Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#74101) csaba951 válasza Roxkex (#74100) üzenetére


csaba951
veterán

Pedig a te esetedben az a gyors, működő megoldás, ha MOST pénzt teszel a PP fiókodra és abból vásárolsz. Ha nem így csinálod, akkor nem fogsz vásárolni a Holiday Sale-ben. Ünnepek után meg elkezded kibogozni, hogy miért nem meg úgy ahogy szeretnéd.

Esetleg akkor igényelsz egy "normális" VISA/MasterCard/AMEX kártyát és élvezed a használatukat. Igen, ezek plusz pénzbe kerülnek. A mostani meg "ingyenes" csak ugye nem működik. Döntsd el, hogy neked melyik a jobb! :D

(#74102) Roxkex válasza csaba951 (#74101) üzenetére


Roxkex
senior tag

De ha most utalok instatlyban , az se megy át most(ma) :\ Mivel a K&H nem dolgozik (elvileg!) ma !

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#74103) csaba951 válasza Roxkex (#74102) üzenetére


csaba951
veterán

Mert a Holiday Sale olyan hirtelen jött, hogy nem lehetett rá előre felkészülni! De tényleg! ;]

Még az Amazon US lehetne egy egérút számodra, de ezzel a zseniális Maestro-val szerintem az se fog menni! :(

[ Szerkesztve ]

(#74104) Roxkex válasza csaba951 (#74103) üzenetére


Roxkex
senior tag

Fiamnak szeretnék vásárolni és Ő nem rég szól , hogy van ilyen lehetőség ! És próbáltuk megcsinálni de nem jó :\ És , így felkészülni se tudtam , mivel sose nézem a Steamet , mivel nem is Én szoktam játszani hanem a fiam , ezért kellet volna a segítségetek , hogy kibogozzuk mi a gond :\
Számíthatok esetleg a segítségedre ? Te mit javasolsz ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#74105) #79621120 válasza Roxkex (#74096) üzenetére


#79621120
törölt tag

Pedig a terhelés (400FT) és vele a kód is megjött bankhoz !

Ismerős . Én is így jártam az Erste Bank Maestro kártyájával . Egyetlen külföldi online bolt sem fogadta el . Igényelj MasterCard-ot .

(#74106) djculture válasza #79621120 (#74105) üzenetére


djculture
félisten

Nekem az otp-s maestro működik másként már rég visszadtam volna, csak azért tartom meg a számlával együtt. Így is drágák már az éves dijak a kormány sarca miatt mastercardémár több mint 5 rugó már.maestro meg 2750. Persze megfelelő milliós egyenleggel meg igazgatói fizetésekkel lehet olyat választani aminél ezt nem kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#74107) r3ccardo válasza Roxkex (#74104) üzenetére


r3ccardo
tag

Nincs a családban, vagy a megbízható baráti körben más típusú kártyával rendelkező egyén?

(#74108) KubanitoS válasza r3ccardo (#74107) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyik ismerősömnek is hasonló problémája akadt k+h kártyával. Nála csak az jelentett megoldást, ha először magára a Paypalra küldte a pénzt, onnan meg ment is a steames vásárlás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74109) csaba951 válasza Roxkex (#74104) üzenetére


csaba951
veterán

1) Baráti körben keress olyat aki már tud gond nélkül vásárolni. Amikor valami megtetszik, akkor szólsz neki. Ő megveszi gift-ként, átküldi a fiókodra, te meg kifizeted neki (kp vagy átutalás).

2) Keresel olyat (fórum vagy Apró) akinek már van pénz a PayPal számláján, és "veszel" tőle pénzt átutalással vagy személyes átvétellel. Nyilván legyél óvatos, hogy ne legyél átverés áldozata!

Jövőre meg elkezded intézni azt a fizetési módot amivel nem lesz ilyen gondod! :)

(#74110) ollie válasza Roxkex (#74100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha minden jó, akkor valszeg a bankod utasítja el a vásárlást. Ne távolítsd el a kártyát, meg add hozzá még egyszer, mert a PayPal letilthatja a rendszeréről.

***

(#74111) CtiveR


CtiveR
tag

Ma este várható ünnepek alkalmából free játék mint a l4d2 tavaly? :U

Aláírás.

(#74112) ollie válasza CtiveR (#74111) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gabe Newell útjai kifürkészhetetlenek...

***

(#74113) Assimilator válasza wwenigma (#74091) üzenetére


Assimilator
őstag

Az az igazsag hogy ha az EULA törvényt sért akkor ervenytelen.

Az EULA-t és egyéb felhasználói aláírandó/elfogadandó dolgokat pont azért hozták létre, hogy a törvény ne vonatkozzon rájuk, mivel te szentesíted az egyedi feltételeket.

