Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76551) oriic válasza mlinus (#76550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy újabb VR cucc? :U

Live-Die-Respawn

(#76552) FollowTheORI válasza oriic (#76551) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Új lehetséges piacnál mindig ez van... persze a végén ugyis 1 max 2 marad talpon és lesz sikeres.
De most még mindenki csak azt látja ha ez beindul és felkapja a nép akkor bankot robbantanak. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76553) wjbhbdux válasza mlinus (#76550) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#76554) arfer válasza wjbhbdux (#76553) üzenetére


arfer
aktív tag

Vettem még rég, asszem a Gamersgate-en egy Fallout New Vegas Ultimate-et, anno be is aktiváltam, most le akarnám tölteni, de ez van mellette a library-ban: (RUCIS) (DO NOT USE). Kapott valami korlátot utólag? Érdemes letöltenem, vagy bukta?

(#76555) Evome


Evome
aktív tag

Tudna valaki segíteni melyik az a mappa amit ki kellene menteni ahhoz hogy steam újra rakása után vissza másolom és a profilomon nem lesz 7 nap trade tiltás ?! :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76556) genndy válasza Evome (#76555) üzenetére


genndy
addikt

Ha minden igaz elég a Steam főkönyvtárból a ssfn* fájl(ok)at (Sirpi szerint, én még nem próbáltam, én bizony viszem tovább az egész komplett Steam mappámat mindig).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76557) Sirpi válasza genndy (#76556) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én sem az ujjamból szoptam. De a két ünnep között ki is próbáltam, és tényleg működik.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#76558) Evome válasza Sirpi (#76557) üzenetére


Evome
aktív tag

Szóval a steam mappán belül azok a fájlok amik ssfn43231423..... címen vannak ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76559) Sirpi válasza Evome (#76558) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ja, ha azokat lemented és bemásolod az új Steam-telepítés alá, akkor úgy veszi, mintha az előző géprõl folytatnád.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#76560) Evome válasza Sirpi (#76559) üzenetére


Evome
aktív tag

Jajj de imádlaaak :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76561) DrTechnoid válasza Evome (#76560) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ez azt jelenti hogy műxik ez a módszer?Mert én is a használata előtt állok.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#76562) Evome válasza DrTechnoid (#76561) üzenetére


Evome
aktív tag

Holnap formázom a vinyót majd akkor megírom :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76563) bostone


bostone
addikt

Steam-en vásárolt játék használati jogát vissza lehet váltani vagy el lehet adni?
Kérdezem a hozzáértőket.

(#76564) ZS3NI válasza bostone (#76563) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#76565) bostone válasza ZS3NI (#76564) üzenetére


bostone
addikt

Egész jól kitalált rendszer.

(#76566) DrTechnoid válasza Evome (#76562) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nah hogy áll a gépújratelepítés? Készen is van már talán??? Türelmesen várakozok a válaszodra :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#76567) Csapoati válasza bostone (#76565) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miert, pl a Windowst vissza tudod valtani? Vagy barmi mast az elallasi idon tul?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76568) bostone válasza Csapoati (#76567) üzenetére


bostone
addikt

Milyen igazad van. A mozijegyet sem váltják vissza, ha nem tetszett a film. Igaz azt megúszom 2000-ből. Vagy egy dobozos játékot el tudok adni.
Kellett nekem haladni a korral. :/

(#76569) bladegery válasza bostone (#76568) üzenetére


bladegery
senior tag

A dobozos jatekokat is altalaban steamen kell aktivalni, ha hasznaltad a kodot akkor meg egy dvdt addsz el gyakorlatilag.

gergely-szabo.com

(#76570) Csapoati válasza bostone (#76568) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát igen, a dobozos játékoknál még más volt a helyzet. Én nagyon szeretem a Steamet, mert kényelmes, de tény, hogy a továbbadás lehetetlenné vált, ráadásul ugye csak használati jogot kapunk. Na meg ott a veszély, hogy egyszer csak kihúzzák a dugóból a kábelt Valve-éknál, de ettől mondjuk azért nem tartok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76571) bostone válasza bladegery (#76569) üzenetére


bostone
addikt

Az előző hozzászólásom tekintsétek csak magamban való dünnyögésnek.

