Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75251) csaba951 válasza #56230144 (#75249) üzenetére


csaba951
veterán

Rendezd le egy "alternatív" fiókoddal.

Egyébként én nem foglalkoznék az üggyel! Megvolt rá az okod, hogy blokkoltad. Neki is. Ezek után nem jó dolog üzletelni.

(#75252) #56230144 válasza ZS3NI (#75250) üzenetére


#56230144
törölt tag

Másik acc még nem fogadhat se trade offert, se sima tradet, sürgős lenne a trade az a gáz.

(#75256) eami válasza #56230144 (#75254) üzenetére


eami
Topikgazda

ha sürgős akkor a 3. arcon keresztül intézitek a dolgotokat ha nem annyira siettek akkor blokk levesz vártok 1-2 hetet és utána újra próbálkoztok.

(#75260) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérem a kedves topiklakókat, fejezzék be az offolást! Köszönöm!

(#75261) mark!


mark!
őstag

Óhha :D Na mi van a Tescoban?? :D Euro Truck Simulator Gold Edition. És mennyiért?? 4990-ért :D Már a kosárban is van, mostmár csak február végéig kell kibirnom.. :W

>

(#75262) wwenigma válasza mark! (#75261) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy nullával elírtad? :F

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75263) BomiBoogie válasza mark! (#75261) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Steamen pár EUR volt karácsonykor...

(#75264) Csapoati válasza BomiBoogie (#75263) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg dobozosan 2000 Ft volt az Intersparban (alap + kieg 1000-1000) is, szóval ez az 5 ropi marha sok. Digitálisan is sokszor van leárazva.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75265) croli


croli
aktív tag

Nem tudom jó helyen kérdezem-e, de ha steamgifts.com-on felajánlok valamit akkor:
1. Előre bekéri a kulcsot vagy ha gift link akkor azt?
2. Ha nem kéri ezeket akkor hogyan adom majd át a nyertesnek?

(#75266) eami válasza croli (#75265) üzenetére


eami
Topikgazda

a nyertes e-mail címét látni fogod, illetve akár steamen is felveheted :)

(#75267) Samus


Samus
addikt

Az összes létező szerver lehalt a Steam alatt. Szó szerint mindegyik, minden régióban. Ilyet még nem láttam...csináltam is egy képernyőmentést a SteamStat oldaláról.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75268) csaba951 válasza Samus (#75267) üzenetére


csaba951
veterán

Már jó is! :)

(#75269) genndy válasza croli (#75265) üzenetére


genndy
addikt

1. Nem kér be előre semmit, rajtad múlik hogy becsületesen tényleg legyen meg a játék ajándékozható formában. Viszont sorsolás után ellenőriz (akár szúrópróbaszerűen is) és van rádiógomb hogy elküldted/megkapta.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75270) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Csak engem bombáznak frissen regisztrált 0-s Orosz fiókok barátkérelemmel, vagy ez mindennapos mindenkinél? Már vagy 50-et tiltottam az elmúlt héten.

(#75271) djculture válasza kriszpontaz (#75270) üzenetére


djculture
félisten

Mindennapos dolog.. Engem is naponta kettő felvesz. Kell a terjesztői hálózat az scr fájlok küldözgetéséhez..

[ Szerkesztve ]

(#75272) maross válasza kriszpontaz (#75270) üzenetére


maross
veterán

ezen mindig is csodalkoztam, csomoan mondjak hogy folyamatosan jelolgetik 0-as fiokok, engem még egy se, pedig elegge porog a friendlistem...vajon hol tudtatok "feliratkozni" erre a spamlistara? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75273) djculture válasza maross (#75272) üzenetére


djculture
félisten

Én gyanitom hogy a piacon nézik ki azokat akik elég sokat eladnak meg vesznek.

[ Szerkesztve ]

(#75274) Hunbeast87 válasza djculture (#75273) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt meg kell cáfolnom, én jó ideje nem piacozok, ennek ellenére kb. napi 10-15 ilyesfajta barátfelkérésem érkezik. :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#75275) djculture válasza Hunbeast87 (#75274) üzenetére


djculture
félisten

Nekem akkor kezdődöttmikor 500 fölé mentem a piaci tranzakciókkal azért gondoltam erre. Akkor még csak havonta jött 1-2 most igy ezer felett már naponta jön. Azért gondoltam erre..

