Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76501) etejedu válasza Hangm4n (#76499) üzenetére


etejedu
őstag

Akkor olyat lehet, hogy megossza a számítógépét velem és átmásolom vagy az is adatforgalmat generál?

(#76502) NyMRooD válasza etejedu (#76498) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gyorsabb ha a steam-ről töltöd le, illetve a csatolmányoknak is van egy felső korlátja. De egyébként is (nem bántásból és lehet félre is értem) ez hülyeség.

Szerk.: Ha a két gép közvetlen nincs egymással összekötve, csak interneten keresztül vannak kapcsolatban akkor mindenképpen adatforgalmat generál. De ha nem mobilneted van akkor fölösleges a forgalom miatt aggódni, szerintem már nem nagyon van olyan szolgáltató aki nézi.

Szerk2.: Akkor marad az amit lentebb írnak valamilyen adathordozón viszed át a saját gépedre.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76503) regener válasza etejedu (#76501) üzenetére


regener
veterán

Minden ami áthalad az interneten az adatforgalmat generál, kérd el tőle pendrive-on inkább.

(#76504) etejedu válasza NyMRooD (#76502) üzenetére


etejedu
őstag

Mobilinternetem van. Kb van 2 gb amit elhasználhatok a következő fordulónapig és 8 gb -ot kéne letöltenem.

(#76503) regener: Messze vagyok minden olyan személytől akinél ez megoldható lenne.

Amúgy van olyan hely ahol megoldható lenne a letöltés: internetkávézó stb? Vagy ott lassú net van csak böngészésre?

[ Szerkesztve ]

(#76505) vorosmarti válasza wjbhbdux (#76494) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nincs ezzel a változattal semmi gond. Azt nem hiszem hogy a steames ár 25%-áért túl sok helyen meg lehet venni trade-ertől az összes DLC-vel együtt. Előfordulhat persze, de ez évente legalább 1x a steam-en is szinte garantált.

(#76506) ZS3NI válasza etejedu (#76498) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem tudom eldönteni, hogy te most trollkodsz vagy tényleg ilyen vagy? :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#76507) etejedu válasza ZS3NI (#76506) üzenetére


etejedu
őstag

Nem! Egy szerencsétlen luzer vagyok egy város közepén ahol nincs lehetőség a normális otthoni szolgáltatásokra és nem vagyok otthon a témában, ezért kérdeztem más számára lehet triviális dolgot.

Köszönöm a válaszokat akkor ez bukta.

[ Szerkesztve ]

(#76508) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy a */-*/@+ early access, free to play meg indie játékokat (de leginkább az early access-t) ne ajánlgassa állandóan a képembe a steam?

Borzalom...

Előre is köszi!
J.

[ Szerkesztve ]

(#76509) wjbhbdux válasza joysefke (#76508) üzenetére


wjbhbdux
veterán

igen, kattints a főoldalon a soronként elhelyezett customize gombra

/s

(#76510) croli


croli
aktív tag

Van valami lehetőség arra hogy megnézzem hova léptem be a Steam-es accommal?

(#76511) genndy válasza croli (#76510) üzenetére


genndy
addikt

Nincs.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76512) eami válasza etejedu (#76504) üzenetére


eami
Topikgazda

melyik játékról van szó, 500+2dvd + postaköltség és kb bárki megoldja neked :)

[ Szerkesztve ]

(#76513) joysefke válasza wjbhbdux (#76509) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi

(#76514) Marci79


Marci79
aktív tag

A Dishonored-hez annyit, hogy nem árt odafigyelni a változatra. Én is bele ugrottam egybe. Természetesen a magyar lokalizáció nem volt benne és az eladó erről egy szót sem szólt! :((( :O Ha tudtam volna, akkor meg sem vettem volna! Fakk..... Volt ám szentségelés miatta...... Nagyon esélyes, hogy nem fogok többet vásárolni attól az illetőtől ezért.

[ Szerkesztve ]

(#76515) micafighter válasza etejedu (#76504) üzenetére


micafighter
nagyúr

Internetkávézót nem ajánlom, egyrészt lehet virusos a gép, ezért én biztos nem mernék belépni a steam fiokomba egy ismeretlen gépröl (ellopják a jelszót, ellophatják a steam fiokom). Másrészt lehet lassú lesz, akkor sokáig kell ott lenned és sokba fog kerülni. Esetleg munkahely vagy suli? Ha nem tudod megoldani ezt akkor szerintem eami fórumtársunk ötlete a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#76516) genndy válasza micafighter (#76515) üzenetére


genndy
addikt

Letölteni nem is tudna, ott maximum a netes fiókjába tudna belépni, de letöltéshez a kliensbe kéne. Azt meg föl nem teszi nyilvános gépre. De belépni én se lépnék be ilyen helyen még a böngészős felületre sem, az is igaz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76517) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nekem újak ezek a Steam kulcs boltok és azt szeretném kérdezni, hogy ez Kinguin.net mennyire megbízható? Metro 2033 REDUX-ot szeretnék venni, ami a Steamen 20EUR, ők meg 11-ért adnák?

