Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76801) BomiBoogie válasza pocokxx (#76800) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Persze, hogy tudod, ha a saját accountodra aktiválod a giftet.

Arra figyelj, hogy az eladó megbízható legyen, ha már az inventorydban van a gift, nagy bajod nem lehet.

(#76802) Assimilator


Assimilator
őstag

Ha "funds"-ot szeretnék hozzáadni a walletemhez Paypal-ről 10 font értékben, akkor azt egyből levonja és megjelenik a walletemen?

(#76803) csaba951 válasza Assimilator (#76802) üzenetére


csaba951
veterán

Igen!

Most GBP-ban mutatja neked a Wallet pénzed? Ha EUR-ban van, akkor jó esetben EUR-ban kapod majd meg. Rossz esetben, meg nem fog menni a feltöltés.

PayPal-t (ugyanezt) használtál eddig is a fizetésnél? Ha igen, akkor semmi gond. Ha nem, annak hatása lehet a Market tevékenységedre.

[ Szerkesztve ]

(#76804) Assimilator válasza csaba951 (#76803) üzenetére


Assimilator
őstag

Mindenem fontban van.
Első alkalom, hogy Paypalt használok.
Meg akarom venni a Carmageddont féláron és most hirtelen nem tudok összevakarni 10 fontot walletre, meg kedvem sincs. :) Csak Carmazni akarok egy kicsit névnapom alkalmából. :D

(#76805) csaba951 válasza Assimilator (#76804) üzenetére


csaba951
veterán

Így elsőre úgy tűnik, nem lesz semmi buktatója/káros hatása a dolognak. Jó játékot! :D

(#76806) Assimilator válasza csaba951 (#76805) üzenetére


Assimilator
őstag

Siker. Köszönöm szépen! :R

(#76807) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Amúgy miért drágul minden a steam piacon? Az euro-forint árfolyam okozza?!

(#76808) Hangm4n válasza -secret- (#76807) üzenetére


Hangm4n
tag

Gondolom a kulcs árak emelése miatt.

(#76809) -secret- válasza Hangm4n (#76808) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vicc...még a centes itemek is drágultak. :(((

(#76810) maross válasza -secret- (#76807) üzenetére


maross
veterán

Euro 30%-ot gyengult dollarhoz kepest, nagyjabol ezert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76811) -secret- válasza maross (#76810) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah sejtettem, remélem lassan visszamegy, kéne pár item.. a tőzsdézőket meg leszarom. :D

(#76812) maross válasza -secret- (#76811) üzenetére


maross
veterán

tartos eteleket es hosszu konyveket keszits be :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76813) Godimodi válasza Cheesus (#76799) üzenetére


Godimodi
tag

Ha elrejtem a játékot,akkor meg tudom venni ugyanazt a steam storebol régiókód nélkül,vagy fel tudom oldani magán a VPNes játékon a régiókódot?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#76814) Samus válasza Godimodi (#76813) üzenetére


Samus
addikt

Feloldani nem tudod a régiókorlátozást, hacsak nem vagy a játék kiadója.
Megvenni viszont meg tudod a saját régiódon belül újra, ekkor ha nem rejted el a régit, kétszer lesz meg a játék, a régi nem megy, az új viszont igen.

Ha anno VPN segítségével trükköztél, akkor kerüld el a Supportot ezen játék ügyében, mert olyan keresztkérdések közé kerülhetsz, amiből nem biztos, hogy jól jönnél ki.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76815) Godimodi válasza Samus (#76814) üzenetére


Godimodi
tag

Értem,köszönöm szépen.Nulla percet játszottam a játékkal.Csak az aktiválás és a letöltés idejére használtam VPN-t (tudom... :W ).Így,ha megveszem a játékot úgy,ahogy azt eredetileg is kellett volna,akkor van rá valamennyi esély,hogy így utólag lebukom,akár a korábban használt IP-kkel,akár ha látják az elrejtett VPNes játékot?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#76816) tomsolo válasza Godimodi (#76815) üzenetére


tomsolo
őstag

Ne foglalkozz vele. Ha nem használod nem fog érte senki sem bántani, de a fiókodról néhány elemet enged eltávolítáani: kattints a nevedre a kliensbe és nézd meg a fiók adatokat.

