Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#74951) eszement24 válasza maross (#74937) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ez nem csak egy scr kiterjesztésű exe? (dupla fájl kiterjesztés bekapcsolása után mit mutat?)

(#74952) pigster válasza eszement24 (#74951) üzenetére


pigster
senior tag

Nem kell exe-nek lennie. .scr kiterjsztésű fájlt a win simán futtat. Alapesetben elindul a képernyőkímélő, itt meg ugye más történik. .scr fájlok ugyanolyan végrehajtható fájlok, mint az .exe.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#74953) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Azért várom, hogy Steam mikor épít be a kliensbe egy vírus/malware védelmet :)
Simán beleférne, elnézve a fertőzéseket és a kliens méretét :D

(#74954) eszement24 válasza pigster (#74952) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ja oké, kb 10-15 éve nem használok ilyesmit és nem is találkoztam vele

Maddionmax: majd ha nyomást gyakorolnak rá. Magától nem valószínű. Amúgy meg sok lenne a kérdőjel. Melyik cég termékét? Ki fogja fizetni?..stb

[ Szerkesztve ]

(#74955) vorosmarti válasza eszement24 (#74951) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem kell hogy fizikailag is exe legyen a kiterjesztése. A windowsban alapértelmezett módon az scr kiterjesztés is futtatható (executable).

(#74956) Agyzuzo válasza maddionmax (#74953) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még csak annyi se kéne, csak hogy blokkolja a chat ablakból kattintható futtatható file-okat. 99,9%-ban ezek úgyis károsak.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#74957) Assimilator válasza pigster (#74952) üzenetére


Assimilator
őstag

scr-nek álcázott exe. Linux alól szépen meg lehet nézni.

(#74958) maddionmax válasza Agyzuzo (#74956) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ebben teljesen igazad van, de végülis az sem lenne lehetetlen, hogy valamelyik ingyenes vírusírtó céggel "házasságot" kössön a Steam és integrálja az a kliensébe. A vírusírtó cég termékének értékét is növelné, ha lenne kifejezetten Steam védelmi modulja. Persze ez most csak fantáziálás részemről, de szerintem amennyire elborultan hangzik, annyira jó üzletpolitikai lépés lenne szerintem.

(#74959) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Azt mondtátok, hogy ezek úgy működnek, hogy futtat egy "steam scriptet". Nem nagyon értek hozzá, de szt mondjuk nem lehetne megcsinálniuk, hogy kétféle klienst csinálnak: egyik az átlagfelhasználónak, amely nem tud ilyen scripteket végrehajtani, másik meg a hozzáértőbbeknek, akiknek kell benne ez a feature, pl. akiknek van valamilyen bot-juk. Azért ne nagyon tépjétek le a fejem, ha nagyon hülyeséget írtam. :DDD

(#74960) Agyzuzo válasza CanibelZ (#74959) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Vagy egyszerűen csak betennék a Steam beállításaiba, hogy minden steam-en kívülre mutató link disabled lenne alapértelmezetten. :) A script maga szerintem a klienstől függetlenül fut, a tf2 dispensernél sem kell hogy fusson a kliens, böngészőből fut le a script.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#74961) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Megtehetnék csak nem érdekli őket.

(#74962) bladegery


bladegery
senior tag

en meg mindig annak orulnek legjobban, ha pontosan be lehetne allitani, pl hogy 5-os szin alatti, vagy privat profilos, vagy vac bannos, stb-tol ne is kaphassak inviteot, ne is posztolhasson a profilomon.

gergely-szabo.com

(#74963) genndy válasza CanibelZ (#74959) üzenetére


genndy
addikt

Nem érné meg a Valve-nak. Meg szerintem nem is lehet megcsinálni hogy egy program ne scriptekkel működjön. Ha már ingyenes és nyilvános az exe (és a Steamé az és az is marad) akkor már nem nagy truváj visszafejteni és írni hozzá egy bármilyen kódot (jelen esetben egy raktárpucolót).
Azért még odáig nem jutott el a dolog hogy "csak úgy" ellopják, az exe/scr-t azért még neked kell futtatnod (még ha álcázza is magát).

Agyzuzo: van benne valami, de akkor pl. hogy küldenél giftet? Vagy tradet? Az is mind külső linkre mutat.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#74964) cskamacska válasza Ateszpapa (#74961) üzenetére


cskamacska
addikt

Persze, meg akár a teljes community-t lelőhetnék, mert egyes darwin díjasok össze-vissza kattintgatnak. :K A linkelt oldalakra most is van link filter

vélhetően a fájlokra is lesz. Csak mikor a biztonsági szigorításokra csípőből link filter remover extension, meg több tucat telesírt topik a válasz, akkor nem olyan egyszerű eldönteni, hogy éppen most van sapka GabeN fején, vagy nincs. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#74965) SityiSXT válasza maddionmax (#74958) üzenetére


SityiSXT
őstag

Normális esetben már fut egy víruskergető a delikvens gépén. Ha a Valve rápakolja a magáét, a HCOC tuninggamerek V12-es motorként üvöltenének fel, hogy az mínusz 8 pont a bazillióból a HáromDéMariskában... Amikor egy Igazzy Szimes által Igazzy Szimeseknek írt könyv elején a játék futásának optimalizálásánál az elsők között szerepel az, hogy "kapcsojjad a víruskergetőt lyól lefele", akkor szerinted az integrált virnyákirtó hény nanomásodpercig marad bekapcsolva az ilyenek gépén?

