Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138501) Kaba válasza Bacusuz (#138500) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor kérheti az eszközcserét, mivel a Sagemcom 5655 nem rendelkezik 2,5 gigás porttal.(Amikor a szerződést kötötte még nem voltak kint az újabb eszközök).
Hívja a 1414-et és egy ügyintézőnél kérje a cserét.
Cserélni fogják egy Sagemcom 5670, vagy Technicolor ONT-ra, mivel a 2000/1000-es netnél jár egy eszköz 2,5 gigás porttal.

[ Szerkesztve ]

(#138502) Bacusuz válasza Kaba (#138501) üzenetére


Bacusuz
őstag

ez az eszköz ami most van neki lanon nem adja ki a 2x1 gbe-t?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#138503) Kaba válasza Bacusuz (#138502) üzenetére


Kaba
veterán

Kiadja. A cserélni akkor érdemes, ha van egy alkalmas eszköz a 2,5-ös kimenetre, vagy kell egy stabilabb modem jobb wifivel.

[ Szerkesztve ]

(#138504) samy-d


samy-d
csendes tag

Tisztelt Nagytudású Kollégák!

Olyan kérdésem lenne, hogy 500-as netről 1000-esre váltanék, ám ez jár-e modem cserével. Komolyan, hajlandó lennék többet perkálni, csak a jelenlegi sagemcomot vigyék el, és valami normálisat hozzanak helyette.
A jelenlegi modellt nem tudom megmondani, mert sajnos a dobozon nem találtam semmit.

Előre is köszönöm,

(#138505) Kaba válasza samy-d (#138504) üzenetére


Kaba
veterán

Jelenleg Sagemcom 5655-ös ONT-od van.
Van amikor cserélik van amikor nem. Amennyiben a kétezres netre váltasz, akkor biztosan cserélik, az ezres netre való váltáskor egy újabb hűséggel esélyesebb a csere.
Hívd a 1414-et és kérdezz rá a váltásra és az eszközcserére.

[ Szerkesztve ]

(#138506) samy-d válasza Kaba (#138505) üzenetére


samy-d
csendes tag

Az imént beszéltem, nálunk csak 1000-es van. Egyébként az 500as is elegendő itthon mindenre. Mondjuk Koaxon vagyunk, szerintem ez nem tudja az 1000-et, de mindegy. A hűségidőt most néztem, lejárt. Újra kötném.

Az ügyintéző szerint "valószínűleg" cserélik a modemet. Tavaly szeptemberben egy hónap alatt 9 hibabejelentés, számtalan cset beszélgetés és 2 panasz után végre cserélték a modemet. De sajnos ez sem képes kiszolgálni egy 4 tagú családot normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#138507) Kaba válasza samy-d (#138506) üzenetére


Kaba
veterán

Koaxon cserélik az ezresre való váltáskor( hűséget sem kell hosszabbítanod, kivéve ha készüléket is vásárolnál). A Sagemcom 3890-es lenne a jobb választás.Van még Kaon CG3002 is, általában azt adják, ami éppen raktáron van.

[ Szerkesztve ]

(#138508) polonic


polonic
félisten

Nekem most régebbi 350/75 net csomag van.
Ha váltok az újabb 500-as névre, akkor marad a régi hgw? Vagy van esély, hogy wifi6-os hgw-t küldenek?

(#138509) Bacusuz válasza Kaba (#138503) üzenetére


Bacusuz
őstag

oké köszi a sok infót lassan kezdem magamban összerakni a képet

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#138510) Kaba válasza polonic (#138508) üzenetére


Kaba
veterán

Marad a régi eszköz.

(#138511) prisz


prisz
aktív tag

4 napja volt eszközcsere csomagváltás miatt, sagem3686 helyett hoztak kaon3002-est. Ma reggel "bemutatkozott" a kaon. Valamikor éjjel, csontra fagyott. Se iptv, se telefon, se wifi hálózat, se lan. Persze a ledek szépen világítottak, mint a karácsonyfa. Áramtalanítani kellett. Qrvára remélem, ezt nem kell 4 naponta megcsinálni, mert a sagem-et már 6 hónap folyamatos működés után én sajnáltam meg, és azért húztam ki néha a konnektorból...

