Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76751) eami válasza Agyzuzo (#76750) üzenetére


eami
Topikgazda

muhaha :O

Total Removed Games Count : 24 / 294
Total Removed Software/Hardware Count : 0 / 2
Total Purchase Disabled Games Count : 3 / 13

(#76752) maross válasza Agyzuzo (#76750) üzenetére


maross
veterán

Total Purchase Disabled Games Count : 2 / 13 <- ezekmikezek?

latom vigil blood bitterness benne van a 13-ban, nekem is megvolt, most lehuztak...sot van még hozza egy kodom is... :meatytears:

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76753) Źşë' válasza maross (#76752) üzenetére


Źşë'
addikt

én pl a Batman Arkham City-re gondolok, aki megvette megjelenéskor az később kapott egy GOTY upgradelt verziót, a sima meg rajta maradt az accounton

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#76754) maross válasza Źşë' (#76753) üzenetére


maross
veterán

arkham city rajta maradt, de a vigil eltunt, es a vigil resze a 13-nak. Nem ertem mi alapjan szuntethetik meg végleg. Azaz ertem, az aprobetus alapjan a házamat is vihetik, meg az osszes "kolcsonjatekomat" is...na de megis..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76755) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Feltettem valamikor az Euro Truck Simulatort és most találtam rá, hogy van hozzá steam is így összekapcsoltam beírtam Steambe is kódot...erre ez a hülye fel akarja telepíteni nekem úgy, hogy már rajta van a gépen. Nem akarom fölösleges reinstall ni a játékot...főleg nem letölteni, mert a DVDről a steam nem hajlandó telepíteni... Háá WTF :Y :U :(((

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#76756) htc07 válasza Simi37 (#76755) üzenetére


htc07
addikt

pedig az lesz, mivel nem steames parancsikonként van benne, gondolom nem igazán azonosak a fájlok a két verzióban.

jó kis early beta test lehetett ha már 1971ben megvolt a játék ;]

(#76757) NyMRooD válasza Simi37 (#76755) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem van egy ötletem, de csak tipp. Tipp: kezd el letölteni a steam-es verziót és ha létrehozta a játék könyvtárát állítsd le (vagy esetleg keres rá mi a steam-es verzió könyvtárának a neve és hozd létre a megfelelő helyen), ezután másold be a játék fájljait (a cd-s verzióét) és ellenőriztesd a steam-el a helyi fájlokat. Ha szerencséd van nem nagy az eltérés és egy 5 perc alatt megvagy, ha nem akkor viszont (tudtommal) csak a steam-es verzió teljes letöltése maradt.

Szerk.: Elvileg ez a könyvtár neve "Euro Truck Simulator 2".

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76758) Simi37 válasza NyMRooD (#76757) üzenetére


Simi37
őstag

Sajna nem jó :/ Elkezdi letölteni a D:\xy ba de nincs ott a mappa. A parancsikon amit csinál pedig URLre mutat...könyvtárba sem

htc07: Tudod nem lehet elég korán kezdeni ;] (Akkor még anyám sem élt :C )

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#76759) htc07 válasza Simi37 (#76758) üzenetére


htc07
addikt

a választott könyvtárban csinál egy \SteamApps mappát, abba kell egy \common és abban lesz a \euro truck simulator 2 mappája.

(#76760) Simi37 válasza htc07 (#76759) üzenetére


Simi37
őstag

/steamapps -ba van downloading meg sourcemods...na mind1 majd újrahúzom :/

De előtte megnézem mi van ha a downloads megfelelő almappájába átmásolom a telepítettet...

