Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80101) Szokenesz válasza DJ. Ru$y (#80100) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Nagyjabol tudom mihez, mennyi stream jar, olvasgatom a forumot :D
Itt ADSL2+ volt max 10mbitet birt, 2HD+1SD stream, amit el sem bir a rendszer.. De annyi volt... Igaz azota at tettek optikara, de 1 box melle ugyan ugy 2HD+1SD maradt..
Biztos valamit elrontottak a streamek szamaval a DSL-nel, mert eleve 5. rendelesre sikerult attenni optikara.

[ Szerkesztve ]

(#80102) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
A következő problémám van.
Adott egy gigabites optikai net + a Huawei ONT és egy Xiaomi Mi Router 3.
Az ONT-n wifin max 32-35 Mb/s-t mérek + elég sokszor ledobál mind telefonról, mind laptopról.
A Xiaomin 65-75 Mb/s körül, de sokszor az is ledobál.
Mitől lehet ez?
A sima rézkábeles DLS a Xiaomi eszközzel full stabil volt.

:R

(#80103) spici válasza #04441088 (#80102) üzenetére


spici
tag

Környezetedben mennyi WiFi található?
Illetve az az ONT nem a WiFi-jéről híres.

(#80104) #04441088 válasza spici (#80103) üzenetére


#04441088
törölt tag

4, de mind más csatornán, nem zavarják egymást.

(#80105) bon válasza #04441088 (#80102) üzenetére


bon
őstag

Én cserélném a Xiaomi router-t valami minőségi cucra. A Huawei wifi-jét meg hanyagolnám.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#80106) MCs88


MCs88
aktív tag

IPv6 dual stack kábelneten ki lett kapcsolva? Tud valaki erről valamit? Pár napja még volt public IPv6 címem most pedig a modem is csak ipv4 módban van :F

(#80107) C0d3r válasza bon (#80105) üzenetére


C0d3r
addikt

Nem igazán vagy képben a gyártóval (Xiaomi) és a termékeivel, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#80108) havri1 válasza C0d3r (#80107) üzenetére


havri1
félisten

De ahogy nézem, a 3-as router nem is tud, csak 100 Mbites lant/want.. Gigabites nettel?
Amúgy nagyon dicsérik, én is ezt akartam venni, de Asus lett inkább. Nem bántam meg, pedig Xiaomi fan vagyok :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#80109) bul07 válasza havri1 (#80108) üzenetére


bul07
nagyúr

90$ 1TB merevlemezzel, EU raktár
Original Xiaomi Mi R1D AC WiFi Router English Version - BLACK

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80110) havri1 válasza bul07 (#80109) üzenetére


havri1
félisten

Ez most hogy jön ide?

havri

(#80111) bul07 válasza havri1 (#80110) üzenetére


bul07
nagyúr

Xiaomi fan= vedd meg gyorsan ;] :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80112) emre válasza tomi5244 (#80034) üzenetére


emre
veterán

Az, és külön köszönet érte, hogy az XP-t már nem tekinti megfelelő oprendszernek. Persze indításkor WebGL hibát ír, meg hogy frissítsem a vga drivert. De könyörgöm , egy G41 alaplap integrált vga driverét mire frissítsem?

Pedig a gyerek gépére nem kívánok mást telepíteni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80113) bon válasza C0d3r (#80107) üzenetére


bon
őstag

Gyártó? Kinai. Ubiquiti sokkal jobb, nem csak otthoni környezetben.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#80114) havri1 válasza bon (#80113) üzenetére


havri1
félisten

Gyártó? Kinai.

:DDD :W

havri

(#80115) emre válasza emre (#80112) üzenetére


emre
veterán

Küldtem egy üzit nekik, mert hirtelen azt sem tudom, hogy az XP oprendszer vagy a vga miatt nem működik a tvgo.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80116) DJ. Ru$y válasza emre (#80115) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem mindegy mivel lesz probléma, mivel XP-t nem támogatják meglátják, hogy XP és ráfogják, hogy az, ami amúgy nem kizárt, mert 15-én azt hiszem volt valami TVGO frissítés 2 helyről hívtak, hogy nem megy és meg kellene nézni.