(#138512) #46824192 válasza kopa1 (#138360) üzenetére


#46824192
törölt tag

Most volt időm kicsit jobban tesztelgetni az "öreg" routert.

(bocs a béna rajzért :) )
Szóval az alábbi konfigurációban , egy bő 30perces gyors teszt alatt, látszólag minden jól működik. Így már nem lehet megakasztani a tv adást sem.

[ Szerkesztve ]

(#138513) prisz válasza #46824192 (#138512) üzenetére


prisz
aktív tag

És? Ezzel mit akartál üzenni? Amúgy a 1043ND v2-nek ugyan gigabites portjai vannak, de sokkal gyengébb a wifi-je mint a sagem-nek. Tudom, mert nekem is itt porosodik...

(#138514) zseko válasza snyper990 (#138499) üzenetére


zseko
veterán

Nem jólnevelt, csak nem járt arra :D
Kiszállítási módot meg nem lehetett választani, fixen csak ez volt, egyébként nem velük szállíttatok. De a legdühítőbb, hogy egyértelműen le van írva, postán hagyni ha nem veszik át. 450 méterre van a posta.

HR24.hu

(#138515) kis20i válasza prisz (#138511) üzenetére


kis20i
csendes tag

Nekem még csak egyszer felejtette el a teljes konfigurációt egy hét alatt... WiFi-t lendületből kinyomtam rajta, azóta se tudtam visszakapcsolni, hogy kipróbáljam. Gondoltam lementem a konfigot, hogy legközelebb ne kelljen annyit szívni a visszaállítással, de a Kaon nem így gondolta. Egy napon se lehet említeni a 3686-al.

(#138516) Kiskutya válasza kis20i (#138515) üzenetére


Kiskutya
veterán

T-sat-nál valaki tapasztal hang kiesést? Elmegy a hag majd pár perc és visszájön. Egyedi hiba vagy tudtok valamit?

hmm...

(#138517) #46824192 válasza prisz (#138513) üzenetére


#46824192
törölt tag

Neked címeztem?

Egyébként sebességben picit alul marad, de wifi térerőben jobb a tplink.

(#138518) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Androidos TV boxnál ,ha jól tudom felhőben történik a felvételek tárolása. Ezeket a felvételeket el tudom érni TV GO appból?
Előre is köszönöm!

Megvan! :)

[ Szerkesztve ]

(#138519) Dave1984 válasza Oposzumtoszó (#138518) üzenetére


Dave1984
őstag

igen eltudod.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#138520) dptrsk válasza prisz (#138511) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1 ilyen lehet véletlen is, pl firmware frissités miatt.
Ha ismét jelentkezik, jelentsd be hibára, cseréljék ki, ha nem működik stabilan.

(#138521) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Abban kérném segítségeteket-tanácsotokat, hogy jelezték most hűséghosszabbításkor felém, hogy ha szeretnék válthatok erre az új android smartboxos megoldásra.
Árban igazából annyira minimális az eltérés, hogy az mindegy is lenne, igazából atudása és a szolgáltatások érdekelnének, amihez annyira nem tudtam kérni technkai segítséget a hölgytől telefonon.
Annyit mondott, hogy van ugye már lehetőség 4k-s 1-1 cdatorna nézésére, ezt azért említem meg mert pl a júniusi WEC-et szívesen néztem volna így.
Viszont azt is mondta, hogy pl a felvehető-visszatekerhető megoldásban más kicsit.
Alapból 30 óra felvételt ír, de minimális költséggel ez kitolható...amúgy bőven elég a 30 is... de azt mondta szemben a korábbi iptv-s megoldással itt nem minden csatorna vehető fel és azon belül sem minden adás.
Ez minek köszönhető? Van aki használja már ezt az eszközt és tud válaszolni rá?

Emellett az is érdekelne, hogy mivel mondta tudnak tárhelyet bővíteni, gondolom ez már akkor full felhős megoldás, nem hdd-re menti a felvett anyagot... vagy igen?

