Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75301) ZS3NI válasza tomsolo (#75298) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én ilyesmire EZT használom.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#75302) tomsolo válasza ZS3NI (#75301) üzenetére


tomsolo
őstag

Olyan kis nehéz felfogásúak vagytok. :(

Kinzó kérdés: vajon mennyit kell romlani a forintnak, hogy saját régiót kapjunk?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75309) gmx9


gmx9
aktív tag

Nem tudom volt-e téma már, végülis apróság, de az értékeléseknél a hasznos volt-e kérdésre adott válaszlehetőségek repertoárja bővült egy 'funny' opcióval. Jellemző volt, hogy 1-2 soros viccesnek szánt értékelések voltak a top írások, gondolom ez volt az oka, hogy bekerült.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#75310) Wolverine válasza tomsolo (#75302) üzenetére


Wolverine
félisten

Az euróval szemben nem volt komoly gyengülés ma sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75311) TheProb


TheProb
veterán

Saints Row franchice Sale + free weekend
Sid Meier's Beyond Earth -40% + free weekend

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#75312) croli


croli
aktív tag

Miért van az hogy whosgamingnow.net-en mikor belépek és a free Swipecart-ot szeretném redeem-elni be is adja hogy írjam be az e-mailem beírom neki 2x is erre kiírja: "YOU ALREADY PARTICIPATED ON THIS CAMPAIGN"
Ezt hogy? Most léptem be először az oldalra...

(#75313) Agyzuzo válasza tomsolo (#75298) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Egyszer láttam egy tool-t erre, de az masszívan tele volt trójaival... Szóval ne erőltesd ezeket, ingoványos talaj.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75314) Marci79


Marci79
aktív tag

Egy kis zavarban vagyok.
Kerestem máshol is és a téma összefoglalóban is választ erre:
Mi az a Season Pass?

Dlc csomag, ez okés. A kiadásának pillanatában elérhető összes dlc-t tartalmazza? Ha jól láttam igen. A jövőben megjelenő dlc-ket automatikusan megkapom majd ennek a birtokában?
Pl. a Bioshock Infinite Season Pass nem adja meg az utolsó dlc-t. A Columbia's Finest-et. Akkor most ez hogy van? Ha megveszem külön az egyik játékhoz, akkor mit kapok érte?

(#75315) Marci79 válasza Marci79 (#75314) üzenetére


Marci79
aktív tag

(#31552) csaba951 hsz-ében van infó, de nem fedi a valóságot teljes mértékben. (Lsd. a Bioshock-os s.p.-t.)

(#75316) csaba951 válasza Marci79 (#75314) üzenetére


csaba951
veterán

Általánosan
Amikor elkezdték bevezetni a SP-t, akkor valóban úgy volt, hogy minden a játékhoz kiadott dlc-t tartalmaz. Aztán a kiadók meggondolták magukat, és ez nem minden esetben igaz. Gyakorlatilag játékról-játékra változik, hogy mit is kapsz érte.

Egyébként lesz ez még kaotikusabb is! A legújabb húzás az exclusive dlc, ami valamelyik bolttól való vásárláshoz, esetleg valamelyen hardware vásárlásához van kötve. Ezeket pedig biztosan nem fogja tartalmazni a SP. Tehát gyakorlatilag megszűnik az, hogy egy játékhoz minden dlc-t egyszerűen megszerezhess.

Bioshock Infinite
A Columbia's Finest-t nem tartalmaz semmi olyat, ami komolyan hiányozna a játékból ha nem lenne. Tehát megkönnyíti a játékot ha van (elsősorban a játék legelejét), de nem származik belőle hátrányod ha nincs meg.

Burial at Sea - Episode 2
Viszont ez gyakorlatilag kötelező darab! Gyakorlatilag nemcsak az Infinite, hanem az egész trilógia lezárása van benne. Ez a játék "igazi" vége.

(#75317) Marci79 válasza csaba951 (#75316) üzenetére


Marci79
aktív tag

Akkor lényegében olyan zsákbamacska jellegű a dolog? Amit leírnak az adott S.P. oldalán azt kell mérvadónak tekinteni és nagy eséllyel nem fog bővülni a jövőben. Jól értem?