"2.2.3. A szolgáltatás használatához szükséges szoftver és hardver eszközök
A TV GO tartalmak HTTP Live Streaming (HLS) protokollon keresztül adaptív bitrátával kerülnek lejátszásra.
A TV GO szolgáltatás SD tartalmak lejátszásának minimum feltételei Windows operációs rendszerű számítógépen:

Operációs rendszer:
Microsoft Windows Vista Service Pack 1+ (32 és 64 bites verzió)
Microsoft Windows 7 (32 és 64 bites verzió)

Processzor (CPU):
Intel Pentium 4 vagy újabb (1.6+ GHz)
AMD Sempron 2800+ vagy újabb (1.6+ GHz)

Memória (RAM): minimum 1 GB
Videokártya: DirectX 9 kezelésére képes videokártya (minimum 64 MB grafikus memória)
Minimum felbontás: 800 x 600 pixel"

Forrás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80117) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha kérhetem a wifi router témát zárjuk le vagy vigyük át a router topikba, főleg arról a részről akinek fingja sincs arról az eszközről amiről beszél, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80118) gF válasza emre (#80112) üzenetére


gF
senior tag

Azért a Windows XP nem éppen mai darab már. Konkrétan idén lesz 16 éve, hogy kiadták. Lassan ideje lenne elengedni. Egyébként Win7-es driver van G41-re: x86, x64. Tehát arra nyugodtan tudnál frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#80119) emre válasza gF (#80118) üzenetére


emre
veterán

Miért kellene elengednem, ha a célnak eddig tökéletesen megfelelt? A 6 éves fiamnak mi a rossebbnek pakoljak fel frissebbet, ha a szolgáltatásait nem használom ki? És itt jön a lényeg, egy frissebb verziót a szolgáltatások bővítésével kell eladni, reklámozni, nem pedig bizonyos felhasználók kizárásával rákényszeríteni a használatára. Egyébként tudom, hogy van W7 driver, a giga oldalán is fenn van, ott 2010-es a legfrissebb.

(#80116) DJ. Ru$y

Köszönöm a válaszod! :R
Ezt olvastam én is, és rájöttem, hogy az XP a gond, ugyanis a régebbi TVGO.msi jelez driver hibát, míg az újabb, TVGOQuickPlayer fel sem települ az XP-re. De akkor miért nem tudja kiírni, hogy az oprendszer a továbbiakban nem támogatott? Ehhez bele kell mászni a gyik-be és utánaolvasni hogy mi a helyzet. Ráadásul nincs semmi changelog hogy a tvgo app verzióváltással mire érdemes figyelni. Csak azt látja a paraszt, hogy tegnap még ment ma meg nem. Azért az hogy 2017.03.16 után a tvgo nem lesz elérhető XP oprendszeren megért volna egy emailt, vagy bármilyen üzenetet.
Ha jött volna valami infó fel tudtam volna rá készülni. Nem azt mondom, hogy olyan baromi nagy probléma, de ez így milyen szolgáltatás? (még jó hogy ingyenes)......Meg ha jól tudom a bizonyos firefox verziókkal is volt gond, erről miért tudtak küldeni infót, pláne úgy hogy nem voltam benne érintett.

Utazik egy fickó repülőn. Odalép hozzá a stewardess, és megkérdezi: - Hozhatok valamit inni? - Miből lehet választani? - Hát igen, vagy nem!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80120) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Megörültem, hogy újra elérhető a tvgo chrome böngészővel is. A TVGOQuickPlayer telepítésnél valami hibát dob. Win 10 x64.
Mi lehet a gond ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#80121) DJ. Ru$y válasza rostiron (#80120) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb egér gomb futtatás rendszergazdaként?

Esetleg a hibáról egy kicsit pontosabb leírás, mit ír ki, esetleg screenshot? "Nem indul az autó, mi lehet a gond?" :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80122) norti válasza rostiron (#80120) üzenetére


norti
addikt

Írsz a tvgo.hu-n megadott beta e-mail címre és megadod nekik a hibaüzenetet, hogy tudják javítani.