Ami még kérdéses lenne, hogy erős netem van, de nem mindegy nyilván mit eszik meg belőle tvre... van erősebb követelménye, mint a ,,sima" iptv-nek?

Továbbá azért is gondolkodom rajta, mivel tud 4kt kezelni, az alap tv adás is azért ha nem is sokkal de gondolom szebb, mivel a sima box csak 1080i-t tud, ez gondolom 1080p-t alapból tud.

Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat stb a témában.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#138522) Brian_GT válasza Brian_GT (#138521) üzenetére


Brian_GT
őstag

Elnézést, nem tudtam már szerkeszteni.
Megtaláltam a csatornalistáját és hogy mi vehető fel stb.
Eléggé meg van nyirbálva, bár legtöbb megállíthartó stb. ami a főbb szempont nekem.
Igazából azt szoktam csak felvenni, ami ilyen egyedibb adás és nem tudom megnézni máshogy... Forma1 stb.
Kérdés hogy ugye a ,,nem minden adás vehető fel" a puding próbája az evés gyanánt látni kellene miket enged felvenni és mit nem.
Továbbá amit találtam, hogy a csatornakisouztásnál itt nincsenek úgy, mint az iptvsnél, hogy alap és HD verzió.
Itt mindegyik ami elérhető már HD minimum??

Köszi még1x a felhomályosítást a témában.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#138523) Kaba válasza Brian_GT (#138521) üzenetére


Kaba
veterán

Felhős felvétel van.
A tv adás nem fogyaszt netet.(korábban sem).
A 4k-s adásokért fizetni kell ( külön csomag).
Az egyes csatornák felvételi lehetőségeit a műsorszolgáltatók határozzák meg.
Vannak előnyök és hátrányok.
Az új box kisebb, kevesebbet fogyaszt, jobb a képminősége, de nem a legstabilabb, lefagyhat, a szolgáltatás is akadozhat/kieshet néha. csatornasorrend szerkesztése nem lehetséges stb.
Olvass vissza, akkor láthatod a tapasztalatokat, előnyöket ,hátrányokat.
Mindenki saját maga dönti el végülis, hogy neki melyik plattform tetszik.
Amennyiben az új boxra váltasz, vissza már nem válthatsz a régire.

[ Szerkesztve ]

(#138524) snyper990 válasza Brian_GT (#138521) üzenetére


snyper990
őstag

Szia!

4K adás csak a 4K minicsomagra való előfizetéssel érhető el, ami 4 csatornát jelent (Love Nature, Travelxp, FunBox, illetve Eurosport 1) havi 2000 Ft-ért. Nem tudom, hogy az Eurosport 1-en közvetítik-e majd a WEC-t, de ha igen, akkor sem vagyok benne biztos, hogy ér ennyit ez a csomag. Persze egyéni preferencia kérdése.
Attól függ, hogy mit lehet megállítani/visszatekerni/felvenni/visszanézni, hogy mit engedélyez az adott csatorna (illetve az adott műsor jogtulajdonosa). Szóval jogi háttere van a dolognak, logikát nemigen lehet benne találni. (Egyébként Forma 1-et azt hiszem pont nem lehet felvenni/visszanézni; de úgy emlékszem, hogy megállítani és visszatekerni lehet. Javítson ki valaki, ha tévedek.)

A rögzítés felhőbe történik, helyben nem lehet rögzíteni (csak trükközéssel, illegálisan).

Multicast módon megy az adásszolgáltatás (ugyanazon a fizikai-, de külön „virtuális” hálózaton), nem vesz ki semennyit az internetelérés sávszélességéből (ez egyébként a sima IPTV-nél is így van).
Másrészt ugyanazt az adás-streamet kapja az új box is, mint a régi IPTV, így mind sávszélességben, mind pedig minőségben megegyeznek. Az új boxnak kicsit ügyesebb a képfeldolgozó egysége, így egy kicsit szebb képet eredményez.

1080p-t alapból tud, viszont a kimenet 2160p-re állítása többeknél képhibákat eredményez. De olyan is van, aki szerint szebb képe van az adásnak, ha a box skálázza fel 2160p-re az adást a saját TV helyett. Nyilván TV-függő is a dolog, de 4K-s TV-n így sem, úgy sem lesz tökéletes a kép, mivel a stream a még sok helyen egyedül elérhető xDSL-hálózat lehetőségeihez van igazítva.

