Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76301) #65537792 válasza SRII (#76299) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ki ő? :D:D:D:D

(#76302) #41133696 válasza SRII (#76299) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#76303) joe-ker válasza SRII (#76299) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#76304) SRII


SRII
őstag

(értem..hmmm nem tudhattam ki ő )
ekkora mákom úgy sem lenne ,hogy vissza írna, sőt megoldaná problémám.
Azért ez elgondolkodtató srácok, a steam óriási az originhez képes, és magyar support van originen, egy telefon és minden rendben van azonnal, steam meg nem is gondolkodik tán ilyenben.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#76305) Assimilator válasza SRII (#76304) üzenetére


Assimilator
őstag

Azért van Originen magyar support, mert az Origin is pont annyit ér jelenlegi állapotában, mint kishazánk, egy kalap....

(#76306) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Sziasztok, haver ezt kapta a FC3 indítása után :

A játékot a sale idején vette csomagban steamen, de az akkor kapott kódot meg nem fogadja el mivel az máá foglalt. Uplay-ből nem volt kilépve sose, de viszont most a gép indításakor ki volt lépve uplayből.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#76307) Mate válasza DrTechnoid (#76306) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam-ből indítja?

(#76308) Marci79


Marci79
aktív tag

Tervezem a wallet-em első feltöltését.
Abban (pénztárca) euró szerepel. A piacon viszont dollárban vannak az árak. Most hogyan lesz a steam-en az ojrómból dollár? o.O
Összeg feltöltésénél (paypal) választhatok majd, hogy melyiket szeretném használni játék vásárlásra és a piacon vagy hogyan van ez?

(#76309) Hangm4n válasza Marci79 (#76308) üzenetére


Hangm4n
tag

Első feltöltés után rögtön át fog váltani euróra.

(#76310) Assimilator válasza Marci79 (#76308) üzenetére


Assimilator
őstag

Ojró lesz belőle. A régiód határozza meg. Ha már egyszer feltöltöd a wallettet utána mindig minden euróban fog megjelenni. Persze csak ha be vagy jelentkezve. (böngészőbe)

(#76311) porto1992


porto1992
tag

Helló .valaki tudna segíteni hogy mért nem tudok barátot fel venni mikor cd kulcsal aktivált cs go van a steam fiókomon? :(

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#76312) #41133696 válasza porto1992 (#76311) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egy barátod sincs? Mert szintenként limitálva van, hogy hány ember lehet a baráti listádon. Amikor szintet lépsz, akkor öt új embert vehetsz fel.

(#76313) porto1992


porto1992
tag

de van 3 barátom de mindegyik úgy vett fel nem én őket :)

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#76314) FollowTheORI válasza DrTechnoid (#76306) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak Steam alól tudja indítani azzal az Uplay acc-al amire akkor regisztrálta.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76315) #56230144 válasza SRII (#76299) üzenetére


#56230144
törölt tag

(#76316) Hangm4n válasza porto1992 (#76311) üzenetére


Hangm4n
tag

Csak úgy működik, ha egy Steam Giftet aktiválsz be, vagy vásárolsz valamit a Storeban, a cd kulcsos aktiválás már nem elég.

(#76317) Marci79


Marci79
aktív tag

Értem. Köszi a választ! :R

(#76318) SRII válasza Assimilator (#76305) üzenetére


SRII
őstag

:C egyet kell hogy értsek... :DDD

Danielssss : nem is rossz, de 1x meghallgatás után miért dúdolom magamban? :F

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#76319) porto1992 válasza Hangm4n (#76316) üzenetére


porto1992
tag

köszönöm az infót minden jót helló :R

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#76320) Phobion válasza htc07 (#76106) üzenetére


Phobion
őstag

akkor válaszok neked én is, ugyan majdnem 3 hét kellett nekik, de a régi account-ot amin az MW2 és egyéb játékok voltak, átregelték a most használt mail címemre :P ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#76321) AtHoS válasza FollowTheORI (#76314) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tegnap direkt megnéztem (a múltkori eltűnős eset miatt is), hogy nálam mi a helyzet. Volt egy kis steam és uplay kliens frissülgetés, de végül mindkét kliensbe be voltam jelentkezve és indult is a steam-re vett FC3 az uPlay kliensből indítva

read-only mode on the forum

(#76322) VGYke válasza wjbhbdux (#76240) üzenetére


VGYke
addikt

Raptr: "kapcsold ki az overlayt "
Ezt hol a francba?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#76323) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Csavarkulcs jobb fent (a bezáró és minimalizáló gomb mellett), Preferences, In-Game és a legfelső menüpont előtt ne legyen pipa (Enable in-game overlay).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76324) #56230144 válasza SRII (#76318) üzenetére


#56230144
törölt tag

Velem is így volt, megszállt Gabe szelleme és felnyitotta a szemem, azóta zsidó vagyok.

;]

(#76325) wwenigma válasza VGYke (#76322) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Torold le ha amugy nem hasznalod...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#76326) htc07 válasza Phobion (#76320) üzenetére


htc07
addikt

Az más.

Te azt kérdezted, hogy egyik accountról a másikra át lehet-e tenni a játékot, nem azt, hogy egy e-mail címhez tartozhat-e több account.

Vagy nem értem pontosan hogy mi történt, de az tuti, hogy ha egy accountra beaktiváltál egy játékot, akkor azt nem tudod egy másikra áthelyezni.

Vagy azóta mégis lehet?