(#74966) zseko válasza SityiSXT (#74965) üzenetére


zseko
veterán

Nekem egyszer került fel két vírusirtó egyszerre a gépemre, alapból tíz perces boot idővel indultam és úgy befogta a gépemet hogy alig tudtam leszedni őket. Amint az egyik törölve lett azonnal megjavult a gép. Így kíváncsi lennék ha egy már használt vírusirtó mellé bekerülne a steames másik is, mit csinálna :) Bár már lehet azóta intelligensebbek lettek e téren.

HR24.hu

(#74967) Assimilator válasza maddionmax (#74958) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem ez életképtelen. Így is lefut a script a vírusirtótól függetlenül. Nem lenne nagy különbség ha a vírusirtó a Steambe lenne integrálva. Itt magán a Steamen kéne módosítani.

(#74968) ayo válasza Assimilator (#74967) üzenetére


ayo
addikt

szerintem is egyszerűbb lenne a steam trade offereket stb. javítani, mint ennyire nyakatekerten megoldani ezt. vicc, hogy egy script pikkpakk ki tudja pakolni a raktáradat :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#74969) djculture válasza ayo (#74968) üzenetére


djculture
félisten

Újabban már youtube linknek van álcázva ugyhogy én ha bárki linket küld azt el se olvasom. Pár orosz most is próbálkozott hogy jaj csak ezt láttam a youtubon mert mekkora király, nézd már meg.

[ Szerkesztve ]

(#74970) wwenigma válasza djculture (#74969) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Max csak hasonlit ra, nicns alcazva. Az a vicc hogy ennyi hulye ember van, nem kell ide steames virusirto meg ilyen marhasagok, egy kis odafigyeles kellene.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#74971) Csapoati válasza wwenigma (#74970) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hülyének nem mondanám, de figyelmetlennek simán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74972) djculture


djculture
félisten

3 hét még a gtaV megjelenéséig ár meg sehol a steam-en se infó a gépigényröl vagy valami. Én nemtudom utolsó nap fogják kiirni majd az árát vagy mi a 'szom?

(#74973) SenorGrande válasza djculture (#74972) üzenetére


SenorGrande
senior tag

És ha igen? És ha nem? Neked tényleg nincs életed ezeken a dolgokon kívül?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#74974) djculture válasza SenorGrande (#74973) üzenetére


djculture
félisten

Van más dolgom is de mint potenciális vásárló én is meg más is szeretné már tudni ... Unom már ezt a szellem játékot hogy 3 hét és nulla infó.

[ Szerkesztve ]

(#74975) szami777 válasza SenorGrande (#74973) üzenetére


szami777
addikt

99% , hogy másodszorra is eltolják a megjelenést, engem kicsit se zavar, addig is dolgoznak rajta.
Sok AAA játék úgyse jön mostanában, ami érdekelne.
A 0. napi vételtől már most elvette a kedvem a Rockstar.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74976) Hunbeast87 válasza SenorGrande (#74973) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Egyetértek Djculture kollegával. A másik, hogy nem csupán egy sima játékról van szó...
Ezt nem csak Ő várja. Nem csak én, nem száz vagy ezer ember... :)

Igazán kiszivárogtathatnának már néhány információ morzsát!! :O

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#74977) pigster válasza Assimilator (#74957) üzenetére


pigster
senior tag

Nem álcázott. Az .scr végrehajtható fájl (képernyőkímélő). Ha minden igaz, át is lehet nevezni .exe-re, csak ilyenkor nem képernyőkímélőként fut. Annyira nem vagyok benne a témában, de kb. így van.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#74978) sixpak válasza djculture (#74972) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az ár nem olyan fontos jelen esetben, a gépigény viszont engem is érdekelne...reméljük a történelem nem fogja ismételni önmagát. :D
Bár én ebben a hónapban Dying Light-ot veszek, arra jobban rá vagyok pörögve mint a gta-ra.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#74979) Lackki válasza Hunbeast87 (#74976) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem nagyon egyértelmű az ár...
60euro steamen és 10-11ezer dvdn steam kóddal.

akkor lesek nagyot ha lesz season pass :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#74980) eami válasza djculture (#74972) üzenetére


eami
Topikgazda

Sokak kedvenc boltjába már előrendelhető :DDD De amazonon is $59,99 lehet előrendelni :DDD

(#74981) djculture válasza sixpak (#74978) üzenetére


djculture
félisten

Lehet nekem is az lesz a vége a dying Light ha sokáig csinálják ezt a nyamvadék mókát a rockstarnál. Annál legalább van gépigény tudok rá készülni.