(#75276) Marci79 válasza croli (#75265) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nem. Nem kell előre semmit sem megadnod. Csak kiválasztod a listából a játékot, írsz pár szót róla és beállítod, hogy kik nevezhetnek. Ezután mehet is a móka.

(#75277) ZS3NI válasza djculture (#75273) üzenetére


ZS3NI
őstag

Mióta értékesebb itemekkel fogadok a dota2loungen vagy a csgoloungen naponta kapok 20 jelölést, nem győzőm blokkolni őket. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#75278) Diopapa


Diopapa
addikt

Engem még soha sem jelöltek be, pedig nyilvános a profilom. Igaz, nem is piacozok.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#75279) sixpak válasza Diopapa (#75278) üzenetére


sixpak
nagyúr

Engem sem...illetve a 8 év alatt egy ember.
Fogalmam sincs ki az, gondolom valami multit toltunk együtt.
Mondjuk nem is hiányzik, hogy fészbuk legyen belőle.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#75280) oriic válasza kriszpontaz (#75270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap előtt én is kaptam egyet. Instant elutasítottam.

Live-Die-Respawn

(#75281) csaba951 válasza kriszpontaz (#75270) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem a Trade captcha/recaptcha bevezetése előtti napon volt kb. 40 db ilyenem. Utána visszaesett 2-3 db-ra. Most már megint 10+ van naponta. :(

Marketen összesítik, hogy mennyi iteme van fent az embernek. Meg ha bármilyen értékesebb itemet kinálsz eladásra (>100 €) azonnal a listájukra tesznek.

(#75282) kriszpontaz válasza djculture (#75273) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A piacon csak kártyákat adogattam el és vettem néha, de ennyi. Nem szoktam tradelgetni, csak megbízható emberektől volt egy-két tranzakcióm. Mondjuk azon leesett az állam hogy egy-két item pl. CS-GO -ban a 300 Euro-s határt is megüti, lehet el kellene kezdenem bohóckodni vele ha már megvan. Ezeket az itemeket a rendszer magától dobálja?

(#75283) csaba951 válasza kriszpontaz (#75282) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem csak úgy "magától" dobja! :)

Ládákban van, amit a megfelelő típusú kulccsal tudsz kinyitni. Ládát időnként dob a teljesítményed után a játék, viszont eleve költened kell ahhoz is, hogy olyan játékmódban legyél ahol ilyen láda eshet. Nyilván elhanyagolható esélyed van arra, hogy pont egy 300 €-s item-et találj benne. Ha nem így lenne, Kínában nem dolgozna senki! ;)

[ Szerkesztve ]

(#75284) bladegery válasza csaba951 (#75281) üzenetére


bladegery
senior tag

Nekem is sok draga cuccom van sokszor, de ok honnan latjak amugy?

gergely-szabo.com

(#75285) mark! válasza wwenigma (#75262) üzenetére


mark!
őstag

Nem irtam el semmit :P

>

(#75286) csaba951 válasza bladegery (#75284) üzenetére


csaba951
veterán

Pl. rendszeresen scannelik a nyilvános profilokat. Ha van értékesebb item-ed, akkor bepróbálkoznak.

Market ugyanez. Azt is rendszeresen scanner-elik, és összesítik, hogy kinek milyen értékű item-je van fent eladásra. Vagy csak simán 1-2 item-je van eladáson, de az értékes (>100 €).

#75282 Godlike79
Azért kerülnek "csak" ennyibe, mert Market-em a maximális ár 304 €. Ennyiért lehet feltenni 1-1 itemet. Viszont vannak olyan ritka itemek amiket Market-en kívül lehet beszerezni, kulcsokért. Itt (egymás között) már nincs ilyen limit. Simán vannak >300 db kulcsos item-ek!

