Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75851) bladegery válasza _-ORANGE-_ (#75847) üzenetére


bladegery
senior tag

Az ugyan olyan asiimovokbol es cyrexekbol itelve fogadasbol szedte ossze.

gergely-szabo.com

(#75852) Eversmann válasza bul07 (#75837) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Grat, nagyon ott van a macsek :DDD

Egyébként mit kell tenni azokhoz a felajánlásokhoz, ahol "Level 1 Required" van kiírva?

Life is better with a Titan

(#75853) _-ORANGE-_ válasza csaba951 (#75850) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Nekem ennyiért jöhetne DayZ, meg egy új acc.-ra vennék még játékot, The Crew, Payday 2, stb...

(#75854) _-ORANGE-_ válasza bladegery (#75851) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Én is elkezdek fogadni :DD

(#75855) phenomHUN válasza _-ORANGE-_ (#75854) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Akkor állj készen arra is, hogy bukni fogsz. ;]

(#75856) _-ORANGE-_ válasza phenomHUN (#75855) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ismerem a fogadást, nyugi.

(#75857) csaba951 válasza _-ORANGE-_ (#75853) üzenetére


csaba951
veterán

Ha szorgalmas vagy Steam Trade-ből, meg Market-ből te is összehozhatod magadnak! ;)

(#75858) genndy válasza Eversmann (#75852) üzenetére


genndy
addikt

Fel kell ajánlani játékokat olyan értékben, hogy te is legalább Level 1-es legyél (ez váltotta fel a contri értékhez kötött felajánlásokat, contri már nincs van helyette Level).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75859) _-ORANGE-_ válasza csaba951 (#75857) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Szorgalom=sokat csgozol, és droppolhat jót. Vagy gyűjtögetsz - én ezt csinálom.

(#75860) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy felrakok a piacra egy CS:GO skinnt és ha belemegyek abba a fegyverbe amilyet eladtam, nem jelenik meg az én ajánlatom, pedig jóval kevesebbért raktam fel. Ez miért van?

(#75861) wjbhbdux válasza csumpa93 (#75860) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vagy mar megvettek, vagy rossz minosegu fegyvert nezel, a market fooldalon kattints a fenti listaban a nevere

/s

(#75862) csumpa93 válasza wjbhbdux (#75861) üzenetére


csumpa93
tag

Nem vették meg, mert ugyan annyim van, és jó minőségűt nézek, de semmi. Ha a piacra megyek rá a listába ottvan, hogy a piacon van, de ha rámegyek a konkrét fegyverre akkor nem vagyok ott mint eladó

(#75863) csumpa93 válasza wjbhbdux (#75861) üzenetére


csumpa93
tag


(#75864) vorosmarti válasza csumpa93 (#75863) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ilyen előfordul, lassan kéthetente. Behal a market, és van hogy 20-24 óráig nem tudsz semmit feltenni, mert nem jelenik meg. Jól megkavarja az árakat...

(#75865) Samus


Samus
addikt

A MacGameStore-ban a BiosShock Infinite Season Pass elég jó áron van, lehet már volt kérdés, de nem probléma, hogy MAC, ugye? Illetve az alapjáték kuponból van meg nekem, gondolom az sem probléma. Az utolsó kérdés pedig: megbízható a hely?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75866) csumpa93 válasza vorosmarti (#75864) üzenetére


csumpa93
tag

vettem észre, pont azért szerettem volna vfeltenni, mert jó árak vannak. Akkor majd később próbálkozzak szerinted? köszi a segítséget

(#75867) maross válasza Samus (#75865) üzenetére


maross
veterán

nem, nem, igen, macgames5off

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75868) csaba951 válasza csumpa93 (#75866) üzenetére


csaba951
veterán

Erről már lemaradtál! :(

Csak azokat az itemeket lehet megvásárolni, amik már korábban fel lettek rakva. Amikor megjavul és felkerül a te itemes (is) akkor azt fogod látni, hogy rengeteg item jelenik meg, az árak meg irreálisan leesnek 30-60 percig. Akkor meg majd vásárolni lesz érdemes! :)