(#76572) micafighter válasza Csapoati (#76567) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pl a konzol játékoknál egész jol megy a kijátszom és eladom, a legtöbb bolt is visszaveszi használtan :)

(#76573) genndy válasza bostone (#76568) üzenetére


genndy
addikt

A mostanában lassan tömegesen jövő bundlékban 2000 Ft-ért 8-10 AA, AAA játékot is kapsz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76574) #65537792 válasza Csapoati (#76570) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ugye már a fölösleges itemeket kövé lehet alakítani. A nem használt játékok esetében is lehet valami ilyesmi. Végülis a pénzük bent maradna.

(#76575) eami válasza genndy (#76573) üzenetére


eami
Topikgazda

arról nem is beszélve hogy 2000 forintért a moziban ~2 órás szórakozást kapsz, 1-1 jobb játékban pedig azért minimum 10 órányi játékidő van, így ár / értékben teljes áron is simán megérheti megvenni a mozis hasonlat alapján. Dying Lightot pl előrendeltem, már van benne 43 órám és még nem is értem a végére.

(#76576) bostone válasza genndy (#76573) üzenetére


bostone
addikt

Nem vagyok pc vagy konzol gamer. Valakit megleptem egy játékkal, mert a tesco-ban megtetszett neki, de másra számított. 2-3 órát, ha töltött vele, és ezek szerint jobban jártam volna, ha az említett helyről vásárolom, bár a dobozos cuccokkal sem tudom mi a helyzet mostanában.

(#76577) mlinus válasza bostone (#76576) üzenetére


mlinus
őstag

teljesen mindegy hol veszed, pc-s játékot nem lehet visszavinni/eladni.

(#76578) ZS3NI válasza mlinus (#76577) üzenetére


ZS3NI
őstag

(#76579) genndy válasza ZS3NI (#76578) üzenetére


genndy
addikt

Ezek természetesen mind vagy Steam kulcsok, vagy giftek, vagy olyan játékok amik nem igényelnek aktiválást. Beaktivált Steames játékot nem lehet továbbadni. Az eredeti kérdés pont ez volt, felesleges is néhány kunkorra továbbgondolni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76580) mlinus válasza ZS3NI (#76578) üzenetére


mlinus
őstag

forgasd a szemed mondjuk az eladó dolgokra: aktiválatlan kódok, internet aktiválandó játékok. Ubisoftnak uPlay, EA-nak Origin, Steamnek Steamworks kell, és miután elhasználtad a kódot már nem tudod továbbadni a játékodat. Ezzel pedig a dobozos játékok 95%-át kifullasztottuk.

[ Szerkesztve ]

(#76581) csaba951 válasza mlinus (#76580) üzenetére


csaba951
veterán

Az Apró tele is van karcmentes/nem használt lemezekkel! ;)

[ Szerkesztve ]

(#76582) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Mondjuk én ezt a végigviszem és utána eladom dolgot sosem értettem. Számomra egy játék olyan mint egy könyv. Szeretem, ha ott van a polcomon, és ha - akár évekkel - később elő akarom venni, akkor is megvan.
Az a néhány dobozos most is ott van a polcomon, meg ugye a steam library is ilyen.

(#76583) Agyzuzo válasza EmptyParadox (#76582) üzenetére


Agyzuzo
addikt

The things you own, end up owning you. :D

(Mondjuk pont én beszélek :D )

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76584) Evome válasza DrTechnoid (#76566) üzenetére


Evome
aktív tag

Na tökéletesen működik :D :C :C :C :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#76585) Cheesus válasza EmptyParadox (#76582) üzenetére


