Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138901) enginev3.0 válasza rekurzio (#138900) üzenetére


enginev3.0
félisten

Milyen szerelő? Alvállalkozó? Ő honnan tudná ezeket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#138902) rekurzio válasza enginev3.0 (#138901) üzenetére


rekurzio
kezdő

Elvileg annak a cégnek dolgozik, aki a helyi fejlesztéseket végzi T szinten a Nagy TV Kft.-nek. Hogy honnan tudja azt nem tudom

(#138903) kopa1 válasza rekurzio (#138902) üzenetére


kopa1
aktív tag

Muhaha... Hívd már vissza, hogy mi lesz a bevezetési dátum, jó lenne megtudni, hogy mikorra kellene kész lennem a 10G termék bevezetésével... :DDD Az egy dolog hogy jópár év óta ilyet telepítünk, de azzal nem megyünk semmire, ha Dunaröcsögén tudunk majd adni, de Budapesten meg max Csepelen. És emeleni meg no way, max bevezetni valamikor. A DIGI is bejelentette de még sehol sincs, mi se rohanunk

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#138904) _DiEGO_ válasza snyper990 (#138874) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Szeva ! snyper990

Ezt most mire fel írtad nekem??
Nem kérdeztem semmit ! Senkitől! Vagy csak hsz gyarapítás volt a cél :F nem KELL válaszolnod!

(#138905) snyper990 válasza kopa1 (#138903) üzenetére


snyper990
őstag

A DSL hálózatok leváltása hogy halad, ha szabad érdeklődni? Az április 23-ai megszüntetésből (ez alapján) errefelé nem lett semmi, bár legalább az optika már elérhető

#138904 _DiEGO_: Üdvözletem!
Ha elolvasod az előtte lévő 15-20 hozzászólást, lehet, hogy megérted, mire írtam. Ha nem, addig olvasd, míg rá nem jössz.
Bár ha tényleg nem érted, akkor viszont én nem teljesen értem, minek kellett azt a képet beraknod... Hsz gyarapítás? :))

[ Szerkesztve ]

(#138906) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok !

Ezek az androidos táv vezérlők ennyire sza@rok? 2 hete cseréltettem egyet, erre ma ez is megadja magát. Nem villan fel az a kis led középen, és persze nem is reagál rá semmi. Létezik ez másnál is?

(#138907) Kaba válasza satee76 (#138906) üzenetére


Kaba
veterán

Elemcsere, újrapárosítás.

[ Szerkesztve ]

(#138908) satee76 válasza Kaba (#138907) üzenetére


satee76
aktív tag

Köszi, de meg volt és semmi reagálás
Van esetleg valami app, ami helyettesítheti egy ideig?

[ Szerkesztve ]

(#138909) zseko


zseko
veterán

Végre rendelhető lenne a gigabájtos csomag, de annak nem örülök, hogy ami a városban 7800 az nekem 9500, vagy hogy én az 500-as netért 1300-al többet kéne fizessek, mint más az 1000-es netért :((( Csak mert ez most itt új, le lehet húzni a felhasználót :((( Létező opció esetleg telefonon valamennyi kedvezményt elérni?
Mert az is érdekes, hogy ha megadom a címet akkor 7880-at ír, végigvittem a rendelést majdnem a legvégéig (csak nem akarok újat rárendelni erre a címre), ha meg belépek a rendszerbe és úgy módosítom a netet, akkor meg 9460-ba kerülne ugyanez.

HR24.hu

(#138910) Kaba válasza zseko (#138909) üzenetére


Kaba
veterán

A csomagárak lakcímenként éltérőek lehetnek. A rád vonatkozó árat a saját lakcímed adja meg. Az így kapott árat még összehasonlíthatod a 1414-en kapott árral. Amennyiben az egyik olcsóbb lenne, akkor válaszd azt. Alkudozni nem fogsz tudni olyan alapon, hogy más lakcímen egy kedvezőbb árat láttál.

[ Szerkesztve ]

(#138911) patrikcoc válasza satee76 (#138908) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Nekem is ez volt, szétszedtem, a rugóval van gond, hulladék a gyári elem…

(#138912) zseko válasza Kaba (#138910) üzenetére


zseko
veterán

Nem más lakcímen láttam más árat, hanem a sajátomon. Csak a címet megadva, (aka mint új előfizető) 7880, belépve 9460. Csináltam róla képernyőmentést is. A 1414 ugyanazt mondja mint amit belépve látok, ami egyértelmű, mivel ő is belépett az MT azonosítóval. A 2000-eshez ugyan van árajánlatom pár hétről ezelőttről, az is olcsóbb mint amit belépve látok, bár azzal szerintem semmire nem megyek mert nincs rajta se azonosító, se lakcím.
A 7880-as árral végigvittem az egész folyamatot a konkrét megrendelés előtti pontig, de mivel a mostani telefonszámunk kellene, így nem rendeltem rá a címre egy újabbat.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#138913) #46824192 válasza rekurzio (#138900) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ezt majd akkor hidd el, amikor már be van kötve és használod.

