Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48451) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
TV GO szolgáltatással kapcsolatban kérném a segítségeteket. Reg után összekapcsolás stb megtörtént. PC-n szeretném a tv műsort nézni, de lejátszásra kattintva a kiegészítő alkalmazás telepítését kéri. (előtte letöltöttem, telepítettem, újraindítás is megvolt, mégis újra kéri a telepítést)
Valamit rosszul csinálok, vagy esetleg trükközni kell?

(#48452) Teko001 válasza redingitell (#48451) üzenetére


Teko001
őstag

Milyen böngészőben próbálod?

(#48453) redingitell válasza Teko001 (#48452) üzenetére


redingitell
senior tag

chrome

(#48454) Teko001 válasza redingitell (#48453) üzenetére


Teko001
őstag

A Chrome 64bites verziójában (remélhetőleg még) nem működik. A névjegyben tudod ellenőrizni, hogy azt futtatod-e.

(#48455) redingitell válasza Teko001 (#48454) üzenetére


redingitell
senior tag

Igen, a 64 bites van. Próbáltam más böngészőben ott működik. Köszönöm a segítséget :R

(#48456) wmati válasza Adama123 (#48445) üzenetére


wmati
addikt

+1

(#48457) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy ez az online felületes "játék", amely szerintem legalább négy hónapja tart komikus avagy tragikus!?!

Aquila non captat muscas.

(#48458) Apa+Fia válasza Hegyirabló (#48457) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Sajnos ez már tragi komikus. ;)

Apa csak 1 van!

(#48459) poli27


poli27
veterán

A német precizitás látható ebben az esetben :D Sztem a UPC nél már kirúgták volna a felelősöket és 1-2 héten belül rendbe szedték volna a dolgokat...

(#48460) 313313 válasza Hegyirabló (#48457) üzenetére


313313
addikt

Nekem 1,5 hónapja kötöttek be tripla szolgáltatást, szerződést még nem láttam, nem írtam alá. Csekket/számlát még nem kaptam, online felületen meg nem írja csak a szolgáltatásaim, hogy mennyiért kapom azt se, továbbá írja a rendszer, hogy nincs kiegyenlítetlen számlám :C
Kíváncsian várom, hogy mi lesz a vége, mikor és mekkora számlát kapok majd kézhez...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48461) Hegyirabló válasza 313313 (#48460) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Én szinén nem kaptam számlát, belépni sem tudtam, hogy megnézzem. Távszámlával is voltak gondok, mert költöztem, és elbarmolták. Átutaltam egy kábé összeget, azt meg nem könyvelték le. Erre rámb@sztak 750 forint késedelmes fizetést. Mondtam nekik, hogy be nem fizetem. Héten jött a levél, hogy méltányosságból elengedik a 750-et. Milyen nagylelkűek!

Aquila non captat muscas.

(#48462) 313313 válasza Hegyirabló (#48461) üzenetére


313313
addikt

Én csekkes fizetésű lennék, de azt se küldik :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48463) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok! Telekomos EPC3925, és hozzákötve egy TP-LINK 543 switch módba, mögé pedig egy másik router a gépemnek és a mobilomnak.
A probléma az, hogy rggel óta úgy dönt egyszer csak az EPC, hogy elszáll.
Ekkor így néz ki a felület. Csak a privacy kapcsol ki, meg a jelszintek döglenek meg. Osztó nincs, csak a kábel jön be kintről a dobozból, rögvest a fal után a szoba másik felébe az EPC3925-be.
Kérdésem, hogy mi a fészkes fene lehet ezzel a hgw-vel? Eddig nem volt vele bajom, most jött rá a hülyegyerek.
Vagy jelentsem be a Telekom-nak?
JA *gal jelölöm azokat a sorokat, amik szerintem nem így kéne legyenek. Na nem mint ha nem lenne feltűnő.