Mondjuk a GOTY verziónál is láttam olyat, hogy nem tartalmazta az összes dlc-t abból a játékból, amihez tartozott....

[ Szerkesztve ]

(#75318) csaba951 válasza Marci79 (#75317) üzenetére


csaba951
veterán

Felfoghatod így is! Ami a SP adatlapján van, azt biztosan tartalmazza. Ha meg kiad még plusz dlc dolgokat a kiadó, akkor meg így jártál, SP adatlapon nem írták, hogy tartalmazza.

Borderland 2 és dlc-vel kapcsolatban azóta teljesen más a véleményem. Számomra a legirritálóbb módon adta ki hozzá a dlc-ket, SP-t, GOTY-t a kiadó. Ja, a másik ilyen a Tropico 4, bár ennek (végre) azért létezik olyan változata amiben "minden" benne van. Ebből tanulva a Tropico 5-öt eleve meg se veszem amíg nem lesz belőle ilyen kiadás.

Nekem talán a Ubisoft mostani gyakorlata a legelfogadhatóbb ilyen szempontból. Ott az alapjáték megjelenésekor már ott a SP, ami az összes jövőbeli dlc-t tartalmazza. Ez felfogható rögtön egy GOTY kiadásnak is. Aztán mindenki eldönti az igényének és/vagy pénztárcájának megfelelően, hogy az alapjátékkal együtt rögtön megveszi-e a SP-t.

(#75319) Marci79 válasza csaba951 (#75318) üzenetére


Marci79
aktív tag

Köszönöm a kimerítő válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#75320) FollowTheORI válasza Marci79 (#75317) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért ennyire nem gáz a szitu. Az SP-k általában tartalmazzák az összes megjelenő komolyabb DLC-ket (azokat is amikről még semmi info nincs).
Tehát pl amik a történethez adnak hozzá, ezek szinte mindig benne vannak, vagy multiplayer pályák.

Amik néha nincsennek benne azok plussz fegyver, skin, karakter, játékpénz...stb DLCk.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75321) BomiBoogie válasza csaba951 (#75318) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Tropico 4-nél volt egy Collector's Edition, és utána kijött még legalább 1 DLC. :D

(#75322) Csapoati válasza BomiBoogie (#75321) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Volt az 3 is, de abban igaza van Csabának, hogy ezután megjelent egy Complete változat is. Egyébként a Tropicónál elég jelentéktelenek a kis dlc-k, de a kiegészítők viszont jók, csak hát drágák is (lásd Waterborne az 5. részhez).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75323) blaca83


blaca83
őstag

Nem találom sehol, hogyan tudnék pénzt feltölteni a fiókomra. :B :B
Belinkelné valaki? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#75324) ZS3NI válasza blaca83 (#75323) üzenetére


ZS3NI
őstag

https://store.steampowered.com/account/

add founds jobb oldalt az egyenleg alatt

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#75325) blaca83 válasza ZS3NI (#75324) üzenetére


blaca83
őstag

Köszönöm! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#75326) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Egy kis érdekesség:
Legtöbb Steam játékkal rendelkezők top-listája

Sajnos még elég halovány a teljesítményem... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75327) lacy86 válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


lacy86
addikt

Azert gaz hogy nem egy kinai gyerek van az elso helyen :DD :DD

Arra lennek kivancsi "mennyit er" az accja :DD

(#75328) eami válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


eami
Topikgazda

1186. vagyok :\ még csak az első ezerbe sem sikerült beférni :\

(#75329) Agyzuzo válasza lacy86 (#75327) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem keveset :D

eami: én is épp csak beszúsztam a TOP200-ba. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75330) lacy86 válasza Agyzuzo (#75329) üzenetére


lacy86
addikt

Ez kisz :DDD

(#75331) szami777 válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


szami777
addikt

Végre valami, ahol nem PalmDesert az első :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75332) Tombi válasza Agyzuzo (#75329) üzenetére