Cheesus
senior tag

Amúgy ezt énse értem a konzolosoknál (nem fújjogni, nekem is van vagy 5 fajta otthol), hogy miért jó az, hogy megveszi a legújabb játékot, és miután végigvitte megy becserélni a konzolbolta, vagy eladja kis veszteséggel.
Namármost megér annyit egy játék, hogy végigviszem, és pl 3000Ft bukóval továbbadom?
Teljesen nem tudom ezt átérezni, mert konzolra Day 1 játékot soha se vezsek (mondjuk újgenerációs konzolom sincs), így én csak azokat veszem meg, amikről biztosan tudom hogy tetszeni fognak, és meg akarom őket tartnai.
Az off-ért pedig elnézést :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#76586) htc07 válasza Csapoati (#76570) üzenetére


htc07
addikt

Én emiatt nem aggódok, biztosan lesz pár lelkes hozzáértő személy, akik módosítanak egy kicsit a kliensen, és menni fog "nem hivatalosan" is.

(#76587) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nincs valami progi vagy valami bővítmény ami figyeli a steam piacot és az általam beállított itemeket xy cent-euró alatt megvenné ha tennének fel? :DDD

(#76588) htc07 válasza -secret- (#76587) üzenetére


htc07
addikt

Létezik és tiltott a használata.

(#76589) -secret- válasza htc07 (#76588) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Francba. :(((

(#76590) Csapoati válasza htc07 (#76588) üzenetére


Csapoati
nagyúr

10-ből 9 Market-cápa nem így van ezzel. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76591) htc07 válasza Csapoati (#76590) üzenetére


htc07
addikt

Igen, csalni sem szabad elvileg, arra van a VAC.

Látjuk milyen hatékony. :N

Mindenesetre én fő accounton tuti nem próbálnám ki, de second accon is inkább csak vpn-nel. Bár én elég paranoid alkat vagyok ha az internetről van szó. :DDD

Aki meg marketcápa, annak nem okoz gondot szerintem millió alter account létrehozása.

[ Szerkesztve ]

(#76592) genndy válasza -secret- (#76587) üzenetére


genndy
addikt

Keresd csaba-t privátban, de nem biztos hogy segít neked a saját üzletét rontani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76593) -secret- válasza genndy (#76592) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem tudtam, hogy létezik ilyen pláne azt, hogy nem legális.

(#76594) salapp


salapp
addikt

Sziasztok!
Fiam tök ki van akadva, én mondtam, r.hadjon meg ez az egész steam...
Immár három hónapja azt írták neki:
"Úgy tűnik, hogy ezt a fiókot szabálysértő tevékenységre használták. Lépj kapcsolatba... Addig korlátozunk..." Már bocs, de csak pislogott, hogy mi van?
Angolul írtunk nekik, de bsztak bármit mondani.
Ilyenkor mi van? A baj, hogy van már neki blockland, euro truck simulator 2, iron sky invasion, és így most nem tud trade-elni.
Kösz, ha van ötlet.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#76595) csaba951 válasza salapp (#76594) üzenetére


csaba951
veterán

Nem szokott ezzel mellényúlni a Steam! Vagy rosszalkodott valamit a fiad vagy csere-berélt és a másik egy lopott adatokkal vásárolt gift-et kapott tőle. Ha ír nekik az ember, akkor van akinek feloldják, ha ez az első alkalom.

Trade: ilyenkor az ember simán előveszi az egyik tartalék fiókját és mehet arról a trade tovább! :)

[ Szerkesztve ]

(#76596) maross válasza salapp (#76594) üzenetére


maross
veterán

Vagy siman benyalt egy steames "virust", es kuldozgette tovabb az acclopo linkeket, lehet fel se tunt neki. Ez a valoszinu, meg az hogy egy bomba uzlet alkalmabol atfutott rajta valami lopott cucc. Ilyen ez, nincs ingyen ebed, nincs bomba uzlet, csak ha lopott a cucc.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76597) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van topikgazda, fogadjátok szeretettel.

***

(#76598) nonsen5e válasza ollie (#76597) üzenetére


nonsen5e
addikt

Üdvözlet! \o/

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76599) eami


eami
Topikgazda

Na akkor innentől kezdve viselkedni kell vagy beraknak a szekrénybe ;]
grat Agyzuzo :C

(#76600) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

LOL, én egyedül? :D Akkor indul a banhammer, reszkessetek. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.