Anno nálunk is voltak ilyen hírek , láttam egy (fogalmam nincs milyen forrásból) xls -t is. Abban is optika volt fejlesztésként szerepeltetve.
Határidőre (xls) elkészültek a szomszéd települések optikai hálózatai. Nálunk meg hónapokkal később faragtak egyet a koaxon és a kényelses optika helyett csak ez lett.
Igaz 1000/25, ami torrenthuszároknak pont jó.
Nekem meg az 1000 full fölösleges , a 25 meg ló...z. :C
Bízom benne ,hogy még olyan 5-7 év és lecserélik a retek koaxot itt is. (vagy faragnak rá feltöltést is)

@satee76
Igen, ilyen sz@rok. Nálam is megállt , pont ugyanígy.
Droidvanda küld gls-el másikat ha telefonálsz.
A rosszat nem kérik vissza....Nyilván majd az előfizető elviszi az ehulladékba saját költségén.

[ Szerkesztve ]

(#138914) rekurzio válasza #46824192 (#138913) üzenetére


rekurzio
kezdő

Ha koax lenne itt, akkor én lennék a legboldogabb ember a földön a szüleimnél T koax van soha semmi probléma nem volt vele, bár lehet csak az ajka melletti hálózat ilyen jó (még régi Modultechnikás azóta nem lett semmi cserélve ebben az utcában, de viszi a gigabitet simán), de még feltöltésben is 25 helyett 45-öt kapnak a szüleim 3 éve.
Sajnos amiről szó van ott Telekom DSL van és egy konkurens szolgáltató koaxa, de azok katasztrofálisak legtöbbször a DSL lekörözi őket pláne mivel balatoni település nyáron.
Nem hogy a gigabitnek itt még a stabil 100 megabitnek is örülnék, mert az IPTV nem fagyna le minden 3 percben... amúgy a 10 gigabitet már kicsit feleslegesnek is érezném mindig a legnagyobb csomagot kötöm, ami elérhető, de csak azért, mert informatikus vagyok és tech őrült, amúgy a stabil 100 mega felett kb. nekem már mindegy, sajnos Balatonfüredről van szó itt ez egyelőre álom talán majd jövőre.

(#138915) kchris78 válasza rekurzio (#138914) üzenetére


kchris78
veterán

hát igen, itt is koax van, kíváncsi vagyok mikor lesz majd optika de szerintem kb akkor mikor már az összes legkisebb falun a dsl helyett már 10Gs optikai lesz, NA MAJD akkor. (2.kerulet)

(#138916) satee76 válasza patrikcoc (#138911) üzenetére


satee76
aktív tag

És köszönöm. Valóban a rugó volt a probléma...:R

(#138917) zeon.hu válasza satee76 (#138908) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Droidra "Android Tv Remote", ugyanazon a wifin legyen, müködik.
[link]

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#138918) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Tegnap éjszaka elég nagy vihar volt nálunk. 2-ből az egyik Androidos box csak piros leddel világít, nem mozdul semerre. A másik működik, akár a rossz helyén is. Nem tudom, összefügg-e a viharral. Internet is megy. Tudtok valamit javasolni (valami forced indítás vagy hasonló) vagy hívjam a 1414-et?! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#138919) snyper990 válasza tylerddd (#138918) üzenetére


snyper990
őstag

Rajta lévő gombbal próbáltad már életre kelteni? Hosszan nyomva?
Szerintem valószínűtlen, hogy csak egyvalami menne tönkre a vihar miatt, hacsak nem az az egyetlen, amit bedugva hagytatok. Jópár éve itt a közelben csapott le egy villám, fél utcában cserélni kellett az elektronikus eszközöket. Nálunk a szolgáltatói HGW-n kívül a TV és a házimozi-rendszer bánta. Ja, meg a dallamos csengő. Mondjuk azelőtt is kihúzogattuk az elektronikai eszközöket zivatarban, csak akkor pont nem voltunk otthon, de azóta különösen. Sok pénzt, időt és energiát lehet vele megspórolni

