Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) DJ. Ru$y válasza javorszky (#80050) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ajánlom figyelmedbe C0d3r hozzászólását a témában, hátha megoldást hoz neked is.

Keresőnek: Huawei HA35-11 wifi probléma gyorsító opció

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80052) Bakter82


Bakter82
csendes tag

Hali!
Érdeklődöm hogy iptv stb lehet e valahogy időzíteni pl reggel 5:30 kor bekapcs?

(#80053) Looserke


Looserke
őstag

Váltottam SatTV-ről IPTV-re, de a szerelő a parabola antennával nem foglalkozott. Maradt fent a falon. Ez az antenna az én birtokomba került? Csak mert a beltéri egységeket azt elvitte magával...

(#80054) Soriano válasza Looserke (#80053) üzenetére


Soriano
tag

Igen, a parabola a te tulajdonod.

(#80055) C0d3r válasza DJ. Ru$y (#80051) üzenetére


C0d3r
addikt

Új firmware-ből kigyomlálták ezt a funkciót, nekem konkrétan a frissítés óta használhatatlan az eszköz wifi része. Random ledobja a telefont és képtelen újracsatlakozni, több telóval is eljátssza. De olyan szinten vacak, hogy hiába kapcsolom ki-be HGW-n a Wifi-t, az nem oldja meg, komplett restart kell neki.
Hosszas vesződés (többszöri factory resettel kísért, beállítások mindenféle kombinációjának kipróbálása) után mindezt megelégelve, szokás szerint saját router lett beállítva a szolgáltatós eszköz helyére.

[ Szerkesztve ]

(#80056) btz válasza Soriano (#80054) üzenetére


btz
addikt

Ismerősnél leszedték mégis mikor váltott.

ⓑⓣⓩ

(#80057) wmati válasza btz (#80056) üzenetére


wmati
addikt

Szabály szerint tokkal vonóval le kell szerelni és el kell vinni, de kutyát nem érdekli hogy ez megtörténik vagy sem. Illetve sajnos nem is minden része felhasználható, van ami azonnal kuka.

(#80058) DJ. Ru$y válasza Soriano (#80054) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát ismerősnél nem ezt mondta a szerelő... Azt mondta nincs ideje leszedni, de, ha a T keresné rajta minden jogalapja meglenne, mert az előfizetőnél "használat és megőrzés" céljából van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80059) DJ. Ru$y válasza C0d3r (#80055) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Király"...

Javaslom, aki rendelkezik ilyen eszközzel jelezze ezt a T-nek, hogy ez így nem kóser és egy újabb frissítéssel tegyék újra elérhetővé, ugyanis nem hiszem, hogy a szolgáltatást hátrányosan érintené... Vagy ezzel akarnák megfogni azt amiről állítólag szó volt, hogy "nem lehet wifin megosztani"? :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80060) n@p@lm válasza Soriano (#80054) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nem az övé, a Telekom tulajdona, az más kérdés hogy nagyon kis százalékban gyűjtik be, nekem is van vagy 3 db.

(#80061) Soriano válasza DJ. Ru$y (#80058) üzenetére


Soriano
tag

Használat és megőrzés... Ez jó. Megint látszik, hogy sokat lehetne mesélni az ilyen szabályokról... Hasonló, mint a múltkori ászf baki az átírással nálad.

(#80062) Flowtation válasza n@p@lm (#80060) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem is van konzolom is, tányérom is. Gondolkodom, hogy a tányérból lehetne frankó kinti sütögetőt csinálni... :DDD Csak le kell szedni a festéket.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#80063) viharhozo


viharhozo
addikt

Hatha erdekel vkit, teruleti kepviselovel vagy mivel hosszabbitottam szerzodest. Spec 2-es teruleten lakom (UPC van), ebbol harmas kotesnel ~15% kedvezmenyt kaptam + Szuper HBO Maxpakot ingyen. A fazon szerint ugyan folyton valtozik, mit adnak, de sztem erdemes megkeresni egy ilyen embert, mert a telefonosok nem tul rugalmasak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80064) #41133696 válasza DJ. Ru$y (#80043) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk ezt a STB-szal történő lehúzást kormányzati eszközzel vagy uniós határozattal kellene szabályozni. Például úgy, hogy bizonyos számú STB - t ingyenesen kellene a szolgáltatóknak biztosítani az ügyfelek részére, amennyiben igénylik, mondjuk kettőt.

(#80065) #74774528 válasza viharhozo (#80063) üzenetére


#74774528
törölt tag

Mennyi lesz a havidíjad? Nem csak 1 hónapig van ingyen az HBO?

(#80066) #41133696 válasza #74774528 (#80065) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem is csak limitált ideig. Elég drága tételt jelent Az HBO ahhoz, hogy az előfizetés teljes ideje alatt ingyenesen legyen nézhető.

(#80067) viharhozo válasza #74774528 (#80065) üzenetére


viharhozo
addikt

Mas a konstrukcio, a szerzodes szerint semmikor nincs ingyen az HBO, az arat a tobbi szolgaltatasra adott kedvezmenyben kapom vissza. Mindent osszegezve ugy nez ki, h telefon Alap+Belfoldi csomag 1000 Ft, Netmania XXL 2500 Ft, Szuper Csaladi HD + HBO Maxpak + felvetel 5350 Ft.