A bolt oldalán az van feltüntetve, hogy:
regional limitations: World wide.

Ez tehát nem régióugrott cucc?
Rajta van az összes nyelv és felirat? (mindenképpen szeretném megkapni a NÉMET nyelvet)

Ugye nem lopott a kulcs, etc? Mert annyi erővel akkor akár én is beszerezhetem alternatív módon a játékot. (szeretném, ha a fejlesztőkhöz jutna valamennyicske abból a pénzből amit a játékra költök)

Előre is köszi!
J.

(#76518) Arkennys válasza etejedu (#76507) üzenetére


Arkennys
addikt

megértem a helyzetet, én is egy ideje vagyok olyan helyzetben, hogy normális kábeles nethez is férek, előtte szintén adatforgalmas mobilnet volt. Addig az időszakig a legjobb megoldás normális ismerőséknél megkértem felrakhassam a klienst, letöltés elindít, és elbeszélgettünk ameddig leszedte. utána pendrive-al mentem haza a kinccsel. Majd első párszáz megás updatenél mérgelődtem :D

sajnos nem egyszerűek a kerülőutak :(

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#76519) joysefke válasza Arkennys (#76518) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én is voltam így: 8GB adatforgalom 6E Ft-ért (ami duplája volt akkor egy alapabb BPi kábelnetnek), ráadásul elég megbízhatatlan volt....

Folyamatosan digitális elvonásom volt

J.

(#76520) maross válasza joysefke (#76517) üzenetére


maross
veterán

Inkabb varj meg egy steames learazast, 10 euro vagy alatta lesz (lenyegesen tobb esely van 10 euro alatti arra)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76521) micafighter válasza joysefke (#76517) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kinguin szürkebolt, belefuthatsz lopott kulcsba. Én inkább steames akciót várnék.

(#76522) VitaD5


VitaD5
tag

Egy lvl. 0-ás privát profil... Nincsenek szavak...

Yar Har fiddle di dee

(#76523) erahurka válasza etejedu (#76507) üzenetére


erahurka
félisten

Hát esetleg mobilnet fordulónap közeledtével nyomd be letölteni, aztán járasd egész nap a gepet. Ha elfogy a neted max belassítják. Esetleg nézz rá a szolgaltatódnál, hátha van valami egyszerű adatcsomag bővítés (bár tuti méregdrága lesz ha van).

(#76524) Agyzuzo válasza VitaD5 (#76522) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ilyet minek visszaigazolni? Engem is jelölgetnek hetente 1-2-3x ilyen kamu szarok, de instant megy rá a block.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76525) nonsen5e válasza VitaD5 (#76522) üzenetére


nonsen5e
addikt

Valaki fel tudna homályosítani, hogy ezek mi rosszat csinálnak (abban biztos vagyok, hogy semmi jót). Ál-URL és átirányít máshova és vírust szed le a gépemre?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76526) #41133696 válasza #41133696 (#76292) üzenetére


#41133696
törölt tag

Biztos a kliens frissítéssel jött, de a játék listában - nem a fiók részleteinél -, is megjelent a Dishonored mellett a RU jelzés:

(#76525) Gertrius: Megszerzi a fiókodat.

Egyébként valamit csinálhatnának már ellene (pl a biztonság fülön bekapcoslható lenne, hogy a fiók tulajdonosa beállíthassa, hogy milyen szintű tagtól fogad el bejelölést), hogy ilyen lvl0-s accok tömegével ne jelölhessenek, mert hetente több is van, és régebben meg nem voltak ilyenek.

(#76522) VitaD5: Nálam nem jut el addig, hogy rám írjon, mert amikor látom, hogy lvl0, megnézem a profilját - ami egyébként általában privát, de ha nem akkor nem magyar - már kapja is a mellőzést. Felesleges blokkolni egyelőre őket, mert még olyanba nem szaladtam bele, hogy újból jelölni próbált volna :D

[ Szerkesztve ]

(#76527) regener válasza VitaD5 (#76522) üzenetére


regener
veterán

[unassigned]-et minek fogadsz el? :D

Az összes ilyen bot.

(#76528) Cheesus


Cheesus
senior tag

Best deal ever, 10/10 would buy again... :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#76529) Erdei88 válasza Cheesus (#76528) üzenetére


Erdei88
veterán

Magamból kiindulva. Ki az akinek kell a másik accja, ráadásul ennyi pénzért, ilyen játékokkal? :F

(#76530) nonsen5e válasza Cheesus (#76528) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem is van egy accountom, 500k értékben. Valaki na 50k-t nem adna érte? #dealoftheyear