(#80123) rostiron válasza DJ. Ru$y (#80121) üzenetére


rostiron
őstag

Mindig ezt kapom.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#80124) spici válasza rostiron (#80123) üzenetére


spici
tag

Rendszergazdai jogosultsággal indítsd el a telepítést.

(#80125) DJ. Ru$y válasza spici (#80124) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt már írtam neki én is az előző hozzászólásomban, nem reagált rá semmit. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80126) rostiron válasza DJ. Ru$y (#80125) üzenetére


rostiron
őstag

Ha úgy indítom, akkor is ezt kapom.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#80127) DJ. Ru$y válasza rostiron (#80126) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor marad amit norti javasolt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80128) rostiron válasza DJ. Ru$y (#80127) üzenetére


rostiron
őstag

Már írtam nekik, kíváncsi leszek....

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#80129) Okean


Okean
tag

Digitális Kábeltv esetén hivatalosan hány készülékre lehet elosztani a kódolatlanul fogható dvb-c adást?

Analóg kábeltelevízió szolgáltatás esetén a Szolgáltató által biztosított jelteljesítmény lehetővé teszi a jel elosztását a hálózat méretétől és struktúrájától függően akár három vevőkészülék ellátására.
Digitális kábeltelevízió szolgáltatás esetén egy set top box-hoz egy vevőkészülék csatlakoztatható.

Ennyi támpontot találtam a régi ÁSZF-ben. A kódolatlan dvb-c csatornák elosztásáról nem esik szó.

[ Szerkesztve ]

(#80130) DJ. Ru$y válasza Okean (#80129) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanúgy három, mint analógnál. Nálunk is így rendelkezik a helyi kábelszolgáltató, ÁSZF szerint itt is 3 a maximum.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80131) Gubek-Einste válasza Okean (#80129) üzenetére

Ugyan az vonatkozik rá mint az analógra, ilyen szempontból nem tér el tőle.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#80132) tope válasza tope (#77632) üzenetére


tope
addikt

Na úgy néz ki ez a Powerline-os cucc nem akródzik működni, szakadozik a kép, hang.
Beszéltem már az atayúristennel is, a konklúzió:
Építsem ki a szerelővel kivülről a kábelt, ami kb 7.000 Ft lesz, majd reklamáljam meg az eszközt, hogy nem jó (nekem), és az alapján visszatérítik az árát.
Ez azért idő, macera, nem hiszem hogy nekem kéne reklamálni 1 egyértelmű dolgot (már ha ki kell emiatt építeni és annak költségei vannak, a másik eszköz meg amit meg kellett vennem nem is kell), anyagilag én járok jobban, mert kb 4.000 Ft amivel több az eszköz, mint amennyiért most kiépítenék.

Ki mit javasol, hogy inkább építsem ki én saját költségemen (meg tudom oldani, kb 35 m kábel kell, meg rögzítéshez eszköz), és eladom az eszközt, mert nekem nem kell (fogalmam sincs mennyit ér 2 hónaposan, de anyagilag jobban járnék), vagy szerelő jöjjön csinálja meg, reklamáljam... és várjak, vagy más megoldás is van ?

Köszönöm a segítséget, ötleteket!

UI: Nem tudom egyébként, hogy van 1 műszaki bajom, amiért fizettem, erre fizessek megint a válasz és jó lesz, én értem hogy kiszállási díj, meg ..., de ez nem az én problémám, fizetek 1 szolgáltatást, ami nem működik, józan ésszel ez garanciális javítás, ami ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#80133) tope válasza tope (#80132) üzenetére


tope
addikt

Update: Holnap jön szerelő, megcsinálja a kábellel történő összeköttetést kivülről, majd utána reklamáció, viszont a holnapi bekötés díját is megreklamálom, mert szerintem nem igazságos, hogy ezért fizessek.

(#80134) dptrsk válasza tope (#80132) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Több fali csatlakozóban is próbáltad?
Összeszinkronizáltad a 2 PLC eszkòzt?