Cable Modem State

DOCSIS Downstream Scanning: Completed
DOCSIS Ranging: Completed
DOCSIS DHCP: Completed
DOCSIS TFTP: Completed
DOCSIS Data Reg Complete: Completed
*DOCSIS Privacy: Disabled

Downstream Channels

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 0.8 dBmV 37.9 dB
*Channel 2: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 3: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 4: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 5: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 6: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 7: 0.0 dBmV 0.0 dB
*Channel 8: 0.0 dBmV 0.0 dB

Upstream Channels

Power Level:
*Channel 1: 0.0 dBmV
*Channel 2: 0.0 dBmV
*Channel 3: 0.0 dBmV
*Channel 4: 0.0 dBmV

Most az első US freki nem megy
majd kb. 30 mp után gondol egyet, és jó.
Köszi előre is a segítséget!

üdv, adika4444

(#48464) prisz válasza adika4444 (#48463) üzenetére


prisz
aktív tag

Docsis Privacy csak egy szimpla titkosítás a CMTS és modem között. Semmi köze a vonali paraméterekhez. A modemed nem tud szinkronizálni, lehet erősítő (nagy valószínűséggel) vagy központi, esetleg hgw hiba. Ne habozz, azonnal jelentsd be a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#48465) adika4444 válasza prisz (#48464) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi a segítséget. Ez a titkosításos dolog eddig is megvolt, viszont a fura, hogy amikor ez disabled-re vált, akkor hal le a net. Mindenesetre ha folytatja, akkor bejelentem.

üdv, adika4444

(#48466) dchard válasza adika4444 (#48465) üzenetére


dchard
veterán

A probléma az, hogy a modemhez tartozó CM MAC, és a modemben lévő certificate nem egyezik, ezért a CMTS lerúgja magáról a modemet, ami újra kezdi a regisztrációs folyamatot (ezért tűnik el minden csatorna). Ez leginkább akkor következik be, amikor valaki hackelt modemmel lopni próbálja a szolgáltatást. Mivel a Telekom az egész hálózatán bekapcsolta a BPI+-t, így ezek a modemek képtelenek feljelentkezni a hálózatra.

Ha a Privacy fül mellett nem azt látod, hogy enabled, akkor eleve nem fog működni soha. Hacsak nem próbálod lopni a szolgáltatást, akkor ügyfélszolgálaton bejelenteni, és 99%-ban eszközcsere lesz a megoldás. Elképesztően kicsi az esélye annak, hogy az eszközöd NVRAM-ja sérült a benne lévő certificate-tel együtt és ezért nem sikerül a regisztráció.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#48467) leviske


leviske
veterán

Senki más nem tapasztalt akadozásokat a hálózatban a hétvégén? Nálunk két napja folyton elmegy egy jó időre, vagy totál használhatatlan sebességre esik vissza.

(#48468) dchard válasza leviske (#48467) üzenetére


dchard
veterán

Nálam II. kerület DOCSIS hibátlan.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#48469) kabelmania27 válasza leviske (#48467) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyen a modem jelszint?

(#48470) leviske válasza kabelmania27 (#48469) üzenetére


leviske
veterán

Semmi szokatlant nem tapasztaltam, pedig én is elkezdem már nézegetni. A "tünetek" alapján arra tippeltem, hogy valamit a központban vacakolnak, mert hol 0,06(!!!!)Mbps a net óránkon keresztül, hol pedig túlugorja a megjelentet pár percre. Csak már zavar, mert egész hétvégén ilyen. (Meg lehet, hogy előzőhétvégén is ilyen volt, csak akkor nem volt időm annyira netezni.)

