Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) 313313 válasza #78121280 (#48750) üzenetére


313313
addikt

Utoljára szept közepén jeleztem nekik, amikor a telefonról próbáltam leszedetni a szám titkosítást, szóltam, hogy nincs szerződés, ill nem írtam alá semmilyen paprírt. Azt mondta a hölgy majd küldik. Jött 2 levél telefon megrendelésről, meg majd jönnek és bekötik a telefont, de van rá 30 napjuk, utolsó ilyen levél is 3-4 hete jött.
Online rendszerben látszanak a szolgáltatásaim, de árakat nem...
Akkor jövőhéten bekocorászok majd egy üzletbe.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48752) Vangelis válasza 313313 (#48751) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megy a T-home online?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48753) 313313 válasza Vangelis (#48752) üzenetére


313313
addikt

Megy, most lépek be :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48754) Vangelis válasza 313313 (#48753) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jelenleg sajnos nem tud belépni
online önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkra!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Telekom új ügyfélkapcsolati és számlázá

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48755) sniphoe válasza Vangelis (#48754) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Ugyanez nálam is.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#48756) Predator2 válasza #41133696 (#48741) üzenetére


Predator2
addikt

Ezt miből gondolod? Nem tartozásom van, hanem egy vitás ügyem velük. Akár anyám köt náluk egy másik szerződést az miért ne lehetne kivitelező?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48757) westcoastog


westcoastog
veterán

Ez marha jó, mikor beköttettük a 10megabites netet is ennyivel jött, de az már mikor volt, most meg nézem megint, mi a halál kóchengeres mankójáért csak 7,5mbit a netem?

Már egy ideje néztem a torrent is csak olyan 900kb/s körül jött, de most látom csak be van lassulva. :(((
Remélem visszajön a 10mb/s sebesség..
Ha meg hívnám az ügyfélszolgálatot biztosan az ennyi meg annyi a garantált sebesség dumával jönnének.
Bemérni meg nem is tudnák mer kikötöttem a műterhelést a vonalból, mert amíg bevolt kötve állandóan szakadozott a net, most a bejövő telefonkábel közvetlen csatlakozik a splitterre...

adsl legkisebb 10mbit-es csomag..

[ Szerkesztve ]

(#48758) DJ. Ru$y válasza westcoastog (#48757) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt fogják mondani, hogy "Messze vagy a központtól", "Több, mint a garantált" stb. Nagybátyám addig hívta őket, volt, hogy napi 4x, hogy először kijött az alvállalkozójuk, megnézte nála a bekötést, stimmelt, mért ugyanannyit kapott, mint előzőleg nagybátyám, rángatta a vállát és azt ismételgette amit a telefonba mindig elmondanak. Megint eltelt pár nap telefonálgatással, ezután kijött egy T-s szerelő (meglepetésére ismerték egymást nagybátyámmal) aki úgy kezdte, hogy fel az oszlopra szekrényt nyitni, megnézte minden össze-vissza egymásra volt kötve, összesípolt olyan, aminek nem kellett volna, átkötött ezt-azt, 0.5-t fent volt nagyjából, aztán minő meglepetés jött a kellő gyorsaság.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48759) #41133696 válasza Predator2 (#48756) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csupán magánvélemény volt a részemről a veled történtek ismeretében. Elég arrogáns, agresszív, határozott és sajnos sikeres volt a veled szembeni magatartásuk és egyoldalú szerződés bontásuk, hogy azt gondolhassam fekete listára kerültél náluk, és a jövőben is keresni fogják az okot, hogy ne kelljen veled szerződniük. A szemükben problémás ügyfél vagy. Más nevére könnyebb kötni...

(#48760) westcoastog válasza DJ. Ru$y (#48758) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen magyaráznák a betanult sablonszöveget hiába magyarázok el nekik mindent.

Csak azt nem értem hogy mi a tökömért volt jó eddig, és jött 10.50Mbit/s, akkor most egy pár hete miért lassulhatott be ennyire. Agyam eldobom hogy mindig van valami.

