Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#76951) eami válasza #71028224 (#76950) üzenetére


eami
Topikgazda

amúgy ha ingyen játékokat szeretnél steamre akkor jó hírem van. Jelenleg 246 játék érhető el steamen teljesen ingyen.

(#76952) #71028224 válasza eami (#76951) üzenetére


#71028224
törölt tag

Olyanokra gondoltam,ami alapból fizetős lenne,de valahogy ki lehet váltani ezt a fizetést :P

(#76953) eami válasza #71028224 (#76952) üzenetére


eami
Topikgazda

Nem értelek. Miért? Attól jobb játék lesz ha fizetni kell érte? Amit mellesleg nem is akarsz?:)

(#76954) #71028224 válasza eami (#76953) üzenetére


#71028224
törölt tag

Attól jobb játék lesz,mert ha 1szer megvettem,akk onnantól 90%,h nem az IAP kap nagy szerepet az egész játékban,hanem maga a játékélmény..

(#76955) eami válasza #71028224 (#76954) üzenetére


eami
Topikgazda

Akkor bátran nézd át azt a 246 játékos listát, mert bőven akadnak olyanok amiben nincs IAP. Akinek meg nem dívik a f2p, az nyúljon a zsebébe :DDD

(#76956) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdv.

Hátha van valaki, aki talált már megoldást: "Lemezre Írással Foglalkozik/ Busy Writing to Disk"

Ez az én gondom. Azóta van ez, mióta betették ezt a kijelzőt. Hogy poén legyen, csak bizonyos játékokkal csinálja. Esetemben a PayDay2 a szerencsétlen áldozat. Ez anno úgy jelentkezett, hogy jött egy patch, amit az istenért nem akart letölteni. Töltött egy kicsit, megállt, megint töltött, megint megállt, közben írta, amit odafent idéztem. Azt hittem a játékkal lett valami baj, úgyhogy letöröltem és elkezdtem újratelepíteni. Illetve kezdtem volna, de onnantól már az egész játékot így akarta letöltögetni. Itt kezdődött el a több, mint fél éves kihagyásom PD2 terén. Főleg azért, mert miközben a lemezre írással foglalkozik, kvázi megfagy az egész gép. Mintha ráülne a cache-re úgy, hogy semmi más ne menjen át.

Mondtam kár nekem erre RAM-ot, HDD-t, futó programokat, de halálra ítélt próbálkozás mind, mert a 100 másik játék az acc-omon úgy jön lefele 50 megás neten, hogy füstöl a SATA kábel, egy pillanatra se áll meg lemezre írással foglalkozni és a gép se roskad magába, simán lehet még YT-ozni is mellette.

Szóval mi lett a steam-mel, amitől így baszakszik a PD2-vel és hogy lehetne megcsinálni?

Jah, baszakszik... Minden játékot magától lefrissít az automatikus frissítés, de a PD2-t addig nem kezdi el,m íg nem ülök oda elé és nyomok rá a play gombra. Aztán persze várhatok fél-egy órát, mire végez a patch-el, ami egyébként már két órája tölthető lenne...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76957) vimes


vimes
senior tag

Üdv,

ma reggel elindítottam a Dota 2-t, nem úgy, hogy elidnítottam a Steam-et és a Könyvtárból, hanem kint van a parancsikonja az Asztalon és onnét.Ofc így elindítja a Steamet is, ekkor kaptam egy ilyen üzenetet: [link].

Ennek ellenére bejelentkezett a Steambe, és a Dota 2 is elindult :F. Nem voltam sehol máshol se bejelentkezve Steambe, se mobilon (ott van ugye az androidos app pl.), se semmilyen más módon sehol. Ez most a Steam hálózat "hibája", vagy esetleg valaki bejelentkezett volna a fiókomba más gépről? Kaptam már egy csomó Steam-es hibaüzenetet az idők során, pl. hogy nem lehet bejeletkezni a Steam hálózatba annak hibája miatt, vagy h nem tud szinkronzálni a Steam-felhővel, stb. tehát tudom, h nem tökéletes a rendszer (semmi sem az), de ilyen üzit még nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#76958) Agyzuzo válasza TESCO-Zsömle (#76956) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A PayDay 2 nagyon nyögvenyelősen frissül, nálam egy 220 megás update-et fél órán keresztül telepített. Ki kell várni sajnos (van pár játék ami ilyen, szerencsére nem ez az általános).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76959) TESCO-Zsömle válasza Agyzuzo (#76958) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem csak frissülni, települni is ugyanilyen. És azt nem tudom, hogy mitől. Megjelenéskor még nem volt ilyen baja és a frissítések is rendesen jöttek hozzá. Valami menet közben lett elkurjantva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76960) Agyzuzo válasza TESCO-Zsömle (#76959) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Valamit mókoltak rajta, mert a legutóbbi frissítésnél csinált valami unpacking-et is amit korábban nem. Gyanítom ez lelassítja a folyamatot. Egyszer várd ki, sztem utána már nem lesz gond. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76961) TESCO-Zsömle válasza Agyzuzo (#76960) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mit várjak ki egyszer? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76962) Hangm4n válasza TESCO-Zsömle (#76959) üzenetére


