Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75701) genndy válasza Gergő170 (#75699) üzenetére


genndy
addikt

Jó lenne ha olvasnál Szabályzatot, reflink és taggyűjtögetés a PH-n tilos. Ha erre jár egy modi megszívod. vagy inkább még most töröltesd.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75702) joe-ker válasza Gergő170 (#75699) üzenetére


joe-ker
senior tag

Kezdik már itt is az egész FB tele van ezzel a szeméttel.!

[ Szerkesztve ]

(#75703) htc07 válasza genndy (#75701) üzenetére


htc07
addikt

ez nem reflink csak egy sima android market link, az más tészta, hogy külön beírta a ref.kódját.

élvezd ki a 0.30 $-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#75704) Źşë' válasza #56230144 (#75698) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is elég, max még egy beállított profil kell

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#75705) ruti válasza Źşë' (#75704) üzenetére


ruti
Közösségépítő

1 hónapja állítottam be vkinek szűz profilt, minden simán ment, egy dobozos játékkal, beállítatlan profillal ment a barátkozás gond nélkül

most egy másik profilon aktivált termékkódok vannak, és hibát dob barátfelvételnél, a profilra nem tudok rákeresni, nem létezőnek látszik :(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#75706) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Ismer valaki olyan játékot mint a Brothers? Nem csak a co-op a lényeg hanem hogy egy gépről lehessen ketten játszani... De olyat is elfogadok amihez két gép/Steam account kell...
Köszönöm!

PSN: Nifty_Ghostface

(#75707) Heavyrain válasza Ghostface (#75706) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Trine 2
-Portal 2
-LEGO játékok
-Dungeon Defenders
-Rayman Legends/Origins
-CastleStorm
-Risk of Rain
-How to Survive
-Guacamelee!
-Serious Sam 3: BFE
-Monaco: What's Yours is Mine
-Left 4 Dead 1-2
-Magicka
-The Cave

[ Szerkesztve ]

(#75708) Cheesus válasza Gergő170 (#75699) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem ha a mondandód 3. felét nem írtad volna ide, még itt is maradhatna a hsz-ed...

https://www.twitch.tv/csehla

(#75709) croli válasza Ghostface (#75706) üzenetére


croli
aktív tag

How to Survive
Space Farmers

Inkább az előbbit ajánlom! :)
Mindkettőben lehet 1 gépről játszani.

Szerk: Közben most látom compass1997 sorolt már egy jópárat. :)

[ Szerkesztve ]

(#75710) Ghostface


Ghostface
senior tag

Köszi mindkettőtöknek! :R
Az érdekesebbeket felírtam aztán ahogy lesz pénzem megveszem. A How to survive-ot épp pár hete vettem meg, azzal talán el leszünk egy darabig. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#75711) croli


croli
aktív tag

Desura-n hogy működik hogy van egy játék amelyik Greenlight-on volt Steam-en és azt ígérték hogy adnak majd Steam kulcsot ha megjelenik. Nos megjelent de a Steam kulcs sehol... Ilyenkor mi van? Ez is csak ilyen átverés hogy megvegyék?

(#75712) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mutatok én is egyet.

(#75713) #65537792 válasza -secret- (#75712) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez nem érdekel senkit. :D Mi az alternatíva, amit tenned kéne? XD

(#75714) Kareszovics


Kareszovics
addikt

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#75715) szami777


szami777
addikt

Visszatért a steamtrades és a steamgifts

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75716) tomsolo válasza szami777 (#75715) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez a blacklist eddig is volt?

"This means the user will no longer see your giveaways on the homepage, and they will not be able to view or enter your giveaways from this point forward."

Szegény Crytek :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75717) szami777 válasza tomsolo (#75716) üzenetére


szami777
addikt

Ezt hol látod?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75718) tomsolo válasza szami777 (#75717) üzenetére


tomsolo
őstag

[link]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75719) csaba951


csaba951
veterán

A világon legutolsóként végre orosz barátaink is előrendelhetik Steam-en a GTA V-öt. Korábban arról volt szó, hogy 2499 RUB lesz. Ezzel szemben 1999 RUB-ért lehet most megvenni. Korábban a legdrágább AAA játékok 1200 RUB-on nyitottak, úgyhogy ez most elég borsos ár nekik.