Ha ez sem segít a support leveszi neked minden para nélkül.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76817) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok!
Volt nekem egy Race 07 autós szimulátor játékom. Feltelepítettem, de előtte nem volt steam-em, csak a játékkal együtt került fel a gépre a Steam. A játékot most adaadnám egy barátomnak, de őneki nem engedte feltelepíteni, mert már "aktiválva volt". az lenne a kérdés hogy fogja-e tudni használni a játékot? ill. hogyan tudom neki odaadni? mit kell csinálnom hogy használni tudja? előre is köszi a válaszokat :R :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76818) NyMRooD válasza itouchfan (#76817) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az már akkor a te steam fiókodhoz van rendelve, így csak meg tudod vele osztani family share-el. Ehhez az kell, hogy a barátod csinál egy saját steam fiókot és belép a gépén, majd ezután te belépsz a gépén a sajátodba és engedélyezed a family sharinget + megosztod a fiókjával a játékaid. De azt hiszem így csak 5 emberrel oszthatod meg a játékaid. Továbbá ha te (bármelyik steam-es játékoddal is) játszol ő nem tud majd a te játékaiddal játszani.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76819) itouchfan válasza NyMRooD (#76818) üzenetére


itouchfan
senior tag

köszönöm szépen! én letöröltem a gépemről a játékot, mert gondoltam hogy úgy fog működni neki. de akkor visszatelepítem és megosztom vele, és akkor ő bármikor fog tudni játszani vele? :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76820) NyMRooD válasza itouchfan (#76819) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az ő gépén kell felrakni a steam klienst a megosztáshoz és csak akkor tud majd vele játszani ha te nem játszol a steam-en keresztül semmit. De ez a játék márt volt bundle-ben így nézzetek szét az aprón szerintem pár száz forinttért be lehet szerezni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76821) itouchfan válasza NyMRooD (#76820) üzenetére


itouchfan
senior tag

rendben, köszönöm! :9 én nem játszom steam-en keresztül semmit már, mert eladtam a kormányomat, így nem tudok szimulátorozni. köszönöm a segítséget! :R :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#76822) alratar válasza wjbhbdux (#76775) üzenetére


alratar
addikt

Van olyan oldal/alkalmazás amik megmutatják azokat m a játékokat, melyek így korlátozva lettek:?
Nem szeretné minden játékom kipróbálni, hogy ,megye-e?

Nem vpn-ezek, de úgy látom a CDGalaxisban vett cuccokat is RU-nak veszi!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76823) maross


maross
veterán

Napi kellemeltenseg: jo oreg vpn-mentes import 4pack beaktivalas utan kivaloan mukodik, viszont dob 3 regios giftet...szoval vigyazzatok a 4pack vetelekkel. Nem tudom hogy mindenre ervenyes e, ez egy jo par honapos speedrunners 4pack volt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76824) Lackki válasza maross (#76823) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt írtam tegnap :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#76825) maross válasza Lackki (#76824) üzenetére


maross
veterán

Nem lattam, nem mintha sokat segitett volna rajtam..van meg 6 db 4packem :) (szerencsere csak hat)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76826) eami válasza alratar (#76822) üzenetére


eami
Topikgazda

Eddigi panaszokból nekem úgy tűnik hogy csak azokkal van probléma amiket VPN-el aktiváltak be.

(#76827) szami777


szami777
addikt

Olvasgatom több fórumban ezt az új steames régió korlátozást, de nem teljesen tiszta.
Ajánlott ezek után tradertől beszerezni a ROW-ként beállított gta5-öt?
Vagy az új rendszer után már csak a magyar áruház ajánlott?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#76828) alratar válasza eami (#76826) üzenetére


alratar
addikt

Ezt jó tudni! :)

Az amazon, nuuvem az nem számít vpn-nek, is it?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76829) wjbhbdux válasza alratar (#76828) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak Steam giftekről van szó, nem máshol vett játékokról.

/s

(#76830) alratar válasza wjbhbdux (#76829) üzenetére


alratar
addikt

Aham

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76831) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék Steamen vásárolni PayPal -lal, de a képen látható hibába ütköztem. Ugyanígy a wallet -et se tudom feltölteni. A PayPal fiókot tavaly használtam, nem volt vele semmi gond, a hozzá csatolt bankkártya pedig normál, használatban lévő, érvényes kártya.
Mi lehet a gond?