(#138920) tylerddd válasza snyper990 (#138919) üzenetére


tylerddd
veterán

Próbáltam, de semmi. Nálam ki volt húzva minden, de szüleimnél nem, ahol az adott box van.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#138921) snyper990 válasza tylerddd (#138920) üzenetére


snyper990
őstag

Ez esetben ügyfélszolgálat. Villám okozta károkkal sokszor még szervizben sem lehet sokat kezdeni, otthoni eszközökkel meg főleg
Meg akkor már nem árt ellenőrizni a többi elektronikus eszközt, hogy működik-e, pl. termosztát, kazán, ne akkor derüljön ki, hogy tönkrement, amikor szükség lenne rá

[ Szerkesztve ]

(#138922) tylerddd válasza snyper990 (#138921) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, már lejelentettem. Úgy néz ki minden más megy. Talán fatális egybeesés és semmi köze a viharhoz.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#138923) tuto558


tuto558
tag

Sziasztok!

Sagemcom 3890-el vagy 3896-al tapasztalt valaki olyat, hogy lan portra kötött gépen elmegy a net, semmit nem tölt be, még a HGW címét sem? Próbáltam várni is, de nem lett újra net percek múltán sem. Megoldás: utp-t kihúzom a HGW-ből, majd vissza, azonnal van net.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#138924) satee76 válasza tuto558 (#138923) üzenetére


satee76
aktív tag

Igen, nekem a szervizesek kifejezetten ajánlották, hogyha pl. újrainditás után ,ha nem áll fel a rendszer utp-n, akkor ki-be és jó.

(#138925) Boond válasza Boond (#138752) üzenetére


Boond
addikt

Hm érdekes tapasztalat... A Mega ugye saját kliensén keresztül tölti fel, nem böngészőből.

Most firefox helyett chrome-val nyitottam meg a drive-ot, mindjárt 1-2 percre ment le az idő... mint korábban ff-nél is volt... Akkor lehet a böngésző a ludas...

A héten pont így jártam telefonon is, egy rendeléssel... az ff nem ment jól a chrome-val meg pár perc alatt meg volt az ügyintézés...

Hátha másnak is segít az infó.

(#138926) #46824192 válasza Boond (#138925) üzenetére


#46824192
törölt tag

Akkor engedtem el végleg az ff-ot, amikor a google fotókba való feltöltés is belassult.

Nem tartom kizártnak, hogy a google ezt szándékosan csinálja. Viszont megsiratni sem fogom ,van választék bőven.

(#138927) Boond válasza #46824192 (#138926) üzenetére


Boond
addikt

Hm hát ez is egy lehetőség... de a másik esetet nem magyarázza ahhoz nem votl köze a google-nek, ha csak nem hogy androidon keresztül ment :D

(#138928) snyper990 válasza Boond (#138927) üzenetére


snyper990
őstag

„a chrome-val meg pár perc alatt meg volt” :F

(#138929) Boond válasza snyper990 (#138928) üzenetére


Boond
addikt

Gigabit net.
firefoxal, meg 20-25 perc stb is mire felment az utobbi hónapokban.

Előtte ott is pár perc volt a feltöltés annak a mennyiségnek.

[ Szerkesztve ]

(#138930) snyper990 válasza Boond (#138929) üzenetére


snyper990
őstag

Értem én, csak arra reagáltam, hogy azt írtad "a másik esetet nem magyarázza ahhoz nem votl köze a google-nek", miközben előtte meg arra is azt írtad, hogy Chrome-mal oldottad meg. Azt meg ugye nem kell magyarázni, hogy ahhoz mi köze van a Google-nek... :)

(#138931) snyper990 válasza snyper990 (#138930) üzenetére


snyper990
őstag

Másrészt Magyarországon (de egyébként világszinten is) 80% körül van a Chromium-alapú böngészők piaci részesedése, így nem kérdés, mire fogják leginkább optimalizálni és tesztelni a webes szolgáltatásokat a cégek. Akármelyik oldalról közelíted meg a dolgot, a Google ott van mindenhol

(#138932) DevKiller válasza kopa1 (#138903) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nah igen. Nálam is csak sima GPON berendezés van.
De azért meg kell hagyni, hogy ezzel mintha kevesebb baj lenne mint az XPON-os berendezésekkel...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#138933) Boond válasza snyper990 (#138930) üzenetére


Boond
addikt

Úgy értem hogy a másik eset ételrendelés volt... ami nem a drive-hoz kötődik/nem feltöltés. De ugyan az a két böngésző, és ugyan az lett az eredmény, teljesen más témában, esetben.