(#76327) Phobion válasza htc07 (#76326) üzenetére


Phobion
őstag

Nem, régi account-ot regelték át mostani címre

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#76328) tufih


tufih
csendes tag

Létezik steam kupon amivel lehet csökkenteni az adott játék árát, vagy kizárólag kedvezményes játékok vásárlásával tudok "olcsóbban" játékhoz jutni?

(#76329) eami válasza tufih (#76328) üzenetére


eami
Topikgazda

az a kupon csökkenti az adott játék árát ami az adott játékra szól. szóval igen :)

(#76330) tufih válasza eami (#76329) üzenetére


tufih
csendes tag

És hol lehet ilyen kupont szerezni ? :)

(#76331) eami válasza tufih (#76330) üzenetére


eami
Topikgazda

kapsz steamtől, vagy csinálsz badgeket (asszem kitűzőnek ferdítik), vagy találsz olyan oldalt ahol oszogatnak.
Egyébként javaslom az "Eredeti játékok - best buy topic" látogatását. A főbb akciókat általában linkeli valaki. Nem csak steamen lehet steames játékokat venni :)

(#76332) Samus válasza tufih (#76330) üzenetére


Samus
addikt

A kuponok nem csökkentik olyan szinten a játékok árát, mint egy nagyobb sale (leárazás), és természetesen a kuponok nagy része nem használható fel már akciós játékra (egy egész kis részük viszont igen). Ha olcsón akarsz vásárolni, ajánlom figyelni a megbízható kulcsboltokat (elsőnek GreenManGaming (GMG), Macgamestore), a nagy Steam vásárokat (tavaszi, nyári, őszi, téli), kívánságlistára pakolni a megkaparintani kívánt tételeket, így ha napi vagy heti akcióban lesznek, jön róla mail értesítés. A Steam alapból elég drága (nekünk), de ki lehet fogni hatalmas leárazásokat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76333) tufih


tufih
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :R

(#76334) csaba951 válasza tufih (#76328) üzenetére


csaba951
veterán

Steam-en nincs univerzálisan használható kupon, mint pl. GMG-n. :(

(#76335) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!
A Steames hétvégi ingyen játékok ideje meddig tart? GMT+1 (mi időnk) szerinti vasárnap éjfél, avagy valami egyéb határidővel végződnek?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76336) ayo válasza nonsen5e (#76335) üzenetére


ayo
addikt

vasárnap este 10 szokott lenni - legalábbis anno így volt, de lehet éjfél már? passz, ha bent maradsz és nem lépsz ki akkor még menni fog :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#76337) #65537792 válasza ayo (#76336) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ja, szóval akár végig is tudja vinni. ;]

(#76338) Csapoati válasza #65537792 (#76337) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A multit? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76339) #65537792 válasza Csapoati (#76338) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem néztem mi az ingyenes. :D Sose sem szedtem még le ingyenes/hétvége játékot steamen.

(#76340) nonsen5e válasza Csapoati (#76338) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hehe, igen, gondoltam éjjel kicsit letöltöm funolni az Advanced Warfaret... pár éve nem játszottam FPS-t, akkor sem voltam benne jó, sőt... Ha bele tudok rázódni még el is gondolkozom valami lövöldén. BF3 megvan humble-ből, de ott állandóan azt láttam, hogy hatalmas tér és megy az állóháború két tanksorral meg gépekkel.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76341) wjbhbdux válasza nonsen5e (#76340) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van pár játékmód a BFben, TDM is kis pályán.

/s

(#76342) Ryder62


Ryder62
őstag

Ha a Mass Effect 2-re vagy Skyrimra kattintok a játék listában akkor bal felső sarokban mintha megjelenne egy DLC felirat.

Pixelvisiont használok

(#76343) Samus válasza Ryder62 (#76342) üzenetére


Samus
addikt

Nálam is ott van, bár olyan, mintha vízszintesen csak a fele látszódna. Gondolom az új opció, ami mutatja melyik DLC-k vannak meg, csak a Pixelvision-ben (én is ezt a skint használom) nincs implementálva, és nem is lesz, mert sajnos vége a fejlesztésnek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76344) wjbhbdux válasza Ryder62 (#76342) üzenetére


wjbhbdux
veterán

már nem fejlesztik a skint, a kliens frissítései tönkretehetik, keress másikat.

/s

(#76345) vorosmarti válasza nonsen5e (#76340) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Akkor inkább CS:GO-t vegyél :)

(#76346) Ryder62 válasza Samus (#76343) üzenetére


Ryder62
őstag

Igen, közben megnéztem standard skinnel (jáj de randa :DDD ) és tényleg az a dlc lista.

Bár egy Mass Effect 2 nél sok értelme van mikor kb egy darab sem vásárolható meg steamen.

PixelVisiont több mint egy éve használok, szeretem, kár hogy vége a támogatásnak. Jön majd egy nagyobb ficsör ami szétbarmolja a skint akkor bizony ennyi volt, lehet keresni mást de nem sok jót láttam anno sem.

(#76347) nonsen5e válasza vorosmarti (#76345) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na ezzel folytattam volna, melyik a leginkább kezdőbarát first-person lövölde? :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76348) Samus válasza Ryder62 (#76346) üzenetére


Samus
addikt

Sajnos ugyanígy vagyok, van választék, de ez tetszett a legjobban. Bár a Steam 3.0 koncepció nagyon tetszik, de abból szerintem soha nem lesz skin...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76349) SenorGrande válasza Ryder62 (#76346) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egy másik figura folytatja a PixelVision skin frissen tartását. Erre tessék.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76350) Samus válasza SenorGrande (#76349) üzenetére


Samus
addikt

Hatalmas köszönet érte, csatlakoztam is a csoporthoz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.