Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#74801) Csapoati válasza Renok (#74799) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A beállításoknál ki kell pipálni előbb egyébként.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74802) bladegery


bladegery
senior tag

Igy nez ki jatekban az fps mero:

gergely-szabo.com

(#74803) Marci79


Marci79
aktív tag

Üdv!

Erre van valakinek tippje, hogy miért lehet? Nem dobott még kártyát és "szerinte" nem is fog. Más játéknál is van ilyen. :F

(#74804) szami777 válasza Marci79 (#74803) üzenetére


szami777
addikt

A Dizzel freetoplay játék, ilyenkor csak úgy nem dob neked kártyát.
Tudtommal ilyenkor a játékba fektetett pénz (pl veszel hozzá valamilyen tartalmat) mértékétől függ, mennyi kártyát kapsz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74805) SityiSXT válasza Marci79 (#74803) üzenetére


SityiSXT
őstag

Free 2 Play - addig nem fog dobni, amíg nem költesz rá.

(#74806) ayo válasza Marci79 (#74803) üzenetére


ayo
addikt

mert ingyenes, ha vásárolsz akkor bizonyos összeg után esik

szerk: nagyon lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#74807) Marci79


Marci79
aktív tag

Oh.... Értem. Köszönöm a gyors válaszokat!

:R

A Magicka Wizard Wars-ban 38 órám van és az sem dobott. Ehhh..... :(

[ Szerkesztve ]

(#74808) SenorGrande válasza Marci79 (#74807) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Mivel az is Free to Play játék.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#74809) Assimilator


Assimilator
őstag

Ki ez a torzszülött akiről szó van? Linkelje már be valaki a csilliárd szinten profilját, ha kérhetem.
Köszönöm szépen! :R

(#74810) #65537792 válasza Assimilator (#74809) üzenetére


#65537792
törölt tag

(#74811) vorosmarti válasza #65537792 (#74810) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ez olyan mint egy vicc :D

(#74812) Assimilator válasza #65537792 (#74810) üzenetére


Assimilator
őstag

Azigen. :DDD Köszi a linkelést. Időmilliomos a srác. :D

(#74813) fuwiradis


fuwiradis
tag

a steames mapparendszerbe mennyire lehet belenyúlni? egész pontosan mentések szinkronizációját szeretném megoldani egy az eredeti mentési mappáról elnevezett symlinkkel ami aztán persze egy szinkronizálásra kerülő mappára mutat.

(#74814) Ryder62


Ryder62
őstag

Szóval jön az fps mérő? Helyes, valahogy sejtettem hogy az lesz a következő ficsőr.

Bár nem fogom használni de jó hogyha benne lesz mert az sosem hátrány.

(#74815) Redneck válasza Ryder62 (#74814) üzenetére


Redneck
veterán

Ennyi erővel fps limitert is integrálhatnának, a kettőnek együtt van értelme.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#74816) Csapoati válasza Redneck (#74815) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem feltetlen. Grafikai beallitasokat probalgatni eleg ez is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74817) eami válasza Csapoati (#74816) üzenetére


eami
Topikgazda

nem haszontalan funkció, de engem annyira sosem érdekelt különösen. Élvezhető a játék? Ha igen akkor nem tök mindegy hogy hány fps? :D

(#74818) vorosmarti válasza eami (#74817) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Azért... van 1-2 competitive játék (first person), ahol a teljesítményedre is nagy hatással van, hogy mennyi az fps érték. Persze, konzolból ott eddig is elérhető volt...

(#74819) eami válasza vorosmarti (#74818) üzenetére


eami
Topikgazda

persze, de akkor azt amúgy is érzed ha nem az igazi és ha csak ezen múlna a millió eurós fődíj akkor úgy is vennél jobb gépet :D

(#74820) Csapoati válasza eami (#74817) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Autóversenynél nagyon számít (nekem legalábbis). Ha érzem, hogy kicsit fura az irányítás és nem úgy megy, ahogy szokott, akkor van úgy, hogy leesik az fps 30 alá és akkor már nem elég reszponzív a vezetés. Na erre pont jó az fps kijelzés. Kipróbálok pár grafikai beállítást, és kiderül, hogy valós játék közben is jó-e.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74821) vorosmarti válasza eami (#74819) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Persze, de sajnos a milliós fődíjnak számomra, egyelőre nem a gépem miatt nincs esélye... :D :D :D

(#74822) Assimilator


Assimilator
őstag

Valaki nem tud olyan oldalt vagy toolt vagy valamit, ami kiírja miből van duplakártyám és mi nincs meg?
Kártyatradinghez nagyon hasznos lenne. :D
Ha nincs, akkor most feldobtam egy ötletet. :D

(#74823) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nekem mint az elsőbálozónak kicsit furán hatott, hogy a tetves winter sale kártyákat nemhogy eladni de cserélni sem lehet a sale vége után? :((( A 10-ből 15 volt néhány duplával és egy hiányzott csak a kitűzőhöz. Én naivan az elmúlt évek tapasztalata alapján kiraktam cserefórumra, most ahogy nézem konstatálom, hogy kár volt. Sebaj, ezután méginkább törekszem steamen kívüli vásárlásokra.