(#74114) djculture válasza Assimilator (#74113) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest már folyik egykét per a valve ellen legutóljára:

Az Ausztrál Verseny- és Vásárlásfelügyeleti Bizottság bíróság elé viszi a Valve-et, amiért a Steam megszegi az ausztrál vásárlóvédelmi törvényt. Az ottani törvények szerint mindenkinek x napig visszatérités jár mint ahogy nálunk is az egész eu-ban a távvollévők között kötött szerződések szerint. Itt is nyugodtan belehetne ne emiatt perelni. Németek szintén perlik emiatt.
Másik hogy eu biróság mondta ki hogy árulhatók használtan a letöltött játékok, ezt se biztosítja a steam tehát kártéáritési igénnyel lehet fellépni ellene.
Nekem nincs problémám a céggel de renegeteg törvényt megsértenek ami miatt akinek van ideje meg pénze az jogosan perelni is tud.

[ Szerkesztve ]

(#74115) maddionmax válasza djculture (#74114) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én már meg sem merek szólalni, de tény ez így igaz. Steam ezer helyen jogsértő módon jár el, de ugye ez nem akadályozza a működésében...egyelőre.

(#74116) djculture válasza maddionmax (#74115) üzenetére


djculture
félisten

A bírósági itéletek évek alatt születnek ugyhogy lehet még meglepetés.. Ahogy terjednek az online webshopok és szolgáltatások utáni fogyvéd vizsgálatok itt is indulhat hasonló. A vásárló helye számit adó szempontjából betartására is kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#74117) ollie


ollie
MODERÁTOR

Milyen sok jogász lett hirtelen a fórumon. ;]

***

(#74118) #65537792


#65537792
törölt tag

A Far Cry 4-et most 47,99-ért lehet meg venni. Kinehagyjátok! :D

(#74119) Assimilator válasza djculture (#74114) üzenetére


Assimilator
őstag

Jogsértőnek jogsértő. De tulajdonképpen miért is kellene visszatéríteni?
Nem sérült a csomagolás, nem hibás a termék.
Azon kívül minden egyéb dolog a meggondoltam magam/végigvittem kategóriába esik.
Ez a használt dolog árusítás jó ötlet. De mivel digitális termékről van szó, hosszútávon ez az ipar halálához vezetne.
Ez nem évődik, nem lesz hibás. Nem kell 2 év múlva újat venni, mert már elhasználódott.

Ezekben nincs túl sok logika, csak a seftet emeli exponenciálisan.

Steam fanboy sem vagyok, csak ezek nem érintenek, kicsit másképp látom, vagyis teljesen. :)

bladegery:

Itt a cég méretére és politikájára gondoltam. Pl. Youtube egyszer csak skint vált. Az, hogy nem szereted az újat az kit érdekel. Nem éred el a videóid, kit érdekel. Gmail ugyanez.
De említhetném a Facebookot is.
Steam ugyanez.

(#74120) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Most nézem, kapok kitűzőt ha beolvasztok egy kártyát kövekké... 3 kő kell valakinek? Esetleg lehet vele kezdeni valamit? :))

(#74121) htc07 válasza -secret- (#74120) üzenetére


htc07
addikt

ja, 100 TP a steam level vadászoknak.

akartam csinálni egy tradeoffer botot hogy elfogadja ezt a sok gemet mert senkinek nem kell, de aztán nem volt rá időm. :N

(#74122) Samus


Samus
addikt

A GMG-n még egy napig van -25% kupon, az Evil Within így például ezressel olcsóbb, mint most Steam-en. Biztos, hogy tudom aktiválni és használni nálunk?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74123) Assimilator válasza htc07 (#74121) üzenetére


Assimilator
őstag

Olyat hogy kell csinálni? :D

(#74124) htc07 válasza Assimilator (#74123) üzenetére


htc07
addikt

[link] pl. ebből el lehet indulni, de sok dologra kell figyelni hogy ne fosszák ki a raktárad véletlenül. :DDD

(#74125) ollie válasza Samus (#74122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit meg tudsz venni a GMG-n mindenféle trükközés nélkül, azt fogod is tudni aktiválni.

***

(#74126) warcat


warcat
veterán

Csapjatok le 60 euróért a Far Cry 4 Goldra ,ennyiért tuti vétel! ;] Csak 19 mozijegy ára.hülyének is megéri.

Ja és Ubiék szerint el vagyunk kényeztetve/túl jó dolgunk van a PC piacon az akciókkal,mekkora szemetek vagyunk,hogy nem tapsikolunk miközben egy fél fizetést ott kellene hagyni a bugos-gőzölgő butított konzolportjaikért amit ők kész termékként tálalnak.

EA: It's in the crate!