Ugyanaz érhető el csak HD-ban, mint a sima IPTV-n is (mivel ugyanazt a streamet kapja a 2 rendszer), csak a sorrendet kavarták meg (ami egyébként egyelőre nem módosítható a boxon).

Ezeken kívül érdemes tudni, hogy elég elhamarkodva eresztették a lakosság nyakába az új boxot, finoman szólva nem kiforrott egyelőre. Sokaknál van vele sokféle probléma (hangelcsúszás, fagyogatás, stb.), ha visszaolvasol/keresel, nagyjából képbe lehet vele kerülni. Ráadásul ha váltasz az új rendszerre, onnantól nincs lehetőség visszaváltani a régire. Egy szó mint száz, én egyelőre nem javasolnám a váltást (mondom ezt úgy, hogy alapvetően mi meg vagyunk vele elégedve /egy tizenéves 720p-s Panasonic TV-vel/, és itt is sokan megelégedéssel használják)

Szerk.: közben látom, Kaba fórumtárs röviden összefoglalta a lényeget :)

[ Szerkesztve ]

(#138525) DougButabi


DougButabi
tag

A következő problémával találkozott valaki?

Valószínűsíthetően a Sony androidos tv-m és a smart box nem szereti egymást.

Pár naponta teljesen kiakad a box lagol mint állat, gombnyomásra csak percek múlva reagál, guide nem jön be. Néha menüből újra tudom indítani de sokszor ki kell húzni a hálózatból.

A távirányító is pár perc inaktivitás után lepihen, ilyenkor pár másodpercig nem reagál a gombnyomásokra, utána minden rendben, vezérli a masinát, de ha nem használom 5 percig, ismét ugyanez.

Két tévém van, cseréltem boxot, a másik tévén mindkét box hibátlan, a Sony-n mindkettő szar.
Valószínűsíthetően hiába kérnék cserét, az is szar lenne.

Routerben is cseréltem kábelt, szóval nem a porttal van baj.

Viccesnek, és drágának találnám emiatt tévét cserélni, de nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy ne b***am fel pár naponta az agyamat.

(#138526) Brian_GT válasza snyper990 (#138524) üzenetére


Brian_GT
őstag

Köszi neked és Kabának is.
Mindenképp visszaolvasok, csak hívnak majd a döntésemmel és mondom kérek gyors segítséget, hogy nagyjából képbe kerüljek.
Igen, a minicsomag árat ismertem, kb arra az 1 eseményre fizettem volna be, mondom nah lássuk mit tud itthon a 4K... de a többi dolog kissé elkeserít.
Alapvetően maximális megvagyok én is elégedve a mostani IPTV megoldással és ahogy írjátok... sok jó dolog van benne, de cserébe sok dolog el is vész, vagy ha nem vész el akkor hibázgat.
Én is úgy látom, hogy erre még alszunk 1 évet biztos, mert ezek a dolgok nem győztek meg, az meg hogy nincs visszaút egyenesen vezet oda, hogy minden szép és jó ahogy most van, nem bántjuk :)

Köszönöm mindkettőtöknek még1x.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#138527) KubanitoS válasza DougButabi (#138525) üzenetére


KubanitoS
veterán

Első blikkre nem a tévé akarja irányítani a boxot és ezért akad össze a kettő? Nálam LG TV távirányítója van hozzárendelve az android boxhoz, lehet nálad az androidos TV kavar be valami miatt. Nézz rá a beállításokban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#138528) DougButabi válasza KubanitoS (#138527) üzenetére


DougButabi
tag

HDMI CEC-en keresztül tudom irányítani a tv távvezérlőjével a box-ot, csak ezek a jóképességű Sony mérnökök úgy csinálták meg, hogy a csatorna fel le gombokra minden esetben a TV tunerjére vált vissza, szóval így használhatatlan.

Megpróbálom a boxon kikapcsolni a HDMI CEC-et, hátha az segít.