Annyit tudsz tenni, hogy most figyeled, hogy mi az a maximális ár, amíg felmegy az adott item. Amikor megjavult a Market, akkor felteszed a sajátodat ennyiért. Persze a kutya nem fogja megvenni, mert több száz/ezer darab lesz előtted sokkal olcsóbban. Viszont 2-3 héten belül megint lesz hasonló üzemzavar és akkor kaszálsz! :D

(#75869) csumpa93 válasza csaba951 (#75868) üzenetére


csumpa93
tag

Csak érted, más tud fel rakni akkor én mérten?

(#75870) vorosmarti válasza csumpa93 (#75866) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem is tudsz mást tenni, mint kivárni. Csaba nagyszerűen leírta. Ha szerencséd van, és türelmes vagy, még nyerhetsz is rajta :)

(#75871) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha GTA V-öt Steamen megveszem és az SA már megvan akkor kapok belőle giftet? Vagy egyszerűen nem kapok semmit?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75872) eami válasza laceszgamer (#75871) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem mindenképp giftet kapsz.

(#75873) laceszgamer válasza eami (#75872) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na az jó lenne, mert SA megvan, viszont van akinek szívesen ajándékoznám. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75874) csaba951 válasza laceszgamer (#75871) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt adja!

(#75875) laceszgamer válasza csaba951 (#75874) üzenetére


laceszgamer
addikt

30 napot kell várni nem? Legalábbis apróbetűs szerint, vagy az nems zámít ebben az esetben?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75876) csaba951 válasza laceszgamer (#75875) üzenetére


csaba951
veterán

Igen! Viszont a Send gift... gombbal akár most is át tudod küldeni az ismerős Steam fiókjára/e-mail címére.

Bezzeg a Holiday Sale előtt Gems-ből vett gift-emről 30 nap elteltével sem került le ez a korlátozás! :O

(#75877) eami válasza laceszgamer (#75875) üzenetére


eami
Topikgazda

mail címre el lehet küldeni bármikor.

(#75878) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Steam ticketekre milyen gyorsasággal válaszolnak így hétvégén? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#75879) laceszgamer válasza csaba951 (#75876) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na az tökéletes :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75880) BigBlue69 válasza Phobion (#75878) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hétvégén? Inkább igy januárban.. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#75881) Phobion válasza BigBlue69 (#75880) üzenetére


Phobion
őstag

tehát várhatok ítélet napig? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#75882) csaba951 válasza Phobion (#75881) üzenetére


csaba951
veterán

2-5 munkanap múlva majd kapsz egy random általános választ a FAQ-ból. Meg persze azt, hogy te vagy a hibás! :(((

(#75883) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok!

Használtam már korábban így gondoltam újra használnám a steam restore/backup opcióját. Történetesen a Skyrim-ről lenne szó. Volt egy backup amit régen csináltam, hogy ha esetleg összeakad a modok miatt, akkor vissza tudjam "nullázni. Működött is, használtam egy párszor.

Most viszont új gépem van, új op rendszerrel stb. és az előző winyómon maradt a backup. Beraktam a gépbe, átmásoltam és elindítottam az új gépen a restore-t. Ment egy darabig aztán gondolt egyet és megállt, kb 50-60%-nál. Innen már letölteni akarja ismét. Még van 7 GB amit nem szívesen várnék végig.

Tudja valaki hogy mi lehet a baja most?

(#75884) #81999360 válasza #81999360 (#75883) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nem tudom hogy miért, de megoldódott.