(#48468) dchard: :R

(#48471) applause


applause
aktív tag

A lakás sajátosságai miatt az IPTV egyik egységét 2db D-link DHP-309AV kütyüvel 230V-os hálózaton keresztül kapcsoltam a cisco-ra. Működik, de két problémám van.
Egyik, hogy időközönként lefagy a D-link-re csatlakoztatott TV. Kapcsolok egy másik csatornát és vissza akkor újra működik.
Másik ugyanazt a csatornát nem lehet nézni, mely a kábeles összeköttetésen megy, többi jó a fenti megjegyzéssel.
Kérdésem, hogy használ-e valaki ilyen eszközöket, illetve tudna-e tanácsot adni.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#48472) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
IPTV-m van már 2 éve,most lejár a 2 éves hűség gondoltam meghosszabbítom.Kértem a +18 HD csomagot.Elindították de sajnos nem igazán tetszik,messze áll a HD-tól.Mosódik a kép,olyan mintha nem tudná lefelé tölteni az adást.Az RTL HD feliraton látszik leginkább,nagyon pixeles aztán néhány sec múlva újra tiszta aztán újra pixeles...Bejelentettem hibára,kijöttek de nem tudnak vele csinálni semmit.Pontosabban azt mondta minden:OK. Szerinte...Megmérte a net sebességet (20/1-es van/ 17,5/1-et tud). Azt mondja tökéletes.
Szokjam meg,hogy ilyen ,vagy mondjam vissza. 55colos Tv-n nem jó az SD adás.
Véleményetek?Nem járt még így valaki?

(#48473) Teko001 válasza Rbert (#48472) üzenetére


Teko001
őstag

Nincs véletlenül bekapcsolva a tv-ben valami képjavító filter? Azok szoktak ezt csinálni. Alapvetőleg mindenkihez ugyanaz a stream jut el, és én pl. nem tapasztalok ilyet, viszont nincs is semmi ilyesmi a tv-be beépítve

[ Szerkesztve ]

(#48474) 313313 válasza Rbert (#48472) üzenetére


313313
addikt

Hdmi-vel vagy scarttal kötötted össze a tv-t? Ha hdmi-vel, mekkora a beállított képátvutel nagysága?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48475) .:ZS:. válasza Rbert (#48472) üzenetére


.:ZS:.
senior tag

Abból amit leírtál arra következtetek hogy sima ADSL2+ kapcsolatod lehet. Arra eleve csak HD Ready adást adnak. Kár volt rá megrendelni azt gonolom :( Valószínűleg SAT TV-vel jobban járnál, de én még nem láttam olyan adást, így majd azok megmondják milyen, akik azt használnak. ED3-on nekem nincs bajom a HD-val, igaz 1080i jön rendesen.

(#48476) spiritex


spiritex
veterán

TV GO használatakor mit jelent és nálatok előfordult-e már a következő 2 hibaüzenet:
- lejátszó inicializálása sikertelen,
- 0 és -1 -es hibakód.
Eddig még sosem jött elő ez a hiba, talán most azért, mert túl sokan nézték a TV2-t???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#48477) lakosom2 válasza Rbert (#48472) üzenetére


lakosom2
újonc

Szia.
Én a prohardver fórumában közel 2 éve olvasgatom az Lcd tv topikokat, de nem merek venni Tv-t az Sd adások gyenge mivolta miatt. Ott kérdésemre sokan leírták, hogy a felbontás miatt csak a HD adások szépek. Főleg a nagyobb Tévéken szinte élvezhetetlen a kép minősége az Sd-adásoknak. Először én is 50-55 "-ban gondolkodtam én is Sd adásokat néznék de amit erről olvastam teljesen kizárt, hogy vegyek persze HD adások meg sehol sincsenek, nekem nem kellenek a m2, rtl, stb, stb csatik. A szomszédomban van 40"-os az még nagyon jó minőségű talán 42"-ig elmegyek ha egyszer bele vágnék. Sajna aki nem nagy mozifilmes vagy nem állandóan HD tartalmakat, filmeket akar nézni az meg van lőve. Nekem is 13 éves 63 átl. crt-tv-m van 2 ember tudja csak odább vinni de nem tudom lecserélni mert nem akarok a kép minőségben visszalépni, ugyanis amit leírtál olyan a nagyfelbontású lapos Tv-ken a minőség: elmosódó, foci meccseken ha a kamera a gyors labdát követi rossz nézni ,stb, stb.