Tombi
senior tag

hmm te tényleg annyi pénzt költöttél játékokra??? Vagy rosszul értem :Y

(#75333) szami777 válasza Tombi (#75332) üzenetére


szami777
addikt

Ez nem az övé, hanem az első helyezetté. Ezek az értékek egyébként nem reálisak, mert a játékok nagy részét bundlen keresztül szerezzük be.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75334) ruti válasza Agyzuzo (#75329) üzenetére


ruti
Közösségépítő

grat, előtted ismerünk vkit a listán?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#75335) oriic válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszer mintha nekem azt mondta volna valaki, hogy a Valve-s dolgozóknak minden játék megvan a profiljukon. Vagy ez nem igaz?

Live-Die-Respawn

(#75336) ViharVadász válasza oriic (#75335) üzenetére


ViharVadász
őstag

Korábban úgy rémlik így volt, de tőlük is elvették.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#75337) phenomHUN válasza ViharVadász (#75336) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem vették el, csak nincs kijelezve a Community oldalukon.

(#75338) ViharVadász válasza phenomHUN (#75337) üzenetére


ViharVadász
őstag

Hopsz, erről nem is hallottam. Ez esetben bocsánat a téves infóért. :B

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#75339) Zolás


Zolás
addikt

Egyik karácsonykor meg lehetett nyerni az összes steamen kapható játékot, gondolom ő is ott van az élmezőnyben, anélkül hogy fanatikus shoppingoló lenne. Bár ez csak egy ember :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#75340) Franklin válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


Franklin
addikt

Az első helyezett (akinek 4394 db játéka van) inkább csak gyűjtögető, mint hardcore gamer, egyik játékába sem ölt 20 óránál többet.

Olyan lista nincs, hogy ki játszotta a legtöbbet egy játékkal?

(#75341) Zamery válasza Zolás (#75339) üzenetére


Zamery
senior tag

Rá gondolsz: [link] [link] ?

Nem sokkal vagyok tőle lemaradva, és hát szerintem nagyon messze van az élmezőnytől.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#75342) Kareszovics válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kíváncsiságból ránéztem. Első 2500-at listázza, vastagon nem vagyok benne. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#75343) Zamery válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


Zamery
senior tag

Juhuuu! Az ezerkettőszáznegyvenhetedikvagyok! Codálatos! :D 7,1 millió Steam userből.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#75344) bladegery válasza Zamery (#75343) üzenetére


bladegery
senior tag

Azok csak az online userek, szeptemberi cikk szerint 100 milla +

gergely-szabo.com

(#75345) oriic válasza Agyzuzo (#75326) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, legalább megtudtam érdekesség gyanánt, hogy Magyarországon neki van a legtöbb játéka Steamen.

[link]

Kollega, itt vagy PH-n? :DDD

Egy közös ismerős:RatBaG :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75346) Mate válasza oriic (#75345) üzenetére


Mate
nagyúr

Neki 1863 játéka van. Agyzuzónak meg több mint 2500 :D

(#75347) Zamery válasza oriic (#75345) üzenetére


Zamery
senior tag

:D Hát nem, szerintem, hanem neki: [link]. Ennél még Adi86-nak is több van, nemrégiben írt róla: [link]. Ja igen, és Agyzúzót se felejtsük el!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#75348) Heavyrain válasza oriic (#75345) üzenetére


Heavyrain
őstag

Elméletileg ő bikas[HUN] PH-n: Link
Legalábbis ez alapján

[ Szerkesztve ]

(#75349) oriic válasza Mate (#75346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Flag alapján kerestem az oldalon.

Valamit elrontottam akkor. :(

Érdekes, mert Pistidoki statját is megtaláltam, de ha rábökök a magyar zászlóra már nincs ott a neve a listában. :F

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75350) maross válasza oriic (#75349) üzenetére


maross
veterán

szar az az oldal, ha megnezed kb 3 tucat magyar nevet tesz bele, ha lapozol kiderul hogy nincs is tobb oldal, mert mar az osszesitett listara dob at.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.