Azért rájuk telefonálok de ha csak a több mint a garantált dumával fognak jönni akkor nem tudom mit csinálok.

De az a baj hogy még elméletileg beméretni sem fogom tudni a vonalat a kis ellenállás nélkül. (matávos dobozka amibe ment a telefonkábel, és onnan a splitterbe.)

Nálunk itt a villanyoszlopon nincs semmi, csak jön róla a kábel, a fali nagy dobozba meg nem nyúlt senki.
Szóval nem értem a belassulás okát, hová tűnik 3mbit.

[ Szerkesztve ]

(#48761) 313313 válasza westcoastog (#48760) üzenetére


313313
addikt

Ha jön a garantálttal, akkor kérdezd meg, hogy akkor eddig miért bírta a 10M-et, most miért csak annyi? Kicsit zargatni kell őket és lesz változás...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48762) westcoastog válasza 313313 (#48761) üzenetére


westcoastog
veterán

Jójó, az lesz, hazaérek munkából és hívom őket.
Remélem vonalbemérni akarnak, azért nem fogom újrakötni a kis dobozt. :D

(#48763) DJ. Ru$y válasza westcoastog (#48760) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beázás, kisebb zárlat, új rákötés arra a vonalra amelyiken te is vagy (utóbbi erősen gyanús, főleg, hogy járják az üzletkötők felénk a házakat és kopogtatnak, csengetnek, hogy ilyen.olyan kedvezmény mellett vált T-re). Csak nyomd nekik a telefont, mikor lesz olyan, aki harmadszorra veszi fel a te hívásod kiküldi a szerelőt :D :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48764) harylmu


harylmu
őstag

hali. két setboxunk van. voltak itt routert cserélni, de azóta csak az egyik box működik. a másik is rá van csatlakozva a routerre (ellenőriztem az ethernet kábelt), de az "ip cím fogadása" résznél hibával kilép (nincs hibakód). nyomtam neki restartot is. na most érdekes módon a másik boxnak meg működik az ip osztás. statikus ip-vel sem sikerült megoldani. tipp esetleg? :)

szerk.: most nézem router beállításait, de ezt a boxot nem is tekinti "connected device"nak

[ Szerkesztve ]

(#48765) westcoastog válasza DJ. Ru$y (#48763) üzenetére


westcoastog
veterán

Na ügyintéző fazon normális volt és értelmes, belehet mérni a vonalamat, központban 9mbit-et mértek, ami még mindig elmarad az általam régebben mért 10.50mbit-től.
modem-router nem lehet a hiba, dls360r modemmel is 7,5-et mértem, ha nem találnak hibát majd kijönnek, várom az sms-t meg a fejleményeket.

(#48766) st.stofi


st.stofi
tag

A Telekom üzletek ma zárva voltak. Hát jó, van ez így, de hogy ezt tudta valaki - gondolom - marketinges megszülni a honlapra üzenetként:

"De Online a nap 24 órájában intézheted ügyeidet!"

Hogyan? Hogyan?!? A "Jelenleg sajnos nem tud belépni online önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkra!" oldalon, ami már hónapok óta az Online felületem mit tudok intézni? Legalább írták volna azt, hogy "De Telefonon a nap 24 órájában....", de nem, Online-t írtak, bár nyilván tudta az aki írta, hogy az Online felület nem igazán működik, de nem érdekelte, az ügyfelek felé azt kell kommunikálni, hogy minden szuper, pont.

Boszant, sőt idegesít, ha hülyének néznek, ha a kép(ernyő)mbe hazudnak, nem értem mért kell ezt játszani, miért nem lehet normálisan kommunikálni, vagy legalább nem kellenének a De.... részek, az üzletek ma nem nyitottak ki, pont. "Álljon le a gép, nyaralni megy a nép! A munka ma sztrájkba lép!" vagy ilyesmi.