Updatere: ÁSZFben le van írva, hogy az alap bekötési díj x méter kábelt tartalmaz az első eszközhöz, a további eszközök bekötése fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#80135) tope válasza dptrsk (#80134) üzenetére


tope
addikt

Nem tudom több fali csatlakozóban, mert az egyik tv-hez kell, ott meg csak egy fali csatlakozó van. Áramtalanítás után jobb, de akkor is szakadozik. A Szinkronizálást nem értem, a szerelő állította be még az 1. bekötés idején.

Updatere: Ezt nem tudtam, mondjuk a SAT Tv bekötésnél se kellett kiépítési díjat fizetni, pedig ott aztán kellett neki dolgozni. (ezt hol látni ?)

[ Szerkesztve ]

(#80136) Flowtation válasza DJ. Ru$y (#79917) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Azóta nem történt változás, épp ma akartam telefonálni, hogy mi a helyzet, erre hivott a nejem, hogy jött csomag a telekomtól, wtf mondom, digitális elosztó jött. Ez rendben van így, hogy nekem kell beüzemelni? Mert nem olyan nagy gond remélem, csak érdekes. Ha sikerül és működik, majd nézek vonal adatokat, berakom ide, rá tudtok nézni, hogy rendben levő-e? Ha igen akkor meg rápattanok az 50-re.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#80137) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

Olyankor mi a helyzet ha régebben megrendeltem a 30-as ill. 50-es VDSL csomagot de sajnos visszadobta a rendszer hogy műszakilag nem létesíthető, és ezután szerettem volna megrendelni a gyorsító opciót mondván nem tud a hálózat max. 20-as netet.

Most jött a szívás mivel közölték hogy ezen a területen elérhető az XL csomag is és ezért nem adnak ki gyorsító opciót. Ilyenkor a két szék közül a földre ülés jön vagy mi a helyzet? Elvileg arra lenne a gyorsító opció hogy ahol nem bírja a rendszer a nagyobb sebességet tudjanak adni még 50 megát. Itt bírja de műszakilag zátornyra fut a dolog.

Nem tudom mennyire speciális a helyzetem de van-e bármi lehetőség ilyenkor VDSL területen a sebesség növelésére ha nem megoldható egyik sem a másikból kifolyólag.
:(

Jelenleg nincs más vezetékes szolgáltató is. Bevállaltam volna az LTE bővítést de itt ugye elvileg van VDSL amit nem kötnek be. :O

(#80138) DJ. Ru$y válasza Flowtation (#80136) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen normális. (Régi szereld magad opció)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80139) DJ. Ru$y válasza re_mod (#80137) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A VDSL2 vasat tovább kell ütni... Újra beadni az igényt, felülvizsgálást kérni, előzetes vonalvizsgálatot kérni stb. Ha visszadobják legalább legyen kézzel fogható indok. És, ha megint visszadobnák, akkor el kell kérni az ügyfélszolgálattól egy illetékes telefonszámát, vagy kapcsoljon oda és meg kell beszélni velük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80140) re_mod válasza DJ. Ru$y (#80139) üzenetére


re_mod
tag

Az elosztó vagy mi túlterhelt állítólag az volt beírva 3 hónappal ezelőtt nem a központ aztán vagy igaz vagy nem .

Ha legközelebb próbálom hová kérjem a kapcsolást vagy milyen csoportot keressek az ügyfélszolgálatnál?

(#80142) DJ. Ru$y válasza dptrsk (#80141) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez így teljességében hülyeség. A hozzáférési pont a HGW/ONT. Mind a 3 STB-ot ingyen szokták bekábelezni nyilván meghatározott kábelhossz van minden STB-hez, utána a kábelt fizetni kell, de a munkadíjat nem.

A hozzáférési pontot pedig ne keverd a STB-ok telepítési pontjával, mert nem ugyanaz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80143) DJ. Ru$y válasza tope (#80135) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha elsőre kábelt kértél volna biztosan ingyen kiépítik, de mivel neked most a PLC-vel van baj, így ezt te megvetted tőlük, nem az övéké a felelősség.