Az HBO-t egyebkent szoktak osztani, a masik lakhelyemen osszel az UPC is hozzam vagta huseghosszabitaskor.

Viszont a szomszed keruletben mar nem ezt adta volna, hanem az alap Magentat (Hoppa+, Netmania L, Szuper Csaladi HD, 1 db Next S tarskartya szamhordozassal) 12k-ert.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80068) verti1


verti1
tag

Sziasztok!

Adott egy telekom-os kábeltévé előfizetés, koax+humax médiakonverter és egy crt tévé. A kérrdésem az lenne ha kicserélem a tévét egy modern tv-re akkor ezt a dobozt kihagyhatom? Ha jól értem akkor ez egy dvb-c tuner. Az új tv már tudja ezt. Vagy ugyan úgy be kell kötnöm, mert van benne valami okossága a telekomnak és nem fog jönni az eddigi adás.

Köszi

(#80069) DJ. Ru$y válasza verti1 (#80068) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem kódolt adásokat nézel, akkor simán bedugod a koaxot a TV-be, digitális csatornákat automatikusan hangolod, és amit tud be fog tenni.

Ha kódolt, akkor kell a kártya és egy kártyaolvasó a TV-dhez, ha van rajta ilyen foglalat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80070) DJ. Ru$y válasza #41133696 (#80064) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ad ingyen. 1 db-ot. Milyen alapon adjon mondjuk kettőt? Akkor már miért nem hármat? Minden szabályt/korlátot lehet cicomázni, aztán úgysem lesz soha elég, mert mindig lesz valaki, aki lázadni fog, hogy neki több kell, mert többet akar a fogához verni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80071) Klown válasza DJ. Ru$y (#80070) üzenetére


Klown
aktív tag

Mondjuk a havi 870 Ft-os díjon azért lenne mit "szelidíteni" szvsz! (V.ö. DIGI 300 Ft-jával.) Főleg, hogy elég olcsó, dzsunka cuccokat adnak. (Tatung, pff! Mélymerítés... A '90-es évek elején voltak ilyen monitorok az általános iskolám számítástechnika termében. Már akkor is silány volt, mint a PGA feliratú társaik...) Vagy mondjuk sávosan, hogy a 2. box. +300, a 3. +500, stb. De tudjuk, hogy szeretik "rányomni a ceruzát", főleg, ha nincs kokurencia... :U

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#80072) verti1 válasza DJ. Ru$y (#80069) üzenetére


verti1
tag

Köszi!

(#80073) spici válasza n@p@lm (#80060) üzenetére


spici
tag

Tévedés, az a szerződés kötéssel az ügyfél tulajdonába kerül! Ha 1 hétig van, ha 2 napig, akármeddig előfizetésed, az a te tulajdonod!

(#80074) #74774528 válasza viharhozo (#80067) üzenetére


#74774528
törölt tag

Területileg hol vagy?

(#80075) viharhozo válasza #74774528 (#80074) üzenetére


viharhozo
addikt

BP, II. ker., most jott be az UPC. Nekik kicsit jobb ajanlatuk volt, Nonstop M + FP 120 + TV Gold HD felvevovel 8200-ert, de mindenkepp at akartak kabelezni a lakast + a Horizon Box eleg foscsi, ugyh maradtam.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80076) #74774528 válasza viharhozo (#80075) üzenetére


#74774528
törölt tag

Az most "kiemelt" terület... ezért kaptál ennyire jó árat. Az HBO pedig nincs ingyen :-D

[ Szerkesztve ]

(#80077) viharhozo válasza #74774528 (#80076) üzenetére


viharhozo
addikt

Nyilvan ok is tudjak, mit ker az UPC, ergo a regi aron epeszu ember nem szerzodik veluk. Nem neztem at pontosan, de sztem meg ez is a Digis teruletek ara folott van. Viszont a kedvezmenyert tekerni kellett, a telefonos uszi magasrol tojt a fenyegetesemre, h atszerzodom az UPC-hez.

De pl. 12k-s Magentat a III. keruletben is adnak, ahol nincs versenytars, es ugy nem rossz ajanlat.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80078) bopeti98 válasza viharhozo (#80077) üzenetére


bopeti98
őstag

Mi Digis terület vagyunk, de nincsenek olyan jó árak, mint amit neked adtak. Igaz én telefonon próbáltam ajánlatokat kérni (mindjárt lejár a hűség), és az ott ülők emberek nagyjából kakilnak mindenre, arra is ha felmondod. Annyit meg nem ér az egész, hogy területi képviselő után rohangáljak, már ha egyáltalán van itt ilyen.

(#80079) #74774528 válasza bopeti98 (#80078) üzenetére


#74774528
törölt tag

Üzlet? :)

(#80080) v!ct0y válasza v!ct0y (#80038) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na megoldották a hibát. Központba volt valami.
Köszi a segítséget!