ÁÁÁ, felbosszantottam magam, de most már jobb kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#48767) Teko001 válasza st.stofi (#48766) üzenetére


Teko001
őstag

Nyilvánvalóan a T-Mobile-ra készült eredetileg a tájékoztatás, csak szerencsétlenül ez került ki a T-Home-ra is

(#48768) westcoastog


westcoastog
veterán

Rohadt életbe, küldtek sms-t, persze a telekom hálózatán nincs hiba. :W
Persze és akkor hol válik köddé kb 3mbit? :(((

Nem hiszem el komolyan, francért nem lehet rendesen üzemeltetni egy tetves hálózatot.

(#48769) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Pár hete rákérdeztem, de nem válaszolt senki... :)
Mióta frissült a Set Top Box FW (Sat TV), azóta gyakran beragad a műsor információs sáv csatornaváltás után. (a kép alján található szöveg az aktuális műsorról) Olyankor külön nyomkodni kell az OK gombot minden műsornál, hogy eltűnjön. Box restart után jó lesz pár napig, majd megint kezdi. Nagyon zavaró.
Nálatok nem csinál ilyet?

(#48770) #41133696 válasza Krystal_s (#48769) üzenetére


#41133696
törölt tag

Milyen típusú STB?

(#48771) westcoastog


westcoastog
veterán

Hívtam őket másodszorra is, vizsgálják tovább, meg szerintem kifognak jönni.
Eszközökben biztosan nem lehet a hiba, valahol a központ és a lakásom között kell lennie valami gixernek, csak mire ezt kitudják deríteni...

(#48772) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Adott egy 10 Megás T-home digitalizált telefon vonal + Pirelli A4201G B-000-11A4-AY modem.

IPTV van rajta, de a net elszállt kb 1 napja. Másik PC-vel sem megy. Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#48773) westcoastog


westcoastog
veterán

Kész röhej, 10 perce jött egyvsms hogy hibát találtak megkezdték a javítást, most meg jön még egy sms hogy 19.05-ig nem találtak hibát, hát döntsék már el... :U

(#48774) lsc válasza lsc (#48704) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi mindenkinek.

Az élet kegyetlen .

(#48775) Rbert válasza westcoastog (#48773) üzenetére


Rbert
aktív tag

Szia
Hasonló cipőben járok én is.Csak nekem 20Megas netem van. Néhány hete még jött 20Mbit/s-al most meg 17,5 a sebesség.Már egyszer voltak de nem találtak semmi hibát(lehet nem is akartak).

(#48776) g.Viktor válasza westcoastog (#48768) üzenetére


g.Viktor
csendes tag

Jó neked, hogy csak 3mbit veszett el. Nálunk 3 hónappal bekötés után 10mbit veszett oda.
Bekötéskor a 20 megás net jött 22-vel is, majd jött egy vonalszakadás, és azóta ha van 15mbit akkor örülhetünk. Persze volt telefonálgatás, az eredmény annyi lett, hogy lentebb akarták rakni a csomagot(10mbitesre), mert hogy nem bírja a vonal. Arra a kérdésre, hogy eddig jó volt akkor most miért nem, nem tudtak értelmes választ adni.
Ennek lassan már 1 éve azóta 10-15mbit között random változik a sávszélesség.

(#48777) Rick4


Rick4
félisten

Jó nektek, hogy 2 mbit-ért már rinyáltok, nekem épp 100-110 mbit sebesség hiányzik...

Jelenleg 8 csati helyett eggyel megy a net, 120 helyett ennyivel:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48778) westcoastog válasza Rbert (#48775) üzenetére


westcoastog
veterán

Fú az nem jó.
Itt a mi falunkban is 2 haveromnak van kötve talán 20 megás net de max 15 jön itt is.