A Steam hibájából egy ideig 19,99 RUB-ért is meg lehetett venni. Ezeket a játékokat a Steam visszavette a fiókokról. :(

(#75720) tomsolo válasza csaba951 (#75719) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem a Steam, hanem a Rockstar. Ráadásul az árat is ők cseszték el lévén az a publisher joga.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75721) maross válasza csaba951 (#75719) üzenetére


maross
veterán

Hm, nem jellemzo steamre ez a garasoskodas, eddig minden elarazast benyeltek tudtommal..uj szelek fujnak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75722) eami válasza maross (#75721) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem itt két dolog miatt tehették meg:
1) EU-n kívüli törvények fújnak arra felé
2) Még nem jelent meg a játék így gyakorlatilag nem zárult le az üzlet

(#75723) BomiBoogie válasza Kareszovics (#75714) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezt melyik oldal számolja? Megnézném már én is, de nem akarom, hogy valami scammer elvegye a fiókomat. :D

(#75724) croli válasza BomiBoogie (#75723) üzenetére


croli
aktív tag

Ez :)

(#75725) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, elvileg lesz egy dying light kulcsom steamre. Azt honnan tudom kideríteni, hogy ha itthon beaktiválom akkor kint Németben tudok e vele játszani. Elvileg ott egyelőre nem lehet megvenni. Gondolom beaktiváni se. De magával a már itthon beaktivált játékal mi a helyzet, played régiózár van e rajta?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#75726) croli válasza ooooobi (#75725) üzenetére


croli
aktív tag

Nézd meg itt: steamlocks

(#75727) FollowTheORI válasza ooooobi (#75725) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs rajta futtatási korlát, de itthon kell beaktiválnod... utána játszhatsz vele kint is (vagy akárhol).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75728) csaba951 válasza ooooobi (#75725) üzenetére


csaba951
veterán

A magyar Steam Store-ban kapható és Magyarországon aktivált változattal nem lesz problémád. A (magyar) dobozos változattal viszont érhetnek meglepetések, inkább kerüld el!

(#75729) KubanitoS válasza csaba951 (#75728) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt most hogy? Ugyanolyan licence-t kapsz a dobozos megvásárlásával, mintha a kliensből vásárolnád a játékot, nem?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75730) genndy válasza KubanitoS (#75729) üzenetére


genndy
addikt

Nem feltétlenül. Sokszor van különbség a dobozos és közvetlenül az áruházból vásárolt között.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75731) csaba951 válasza KubanitoS (#75729) üzenetére


csaba951
veterán

Hát nem! :(

Fórumtárs is boldog volt a (szabadságon) Magyarországon vásárolt Dishonored-del, aztán amikor visszament Németországba akkor már nem tudta elindítani. Ha magyar Steam Store-ban vette volna, akkor azzal nem lett volna baja.

(#75732) htc07


htc07
addikt

csak én nem látom logikusnak, hogy nyaraláson is a steamet bújják az emberek akciók után ? :F

[ Szerkesztve ]

(#75733) wjbhbdux válasza htc07 (#75732) üzenetére


wjbhbdux
veterán

4G plz

/s

(#75734) htc07 válasza wjbhbdux (#75733) üzenetére


htc07
addikt

megnézem már hány fps-em van a tengerparton ;]

(#75735) csaba951 válasza htc07 (#75732) üzenetére


csaba951
veterán

A Németországban kapható változat nem tartalmazza a magyar nyelvű változatot. Szóval ebben az esetben indokolt volt a bolt felkeresése! :D

(#75736) DrTechnoid válasza htc07 (#75732) üzenetére


DrTechnoid
őstag

De bizony logikus mert a steam böngészése is a kikapcsolódás egyik fajtája, és nem nevezhető egy olyan tevékenységnek aminek az elvégzését a legtöbb ember tehernek érezné és gyűlölettel gondolna rá.Esetemben például az a gondolat nem gerjeszt negatív mezőket a tekervényeimben hogy megint a store.steampowered.com-ot kell lecsekkolnom azon célból hogy megtudjam mit dobtak a weeklong-ra vagy hogy mi van napi akcióban. Meg hogy ezt 'bújásnak' lehet e nevezni, az megint más téma ugyanis max pár percet jelent bújásonként. Ha anyagilag megengedhetném magamnak az utazást, akkor még egy Bora-Bora szigeteki nyaralás alatt is ránéznék a steam-re, holott nyilván más elfoglaltságot is találnék bőven ahelyett.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#75737) kriszpontaz válasza csaba951 (#75731) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha offline-ba kapcsol akkor sem indítható?