Hangm4n
tag

Nekem se indította el automatikusan, úgyhogy most manuálisan indítottam el. A letöltéssel nem volt gond, viszont nekem is írja ezt a "busy writing to disk" szöveget, úgyhogy nem nálad van a gond.

(#76963) TESCO-Zsömle válasza Hangm4n (#76962) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudom, hogy nem nálam van gond. Ha nálam lenne, akkor nem csak 2-3 játék csinálná a 100-ból... A Steam kefélt el valamit anno, csak nem értem, miért nem javítják...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76964) Feri7619


Feri7619
tag

Sziasztok!
Egy problémával szembesültem, amin nem tudok túllépni a Stem-mel kapcsolatban.
Még 2012-környékén regisztráltam.
Azóta a regisztrált email címem törlődött mivel sokáig inaktív volt és nem is lehet újra regelni ugyanazt még 2évig.
A probléma a következő:
A számítógépet újra installáltam, és bár tudom a belépési nevet és jelszót a steam-re, de bepofázik hogy érzékeli más gépről lépek be, ezért a regisztrált e-mail címre elküld egy biztonsági jelszót, amit ha megadok, folytathatom a belépés folyamatát, amúgy viszlát.
Na most,
1.) Nincs meg a regisztrált -email cím, így meg sem kaphatom a biztonsági kódot.
2.) A steam supportot, ami ilyen esetekre lenne, nem tudom elérni hónapok óta.
Ezeknek a marháknak nincs egy kapcsolattartási e-mail címük sem, csak ezen az idióta stem supporton lehet /ne/ elérni őket.
Sem Explorerben, sem Chrome-ban, sem Firefoxban nem jutok tovább a step 1-nél, amit ha kitöltök, automatikusan a step 2-nek kéne megjelennie. Mindent agyonfrissítettem már ami csak létezik,Java, Flashplayer....de nem lép a step 2-re, csak azért sem, és az a gond, hogy haverom sem jut tovább egy másik gépen evvel.
-------------------ÖTLETEK??? /ja.....és egyik menüvel sem érem el őket, nem csak evvel, bár mit választok/
Kép:

[ Szerkesztve ]

(#76965) Csapoati válasza Feri7619 (#76964) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kezdesnek probald meg ujra letrehozni azt az email fiokot.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76966) SenorGrande válasza Feri7619 (#76964) üzenetére


SenorGrande
senior tag

"A What product are you having an issue with?" alatti mezőbe kezdd el/írd be hogy Steam, majd válaszd ki a kis képek közül a Steamet, és már írhatod is a problémád.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76967) Feri7619 válasza Csapoati (#76965) üzenetére


Feri7619
tag

A hozzászólásom legelején írtam, hogy még 2 évig nem regelhetek ugyanarra az email címre...Már próbáltam, nekem is eszembe jutott, csak hát ez volt rá a válasz :(

(#76968) NyMRooD válasza Feri7619 (#76967) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha van steam-en aktivált dobozos játékod (vagy olyan online vásárlásod ami nem arra a mail címre küldte a számlát) akkor valószínűleg visszakapod gond nélkül. Egyébként nem tudom, hogy mennyi esélyed van.

