Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76101) wjbhbdux válasza VGYke (#76100) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#76102) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Egyszeruen idegbajt kapok.

A The Walking Dead Season 2-ben az 5. fejezetnel tartok, de rendre peppe fagy feher kepernyovel...

Mar orak ota viszem ujra es ujra ugyanazokat a parbeszedeket, mert nem menti el a dragam, mindek is...

Nektek is elojott ez a White Screen bug?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#76103) eami válasza Archttila (#76102) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem nem volt ilyesmi.

(#76104) Urguru válasza Archttila (#76102) üzenetére


Urguru
tag

Nekem sem volt ilyen hiba.

(#76105) Phobion


Phobion
őstag

Kb. 1 hete írtam steam supportnak, azóta semmi válasz, ez így normális? :F A lényeg az lett volna, hogy régi accomon van egy MW2 és hogy át lehetne-e hozni? Írtam nekik cd kulcsot, fiók nevet, de semmi :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#76106) htc07 válasza Phobion (#76105) üzenetére


htc07
addikt

megválaszoljuk mi neked, nem lehet.

(#76107) Archttila válasza Urguru (#76104) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Valoszinuleg a laptopban talalhato Integralt HD3000-ret nem szereti! A fejlesztok nem is ajanljak.

Egyelore sikerult atugranom a kerdeses jelentetet. A hivatalos oldalon azt ajanlottak, hogy le kell venni a grafikat, window modra kell valtani, es tenyleg, egyelore ugy fest, hogy mukodik :)

Most indultunk el a jegen a haz fele, szoval nincs mar sok! :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#76108) Ryder62


Ryder62
őstag

Tényleg ilyen rossz játék a Gone Home mint ahogy írják értékelésekben?

(#76109) Csapoati válasza Ryder62 (#76108) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem rossz, csak baromi rovid es szamomra a befejezes se volt az igazi. A hangulata viszont 10/10-es.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76110) KubanitoS válasza Ryder62 (#76108) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nincs vele gond, a hangulata rendben van, viszont abszolút nem az a játék, mint amit a képek, videók mutatnak róla, ja és kb 2 óra alatt végig lehet játszani.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#76111) Ryder62 válasza KubanitoS (#76110) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt írják hogy igazából nem is játék hanem egy graphic novel. A másik hogy 2-3 (erős túlzás) óráért 20 €-t kérnek?

Tegnap néztem egy vidit, egy átlagos végigjátszást, kb 1 óra alatt lenyomta. Ha mindent elolvasott volna max 2 lett volna.

A másik ami érdekel az a Dear Esther. Ez meg igazából csak egy map amit belehet járni?

(#76112) Csapoati válasza Ryder62 (#76111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, az is kb. hasonlóan rövid. Viszont a lezárása sokkal jobb és maga a grafika is gyönyörű (ráadásul olcsó is). Ha érdekel a Gone Home, akkor is várd meg a 75%-os akciót szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76113) KubanitoS válasza Ryder62 (#76111) üzenetére


KubanitoS
veterán

Dear Esthert végigjátszottam és nem hagyott maradandó emléket bennem, pedig szeretem az ilyen stílusú játékokat. Inkább egy interaktív barangolásnak mondanám, amelyben az érzelmeidre akarnak hatni, a játék végén kiderül minden, hogy mi miért van, de nem nagy cucc szerintem. 1,5 óra alatt végig lehet vinni azt is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#76114) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem a Miasmata jött be nagyon. Ahhoz képest, hogy csak 2 ember munkája, nagyon jó. Elég egyedi hangulata van és jó a sztori is. :) Aki végigvitte, tudja miről beszélek.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#76115) Ryder62 válasza KubanitoS (#76113) üzenetére


Ryder62
őstag

Úgy látszik minden nagyobb 3D-s indie cím rövid. :(

(#76116) Csapoati válasza Ryder62 (#76115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a kategória ilyen, nehezen lehet többet kihozni, mert ugye gameplay az nem igazán van. A jó sztori meg nem túl nyúlós.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76117) htc07


htc07
addikt

tudom hogy a kutyának se kellenek steam kuponok ingyen se, de

90% OFF Asteria
66% OFF Anomaly Korea
33% OFF Pool Nation

van most kallódóba. ha esetleg mégis érdekel valakit, pü.

lehetne egy topik ilyen steam kuponoknak is.