[ Szerkesztve ]

(#48478) spiritex válasza lakosom2 (#48477) üzenetére


spiritex
veterán

Vegyél plazmát amíg lehet...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#48479) dchard válasza lakosom2 (#48477) üzenetére


dchard
veterán

Alapvető tévedésben vagy.

Ugyanazt az adást fogod nézni az LCD-n (vagy plazmán) is, mint most a CRT-n. A különbség annyi, hogy ennek az adásnak most nem látod az esetleges problémáit mert az alapvetően rossz minőségű CRT TV-d elrejti ezeket a szemed elől. Ez a működés technológiájából fakad (alacsony felbontás, váltott soros működés, lassú foszfor kisülési idő stb.). Ezek a hibák - amiket most nem veszel észre - nyilván könnyebben kijönnek egy olyan TV-n ami a mostani készülékednél 4-5-ször nagyobb felbontást tud, miközben az adás felbontása nem változik (maradva ugyanannál az adásnál).

Tény: az SD adás soha nem fog jól kinézni semmilyen modern kijelzőn (plazmán se), mivel a nagyobb felbontást (és méretet) csak jobb minőségű, nagyobb felbontású adással lehet kompenzálni. Az elektronika képes bizonyos trükkökkel - amik jellemzően hasonló "átverésre" építenek, mint amiért nem látod a CRT TV-n az SD adás problémáit - javítani ezeken a problémákon, de nincs a világon olyan módszer, amivel a képfolyamban ott nem lévő részletet vissza lehetne állítani.

Viszont egyre több és jobb minőségű műsorok érhetők el (nyilván nem ingyen). Ma már bárhol elérhetőek olyan csomagok (ha mást nem műholdon keresztül) amik számos HD csatornát is tartalmaznak, amik viszont sokkal jobban néznek ki ezeken a modern megjelenítőkön, mint bármi a CRT TV-den. És a jövőben a HD csatornák száma folyamatosan növekedni fog. A másik, hogy jellemzően a digitális SD adások minősége is jobb az analóg SD adásokénál.

Tehát ezért nem érdemes várni az LCD TV (vagy plazma) vásárlással.

Amire szükséged van az egy jó TV előfizetés, ha valóban szerkesztett műsort szeretnél nézni, vagy letöltöd HD-ban azt amire kíváncsi vagy.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#48480) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
A Tv-n minden képjavító ki van kapcsolva.

Természetesen HDMI-vel van összekötve,720P-van beállítva az IPTV box-on a TV is 720P-t mutat bemeneti jelforrásnak.

ADSL van nálunk.

Keveset nézek SD adást azért rendeltem HD-t.

(#48481) siofok


siofok
őstag

sziasztok!Most szeretnék szolgáltatót váltani,és a telekom ajánlata tűnne nekünk a leg célszerűbbnek.A 10 megás netet kérnénk,kérdésem az lenne hogy mennyire szokták tartani a 10megát,mennyire stabil?régi szolgáltatómnál 6-os volt,de azt tudtta szinte mindig.Segítséget előre is köszönöm!

OnePlus nord 2t

(#48482) kabelmania27 válasza siofok (#48481) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Minél messzebb vagy a központtól annál kisebb a max sebesség ADSL esetén, ezért érdemes meggondolni a váltás főleg kábelnetről. Invitelről szeretnél váltani? Supra nincs?