Igen tudom, hogy a Android, meg a chrome is google...

(#138934) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Sorozat rögzítése:

2 hete be lett állítva egy sorozat, az akkori rész rögzítve is lett, de a következő és a mostani már nem.
Hol lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#138935) snyper990 válasza zeon.hu (#138934) üzenetére


snyper990
őstag

„Hol lehet a hiba?”
Bárhol.
Lehet jogosultságváltozás (ez a legvalószínűtlenebb, de megnézheted, hogy felvehetőnek jezi-e az újabb részeket), emberi mulasztás, vagy bug akár szerver-, akár kliensoldalon.
Szerintem a legnagyobb hiba túlságosan bízni abban, hogy ez a több mint egy éve publikus (és fizetős) bétatesztelés alatt álló box azt fogja csinálni, amit kellene

(#138937) user12 válasza #46372352 (#138936) üzenetére


user12
őstag

Szia

Pl: [link]
VAgy ha van közeledben elektronikai, sat, ktv szaküzlet, akkor ott is

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#138939) Kbali válasza zeon.hu (#138934) üzenetére


Kbali
nagyúr

A felvételre beállított listában még szerepel? Csatornafüggő is lehet, ahogy snyper írta.

(#138940) zeon.hu válasza Kbali (#138939) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A teljes sorozat rögzítése van beállítva, most is azt mutatja.
De a listában csak az első van (ahonnan indult a rögzítés), meg a következő, ami csak szombaton lesz... :F
Közötte volt 2 rész

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#138941) Kbali válasza zeon.hu (#138940) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha rányomsz, nem jön be az epizódlista? Anno is úgy volt, meg most is, hogy egy elemet mutat és ha rámész, akkor vannak ott az epizódok.

(#138942) zeon.hu válasza Kbali (#138941) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs ott, csak annyi, amit írtam, 2 rész.

#?*@&!

(#138943) zseko


zseko
veterán

Nem igazán töri magát a telekom hogy válaszoljon az emailes megkeresésre, egy hete írtam nekik, még csak gépi válasz sem jött eddig.

HR24.hu

(#138944) snyper990 válasza zseko (#138943) üzenetére


snyper990
őstag

Spamek között sincs legalább egy gépi visszaigazolás? Email címedet biztosan jól adtad meg?
Egyébként 30 napjuk van emailre válaszolni. Ha sürgős, telefon vagy chat.

(#138945) zseko válasza snyper990 (#138944) üzenetére


zseko
veterán

Nehéz rosszul megadni a saját címemet a gmail felületen küldve :) Nincs spamek között, és nekem nem sürgős, csupán általában jönni szokott visszaigazolás.

HR24.hu

(#138946) snyper990 válasza zseko (#138945) üzenetére


snyper990
őstag

Lehet, hogy hamarabb választ kapnál (de visszaigazolást biztosan), ha a direkt erre a célra létrehozott űrlapon keresztül keresnéd fel őket a honlapjukon :) Ott viszont lényeges a saját email cím helyes megadása

[ Szerkesztve ]

(#138947) zseko válasza snyper990 (#138946) üzenetére


zseko
veterán

És ott lehet csatolni képernyőmentést? Mert az lenne a lényeg.

HR24.hu

(#138948) #78121280 válasza zeon.hu (#138934) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ohh hát amióta be lett vezetve ez a droid doboz, azóta tapasztalom én is ezt. :W

(#138949) snyper990 válasza zseko (#138947) üzenetére


snyper990
őstag

Csatolni nem. Beilleszteni képmegosztós/felhőtárhelyes linket viszont lehet. Meg chaten is lehet képet küldeni.
De végülis mindegy, ha nem sürgős. Előbb-utóbb csak sor kerül a Te emailedre is

(#138950) #46824192 válasza snyper990 (#138949) üzenetére


#46824192
törölt tag

Az írjon nekünk oldallal beszo...am.

Hetek múlva válaszoltak és közölték hogy a beadványomban a képernyőkép link nem él.

Mint kiderült a csodálatos oldaluk széttördelte az írást nem ismeri fel hogy link van benne és arra vigyázni kellene :C .
Az már meghaladta a képességüket hogy a linket összerakják. (ha már a saját rendazerük a béna , ennyi szerintem belefért volna, sőt!)

Aztán eljuttattam más módon.
De a lényeg ,hogy így kell várakozni három hetet a semmiért.

Illene megcsinálniuk ,hogy csatolmányt is tudjunk beküldeni, amit valszeg így meg is kapnának.

Szóval csak fentartásokkal kezelje mindenki ezt az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.