Köszönöm

(#76832) wwenigma válasza nzozz (#76831) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pedig azt mondja hogy a hozzá kapcsolt "pénzforrással" van baj. Fizess direktbe kartyaval...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#76833) nzozz válasza wwenigma (#76832) üzenetére


nzozz
aktív tag

Kártyaadatok megadásával se működik.

(#76834) AtHoS válasza nzozz (#76833) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor a kártyával lesz probléma ezek szerint. Teló a bank 0-24-es ügyfélszolgálatára és kérdezz rá mi van ilyenkor?

read-only mode on the forum

(#76836) Niczo


Niczo
senior tag

PAYDAY: The Web Series steam mozi :D
magyar feliratot valaki hegeszthetne hozzá :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#76837) ceia


ceia
őstag

Srácok a telepített játékot hogyan lehet leszedni, ha már nem kell? A Black Mesa-ra gondolok, úgysem készül el soha a vége.. na és a hozzá szükséges Source 2007 SDK-ra, szóval ezek eltávolíthatóak? :F

        it's more fun to compute

(#76838) Evome


Evome
aktív tag

Meg tudja valaki mondani miért akar 30 nap untradable piszkot rakni az általam vásárolt gift-re a steam ?
Régebben sohase volt ilyen, ahogy megvettem már tudtam cserélni akármire amire akartam. :F

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76839) csaba951 válasza Evome (#76838) üzenetére


csaba951
veterán

Kb. december közepe óta már ez van. Nem tudsz ellne mit tenni. Gift-ként tudod csak továbbadni. 1 gift/24 óra/e-mail vagy nincs korlátozás/Steam fiók.

Market-en "csak 7 napos" korlátozás van!

A Steam az első online játékbolt ami aktivan üldözi a saját vásárlóit. :(

[ Szerkesztve ]

(#76840) Csapoati válasza ceia (#76837) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jobb klikk a könyvtárban a nevére és helyi tartalom törlése.

csaba951: Mármint a hivatalosan illegális viszonteladóit? Mert hát azért a giftekkel kevésbé cserélgettek, mint ahogy eladogatták őket.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76841) marcusa válasza Csapoati (#76840) üzenetére


marcusa
addikt

Ezzel pont hogy az eladást tették a járható úttá a cserével szemben. Eddig ha akartál egy játékot, akció után 1-2 héttel, meg tudtad venni az ára+1 kulcsért trade ablakban. Most már vagy előre küldöd a kulcsokat, vagy utalsz az eladónak.

:-)

(#76842) Evome válasza csaba951 (#76839) üzenetére


Evome
aktív tag

Hát gondolom a traderek miatt csinálják... de hát istenem... megszerzi mindenki amit akar..

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76843) ceia válasza Csapoati (#76840) üzenetére


ceia
őstag

Kösz a gyors választ, de sajnos csak ez van jobb klikkre ..

        it's more fun to compute

(#76844) bbdzyx válasza ceia (#76843) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Black Mesának saját installere volt, ha jól emlékszem. -> Programok telepítése és törlése.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#76845) wjbhbdux válasza ceia (#76843) üzenetére


wjbhbdux
veterán

steamapps/sourcemodsból töröld

/s

(#76846) #65537792


#65537792
törölt tag

Kinguin is van már Tax. Kikerülhető? :U

(#76847) wwenigma válasza #65537792 (#76846) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze, olyan orszagba költözöl fizikailag ahol nem vonatkozik rád. Adóelkerülés meg csunya dolog, ezért szokták rébuszokban kérdezni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#76848) #65537792 válasza wwenigma (#76847) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én pl. a billing addressre gondoltam. Hogy eu-n kívülit adok meg.

Lassan lesznek kitelepítve "levegő tisztító" rendszerek és adózni kell az után is.

(#76849) ceia


ceia
őstag

(#76844) bbdzyx, (#76845) wjbhbdux Kösz a segítséget!

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#76850) kippedli


kippedli
tag

Néztem ,hogy az új cs:go-s kapszulának lement az ára eléggé. A tavai katowicenak nagyon felment ment 1-2hónap alatt. Gondoljátok ennek is felfog? Kérdezem itt inkább a nagyobb piacosokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.