Egyébként melyik szolgáltatónál voltál?

u.i. Csinálj egy új fiókot valamelyik értelmes szolgáltatónál: gmail, outlook, yahoo. A magyarokat felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76969) Feri7619 válasza NyMRooD (#76968) üzenetére


Feri7619
tag

Eredeti játékom van a steam-en.
Semmiféle befizetési számlát nem tudok küldeni, mert évekkel ezelőtti vásárlások voltak, arrol már hol van a számla? :D No meg van egy online játékom is, egy ismerősömtől kaptam gift-ként múlt nyáron, azzal játszottam főleg az utóbbi időben. Tehát ennyi, semmilyen számlát nem tudok mutatni senkinek. Ismerem az account egyenlegemet, és meg tudom mondani a barátok névsorát is, amit más nem ismerhet, csak aki használta már az acc-ot, azaz én.
De.... ez hogy nincs e-mail címük, abszurd. Az meg eszükbe ne jusson hogy nem adják vissza az accomat, azt is meg tudom mondani mikor használtam utoljára. az aki ellopni akarná az accot- honnan tudná mindezeket?

[ Szerkesztve ]

(#76970) Feri7619 válasza SenorGrande (#76966) üzenetére


Feri7619
tag

Volt hogy ott kezdtem el ahol mondtad. Tehát beírtam hogy : steam, és úgy is hogy :steam support, és úgy is hogy a: Problem with Steam? felírat alatt lévő: Contact steam support.... menüre kattintottam, és nem javítottam ki semmit a legfelsőben /ez van a belinkelt képen a legelső hozzászólásomnál/ utána kiválasztottam mi a problémám, de step2 -re nem lép át így se-úgy se, tehát nem tudom megírni nekik mi a baj.

(#76971) sixpak


sixpak
nagyúr

Hello...mi az a Steamgifts? :)
Rákerestem az oldalra, de nem enged bejelentkezni Steam-en keresztül.
Tudom, 8 év tagság után illene tudni az ilyen dolgokat, de soha nem érdekeltek az ilyen közösségi f@szságok. :D
Most viszont megnézném már, ennyi idő után. Ha valaki leírná pár mondatba, azt megköszönném. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#76972) Csapoati válasza Feri7619 (#76967) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elnezest, figyelmetlen voltam. :B Melyik szolgaltato ez?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76973) wjbhbdux válasza Feri7619 (#76970) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A step 1 alatt írd be hogy steam.

/s

(#76974) NyMRooD válasza sixpak (#76971) üzenetére


NyMRooD
őstag

Felhasználók által felajánlott játékok sorsolását bonyolítja le. Ahhoz, hogy bekerülj $100 értékben kell, hogy legyenek a steam fiókodon játékok (a bundle és ingyen osztott játékokat szűrik). Ha beregisztrálsz (a steam fiókoddal tudsz belépni) kapsz 300 pontot (az elején picit kevesebbet, de ez a max) amivel a sorsolásokra tudsz jelentkezni. Ha elfogynak a pontjaid nem gond, mert folyamatosan töltődik újra ahogy az emberek játékokat ajánlanak fel. Az, hogy egy sorsolás hány pontba kerül, a rendszer szabja meg a játék ára alapján. Ha felajánlasz egy játékot megadhatod , hogy mikortól lehessen rá jelentkezni és hogy mikor legyen a sorsolás, továbbá megszabhatod, hogy milyen szintű (nem a steam fiók szintje) vagy milyen csoport tagjai jelentkezhetnek és van még lehetőség talán privát sorsolásra is, de még olyat nem csináltam. Minden felajánlásodért kapsz valamennyi xp-t azzal léphetsz szinteket. Azt hiszem ezzel minden fontosabb dolgot leírtam róla, de majd úgy is lesz aki kijavít :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#76975) Feri7619 válasza Csapoati (#76972) üzenetére


Feri7619
tag

A Citromail volt ez a szolgáltató. Még vagy 7-8 éve regisztráltam oda, de akkor még nem volt ilyen hogy 3 hónap inaktivitás után elcseszik az accomat. Az idő folyamán lassan athelyeződött a levelezésem gamil-os címre...és a citromailre nagyon ritkán jártam. Most év végén, pedig kicsúsztam a 3hónapból, /ezek szerint/.
Mindenesetre meglepett az acc. törlés, az meg végképp, hogy 2 évig nem regelhetem újra ugyanazt a címet..

(#76976) Feri7619 válasza wjbhbdux (#76973) üzenetére


Feri7619
tag

Írtam, hogy azt már próbáltam, mármint beírni hogy.. steam, azt is beírtam kínomban utána, hogy... steam support....egyik sem nyerő.