(#75738) alratar válasza htc07 (#75732) üzenetére


alratar
addikt

Nem, nem csak te.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#75739) Csapoati válasza htc07 (#75732) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért gáz az, ha valaki mondjuk a hotelből megnézi az akciókat (kb 2 perc alatt), főleg ha eléggé szeretne 1-2 címet és mondjuk pont summer sale is van?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75740) htc07 válasza Csapoati (#75739) üzenetére


htc07
addikt

nem azt mondom hogy gáz, de én pl. el tudok szakadni a zinternettől ha nyaralok. pedig közel áll hozzám a szektor. :DDD

ha meg olyan nagy sale van valamiből, azt úgy is be lehet szerezni másnap egy hónap után tradelhető giftekből minimális ráfizetéssel kulcsokért rengeteg helyről.

dehát kinek mi.

(#75741) csaba951 válasza kriszpontaz (#75737) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem nem megoldás (max. ideiglenesen).

1) Lehet, hogy eleve el sem indítható. Számos olyan játék van ami SP, de Steam offline módban nem indítható.

2) Magyaroszágon offline-ba kapcsolja a Steam-et, majd Németországban nem megy online-ba egészen addig amíg végig nem játssza a játékot? Nem hangzik valami jól. Ráadásul 30~90 naponta mindenképpen online-ba kell lenni legalább 1 alkalommal.

(#75742) Csapoati válasza htc07 (#75740) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kösz nem a giftekre. Wallet pénzt meg pláne nem akarok pótolni igazival. :) Tényleg kb 2. perc egy vásárlás, én ebben nem látok smemi kivetnivalót. Míg a párod fürdik, gyorsan elintézed (mármint... a steames vásárlásra gondolok :DDD ).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75743) KRi2


KRi2
aktív tag

Öö nemtudom mi van, de 3 ismertlen, privát profilos, 0 leveles is felvett barátnak a minap, és vmi "5u2.ru" url-es képre irányítana, mondván hogy "igaz-e hogy én vagyok-e a képen?". Mikor rájött hogy nemklikkeltem, le is lépett. Gondolom vmi scam oldal, csak szólok hogy ez járja...

||| | || ||||| | ||| ||

(#75744) eami válasza htc07 (#75740) üzenetére


eami
Topikgazda

Nyaralás tervezésénél meg kell kérdezni hogy mikor megy DeFranco, mindig olyankor van sale :DDD

(#75745) tomsolo


tomsolo
őstag

OFF

eami saját játékot kapott! :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#75746) eami válasza tomsolo (#75745) üzenetére


eami
Topikgazda

hehe :DDD amúgy véletlenül meg is van ez a játék, csak most Dying Lightra zoomoltam rá :))

(#75747) FollowTheORI válasza csaba951 (#75731) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért a Dishonored az egy elég egyedi megaclusterf*ck ilyen szempontból.
Nincs szinte még egy olyan játék. :D

A Dying Light azért nincs ennyire széttrollkodva.
Meg úgy általában a játékok 99%-a... (még legalábbis).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75748) BomiBoogie válasza croli (#75724) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi. Én 92 nap alatt végig tudnám játszani az összeset, ráadásul ebből ugye van, ami már megvan, úgyhogy nem nagy cucc, úgyhogy csak max. 3 hónap szabi kell. :D

(#75749) csaba951 válasza FollowTheORI (#75747) üzenetére


csaba951
veterán

>A Dying Light azért nincs ennyire széttrollkodva.

Tévedés! Eddig 42 változata van. A legtöbb játéknak 1-5 változata van.

(#75750) BomiBoogie válasza csaba951 (#75749) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez a 42 valami rekord? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.