Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#74401) laceszgamer válasza PAtr0n (#74395) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mivel ez a emgosztás úgy működik, hogy Most egyszerre akartok játszani, együtt? Mert az semmiképp sem fog menni így megosztással, mivel ennek az a lényege, hogy amíg akivel megosztottad fél használja, addig Te nem tudod, illetve tudod, de akkor azt rögtön kidobja aki használta.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#74402) PAtr0n válasza Csapoati (#74397) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem és köszönöm szépen!
Így már leesett. Szóval ugyanúgy, egyidőben, csak egy ember használhatja a játékot amit megvettem. De rossz. :(

Még egyszer köszi!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#74403) Akha válasza bul07 (#74394) üzenetére


Akha
újonc

'Nekem van cserélendő kártyám(karácsonyi).

(#74404) laceszgamer válasza PAtr0n (#74402) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát Valve sem hülye. :D Akkor mindenki azt csinálná, hogy osztaná a játékokat, és jóformán 1 ember emgveszi aztán kismillió másik is játszana. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#74405) bul07 válasza #79621120 (#74398) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm de most 2db kártya van a birtokomba, így korai

Reggel hazaérve a melóból elfelejtettem szavazni így buktam 4 kártyát, tegnap este úgy volt na majd itthon így nem kell kétszer ki be lépni 4fiókból és egyből át is küldöm a fő fiókba
Csak ép zuhanyzás után kicsit ledőltem piheni, és film szakadás , most este negyed 8-kor ébredtem :)

(#74400) djculture

Most nem néztem hogy áll de ha tényleg ennyit ér nem adom el hanem kirakom kitűzőnek, bár ahogy írtam még két szavazás biztos kell hogy legyen cserealapom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74406) PAtr0n válasza laceszgamer (#74404) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze jogos! Ebbe bele sem gondoltam! :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#74407) djculture válasza bul07 (#74405) üzenetére


djculture
félisten

Semmit nem érnek legjobb eseten is 0.05 euro amit te kapsz egyért :) Szerintem most még az se lesz mint eddig hogy az utolsó 30 percben akar mindenki kitűzőt és felmegy az ára. Lapos a hangulat :)

[ Szerkesztve ]

(#74408) Samus


Samus
addikt

Egész jól telik a vásár. A sok kacatból sikerült kirakni egy ilyet:

Medieval II: Total War 2. szint.

(Tudom, anno volt róla szó, nekem most jutott eszembe.)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74409) Csapoati válasza PAtr0n (#74402) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos érthető ez a korlátozás, viszont most pont 50%-os akcióban van a CS:GO holnap 19 óráig. A mostani vásár alatt már nemigen lesz olcsóbb, de ha nem sürgős, máskor szokott lenni -75%-kon is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74410) wjbhbdux válasza djculture (#74407) üzenetére


wjbhbdux
veterán

napi 5 centtel is kifizetnek neked egy sört a sale alatt, ne rinyájjá

/s

(#74411) #41133696 válasza bul07 (#74394) üzenetére


#41133696
törölt tag

WD sem kapta meg a 75-ös leárazást :( Féláron meg már korábban is volt már...

(#74412) Samus


Samus
addikt

Amúgy azt tudja már valaki, hogy miért van kétszer a főoldalon a New Vegas akciója kint? Az Injustice lenne akciós most, és ahelyett?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74413) ollie válasza Samus (#74412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, minden régióban 2x szerepel a New Vegas.

***

(#74414) PAtr0n válasza Csapoati (#74409) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tudom, én is kb. 1200HUF-ért vásároltam anno. No, de köszi hogy szóltál az 50%-os akcióról, gift-ben repül is a csajomnak! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#74415) #57770240


#57770240
törölt tag

Helló. Úgy tudom, nem lehet Mo.-n se PaySafeCard-dal, se banki átutalással pénzt tölteni a Wallet-ba. Ez most komoly? :/

(#74416) csaba951 válasza #57770240 (#74415) üzenetére


csaba951
veterán

Ez nem Németország vagy Ausztria! :)
Minden országban más-más fizetési módokat fogad el a Steam.

Kicsit össze vagyok zavarodva! A Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut teljes egészében tartalmazza a Shadowrun Returns játékot (is)?

