni.

Tény, hogy ilyen szolgáltatói fosokat lehet venni néha 2-3 ropiért, és ha valakinek mondjuk csak egy olcsó AC-s access point kell, azt ebből is lehet csinálni. Vagy minimál router nyaralóba, nagyszülőkhöz stb.

Nyilván nem összehasonlítható sem tudásban sem kapacitásban, de azért tudok elképzelni olyan fillérbaszó jóárasított elvárást, ahová elég lehet. Nincs ezzel gond, csak tisztában kell lenni a limitációival.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#80495) Gubek-Einste válasza dchard (#80494) üzenetére

Itt nem az a kérdés, hogy megvalósítható-e vagy hogy érdemes-e megcsinálni, hanem mennyire bonyolult a megalósítása és a T-s eszközt hogyan lehet erre rávenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80496) Gubek-Einste válasza st3v3np3t3r (#80493) üzenetére

Én inkább egy TP-Link 842ND-t vettem volna ilyen igénnyel, valamilyen OpenWRT alapú CFW rá és kész, nincsen további gond.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80497) MY2K válasza n@p@lm (#80455) üzenetére


MY2K
aktív tag

Hello! Amit az eszköz számol max sebességnek az papíron annyi. 51es csillapítással meg 8as marginnel nem lesz stabil a 30as csomag (ha netán áthúzná a rendszer akkor meg jelentgetnéd hibára hogy szakadozik) szóval ne tedd. Bondiggal kapcsolatban meg keress helyben egy Telekomos szerelőt és egyeztess vele hogy a lakcímeden kivitelezhető ez a fajta bekötés. Talán az egy járhatóbb út lenne. Üdv egy jóakaró ;)

[ Szerkesztve ]

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#80498) dchard válasza n@p@lm (#80455) üzenetére


dchard
veterán

Ezen a vonalon fog mennia 30-as csomag, legrosszabb esetben 28megabittel lefelé. Felfelé simán megleszaz 5mega, a fölöttem szóló kolléga megint nem vette észre, hogy vastagon van adásteljesítmény tartalék.

30-asnál gyorsabb csomag csak bondinggal, ha ugyan hajlandóak megkötni. Én első körben a 30-ast céloznám meg, de neked kell tudnod, hogy mennyire kell a nagyobb feltöltés, elsősorban amiatt érdemes váltani ezen a vonalon.

Ha a lakás/ház telefon hálózatán lehet még optimalizálni, azt érdemes megtenni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#80499) st3v3np3t3r válasza Gubek-Einste (#80496) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

olyan sokat nem volt kedvem ilyenre költeni :) meg volt egy pár tp-linkem,sokat kellett visszahordanom szervizbe, mindbe megsült a proci...nem bírták a folyamatos terhelést...anno egyet szétszedtem megnézni, elég picinek tűnt az a hűtőborda rajta,nen csodálom hogy mind megsült, ha nem tudta a borda hűteni :) akkor megfogadtam hogy tp-linket soha többet ... áttértem d-linkre, a d-link bírta,viszont nem volt hozzá frissítés,sokszor fagytak,de nem melegedés miatt. most netgearre áltam rá,ez bírja,nem melegszik és nem fagyott le,a régi helyen 1,5évet ment 24/7ben, közel 80-90%os terheltséggel és nem kellett egyszer sem újraindítani...
ezt a speedportot azért vettem meg mert rohadt olcsó volt, gigabites,usb, dual wifi-s(2,4/5)...

én se firtatom hogy ki milyen routert vesz, íg szerintem legyen ez fordítva...ha tud nekem valaki segíteni megköszönöm, ha nem akkor keresgélek tovább(amúgy a hup fórumon 2éves topikban olvastam hogy lan oldalról hozzá lehet férni a belső nem webes felülethez)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#80500) st3v3np3t3r válasza dchard (#80494) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem pusztán tartaléknak kellene,de a telekomos f#s fw-ben rengeteg funció tiltott az cosmote-éhoz képes...readásul még a német telekomos rendszert sem fogadja el holott ugyan olyan...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.