(#74127) ollie válasza warcat (#74126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

19 mozijegy? Az olyan 35 óra. Vagyis ha ennél többet játszol a játékkal, már megéri, nem? :DDD

***

(#74128) htc07 válasza ollie (#74127) üzenetére


htc07
addikt

attól függ mennyire lesz "bugos" az a 35 óra film. ;]

(#74129) Samus


Samus
addikt

Ingyen dobálták a Sins of a Dark Age című csodát az MMOPlay jóvoltából, kártyás, mégsem ad egy darabot sem, pedig ötöt kellene neki. Hogy lehet ez?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74130) tomsolo válasza Samus (#74129) üzenetére


tomsolo
őstag

mer e/a játék

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#74131) Samus válasza tomsolo (#74130) üzenetére


Samus
addikt

Például a Prison Architect is az, és szépen dobálta őket, kitűzőt is raktam ki. A New Reckoning (mostmár Time Ramesside) szintén, és úgy eddig az összes E/A cím adagolta a kártyákat, ahogy kell.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74132) sagem válasza Samus (#74129) üzenetére


sagem
addikt

Játékon belüli vásárlás is kell hozzá valószínűleg, ezt írják a stemaes hozzászólások is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#74133) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Far Cry 4 akciós, kint van a főoldalon.
Far Cry 3 is akciós lett közben, kapott egy 75% leárazást...csak azt nem értem, hogy ezt miért nem tüntetik fel a főoldalon.Érthetetlen az elrejtése.Több játéknál is előfordult már, mikor megkapta az alap akción túl a még olcsóbb árazást, de ez nem volt SEHOL sem feltüntetve...

(#74134) Csapoati válasza ProEvoFan (#74133) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tobbnyire az egesz franchise kap ilyenkor learazast, de nem tuntetik fel kulon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74135) eami válasza ollie (#74125) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, de nem jelenti feltétlenül azt hogy nem is lesz gondod vele. GMG skyrim is simán aktiválható volt, azonban utána steames DLC már nem volt jó az alap játékhoz. Azokat is GMGrol kellett volna venni.

(#74136) Samus


Samus
addikt

Ezúton szeretnék minden kedves fórumtársnak Békés Boldog Karácsonyt, 99%-os, elárazott játékokat és kellemes ünnepeket kívánni.

Csodálkozom, hogy (még?) nem készült bejglievő szimulátor. :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74137) rinsz válasza Samus (#74136) üzenetére


rinsz
tag

Viszont készül a sorban állás szimulátor! :) Valahol olvastam...

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#74138) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nektek is oltári lassú a Steam?
100kb körül tölt átlagosan meg a max is 450 körül volt. Így poénos elsz mire leér 10gb...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#74139) Hunbeast87 válasza laceszgamer (#74138) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nálam a szokásos gyorsasággal tölt, semmi probléma nincs vele.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#74140) csaba951 válasza laceszgamer (#74138) üzenetére


csaba951
veterán

Állítsd át Luxemburgra! :)

(#74141) laceszgamer válasza csaba951 (#74140) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megtettem, így végre normálisan tölt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#74142) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez hogy most már bárki vehet kb 45-60 centért booster packot, eléggé odavert a ritka kártyák árainak.

Még idejében sikerült jobb áron kiszórni párat, de hosszú távon most nem tudom boldogítani fogja-e az embereket, hogy lényegében 15 centnél többet adni kártyáért botorság - jó tudom eddig is az volt na de mégis.

Ez kifog hatni valamelyest az emotek(pl a betű formájúak) áraira is, szépen lenyomja majd az eddigi top versenyzőket(lásd M - :monow: betű). :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#74143) Arkennys válasza tomsolo (#74142) üzenetére


Arkennys
addikt

eddig is ritkább volt az efölötti árú booster. Kártyázás pedig sajnos már nagyon régóta nem biznisz, már mítikus, mennyiket adtak béta alatt egy-egy lapért, mostanra örülsz, ha 8 centet kapsz.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#74144) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érdekel a stílus(nem hiszem hogy sokan vagytok: :DDD ):

Jövőre Steamen is megjelenik a Fairy Fencer F, meg a Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1-2.

Live-Die-Respawn

(#74145) maross


maross
veterán

Resident Evil HD REMASTER, varhatoan 20euros cimkevel. Hd textura pakk!!! widescreen tamogatas !!4! 60 fps 4444

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#74146) #65537792 válasza maross (#74145) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez most az 1 ugye? 2-3-ról tudni valamit? Esetleg Code Veronica X. Vagy túl sokat akarok? :D

(#74147) maross

Tuti, hogy "Day1 buy" lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#74147) maross válasza #65537792 (#74146) üzenetére


maross
veterán

Igen, ez az elso resz. Majd jon szepen minden ami jol teljesitett a kasszaknal, kar izgulni :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#74148) dredbiro válasza maross (#74145) üzenetére


dredbiro
senior tag

köszi, ps1-en szénné lett pörgetve a lemeze :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#74149) ollie válasza maross (#74145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd mindjárt jön valaki, aki megmondja, hogy szemét lehúzás az egész. ;]

***

(#74150) maross válasza ollie (#74149) üzenetére


maross
veterán

Csak nem mondanak ezt, mikor ertunk szenvednek, es eleve féláron adjak a sorozatgyartott innovaciot :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.