(#80081) bopeti98 válasza #74774528 (#80079) üzenetére


bopeti98
őstag

Miért, az ottani ügyintézőknek nem ugyan azt dobja a gép, mint a telefonosoknak? Mert oké, a Speciális I. kedvezményem megvan már régóta, és továbbra is megkapnám de a Digis árak ennél is olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

(#80082) #78121280 válasza bopeti98 (#80081) üzenetére


#78121280
törölt tag

A speciális extra csomagokat csak a kijelölt kiemelt területeken adhatják ki. Máshova nem rakható fel, figyelve van...!

[ Szerkesztve ]

(#80083) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megkérek mindenkit, hogy a szolgáltatók és azok árazásának összehasonlítgatását itt folytassuk. Köszönöm.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80084) javorszky válasza C0d3r (#79590) üzenetére


javorszky
tag

Szia!Nekem nincs ilyen a menük közt!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#80085) DJ. Ru$y válasza javorszky (#80084) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olvasd a topikot is, azóta írt a kolléga és én is írtam, hogy akinek ilyen eszköze van, jelentse hibára (és mondja, el, hogy ezt egy eddig meglévő beállítással meg lehetett oldani).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80086) boneyard


boneyard
tag

Hali!
Valaki esetleg tudja, hogy Telekomnál IPTV Szuper Családi HD csomagnál melyik csatornák adását lehet visszanézni 3 napig (Archív TV)?
Erről a neten nem találok infót, első sorban ezek a csatornák érdekelnének: Sport1-2, Sport 1-2 HD, Discovery.
Vagy ez a dolog már nincs?

(#80087) blg válasza boneyard (#80086) üzenetére


blg
senior tag

Az általad felsoroltak közül a Discovery Channel van benne egyedül. De az elmúlt 3 napon napi egy műsor érhető el. Szerintem ne nagyon építs erre a funkcióra... Inkább rendelj felvétel opciót.

(#80088) Bakter82


Bakter82
csendes tag

Stb nem adja a hangot a tv re, házimozira adja, a tv jól működik mert YouTube van hang. Hdmi kábellel van összekötve a tv és az stb. Tegnap még jó volt ma már nem. Találkozott valaki ilyen problémával? Újraindítást próbáltam kábeleket húzkodtam ki be. Semmi.

(#80089) studiod1 válasza Bakter82 (#80088) üzenetére


studiod1
tag

Tv ki-be kapcsolás újra volt? Több tv gyártmány-típus "eljátsza" ezt a hibát box bekapcsolva maradás esetén hdmi csatival.

(#80090) Bakter82 válasza studiod1 (#80089) üzenetére


Bakter82
csendes tag

Az stb bekapcsolva maradt éjjelre. Kikapcsoltam a tv is. Semmi. Ugyanaz.

(#80091) Bakter82


Bakter82
csendes tag

Fákjú. Le kellet teljesen kapcsolni a tv-t! LG Start tv. Próbáltam többször is mindent újraindítás. Ebben a tv ben van egy alvás funkció. Ha ez be van kapcsolva akkor kikapcsoláskor alvó módba lép. Na most rendesen leállítottam, újra indítottam, és lám van hang..
Szopatósegy valami. Ezt ki is kapcsolom.
Köszi a segítséget!

(#80092) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Otthoni előfizetés esetében és szuper családi HD iptv esetében, 3 tv-hez lesz bekötve, és a HD adást mind a 3 készüléken lehet fogni majd?

iPhone 14 Pro

(#80093) havri1 válasza csibabu (#80092) üzenetére


havri1
félisten

Milyen technológián kapod a netet?
Külön igen, egyszerre meg technológiától függ, mennyi HD streamet adnak.

havri

(#80094) DJ. Ru$y válasza csibabu (#80092) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2-n lesz maximum. Esetleg, ha kérsz felvételi opciót és nem veszel fel vele, akkor talán lesz három. De felvétel nélkül biztosan nem adnak ki 3 HD streamet. 2 HD + 1 SD.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80095) Gubek-Einste válasza DJ. Ru$y (#80094) üzenetére

Sat-nál minden box-on lesz HD adás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80096) DJ. Ru$y válasza Gubek-Einste (#80095) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérlek olvasd el a kérdést:"szuper családi HD iptv esetében, "

Ennek megfelelően adtam a választ.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80097) Gubek-Einste válasza DJ. Ru$y (#80096) üzenetére

:W

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80098) Szokenesz válasza DJ. Ru$y (#80094) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Szülőnél, 1db sima STB mellé 2HD+1SD, optikán... bár ami érdekes, most kötötték át a héten, de max. 10Mbitet tudó DSL-en is ennyi stream volt neki :D

(#80099) Gubek-Einste válasza Szokenesz (#80098) üzenetére

xDSL-re általában csak 2 SD-t szoktak kiadni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80100) DJ. Ru$y válasza Szokenesz (#80098) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennyi stream lehet, de DSL-en az 1 HD + 2 SD a maximum, ez is csak VDSL2 esetén. Nem emlékszem, hogy 20 Mb-től vagy 30 Mb-től.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.