(#76977) wjbhbdux válasza Feri7619 (#76976) üzenetére


wjbhbdux
veterán

annak pedig így kéne festenie

lőj ki a gépen minden programot ami beleszólhat a böngészésbe

/s

(#76978) sixpak válasza NyMRooD (#76974) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm. :R
Egyelőre még valahogy be kellene jelentkeznem, de fehér képernyő fogad....
Sorsolásra csak aktiválatlan játékokat lehet felajánlani gondolom, amiket már hozzárendelt a fiókomhoz, azokat nem...ezért gondolom mindenki bundlekat ajánl fel, amiből esetleg kettőt vett, máshogy nem megy.
Na, rámegyek az ügyre, köszi még egyszer. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#76979) genndy válasza sixpak (#76978) üzenetére


genndy
addikt

Miért ajánlana fel mindenki bundlikat? Aktiválatlant kell az igaz, de Steamen annyi giftet veszel amennyit csak akarsz. Lehet és szórnak be olyanokat is rendesen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76980) sixpak válasza NyMRooD (#76974) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sorry, eszembe jutott még valami: a 100 dollárt konkrétan a Steam Store-ban kellett elvásárolni?
Vagy ha mondjuk egy Orange Box is beleszámít, amit 100 éve vettem valahol?

(#76979) genndy: bocsi, nem tudtam, tényleg csak arra használtam a Steamet eddig, hogy kiválasztottam egy játékot és játszottam vele. :B
Tehát tovább is lehet adni a játékot, amit nyerek?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#76981) marcusa válasza genndy (#76979) üzenetére


marcusa
addikt

Menő az új avatarod :D
Steamgiftsen meg vicces, én felajánlottam egy Castle Crashers giftet, egy tag megnyerte, felvettem barátnak, visszautasította, írtam a profiljára hogy miért jelöltem, blokkolt... A steamgifts-en megadott email címére is írtam hogy addoljon már :D
Steamgifts meg nem enged új nyertest sorsoltatni, mert nem telt el 1 hét mióta próbálom felvenni a kapcsolatot a nyertessel... :(((

:-)

(#76982) genndy válasza sixpak (#76980) üzenetére


genndy
addikt

Nem, nem az áruházi vásárlás számít. Nincs és nem is lehet hozzáférése hogy te mennyit költöttél a Steamen. 100$ értékű játéknak kell az accodon lennie, a SGifts számolja ki.. Bundlésok nem, vagy kevéssel számítanak Orange Box teljes árával beleszámít. Ha az oldal szerint nincs meg a 100$-t, akkor csak vásárlással tudod feljebb tornászni (lehetőleg drága, bundléban még nem lévő játékokkal).
Nem, nyert játékot nem lehet továbbadni azt tiltja a szabályzat. Tudod mit, nyálazd át a FAQ-t, azért van. Ha még utána nem tiszta vlaami, kérdezz (de itt a fórumon is keress rá SGiftsre, mert volt már róla szó sokszor).

marcusa: köszi :) Kész arckép volt, csak kiválasztottam, mert amúgy mindenhol a Gopher Broke-os hörcsög a képem, de azt nem vállalták be az arcképesek. Meg illik is a játékgyűjtögetésemhez :B ([link])

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76983) sixpak válasza genndy (#76982) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem 10x annyi is megvan, azzal nem lesz gond.
Viszont továbbra sem tudok belépni az oldalra, ezt kapom, ha megpróbálok belépni:

Na mindegy, úgy tűnik ez nem fog menni. :N

Bocsi, amiért ideszemeteltem. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#76984) genndy válasza sixpak (#76983) üzenetére


genndy
addikt

Nálad van akkor valami, a FAQ-t belépés nélkül is el lehet olvasni. A linkem jó (http://www.steamgifts.com/about/faq)

Hm, lehet hogy az oldallal. Most én sem tudok visszalépni :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76986) sixpak válasza #79621120 (#76985) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fantasztikus....ez egyre rosszabb lesz.
Ha rajtam múlna, akkor az összes hasonló zsaroló vírus írója villamosszékben végezné, 2 órával a lefülelése után.
Régebben olvastam, hogy már többen öngyilkosok lettek emiatt...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#76987) Agyzuzo válasza sixpak (#76986) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én szívesen eltöltenék az alkotóval/alkotókkal és minden hasonló encrypt-es féreg kitalálójával egy kellemes órát kettesben. Csak én és a házi barkácskészletem. Encrypt-elt fejjel mehetne is útjára. Iszonyat. A fő gond hogy ezek szerint mikor már észreveszed hogy fut valami, akkor késő.