Töröltem Steam-en belül a "Local contentet" aztán újra megcsináltam ezt az egész folyamatot és meglett az egész, már indult is. :K

[ Szerkesztve ]

(#75885) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv!

kérdés: ha veszek egy bolti dobozos call of duty - world at war gammát, akkor azt be tudom regelni steamen? értem ezalatt, hogy bekerül a library-be és tudom indítani onnan. igen csak jó volna.

köszi előre is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#75886) tupacamaru válasza hoffman_ (#75885) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem, csak ha Steam-en veszed meg.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#75887) hoffman_ válasza tupacamaru (#75886) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ó banyeg, ez de mocsok dolog, eh. köszönöm a gyors választ!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#75888) laceszgamer válasza hoffman_ (#75887) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez van sajna, nekem is dobozosan megvan, örülnél neki ha lehetne regelni, de nem, mert ugye igy el elhet kétszer is sózni, ha valaki akarja, hogy ott is meglegyen, nem is Acti lenne ha nem így lenne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75889) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nekem is dettó. Azt bezzeg meg tudják oldani hogy egy játék elérhető legyen steam-es és kiadói verzióban is, - azaz nem egyszer fizetsz hogy a librarydban megjelenjen -, de a cross-platform kiépítés egy adott játékhoz az bizony tabu. Arra nem költenek.A példádnál maradva, a codwaw nekem is az egyik kedvencem volt, és ha még lehetne az olcsóbb keleti piacról vásárolni,akkor meg is gondolnám ENNEK a megvételét sale idején amikor 50%-ot kapott,azaz az akciós 200€-t olcsósították kedvenc tradereink. Ha esetleg valakinek maradt elfekvőben egy ilyen gigapack,akkor ne habozzék engem zaklatni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#75890) wjbhbdux válasza DrTechnoid (#75889) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Addig volt jó amíg nem Steamen volt a CoD és ingyen kiadták a DLCket.. Csak aztán kijött a Fallout 3 és a sok f*sz elkezdte PC-n is a dupláját fizetni az eredeti árnak és ezt ők se hagyhatták ki, így lett az MW2 Steames.

[ Szerkesztve ]

/s

(#75891) Csapoati válasza hoffman_ (#75887) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk semmit nem tesz hozzá a Steam (se achik, se felhőmentés, se kártyák), szóval ha hozzáadod nem steames játékként, akkor is ugyanott vagy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75892) csaba951 válasza Csapoati (#75891) üzenetére


csaba951
veterán

Egy plusz dolog azért van! A képernyőmentésekhez/megosztásukhoz használhatod a Steam-es tárhelyedet! ;)

(#75893) erahurka válasza Csapoati (#75891) üzenetére


erahurka
félisten

Kényelmi funkciója azért van. Ott a Steam, ha játszani akar ott indít mindent és kész.

(#75894) joe-ker válasza erahurka (#75893) üzenetére


joe-ker
senior tag

Hozzáadja mint Non Steam-es játék és indítható a kliensből.

(#75895) erahurka válasza joe-ker (#75894) üzenetére


erahurka
félisten

Én is ezt mondtam nem? :F

(#75896) croli


croli
aktív tag

Ha elfogadok egy baráti felkérést abból még baj nem lehet, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#75897) csaba951 válasza croli (#75896) üzenetére


csaba951
veterán

Önmagában nem. Viszont inkább ne fogadd el, ha nem ismered korábbról az illetőt! Manapság az ismeretlenek csak az Inventory-dat, Steam fiókodat akarják ellopni! Engem tegnap már több mint 40-en akartak felvenni. :(

(#75898) hoffman_ válasza Csapoati (#75891) üzenetére


hoffman_
nagyúr

csak a kényelmi funkció miatt lett volna fontos a sztím, igazából már szinte csak onnan indítok gammát.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#75899) croli válasza csaba951 (#75897) üzenetére


croli
aktív tag

10 perc alatt 7 felkérés...
Játszom és állandóan ugrált be a Steam hogy jelölt ez jelölt az
Mindnek ment a block

(#75900) maross válasza croli (#75899) üzenetére


maross
veterán

gyanus kornyeken laktok, mar arcrol megismernek titeket a piacon...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.