[ Szerkesztve ]

(#48483) siofok válasza kabelmania27 (#48482) üzenetére


siofok
őstag

hát ez nem jó hír. :/
de Suprám van most,csak így egybe lenne a tv-teló-net.
és akkor vajon kipróbálás után még elállhatok?ha azt tudná mint a supra,már az is megnyugtató lenne. :)

OnePlus nord 2t

(#48484) kabelmania27 válasza siofok (#48483) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kipróbálhatod de arrafelé elég régiek a vezetékek nem nagyon van szabad érpár úgyhogy lehet menni fog 10-el de lehet pont ugyan annyival fog menni mint most sajnos előre nem lehet megmondani. IPTV-t nem érdemes ADSL mellé rendelni szóval csak sattévét tudsz kérni.
Supránál bejelentetted a problémát? Esetleg ha elérhető az Invitel kábelnet akkor próbáld ki azt mondjuk az is csak docsis 2-n megy de tulajdonosváltás után lehet lesz docsis3, Supránál is lesz előbb-utóbb docsis 3

[ Szerkesztve ]

(#48485) siofok válasza kabelmania27 (#48484) üzenetére


siofok
őstag

értem,köszönöm!akkor puding próbája az evés. :) meglátjuk

OnePlus nord 2t

(#48486) kabelmania27 válasza siofok (#48485) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ahogy gondolod, én nem váltanék kábelnetről ADSL-re, addig ne mondd le a Suprát amíg ki nem derül hogy jó-e a T-home vagy nem, arrafelé valahol van Telekomnak kábelnet szolgáltatás Tpontba kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

(#48487) 313313 válasza Rbert (#48480) üzenetére


313313
addikt

Akkor az lehet a problémád forrása, hogy ADSL-re kértél HD adásokat IP-tv-n...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48488) poli27


poli27
veterán

Adsl re nem adnak el HD tudtommal, csak vdsl re!

(#48489) .:ZS:. válasza poli27 (#48488) üzenetére


.:ZS:.
senior tag

HD Ready-t adnak nem? Azért volt neki rosszabb a minősége vártnál, mert nem fullHD-t kapott.

(#48490) 313313 válasza .:ZS:. (#48489) üzenetére


313313
addikt

T-home csak HD adásokat ad, tehát 720p: 1280×720 pixel.
Full HD-t max a tv-je tud, ha olyan DVD-t/Blue Rayt néz rajta a megfelelő lejátszóval.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48491) .:ZS:. válasza 313313 (#48490) üzenetére


.:ZS:.
senior tag

Azért ezt én nem teljesen így tudom. Én úgy tudom, hogy ED3-on és optikán 1080i adás megy, illetve gondolom VDSL-en is, ADSL-n megy "sima" HD vagy HD Ready( ki hogy szereti hívni). SAT-ra viszont nem emlékszem, mintha ott valami trükk lenne. Persze, lehet ez nem így van, akkor elnézést a félrevezetésért :R

(#48492) palia


palia
újonc

Szevasztok!
A szolgáltatótól kaptam egy DLINK DCM-704 DOCSIS3.0 router-t, amin keresztül egyszerűen nem tudok Windows VPN-nel csatlakozni egy cég szerveréhez. Más hálózaton (pl. mobil net wifi megosztáson) megy, ezek szerint a Windows beállítások jók.
A routeren az Ipsec PassThrough és a PPTP PassThrough engedélyezve van.
Tud valaki segíteni?
Köszi
Palia

(#48493) Garold válasza .:ZS:. (#48491) üzenetére


Garold
senior tag

Jól tudod:

ADSL csak 1280x720 HD Ready
VDSL, ED3, Optika 1920x1080 Full HD
Sat, iSat 1140x1080 HD - itt ha jól tudom azért ennyi, mert ennyire van sávszél a műholdon

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#48494) 313313 válasza .:ZS:. (#48491) üzenetére


313313
addikt

A szolgáltató (RTL, TV2...) csak HD/HD redy adást csinál, abból a T-Home ha akarna se tudna full hd adást csinálni. Meg alapból HD csatornának hirdeti a T-Home.

Szerk: Garold: de ha a csatorna alapból HD, akkor miért full HD-be szolgáltatják?