Hát nem veszi észre hidegen hagyja...de kitörölni kitörli amikor a helyi adatokat törlöm...akkor újrahúzás eleget tököltem már

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#76761) htc07 válasza Simi37 (#76760) üzenetére


htc07
addikt

akkor csináld meg az említett mappastruktúrát, másold bele a játékot, és hátha felismeri. hirtelen nincs jobb ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#76762) Simi37 válasza htc07 (#76761) üzenetére


Simi37
őstag

Megcsináltam hozzá sem nyúlt...akkor marad az újrahúzás...az Origin is eljátszotta velem ezt párszor már sokadjára fő a fejem ilyen izék**** miatt. Na mind1 köszi a válaszokat :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#76763) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen ablak se jött még fel nekem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#76764) maross válasza bul07 (#76763) üzenetére


maross
veterán

jol kikockaztad :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76765) bul07 válasza maross (#76764) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem akartam jobban, egy ip-vel nem sokra menni, meg két szám kitakarva így elég sok a lehetőség

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#76766) FollowTheORI válasza bul07 (#76763) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És most feljött... mert rövid időn belül változott az IP gondolom... vagy valami. :)

Mostmár ezen is túlestél... kérdés is van? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76767) erahurka válasza bul07 (#76765) üzenetére


erahurka
félisten

188.36.193.800? ;]

(#76768) marcusa válasza erahurka (#76767) üzenetére


marcusa
addikt

800? :DDD

:-)

(#76769) erahurka válasza marcusa (#76768) üzenetére


erahurka
félisten

Most hogy mondod nekem is leesett :DDD
Akkor csak 200 lehet :U

(#76770) ittakary válasza erahurka (#76769) üzenetére


ittakary
nagyúr

de sok szabadidőtök van :D

(#76771) csaba951 válasza erahurka (#76769) üzenetére


csaba951
veterán

+1 a 200-ra!
Ezért szoktam inkább egyszerűen kivágni a kritikus részeket. Ha nincs benne az információ a képben, akkor nincs is miből helyreállítani! :DDD

Ilyen üzenet nekem akkor jött, amikor nem a "megszokott" tartományból kapott ip-vel akartam bejelentkezni. Pl. másik országból. Google, PayPal ugyanígy monitorozza/szűri az "idegen helyről" történő használatot.

[ Szerkesztve ]

(#76772) prtvlogan válasza Simi37 (#76755) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Szia!

Nekem anno sikerült a Race07-t ilyen módon feltenni dvd-ről:

" következő parancsot adod a windowsnak a "futtatás"-ban:

"y:\Program Files\Steam\Steam.exe"-install X:

vagy win7-nél:
"y:\Program Files(x86)\Steam\Steam.exe"-install X:

Y a windows partíciója, meghajtója, X a DVD-meghajtó

És ezután kell újra elindítani a dvd-ről a telepítést. Frissítéseket pedig fog keresni magától továbbra is, csak a telepítés gyorsabb."

steam link

(#76773) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

RIP gifts

/s

(#76774) maross válasza wjbhbdux (#76773) üzenetére


maross
veterán

Valtozott barmi ami nem volt korunkben az utobbi majd' 3 honapban?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76775) wjbhbdux válasza maross (#76774) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azt irják, hogy az utóbbi 3 hónapban VPN féle módszerekkel aktivált, de eddig bárhonnan indítható játékokat lekorlátoztak visszamenőlegesen is, hogy csak az eredeti régióban induljanak el.

/s

(#76776) maross válasza wjbhbdux (#76775) üzenetére


maross
veterán

Ez oromteli hir, vegre nem lesz tele minden szurkebolt ruszki vpn-es jatekokkal.

"Just activated a RU version of Cites: Skylines on my account using a Russian VPN. Activation works fine but in order to play, you have to be connected to the Russian VPN."

remeljuk bannoljak az osszes vpn usert masodik lepeskent :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76777) ZS3NI válasza maross (#76776) üzenetére


ZS3NI
őstag

En remelem nem banolnak minden vpn usert, en pl kenytelen vagyok hasznalni a koleszban egy nemet vpnt mert minden port tiltva van... Igy most tudok dotazni es cszni szoval ha nem lenne vpn akkor unatkoznek rendesen. :(

eddig sosem hasznaltam ki a rendszert, egy darab ruszki aktivaciom sincs...