(#76118) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok, szerintetek 2014 melyik játéka a legjobb?

(#76119) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Only if és Serena még hasonló - és ingyenes.

(#76120) wjbhbdux válasza Ryder62 (#76115) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Dear Esther fejlesztőktől a The Old City Leviathan kicsit hosszabb már

/s

(#76121) csaba951 válasza kocsisdavid5 (#76118) üzenetére


csaba951
veterán

PC- a Divinity: Original Sin nyert.

(#76122) Ryder62 válasza wjbhbdux (#76120) üzenetére


Ryder62
őstag

Gondolom az is hasonló mint a Dear Easter.

(#76123) Samus válasza kocsisdavid5 (#76118) üzenetére


Samus
addikt

Nekem a Wolfenstein: The New Order és a South Park: The Stick of Truth jött be leginkább. Elég sok díjat be is zsebeltek, de az, hogy melyik a legjobb játék, erősen szubjektív.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76124) warcat


warcat
veterán

Valkyria Chronicles a napi, és máris -50%on,kicsit meg is lepődtem.

EA: It's in the crate!

(#76125) Heavyrain válasza csaba951 (#76121) üzenetére


Heavyrain
őstag

És teljesen jogosan! :K

(#76126) Assimilator


Assimilator
őstag

Ingyenes játékok szintje lassan olyan mélyre süllyed, hogy jobb lenne ha nem is adnád. Még akkor is ha ingyen van és amúgy sem kötelező. Ez a M. Sharpshooter is. Gyak. az emberek 98%-ánál csak egy újabb sor lesz, ha egyáltalán aktiválja. Ennek mi értelme? Elmondhatjuk, hogy mi hetente adunk egy ingyen játékot? :D
Poénos. :DDD

(#76127) eami válasza kocsisdavid5 (#76118) üzenetére


eami
Topikgazda

elég sok volt szerintem, mondj műfajt. De kettő ami így beugrik az a shadow of mordor es az alien isolation.

(#76128) BomiBoogie válasza Samus (#76123) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nehéz ezeket így összevetni, annyira más műfaj.

A Divinity szerintem is csúcs, de nem elég casual, sajnos 50-60 órája nem sok embernek van egy végigjátszásra... :D

(#76129) matthias


matthias
csendes tag

Sziasztok! Ha egyszerre több játékról szeretnék biztonsági mentést, akkor a folyamat minden esetben megáll egy ponton. Ha mondjuk 2-300 megányi játékot mentek le, akkor oké, de ha 40-50 gigáról van szó, akkor dolgozik egy darabig, a folyamatjelző elmegy 100%-ra és végleg megáll. A gép közben üresjáraton megy. Ez normális?
Most úgy mentem le a játékokat, mint az Origin esetében, simán kimásolom a fájlokat, majd ha kell, letöltetem vele, és észreveszi őket.

(#76130) VGYke válasza wjbhbdux (#76101) üzenetére


VGYke
addikt

Ok ezt én is megtaláltam! A lista a magyarul megjelent játékokat (vagy most magyar felirattal letölthető) :F dobja ki.
De én a "fórumban" a Translation Packs-t keresem, amit ugye a magyar feliratot hivatalosan nem tartalmazó játékokra lehet telepítés után applikálni.
Ilyen amit linkeltem a fórumban a Dear Esther Community Translation Packs. Kérdésem arra vonatkozott hogy a fórumban hogyan tudok Steam által is támogatott legális, de mások által készített magyar felirat applikációkra rákeresni, mert erre nem tudok! Leírtam azt is, hogy ismerem a magyarítás portált, de ha lehet először a Steam fórumban keresnék, ami ott befogadott, az már biztos!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#76131) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most már 3 napja nem engedi feltölteni a Steam a screenshotokat, nektek sem?