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48495) lakosom2 válasza dchard (#48479) üzenetére


lakosom2
újonc

Szia.
Nem tudom nekem szántad-e a válaszod de a plazmáról egy szót nem írtam mivel ha már közel 2 éve olvasom a prohardver mindenféle lapos tv topikjait tisztába vagyok azzal, hogy semmilyen lapost nem vehetek 40-42 coll fölött (plazmát sem!) mert a T-home műholdas adásait minősíthetetlen minőségben nem fogom "élvezni" csakhogy nagy Lcd-m legyen. A mondandómat előadtad más szavakkal de ugyan azt amit én írtam, persze én csak egy minden napos felhasználó vagyok tehát tudományos értekezetet nem is akartam kreálni. :D
És nem azért várok Lcd tv vásárlásával mert majd közben az SD adások jól megjavulnak hanem azért mert sajnálom a pénzt a majdnem használhatatlan cullangokkal tele tömött készülékre amelyen mezei adásokat nem lehet nézni, amelyben meg nincs smart és 3D azokat lebutítják és löknek bele valamit, nos olyat mégúgy sem veszek. Egyébként tévedsz mert a szomszéd 40"-os Technika!! tv-jén átlapoztam a csatikat oda vissza már többször is és nem találtam kivetni valót a minőségben. Ezért írtam, hogy elmennék az az meg kockáztatnák 1 42"-ost ha valaki leírta volna ezen közel 2 év alatt, hogy az is van olyan mint az előbbi. Csakhogy ha kérdezem átsiklanak rajta nekem meg olyan vélemény kellene aki saját maga is minden nap nézi, tehát 42-on milyen kép minőség SD adásoknál. Jól tudom, hogy az Lcd tv-t vásárlók nagy többsége HD filmeket néz nem pedig SD -adásokat ezt ezért írom, mert ez lett volna a következő válaszod. Azért tök röhely, hogy nem bírok lecserélni egy 13 éves crt-t modern Lcd-re csak azért mert nekem elég lenne a T-home által nyújtott 56 csatorna bámulása illetve állandó kapcsolgatás a reklámok miatt. Az is tök röhely, hogy az Lcd tv-k nagy többsége (1, vagy több százezerért) kb 4 évet bír, már ha valakinek szerencséje is van!!

Mielőtt többen leírják, hogy amin képminőség próbát néztem :D a szomszédéknál tehát Tecnikát ők olyant sose vennének nos, megelőzöm őket: én sem. :)

(#48496) .:ZS:. válasza Garold (#48493) üzenetére


.:ZS:.
senior tag

http://www.hwsw.hu/hirek/50573/iptv-magyar-telekom-invitel-xdsl-hd-teve.html :U

Szerk: Bár a wikipedia nem éppen megbízható forrás, de :
http://hu.wikipedia.org/wiki/RTL_Klub

Miből gondolod hogy csak 1280x720-as tartalmat állítanak elő?

Mellé ment a válasz, nem Garoldnak :)

[ Szerkesztve ]

(#48497) Gedeon31 válasza .:ZS:. (#48496) üzenetére


Gedeon31
addikt

A link gomb meg dísznek van :F [link]

(#48498) 313313 válasza .:ZS:. (#48496) üzenetére


313313
addikt

Azért jó, hogy a csatornáknál is megy a paraszt vakítás, a fene gondolta, hogy ők a HD logón a full HD-t értik. Amúgy meg hiába full HD-n szolgáltat akár a csatorna is, ha 4:3-as képarányú tartalmat adnak rajta...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#48499) szili.tamas1 válasza 313313 (#48498) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Miert, az 1080i az miota fullhd?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#48500) 313313 válasza szili.tamas1 (#48499) üzenetére


313313
addikt

Felbontásra már ugyan azt tudja, mint a full hd, csak kevesebb az "FPS" szám...
Nem vagyok képbe a pontos szabványokkal, de akkor se értem, hogy HD logóra miért értenek 1080i felbontást, mikor a HD az a 720P lenne hivatalosan...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.