De hogy mi a büdös atyavilágért lassult be az enyém azt nem tudom felfogni, 2 évig hibátlanul max sebességen megy most meg hoppá.. :W

(#48776) g.Viktor
Na szép, jól néztek ki ti is akkor. :(
És nálam is az a legszarabb hogy a legkisebb csomagom van ami létezik, és bőven azalatt jön most a sávszél, persze a teljes árát fizetjük, elmehetnek a francba.
A seggemet is ki kéne nyalniuk ha már fizetek nekik, és földeríteni hogy hol keletkezett a hiba ami a lassulást okozza.

Legszívesebben behúznék ide egy digi 40 megásat, de sajnos salgótarjánból nem fognak a két szép szememért kábelt fektetni. :D

(#48779) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

Egyik napról a másikra úgy néz ki bedöglött az IPTV-m: Egyik nap munkából jövet arra lettem figyelmes, hogy mindhárom led, plusz a bekapcsoló gomb is világít (előtte este még vígan használtam), azóta se kép, se hang.

Tapasztalt már valaki ilyet?

Ilyen készülékem van egyébként.

szerk: pihentettem egy napot kikapcsolva, ez sem segített neki.

[ Szerkesztve ]

(#48780) Sasos válasza Rick4 (#48777) üzenetére


Sasos
senior tag

:Y Ez nagyon erős...

(#48781) Teko001 válasza Slownz (#48779) üzenetére


Teko001
őstag

Jelentsd be hibára

(#48782) DJ. Ru$y válasza Rick4 (#48777) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hadd rinyáljunk már 2 Mb/s-ért is, ha itt nincs jobb, és %-osan ez durva hiány, és bocs, hogy nem fizetek elő 100 megás netre, mert nincs a T-nek olyan kiépítettsége erre. :W

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48783) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Egy kérdés!

Jó rég volt, hogy az analóg koaxon néztük az analóg adást, de emlékszem működött ott is amíg még volt, de IPTV-t használtuk.

Na most az lenne a kérdésem, hogy jelenleg a koaxon, ha kettéválasztom a data-t a tv-től akkor ott lesz
DVB-C adás ahol IPTV aktív?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#48784) kabelmania27 válasza ludsimon (#48783) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lesz csak nem fogod látni mert a dvb-c kódolt.

(#48785) ludsimon válasza kabelmania27 (#48784) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem lehet dekódolni, vagy úgy kérni a T-től??
Még egy STB-t kell venni/bérelni a T-től?

Ennek mi a havi plusz költsége?

undefined

(#48786) kabelmania27 válasza ludsimon (#48785) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Dvb-c előfizetést már nem lehet kötni, második harmadik iptvboxot tudsz kérni.

[ Szerkesztve ]

(#48787) ludsimon válasza kabelmania27 (#48786) üzenetére


ludsimon
veterán

Mi a havi plusz kötsége a 2. boxnak?

Lehet a T-nél maradok ha bevezetik ezt a retkes adót. A román digit lehet kitapossák innen. :( :( :(
Akkor már nehezen lesz extra kedvezmény itt a 16.ban.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#48788) Teko001 válasza ludsimon (#48787) üzenetére


Teko001
őstag

870ft/hó

(#48789) ludsimon válasza Teko001 (#48788) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi! Ez megéri így! Főleg hogy tervezek új telefont is Aranytárskártyával díjcsomagban venni, ha már T-s maradunk. :)

undefined

(#48790) Krystal_s válasza #41133696 (#48770) üzenetére


Krystal_s
addikt

Most fejből nem tudom, de kép alapján ilyen. Huawei? Pokoli lassú a műsorfüzet léptetés. Szó szerint minden használatnál nyugtató szavakat kell mondogatni, hogy ne csapódjon a falnak. :) A lassúsága évek óta ilyen (a többi box még rosszabb volt, azok kifagytak). Bíztam benne, hogy a FW frissítés megoldja, de hát nem.

[ Szerkesztve ]

(#48791) #41133696 válasza Krystal_s (#48790) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, azt hittem sima BOX, ez már interaktív. Azért kérdeztem, mert simából nekem kétféle van (Sagem és ADB), és azoknál nem tapasztaltam ilyen jelenséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.