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#76778) x_o_n válasza ZS3NI (#76777) üzenetére


x_o_n
veterán

Én soha nem használtam,mindenesetre tegnap érdekes dolgot vettem észre,a még a cd galaxisban vásárolt játékomnál,amit gondoltam végre kipróbálok...

Fallout New Vegas: Ultimate Edition (RUCIS) (DO NOT USE)

fantasztikus...

(#76779) Agyzuzo válasza x_o_n (#76778) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fallout: New Vegas (RU)
Fallout New Vegas Honest Hearts (RUCIS)
Fallout New Vegas: Gun Runner's Arsenal (RUCIS)
Fallout New Vegas: Lonesome Road DLC (RUCIS)
Resident Evil 4 (RU/CIS)
GRID 2 - All in Pack (RU)
Batman: Arkham Origins - Season Pass (RU + CIS)
Dishonored RHCP (RU)

Nincs kiírva melléjük semmi és mennek rendesen. Vagy csak hozzám még nem jutott el a banhammer? :D

szerk: természetesen nem VPN aktivált cuccok ezek, olyat nem vennék.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76780) x_o_n válasza Agyzuzo (#76779) üzenetére


x_o_n
veterán

Az a baj még otthon vettem,de jelenleg Német.o-ban élek,a do not use felirat meg nem tul bizalomgerjesztő :DDD

(#76781) tomsolo válasza wjbhbdux (#76773) üzenetére


tomsolo
őstag

A tesztelésre vásárolt/cserélt Witcher 3 RU OLD példányom már alig várja, hogy rájuk pirítson eme intézkedések kaotikus állapota miatt. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76782) SityiSXT válasza prtvlogan (#76772) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Race07 nem eleve Steamesnek jött ki? Csak mert a kolléga az ETS2-vel küzd(ött), az meg utólag lett az.

(#76783) Lackki


Lackki
senior tag

ezzel az uccsó kapu is bezárult... 4pack bontásból már nem 3 ROW giftet kapsz :(

Privátot hamarabb észreveszem

(#76784) ayo válasza wjbhbdux (#76775) üzenetére


ayo
addikt

ezt hol írják? nálam pl. semmi változásnak nincs jele

http://jateknaplo.blog.hu

(#76785) tomsolo válasza Lackki (#76783) üzenetére


tomsolo
őstag

Ilyen volt eddig is pár játéknál.

Aztán volt nagy gondolkodás, hogy az angliában élő német gyereknek odatudom-e adni a Frozen Synapse Prime plusz darabját mert az meg azt írta ki hogy a következő országokban tudod csak aktiválni:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76786) prtvlogan válasza SityiSXT (#76782) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Fogalmam sincs melyik játék steam-es alapból, és melyik lesz/lett az később., Dvd-n vettem a Race-t, és onnan is telepítettem fel. Nem volt egyszerű, de sikerült. Persze töltögetett még hozzá ezt, azt, de messze nem a játék teljes méretét!

(#76787) Lackki válasza tomsolo (#76785) üzenetére


Lackki
senior tag

az lehet hogy volt ilyen, sőt biztos, de most minden újonnan vásároltnál ez van

Privátot hamarabb észreveszem

(#76788) Samus


Samus
addikt

Valiant Hearts 3.74 euró, olcsóbb még nem volt, néztem már róla Otherworld bemutatót, nagyon tetszik, DE Uplay...kérdés. Van Steam Overlay? Mert a Crysis 3-at megvettem Originen, de sehogysem sikerült Steam Overlay-t varázsolni alá.