(#74824) eami válasza Hokunda (#74823) üzenetére


eami
Topikgazda

azért mert nem olvastad el a játékszabályokat és csak kismillió helyen vastagon rikító színnel ki volt emelve és itt topikban is rengetegszer volt róla szó? tessék menni originre :))

(#74820) Csapoati: igen, azért hasznos tud lenni néha, de ha már érzed hogy nem OK akkor úgy is állítani fogod fpstől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#74825) Hokunda válasza eami (#74824) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Persze, jogos. Csak mivel summernél és tavalyi winternél sem volt ilyen megkötés ebből indultam ki. A gyűjts, kraftolj baromságuk meg soha nem érdekelt csak a feleslegből csináltam kitűzőt, így hazudnék ha ez az 1-2 eurós dolog mélyen érintett volna, egyszerűen csak bosszant. (originen ilyen veszély legalább nem fenyeget:))

(#74826) zseko


zseko
veterán

Jó ez az fps kijelzés, de nem lehetett volna még kisebb méretben? :DDD

(#74823) Hokunda szóval azért fogsz még kevesebbet vásárolni steamen, mert el sem olvastad amit többször is leírtak, magában a kliensben és ha jól tudom fórumon is, hogy 2-ig élnek a kártyák? Bravó. 'Az elmúlt évek tapasztalata alapján': tavaly már volt ilyen. Csak akkor nem kártyákkal.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#74827) Assimilator válasza Hokunda (#74823) üzenetére


Assimilator
őstag

Az tényleg vicces, hogy a saját balgaságod miatt ítélsz el valamit.
Az a baj, hogy manapság rengeteg ilyen "vásárlói véleményt" is lehet olvasni termékeknél.

(#74828) Redneck válasza Csapoati (#74816) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem frankó lett volna. Az ingadozó fps-re bekapcsolt limiter jó tud lenni.

Más:
Ezekből a kártyákból vagy a kövekből tudok játékot/dlc-t venni ha sokat gyűjtök? Ha újrakezdek egy játékot újra kaphatok ugyanolyan kártyát mint amit korábban? Van amiből 2-3 egyforma a raktáramban. A szintnek/kitűzőknek van valami értelme?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#74829) ChingChang válasza Assimilator (#74822) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Steamtradematcher, van saját steam csoportjuk is ahol infókat, ötleteket lehet szerezni illetve megosztani.

(#74830) Samus válasza Redneck (#74828) üzenetére


Samus
addikt

Első hozzászólás, vastagon a topik tetején.

A kártyák csak egyszer esnek ki a játékból, és kész. Utána el tudod adni őket Market-en (Piac), abből valamennyi pénz lesz a Steam Pénztárcádon, abból tudsz venni azt, amit akarsz. Meggazdagodni nem fogsz belőle, egy kártya átlagára, amit te kapsz 4 eurocent (0.04 Euro).

A többiért tényleg olvasd át a téma összefoglalót.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74831) ollie válasza Redneck (#74815) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

FPS limitert a vsyncen kívül nem lehet megoldani (a játékon kívül). Ez meg erőltethető vga driverben.

(#74823) Hokunda: milyen elmúlt évek tapasztalatára gondolsz? Eddig kivétel nélkül minden évben rögtön megszűntek a kártyák, amint vége lett a téli vásárnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#74832) eami válasza zseko (#74826) üzenetére


eami
Topikgazda

640x480ba told, úgy jó nagyok a számok :DDD

(#74833) Assimilator válasza ChingChang (#74829) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezer hála és köszönet! :R

(#74834) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ahahaha, olcsóbb a How to Survive, mint a sale alatt volt. :))

***

(#74835) Redneck válasza ollie (#74831) üzenetére


Redneck
veterán

Dehogynem. Olvasd el a logout blogomon az fps limiter bejegyzést. Ezt ezer éve lehet és nyugodtan lehetne integrálni bármelyik fps mérő programba.