Volt korábban egy hasonló féreg ami ugyanezt csinálta, csak a lokális meghajtókon levő összes Word, Excel, Powerpoint, Text, stb. file-okkal.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#76988) fcrhs30


fcrhs30
csendes tag

Sziasztok!

Kb. egy éve megvettem az XCOM: Enemy Unknown-t (csak az alap játékot). Most akciós a complete pack (alap játék + összes dlc). Ha megveszem a complete pack-et, van valami mód, hogy a kétszer megvett alapjátékból az egyiket el tudjam passzolni (gift/trade/mittudomén)? Vagy semmi (legális) mókolásra nincs lehetőség?

Köszi!

(#76989) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Franciakulccsal enkriptálni az agyát... ;]

Egyébként a fontos adatokról mindig legyen biztonsági mentés ennyi... nem csak emiatt, más okból is célszerű.
A többi meg le van szarva. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76990) micafighter válasza Agyzuzo (#76987) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha összefutsz vele, add át én is üdvözlöm: http://m.fbi.gov/#http://www.fbi.gov/wanted/cyber/evgeniy-mikhailovich-bogachev

[ Szerkesztve ]

(#76991) tomsolo válasza fcrhs30 (#76988) üzenetére


tomsolo
őstag

nincs

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#76992) fcrhs30 válasza tomsolo (#76991) üzenetére


fcrhs30
csendes tag

kár... köszi!

(#76993) Vertigo18 válasza #79621120 (#76985) üzenetére


Vertigo18
addikt

Milyen érdekes, hogy a felsorolás alapján szinte mindenkinek félnie kell, majdnem mindent érintettek! :W

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#76994) ollie válasza marcusa (#76981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már miért kéne felvenned barátnak azt, aki nyert tőled? Elküldöd neki a játékot vagy a kódot, és kész.

(#76983) sixpak: a steamgifts-nek semmi köze a valve-hoz, a steamhez is csak annyi, hogy steames játékokat sorsolnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#76995) marcusa válasza ollie (#76994) üzenetére


marcusa
addikt

Nem akarom az email címére küldeni, mert az oda küldött linket átadhatja, és bárki más aktiválhatja, és akkor jöhet reklamálni hogy nem kapta meg, nekem a gift history-mban meg egy másik név fog szerepelni aki aktiválta a giftet. Közvetlen steam-en elküldeni a legtisztább... :K

:-)

(#76996) Feri7619 válasza wjbhbdux (#76977) üzenetére


Feri7619
tag

Szia, sikerült...köszönöm. Az a baj hogy én azokat az ikonokat reklámoknak néztem. Lehet neked egyértelmű, de megnézve ezt a videót amit linkelek, én teljesen mást vártam........itt egyértelmű a step 2. és megtévesztett a mostani oldal. Pedig hát nem régi a video.
https://www.youtube.com/watch?v=5UwpCSriFKs

(#76997) SenorGrande válasza Feri7619 (#76996) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem elég egyértelműen leírtam ugyanezt a 76966-ban; egy ~8 hónapos videóra meg azt írni, hogy nem régi...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#76998) joe-ker


joe-ker
senior tag

Nyertem egy ilyen cd kulcsot: Left 4 Dead Bundle UNCUT Steam Key
L4D+L4D2 egyben? Ha aktiválom egy olyan accra ahol megvan a L4D2 akkor kapok extra giftet vagy megy a levesbe?

(#76999) artiny


artiny
őstag

Helotok!

Olvastam egy cikket,hogy kulonbozo orszagokban elternek eggyes jatekok árai. Pl. Oroszorszagban sokkal olcsobb. Oroszorszagban is letezik steam? ha ott vasarolnek akkor a multiban csak az oroszokat latnam akik jatszanak? A nyelvet áttudnám szerintetek allitani angolra?
pl Call Of Juarez 1resze 1,7€ itt bar nem tudom hogy ez steam vagy micsoda ez,bar a kis steam ikon ott vana jatek alatt

(#77000) ayo válasza artiny (#76999) üzenetére


ayo
addikt

szia

vpn zár van azokra a játékokra, nem tudsz vásárolni olcsóbban se játszani azokkal itthon :(

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.