Illetve pontosan hogy is működik ez a külső klienses dolog? Megveszem, elindítom, mi történik?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76789) tomsolo válasza Samus (#76788) üzenetére


tomsolo
őstag

uplay overlay van alá :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76790) Heavyrain válasza Samus (#76788) üzenetére


Heavyrain
őstag

Megveszed Steamen,elindítod,Uplay is indul vele együtt,és a háttérben fut. Steam overlay lesz.(Meg Uplay-es is)

Crysis 3-nak pedig semmi köze a Steamhez,így nem csoda,hogy az alá nem tudtál overlay-t varázsolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76791) Samus válasza Heavyrain (#76790) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, de egy-két topikban Steam-en olvastam, hogy a régebbi Origin verzióknál működött az Overlay, Egyszerűen Steam alól indított Origin, majd ebből indítva a Crysis 3, és volt Overlay, és minden jóság. Na én akárhogy mókoltam, ez nem jött össze. Még a hosszú verziót is kipróbáltam ([Steam topik]), ami egy külön fájl, ezt indítja a Steam, ami konfig alapján indítja a cél játékot, de ez sem hozott eredményt...azóta valami változtattak a kódon. Egy évvel ezelőtti a topik, mindenki ajnározza a készítőt, hogy ez milyen baba, mert még Dio 3 alá is lehet így Steam Overlay-t tenni.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76792) wjbhbdux válasza Samus (#76791) üzenetére


wjbhbdux
veterán

blizzard játékokhoz mindig is lehetett, van egy flag ami kihagyja a launchert, csak akkor be kell lépni minden indításnál a bnet accba mint régen. d3nál pl Diablo III.exe -launch, sc2nek van másik exeje a support mappában, wownak meg a wow.exe

[ Szerkesztve ]

/s

(#76793) Kephamos


Kephamos
addikt

Nektek megy a steam? Nekem Connecting...

(#76794) DrTechnoid válasza Kephamos (#76793) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pusztulat van, ki is dobott mindenkit, a friend ablakban írja hogy routine maintenance van.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#76795) n0tr3adY81 válasza DrTechnoid (#76794) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Még mindig áll? Mert a store megy, de se weblapon se kliensben nem tudok bejelentkezni.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#76796) bul07 válasza n0tr3adY81 (#76795) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam kivételesen rendben megy ;]
Böngészőbe próbálva a ki be lépés is rendben

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#76797) Godimodi


Godimodi
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy van-e rá lehetőség,hogy a könyvtáramból játékot töröljek?
Olyat vettem,ami nem fog működni rendesen,mert régiózáras,de szeretném megvenni a régiófüggetlen játékot újból,most már a Steamen.Olyanokat olvastam,hogy a supportnak lehet pl írni,de 50-50 eséllyel előfordulhat,hogy törlik a játékot,vagy becsukhatják az accountom is ,ha épp olyanjuk van.Van valakinek hasonló tapasztalata?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#76798) bladegery válasza Godimodi (#76797) üzenetére


bladegery
senior tag

Csak supporton keresztul lehet, ha vpn-el vetted akkor ne hivd fel magadra a figyelmet, ha gift volt, vagy iyesmi akkor megprobalhatod, de enelkul is tudnod kell aktivalni az ujat, ha jol tudom.

gergely-szabo.com

(#76799) Cheesus válasza Godimodi (#76797) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jobb klikk az adott játékra --> Kategória beállítása --> ott van egy kis fül, hogy "játék elrejtése a könyvtáramból". Nem fogod látni a játékot, és fel is oldhatod ezt a zárat ha akarod.

A Steam support-nak is írhatsz, hogy ilyen meg olyan indokkal, de töröljék az adott játékokat.
Döntsd el te, hogy melyik a számodra legmegfelelőbb megoldás :) (Én az 1.-t javaslom)

https://www.twitch.tv/csehla

(#76800) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Szeretnék megvenni egy játékot, és találtam hozzá eladó régiófüggetlen giftet. Ezt tudom én saját accountt-tal érvényesíteni? Lehet belőle bajom? Mire kell figyelni egy ilyen vásárlásnál?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.