(#138529) KubanitoS válasza DougButabi (#138528) üzenetére


KubanitoS
veterán

A box saját távirányítójával rendesen működik?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#138530) DougButabi válasza KubanitoS (#138529) üzenetére


DougButabi
tag

Az első hozzászólásomban említett hibát a box saját vezérlője produkálja. Néha elalszik, de amúgy jó.

(#138531) Renwick válasza DougButabi (#138528) üzenetére


Renwick
őstag

Ez nem Sony jellegzetesség, tudtommal a CEC parancsok között nincs csatornaváltás.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#138532) patrikcoc válasza Renwick (#138531) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Nálam az LG Magic Remote tudja váltani a box csatornáit.

(#138533) mgaben válasza patrikcoc (#138532) üzenetére


mgaben
senior tag

Szintén.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#138534) Krinyo válasza mgaben (#138533) üzenetére


Krinyo
senior tag

De azt az LG nem CEC-en keresztül, hanem infrával csinálja. Elő lehet varázsolni ugye egy "virtuális" távirányítót is, ahol egyéb gombok (pl. info, menü) is vannak.

(#138535) mgaben válasza Krinyo (#138534) üzenetére


mgaben
senior tag

Egyáltalán nem infra. Ha nem vagyok a nappaliban akkor is működik.
Meg ott van a menüben is, hogy HDMI CEC. :D

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#138536) KubanitoS válasza mgaben (#138535) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha nem is infra, csak akkor fog működni, ha a Telekomos box fizikailag látható helyen van. Ha a tv mögé teszed, nem fog működni, ez saját tapasztalat, nekem is Magic Remote-os LG van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#138537) #46824192 válasza KubanitoS (#138536) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ha nincs a nappaliban fizikailag akkor sem látható !?

Sztem távorányító két elven működik , vagy infra vagy BT.
Ha pedig a nappalitól eltávolodva másik helységből is megy ,az eléggé BT kaocsolatra utal.

(#138538) mgaben válasza KubanitoS (#138536) üzenetére


mgaben
senior tag

Háááá, akkor neked nem tudom milyen medzsikrimótod van, de az enyimé (2020-as modell) az simán megy úgy, hogy nem lát rá a tv-re (boxra sem) a távkapcs. :DD Mindkét boxomat el tudnám rejteni, csak nem akarom.

Kolléga leírta, BT kapocs. Ugyanúgy, ahogy az android box tavkapcsoló is.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#138539) patrikcoc válasza KubanitoS (#138536) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Nekem megy úgy is a Magic Remote ha el van rejtve a box, viszont ez fordítva nem igaz. Az androidos box távirányítója ignorálja az első gombnyomást, ha nem lát rá a boxra. Viszont a CEC nem működik úgy ha nem lát rá a TV-re. Ez az LG távirányítónak megy.

(#138540) Amigo_hun válasza mgaben (#138538) üzenetére


Amigo_hun
újonc

Milyen néven találtad meg távkapcs. párosításkor a TV-ben a modemet? Próbáltam többféleképpen, de egyik esetben sem működött az LG távkapcs rendesen a modemmel.

(#138541) mgaben válasza Amigo_hun (#138540) üzenetére


mgaben
senior tag

Magyar Telekom. Automatikusan be is adja a nevet mikor kiválasztom a box HDMI bemenetét. Utána ahogy továbblépek akkor a csatornaválasztást kell rajta kipróbálni, de nem a programválasztó gombokkal a távirányítón, hanem a légegérrel kell ott a képernyőn lévő CH (asszem) gombra "bökdösni", és befejezni a beállítást.

A legtisztább az ha eddig nem volt jó, hogy törlöd az eddigi beállításokat és alapról indulsz. Áramtalanítsd mindkét eszközt. Elsőre a tv-t kapcsold be, majd ha megvan a "nincs jel" felirat akkor jöhet a box. Mindkét eszközön legyen bekapcsolva a HDMI CEC opció. Fontos! Mert nekem az android boxon talán nem volt bekapcsolva, de lehet rosszul emlékszem már.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#138542) korren


korren
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van vkinek tapasztalata egy Magenta Home Box-al kapcsolatban?
Bizonyos Technicolor a gyártó.:F
Optikai modem és router egyben, IPTV-vel.