Hátha neked is jól jön. Van pár produktum aminél a 60 és 30 közötti ingadozás zavaró.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#74836) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne itthon csak mobilnetem van de hálózatba szeretnénk játszani, ha munkahelyemen letöltöm a left 4 dead 2 és itthon átmásolom kompletten a steam mappát a másik gépre az úgy működne? Van 2 megvett játék steamen.

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#74837) wjbhbdux válasza RicsiSuly (#74836) üzenetére


wjbhbdux
veterán

igen

/s

(#74838) cskamacska válasza Redneck (#74835) üzenetére


cskamacska
addikt

Zavaróbb mint a cinematic, kimondottan nemszappanoperás, artistic vision szerinti állandó 30 amit már majdnem számolgatni lehet?
Mióta divat örülökhogyennyiismegvan 40-50-et erre korlátozni? :F

ollie: Nem olcsóbb, napi zakcióban akkor is -90%-on volt. Nos, napi zakcióban most is annyi. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#74839) Csapoati válasza eami (#74824) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kivéve, ha az fps jó, csak én vagyok béna. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74840) sixpak


sixpak
nagyúr

Sorry, lehet én vagyok balf@sz, de nem találom az fps kijelzést sehol a beállításokban. :B
Elárulná valaki, hogy hol találom?
Thx.

Csapoati: köszi, akkor itt a baj...nem vagyok feliratkozva. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#74841) Csapoati válasza sixpak (#74840) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Steam béta verziókra fel vagy iratkozva? Mert egyelőre még csak a bétában van, azon belül a beállításoknál az in-game fülön (magyarul nem tudom hogy van, de biztos megtalálod).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74842) BomiBoogie válasza sixpak (#74840) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is végignéztem tegnap az opciókat, de nem láttam, nem mertem kérdezni. :D

(#74843) BomiBoogie válasza ollie (#74834) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miféle ez a How to Survive?

Megvettem, mert szimpatikus volt. Ez valami MOBA, olyan, mint a Dead Island: Epidemic?

(#74844) #65537792 válasza BomiBoogie (#74843) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem. Inkább diablo és craftolj mindszart össze hibrid. De nem rossz. Még egy kis Sims is van bene. Én is megvettem. A co-op az dob rajta egyet.

Azért nem mondanám moba-nak, mert wasd-al mész.

[ Szerkesztve ]

(#74845) BomiBoogie válasza #65537792 (#74844) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, továbbra sem hangzik rosszul, akkor olyasmi, amire számítottam.
Single-ben is élvezhető, illetve, van benne IAP?

(#74846) #65537792 válasza BomiBoogie (#74845) üzenetére


#65537792
törölt tag

Persze. Egy kis jopofaságot is csempésztek bele Kovac személyében. Ahogy az magyaráz az haláli. :D IAP, nem tudom mi.

(#74847) Chad Price válasza Roxkex (#74081) üzenetére


Chad Price
csendes tag

Üdv!

A Steam nekem is ezt írta ki:

"A vásárlás nem fejeződött be.
A fizetés feldolgozója hibát jelzett a fiókod fedezetével kapcsolatosan. Kérjük, válassz másik fizetési módot, vagy frissítsd fedezetforrásod a PayPal fiókon és próbáld újra."

MEGOLDÁS:

Többször is próbálkoztam az alap beállításokkal és nem ment a fizetés, de mikor a PP oldalra irányít
betettem a pipát oda, hogy "This is a private computer" -vagy micsoda. Illettve az "other conversation options"-nél is a másikat választottam. Nekem így hosszas próbálkozás után sikerült.

(#74848) maross válasza BomiBoogie (#74845) üzenetére


maross
veterán

En csak singleoztem, nagyon jo kis jatek. iap nincs, csak a storm warningban par fizetos dlc ami ezt-azt hozzatesz, de inkabb csak jopofasagokat (karakter, game mod) mint rendes contentet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#74849) Źşë' válasza #65537792 (#74844) üzenetére


Źşë'
addikt

coopban nem jelentkezett nálad az hogy a host megkapja a küldetés jutalmát a csatlakozott félnek meg mindig meg kell keresni / ki kell kraftolnia magának ad adott dolgot?! semmi jutalmat nem dob - ez elég idegesítő, de ennek ellenére normál fokozaton játszható - előtte nem volt semmi single kampány kezdve, lehet ez a baj?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#74850) #65537792 válasza Źşë' (#74849) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én is próbáltam és csak az kapta meg aki megcsinálta az adott cuccot. Nálunk nem én voltam a host, de én csináltam a meg shotit és nálam is maradt. De lehet pont ez a lényeg, mert van benne Give opció.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.