Ha kimegy a szerelő és kiépít egy új kábelt a STB-ig, akkor ezt óradíjban és anyagköltségben is ki fogják számlázni, mivel te alapból nem így kérted, ezért fizetős a buli.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80144) dptrsk válasza DJ. Ru$y (#80142) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Második doksiból:
IPTV szolgáltatás esetében az előfizetői hozzáférés kiépítése a megrendelt szolgáltatástól függően vezetékes telefonhálózat és DSL
hálózaton egyvagy kettő, VDSL, GPON/PPEthernetvagy DOCSIS hálózaton maximum három hozzáférési pont biztosítását (de a
műszaki lehetőségek függvényében ez a szám kettő is lehet) tartalmazza olyan módon, hogy a kábeleket az Előfizető által
biztosított befogadó létesítményben elhelyezi, vagy ennek hiányában a falon kívül rögzítve, vezeték csatorna nélkül vezeti , valamint
a HomeGateway-t és a set top box(oka)t üzembe helyezi.

Tehát IPTV esetén a hozzáférési pont a STB, szerintem.

(#80145) DJ. Ru$y válasza dptrsk (#80144) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen és ez pont üti a második "linkelt szöveged", aminél azt írod, hogy több előfizetési pont, holott nem lehet több, mivel tudjuk, hogy három a maximális STB szám IPTV esetén, na most akkor?

Én végig erről beszéltem, hogy IPTV-t elkábelezik, de köti a kábel maximális hosszát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80146) n@p@lm


n@p@lm
őstag

IPTV-re is létezik spec. kedvezmény?
Jelenleg telefonon és az interneten van Spec. II-es kedvezmény, a Saton nincs.
Viszont gondolkodok ezen a gyorsító opción azon már mehetne az iptv (ha megy), viszont nem tudom arra adnak-e kedvezményt.

(#80147) DJ. Ru$y válasza n@p@lm (#80146) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Téma összefoglaló: "Hogyan alakulnak a Speciális 1 és Speciális 2 kategóriába sorolt területek árai?"
Kérdés alatt ott a válasz.

Az kétséges, hogy a gyorsítóra tesznek-e IPTV-t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80148) Flowtation válasza DJ. Ru$y (#80138) üzenetére


Flowtation
őstag

Oké, megoldottam. A speedportban pppoe bekapcsolva (ott maradt egy fn/jelszó páros a szerelő tanácsára, hogy elérhető legyen) működik a saját routeremmel. Alapesetben a 254 végű ipvel tudtam elérni az új hgw-t. Most viszont nem tudom. Biztos sokszor volt már kérdés (összefoglalóban elkerülte a figyelmem), van rá mód, hogy a saját routeren keresztül tudjak ránézni a speedportra?

Egyébként speedtest.net szerint 23 MB, torrent szerint meg 35 MB a letöltési sebesség, szóval elégedett vagyok. Ahhoz képest, hogy a szerelő még azt mondta nem vagyok átrakva vdsl profilra.

Előre is köszi!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#80149) DJ. Ru$y válasza Flowtation (#80148) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

35 MB biztos nincs a letöltésed, maximum 35 Mb. A két mértékegység nem ugyanaz.

Saját router mögül nem tudod elérni a HGW-t, és a felhasználónevet és jelszót nyugodtan lődd ki belőle teljesen felesleges, ha a saját routered csatlakozik fel a felhasználói adataiddal, ha a későbbiekben a T korlátozna 1 bejelentkezésre hozzáférésenként, akkor probléma is lehetne belőle, mert lehet a routeredet dobná le.

Attól az eszköz elérhető marad, ha kiveszed belőle PPPoE adatokat. Mindenképpen közvetlenül kell csatlakozni a HGW-re, esetleg addig visszakapcsolni a Wifit amíg el akarod érni utána pedig kikapcsolni (már, ha ez fizikai gombbal megoldható, mint a W724V-n).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#80150) n@p@lm válasza DJ. Ru$y (#80147) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.