A terv az lenne, hogy összekötök vele egy Asus routert UTP kábellel, hogy a ház másik végén is legyen net, kvázi switch-kènt használva.

De sehogy sem sikerül, egyszerűen nem látja a Home Box a LAN csatlakozóra dugott másik eszközt.
Az Asus router-en dugtam WAN és LAN portba is, a Telekomos cuccon a LAN1 be és a 4-be is, ahol azt írja hogy 2.5 Gb / WAN.

Asus router-ben DHCP letiltva, illetve próbáltam letiltott WAN-al és nem letiltottal is.
Semmi...

PPoE passtrough van rajta, azt nem próbáltam, nem tudom ez esetben működőképes marad e az IPtv rajta, illetve a Wi-Fi-je álltal biztosított internet lefedettség.

Dugjak rá egy sima switch-et esetleg?
Az működhet?

Köszi a segítséget előre is!
:R

[ Szerkesztve ]

-I like the misery. -I like this world!

(#138543) RVR400 válasza korren (#138542) üzenetére


RVR400
veterán

Az Asust AP módba állítottad?

(#138544) tomi613


tomi613
aktív tag

Sziasztok! IPTV és Telekom TV L + HBO Max csomaghoz ugye megrendeléskor nem lehet kijelölni a hbo csomagokat. Most akkor tartalmaznia kéne a hbo csatornákat is alapból? Mert nincsenek.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#138545) korren válasza RVR400 (#138543) üzenetére


korren
aktív tag

Volt olyan is, nem adott IP-t utána csatlakozás esetén....

-I like the misery. -I like this world!

(#138546) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Sagemcom fast 5655 v2 eszközöm van itthon. Van két régi routerem, amiket AP módban használok (fix ip, dhcp ki) Mindenhol azt írják, hogy a dhcp pool-on kívül adjak nekik ip-t, viszont azt nem engedi az eszköz. tehát eddig pl x.x.1.65-1.250-ig volt a pool, a két routernek meg 3 és 4 végűt adtam, de csak akkor engedte ha a pool elejét 1.2-re váloztattam. Régebben még úgy lehetett, hogy a fix ip beállítás után a pool-t visszaállítottam 65-re, de most nem lehet.
Mitől van ez?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#138547) snyper990 válasza korren (#138542) üzenetére


snyper990
őstag

Technicoloron megjelenik a csatlakoztatott eszközök közt (Devices menüpont)? Ha nem, próbáld meg másik kábellel.
DHCP be van állítva a Technicoloron?
Asuson érdemes lehet a gyári beállítások visszaállítását megcsinálni, és tiszta lappal beállítgatni (először is géphez csatlakoztatva).
Egyébként sima switch-csel is működhet, ha ott, ahova az Asust szántad nem kell wifi

#138546 Flowtation: Hát, ha nem engedi az eszköz, akkor túl sok választásod nem maradt. Vagy a DHCP pool-t igazítod az AP-khoz, vagy az AP-knek a mostani poolból adsz fix címet

[ Szerkesztve ]

(#138548) Kbali válasza tomi613 (#138544) üzenetére


Kbali
nagyúr

Értelemszerűen nem, csak az HBO Max-ot kapod meg. Az egyéb HBO csatornákra elő kell fizetned (és ezt ezek szerint csak utólag tudsz), a Max-ot pedig kompatibilis eszközökön tudod használni.

(#138549) Kaba válasza tomi613 (#138544) üzenetére


Kaba
veterán

A HBO csomagok nem vonhatok be a Telekomos csomagok közé.(kiegészítő csomag).
Szerintem felesleges is megrendelni őket(talán idősebb embereknek).
A HBO Max tartalmazza minimum az összes HBO, Cinemax csatornát.
Nem vagy műsoridőhöz kötve és a tévés appon még jobb minőségben is nézheted(4 K, dolby.stb.).

(#138550) user12 válasza Flowtation (#138546) üzenetére


user12
őstag

Valószínűleg új szoftvert kapott a HGW vagy valami policy frissítés volt rajta

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.