;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76531) Agyzuzo válasza Cheesus (#76528) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Színvonalas. Would ban again... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76532) etejedu


etejedu
őstag

Azt meg tudná valaki mondani, hogy miért nem folyamatos a letöltés?
Azt irja a letöltés közben hogy : lemezre irással foglalkozik és ilyenkor nem tölt. A gépemen - (Mert most épp sikerült valakinél letöltenem; pendrivra menti közvetlen...) - ilyen nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#76533) Cheesus válasza nonsen5e (#76530) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az a durva, hogy szerintem egy átlagos napon, hivatalos viszonteladóktól és a Steam-ről megvéve olcsóbban kijönnének ezek a játékok, minthogy egy használt acc-ot megvennénk :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#76534) nonsen5e válasza Cheesus (#76533) üzenetére


nonsen5e
addikt

Persze. Nekiesnék, egy hét alatt nagyonmax. fele ennyiért be tudnám szerezni mindet és akkor legális ÉS az Én accountomon van az egész.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76535) csaba951 válasza etejedu (#76532) üzenetére


csaba951
veterán

Betelt a puffer ki kell írni a már megérkezett adatokat. Minek töltsön a háttérben újabb adagot, amíg a mostanit se sikerült kiírni?! Avagy a net letöltés sebességéhez képest ótvar lassú az a tároló és/vagy csatoló amire mented az anyagot.

(#76536) etejedu válasza csaba951 (#76535) üzenetére


etejedu
őstag

Igen igen! Már elkezdtem ujból egy gyorsabb gépen és hála a jó égnek ez nem tököl! Jippi! :DD

(#76537) regener válasza csaba951 (#76535) üzenetére


regener
veterán

+1

Szar a pendrive.

(#76538) #41133696 válasza Cheesus (#76533) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az meg még durvább, ha még csaló is, és miután átulta neki a 150 k-t a "vevő" jelenti a gőznek, hogy ellopták a fiókját, persze az is lehet, hogy csak a pénzt markolja fel, és be sem tud lépni az illető, mert előre utaltatja a dohányt.

(#76539) micafighter válasza #41133696 (#76538) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt irja a hirdetésben hogy csak személyesen. Átutalás nem játszik. Ettöl függetlenül utolag még szolhat steamnek hogy ellopták a fiókját, nem tudom hogy megy ez a folyamat, vissza tudja e szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#76540) #41133696 válasza micafighter (#76539) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, igaz azt írja. Viszont nem tudom, ezt a személyesent hogy vinnék végbe. Addig érthető, hogy az illető viszi a KP-t. De aztán papíron adja oda az adatokat? Ha nem csaló, akkor viszi az összes fizikai adathordozót is tokkal vonóval, kulccsal (már amit nem digitálisan vásárolt). A jelentés úgy megy, hogy a Stemtől kérnek az illetékesek például egy olyan fényképet, amin az ő személyes adatai látszanak, legalább egy olyan lemezzel és az abban látható kulccsal, ami a fiókjához lett társítva korábban.

(#76541) croli


croli
aktív tag

Mit tudok tenni abban az esetben ha egy játék sorsolásra jelentkeztem Steamgifts-en, de aztán később megvettem és nem vontam vissza a jelentkezést, majd most megnyertem a játékot?

(#76542) Marci79 válasza croli (#76541) üzenetére


Marci79
aktív tag

Add valamelyik ismerősödnek és lapíts. :DDD

(#76543) htc07 válasza #41133696 (#76526) üzenetére


htc07
addikt

az itemeket és a fiókot sem olyan könnyű már megszerezni, hála a steamguardnak. nem tudom, miből élnek még meg ezek a fake linkes csalók.

(#76544) maross


maross
veterán

Vegre raszantam magam hogy folytassam a batman arkham city-t, erre ez fogad:

Libraryben arkham city jobb klikkre nincs show serial vagy cdkey, sehol nem latok erre utalo dolgot. Otlet?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76545) etejedu


etejedu
őstag

Átmásoltam a játékot a pendriveról a gépemre, mégsem látja.

(#76546) maross válasza maross (#76544) üzenetére


maross
veterán

google nem, de steam forum megadta a valaszt a kerdesemre:

The old version of City no longer works. If you own the game, you should have, for free, a copy in your library of Arkham City GOTY edition. That's the one you have to install and play now. The old version is defunct and will never work again.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76547) BigBlue69 válasza maross (#76544) üzenetére


BigBlue69
őstag

Goty verzió? :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#76548) genndy válasza croli (#76541) üzenetére


genndy
addikt

1. Szólsz a felajánlónak és csinál újrasorsolást hogy másik nyertes legyen.
2. Felajánlod te SGiftsen.
3. Odaadod valakinek és lapítasz (működhet, mert SGifts maximum azt nézi hogy megvan-e a fiókodon beaktiválva a játék, azt már úgysem tudja hogy azt aktiváltad-e be amit megnyertél).

etejedu: ugye pontosan abba a könyvtárba másoltad ahová a Steam is akarná telepíteni? Meg sima másolással még nem fogja látni (honnan is tudná szerencsétlen hogy te valamit odaraktál), el kell kezdeni telepíteni. Akkor majd felismeri hogy ugyanaz a tartalom, ellenőrzi és kész, nem fog letölteni semmit.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76549) FollowTheORI válasza maross (#76544) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Le kell töltened az új Steam verziót... ez még a régi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76550) mlinus


mlinus
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.