(#76132) Csapoati válasza VGYke (#76130) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi az, hogy befogadott? Ki fogadja be? A készítők? Szerintem senki nem veszi rossz néven, ha valakik más nyelvre is csinálnak feliratokat, kétlem hogy ez ellenkezne az EULA-val. Ráadásul nem a futtatható fájlokba vagy cfg-kbe haxolnak bele, szóval nem értem a félelmet. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76133) csaba951 válasza VGYke (#76130) üzenetére


csaba951
veterán

http://magyaritasok.hu/
Ennél részletesebb, pontosabb listát ne is keress!

Steam meg érthető módon csak azokat fogja listázni, ahol van hivatalos magyar fordítás. Soha nem fogja listázni azokat, ahol valamilyen más forrásból elérhető egy fordítás.

#76131 BomiBoogie
Nekem a megszokott módon ment a legutóbbi 24 órában (is). Luxemburgi szerver van beállítva.

(#76134) BomiBoogie válasza csaba951 (#76133) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem németre volt állítva, most visszateszem magyarra, hátha.

(#76135) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok

Nem vettem még játékot steam-en keresztül, viszont fizetésnél amikor ki kell választani a kártya típusát nem szerepel Maestro(ez van nekem). Ilyenkor mit lehet tenni, bukta a dolog?

(#76136) tomsolo válasza FullGas (#76135) üzenetére


tomsolo
őstag

Csinálj paypal fiókot oda be tudod regisztrálni a kártyádat, paypallal meg tudsz fizetni steamen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76137) htc07


htc07
addikt

Ha átírom a steam jelszavam, akkor is kapom a 7 napos trade ban t?

(#76138) -secret- válasza htc07 (#76137) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#76139) Ryder62 válasza BomiBoogie (#76131) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem engedi, az előbb töltöttem föl egyet.

(#76140) BomiBoogie válasza Ryder62 (#76139) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem tudom, mi a fene lehet. Ráadásul 2 különböző gépről, különböző játékokkal is néztem.

(#76141) VGYke válasza csaba951 (#76133) üzenetére


VGYke
addikt

Egyszer sem a Steam listázásra kérdeztem rá, hanem erre (FÓRUM!!!): Community Translation Packs :W

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#76142) Csapoati válasza VGYke (#76141) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem tudod kilistázni, csak játékonként rákeresni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76143) SenorGrande válasza VGYke (#76141) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Teljesen abszurd dolgot keresgélsz ott. Az általad linkeltnél is ki van írva, hogy nemhivatalos, a közösség által készített fordítás(ok), semmi köze sem a kiadóhoz, sem a fejlesztőhöz, sem a Valve/Steamhez, és felelősséget sem vállalnak a használatáért.

Ha hivatalos/támogatott a fordítás, lejön a Steamen játékkal együtt. Minden más esetben a magyaritasok.hu, a releváns sg topik, vagy a fordítók saját oldala a forráshely mind az információszerzésre, mind a lokalizációkra egyaránt.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76144) Serpiko


Serpiko
addikt

Felrakok egy itemet piacra és nem jelenik meg a listában. Mit kell tennem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#76145) htc07 válasza Serpiko (#76144) üzenetére


htc07
addikt

vársz pár percet :D

(#76146) Serpiko válasza htc07 (#76145) üzenetére


Serpiko
addikt

Fél órája várok, de akkor türelmes leszek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#76147) BomiBoogie válasza Serpiko (#76146) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nehéz lehet a magadfajta izgulósnak. :D

(#76148) csaba951 válasza Serpiko (#76146) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem most már jó! Ha még mindig nem látod, akkor szedd le, és tedd fel újra!

(#76149) Serpiko válasza csaba951 (#76148) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi így már sikerült leszedtem aztán vissza és "voálá" dől a lé :)

(#76147) BomiBoogie: Izgultam is rendesen, hogy vigyék el

Köszi srácok a tanácsokat tanultam megint. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#76150) csaba951


csaba951
veterán

Quantum Conundrum Season Pass;-75%;2,49 €
Csak ma 19:00-ig! Alapjáték+az összes egyéb dolog (dlc, soundtrack). Ez a legolcsóbb beszerzési módja Steam-en. Viszont nagyon el van dugva ez a lehetőség! :D

Tartalma:
* Quantum Conundrum DLC: IKE-aramba!
* Quantum Conundrum DLC: The Desmond Debacle
* Quantum Conundrum Soundtrack
* Quantum Conundrum

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.