(#74982) szami777 válasza eami (#74980) üzenetére


szami777
addikt

gépigény nélkül ki az az elvetemült, aki előrendeli? :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74983) Csapoati válasza szami777 (#74982) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akinek jó gépe van, vagy született optimista. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74984) eami válasza szami777 (#74982) üzenetére


eami
Topikgazda

Őszintén szólva mit vártok? Biztos kell majd egy erős gép hogy very ultra mega high fokozaton lehessen tolni. De a játszható szinthez szinte biztos hogy bőven elég lesz egy mai átlagos játékra használt PC. Ha nem így lenne akkor messze nem vennék annyian.

(#74985) bijesz válasza eami (#74984) üzenetére


bijesz
aktív tag

GTA IV-ről hallottál -e?

(#74986) #65537792 válasza eami (#74980) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én meg majd egy "sima" verzióval mégnézem, hogyan megy. Aztáááán, ha olcsóbb lesz meg veszem.
Én nem fogok 60 dolláreurókat kiadni egy játékért. :D Főleg most. Csak 320 az eu és a dollár is az egekben. És nem fog megálni.

(#74987) KubanitoS válasza Lackki (#74979) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyáltalán nem biztos, hogy a bolti verzió is sztím-kompatibilis lesz. Sőt!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74988) #79621120 válasza djculture (#74974) üzenetére


#79621120
törölt tag

A megjelenés után meg Crytekkel karöltve fogod szídni a játékot . :DDD

(#74989) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most komolyan képesek vagytok, még Rockstar játékot venni az után, hogy folyamatosan kipatchelik a tartalmat a régebbi GTA-kból? Így szépen az aláírásotokat adjátok hozzá, hogy majd a GTA 5-nél is nyugodtan csinálják meg ugyanezt, amint lejár a zenék licence.

***

(#74990) djculture válasza #65537792 (#74986) üzenetére


djculture
félisten

Nem lesz belőle próba verzió, a sony féle védelmet használja a hírek szerint :) Én ettöl félek a legjobban amúgy mert ez a védlem eszi a gépet rendesen. ssd-re nem érdemes telepiteni pl az ilyen játékot mert a Dragon Age: Inquisition is játék közbe 3-4 óra alatt képes 200 gigát írni. Minden hülye fájlt úgy kódol ki és ir a helyére ahogy haladsz a játékkal, na ez eszi a rendszert rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#74991) eami válasza bijesz (#74985) üzenetére


eami
Topikgazda

arról hallottam hogy az V jobban fut PS3on mint a IV :)

(#74992) maross válasza djculture (#74990) üzenetére


maross
veterán

Hiheto. amugy meg [link]

+1 bonusz "other people have already posted screengrabs showing that even after several hours of playing DAI only read/wrote several megabytes of data... not several gigabytes as someone claimed earlier (the picture was photoshopped)."

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#74993) sixpak válasza djculture (#74981) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam mindenképp elsőbbséget élvez a Dying Light.
Nem is emlékszem, hogy mikor vártam már ennyire játékot, mint ezt.
Remélem tényleg annyira jól fog kinézni, mint a trailerekben és nem úgy mint egy Dead Island. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#74994) warcat


warcat
veterán

[Heroes® of Might & Magic® III – HD Edition] 14.99€ lett

EA: It's in the crate!

(#74995) Diopapa válasza warcat (#74994) üzenetére


Diopapa
addikt

Gyönyörű azzal az ocsmány kerettel.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#74996) DJGABI válasza warcat (#74994) üzenetére


DJGABI
addikt

dat 4:3as screenshotok :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74997) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Aki Dirty Bomb betaban volt lesse az emailjét, elkezdték kiküldeni a Steam kulcsokat.

/s

(#74998) eami válasza djculture (#74990) üzenetére


eami
Topikgazda

Épp ketten játszanak a GTAV-el :)

(#74999) SityiSXT válasza sixpak (#74993) üzenetére


SityiSXT
őstag

Úgy fog kinézni, ne aggódj emiatt. Az EGX 2014-en játszottam vele, az a játszható demó ugyanolyan szinten volt grafikailag, mint amit a gameplay videókon láthatsz (a játék vezető designerével beszélgettem is egy "kicsit").

(#75000) AxBattler válasza Diopapa (#74995) üzenetére


AxBattler
félisten

A térkép viszont teljes képernyős lett, szóval én nem bánom! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.