(#75287) BomiBoogie válasza kriszpontaz (#75270) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amúgy abból nem lehet baj önmagában, ha elfogadom a jelölést, ugye?

Mert volt olyan is, aki alacsony szintű, vagy friss reg, de mondjuk egy játék miatt jelölt, tehát nem csak spammer.

Aki meg az, azt elfogadom, ha tényleg nem egyértelmű, de utána törlöm.

(#75288) kriszpontaz válasza BomiBoogie (#75287) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Elvileg nem, de én egyszer csináltam ilyet, kapásból jött a Hello, akarsz tradelni? + a mindenki által ismert fake linkek tömkelege. Tiltottam is a csába. Ha kíváncsi vagyok a raktárkészletére megnézem, nem linkeket nyitogatok.

(#75289) marcusa válasza BomiBoogie (#75287) üzenetére


marcusa
addikt

"spammer" :DDD

:-)

(#75290) bladegery válasza csaba951 (#75286) üzenetére


bladegery
senior tag

Az inventory-t azt ertem, de egy ideje nem lehet megnezni hogy ki arulja a dolgokat elmeletben, lehet talaltak valami kiskaput, mert en is megfigyeltem hogy minel nagyobb erteku dolgaim vannak kint annal tobben vesznek fel.

gergely-szabo.com

(#75291) csaba951 válasza bladegery (#75290) üzenetére


csaba951
veterán

>egy ideje nem lehet megnezni hogy ki arulja

Erre már a bevezetés másnapján volt valami javascriprt. A programokat meg 2 napon belül frissítették. Szóval ez nem volt valami nagy védelem. Most úgy nézz ki, hogy a recaptcha megfogta a próbálkozók jelentős részét. Ezt már nem olyan könnyű legyőzniük.

(#75292) bager13 válasza csaba951 (#75283) üzenetére


bager13
aktív tag

Leírásod alapján látszik ,hogy nem játszol a játékkal ,mert nem teljesen így van ahogy mondod. Inkább olvassa el a kolléga ezt, itt minden benne van.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#75293) croli


croli
aktív tag

1. A Steam Trade history-t lehet valahogy törölni?
2. Steamgiften ha jelentkezek egy játékra de azt más is felajánlotta és arra is jelentkezek és mondjuk egy időben ér véget mindkettő mi történne ha mindkettőt megnyerném? :D (Tudom hogy erre elég kicsi az esély sőt nagyon kicsi de ez csak egy feltételezés)

(#75294) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok!
A Mai nap amikor beléptem a Steam-re ez az üzenet fogadott: [link]
Én az üzenetben lévő linkre rákattintottam és ez fogadott: [link]
Azt szeretném kérdezni, hogy attól hogy ráléptem a Linkre nem lopták le a jelszavam?

[ Szerkesztve ]

(#75295) Agyzuzo válasza korpas15 (#75294) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Remélem nem kattintottál arra hogy "Megértettem a kockázatot és folytatom"... Ha nem, akkor nincs baj.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75296) korpas15 válasza Agyzuzo (#75295) üzenetére


korpas15
tag

Nem kattintottam rá. Köszi a gyors választ.

(#75297) csaba951 válasza croli (#75293) üzenetére


csaba951
veterán

1) Biztonsági okokból erre nincs lehetőség. És később sem is lesz.

2) Beaktiválod az egyiket, majd felveszed a kapcsolatot a másik felajánlóval és lemondod nála a játékot. Ő meg intézi a többit.

#75294 korpas15
Szerintem egy laza mozdulattal töröld is a küldőt a Friends-ből. Szórakozzon mással!

#75292 bager13
Most lebuktam! :)

(#75298) tomsolo


tomsolo
őstag

Nincs vmi olyan tool ami megkeresi melyek azok a játékok amikhez jár kártya - megmondja nagyjából mekkora összeg hever a fiókon, kifarmolja majd eladja nekem? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75299) ollie válasza tomsolo (#75298) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#75300) tomsolo válasza ollie (#75299) üzenetére


tomsolo
őstag

Köszi, felraktam!

Szerk: de nem indul el!!!help

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.