[ Szerkesztve ]

(#74417) alratar válasza #57770240 (#74415) üzenetére


alratar
addikt

Komoly, bizony.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#74418) maross válasza csaba951 (#74416) üzenetére


maross
veterán

Nem, az csak a shadowrun returns kulon jatszhato dlc-je (mellesleg hosszabb mint az alapjatek)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#74419) csaba951 válasza maross (#74418) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm! :R
Akkor ez megmarad az alapjáték végigjátszása utánra! ;)

(#74420) csaba951


csaba951
veterán

Holiday Sale 2014 Foil Trading Card-ok ára leesett a béka feneke alá. Erre most 3 (!) foil kártyát is dobot a Steam! Hát ez lol!

(#74421) bul07 válasza csaba951 (#74420) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem eddig kettőt dobott, esz elsőt sikerült eladnom 0,53€ még az első szavazásnál, második 0,35€ ment el, persze a jutalékot még le kell számolni

Amúgy szerinted most mennyi lesz a locsogóbb pillanat mármint a sima kártyáknál, ha vennem kellene hiányzót , és melyik nap legyen az 1-e 19:00 után vagy szilveszter éjszaka

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74422) csaba951 válasza bul07 (#74421) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem a 12.31 19:05-19:30 szimpatikusabb! Ekkor még kell lennie egy szavazásnak. Elsején viszont lehet, hogy megviccel minket a Steam azzal, hogy indul egy encore nap és nem lesz szavazás, így olcsó kártya sem.

Meg bízzunk a részegen össze-vissza klikkelőkben is! :)

[ Szerkesztve ]

(#74423) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hányas szintlépésenként lehet új vitrint rakni a profilomba? (most vagyok 15-ös)

https://www.twitch.tv/csehla

(#74424) wjbhbdux válasza Cheesus (#74423) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bocs mit?

/s

(#74425) Hangm4n válasza Cheesus (#74423) üzenetére


Hangm4n
tag

Habony, te vagy az? :D

10 szintenként ad újat.

(#74426) Cheesus válasza Hangm4n (#74425) üzenetére


Cheesus
senior tag

Azkiaz? :D
Köszi :R

(#74424) wjbhbdux: Az a vitrin, amiben meg tudod mutatni a legritkább achijaidat, vagy a képernyőmentéseidet, kedvenc játékod stb.

https://www.twitch.tv/csehla

(#74427) eami válasza Cheesus (#74426) üzenetére


eami
Topikgazda

izé, showcase-re gondolsz? :U

(#74428) Cheesus válasza eami (#74427) üzenetére


Cheesus
senior tag

Pontosan (magyar Steam-et használok, nem az ujjamból szoptam ki a vitrin szót :D )

https://www.twitch.tv/csehla

(#74429) BigBlue69 válasza csaba951 (#74420) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem is dobott ma egyet.. érrrdekes..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#74430) KubanitoS válasza BigBlue69 (#74429) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hogy tud dobni? Véletlenszerűen megjelenik egy kártya a tárolódban?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74431) Cheesus válasza KubanitoS (#74430) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ahha, hosszú idő óta először nekem is dobott egy Postal 2-es bónuszcsomagot.

https://www.twitch.tv/csehla

(#74432) KubanitoS válasza Cheesus (#74431) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem még soha semmit nem dobott, érdekes. Nem mintha meglepő lenne. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74433) icons


icons
addikt

Üdv!

Ismerőseim vettek egy játékot Steamen (CoD:MW2), mert le volt 13 ajróra értékelve. Én lecsúsztam róla, mostmár 18,74, de a játék engem is érdekelne.
Hogyha megveszem normál bótba és hozzáadom a klienshez, akkor ők fogják látni, hogy én azzal játszom/tudnak-e hozzám csatlakozni és vica versa?
A steames achik és a többi nem annyira érdekel :) (azokat tudom, h nem fogom tudni így megszerezni)

Köszi!

(#74434) KubanitoS válasza icons (#74433) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy látom ezt a játékot alapból Steamre kell aktiválni, ez meg kb ugyanazt eredményezi, mintha te is magáról a Steamről vetted volna a terméket. Szóval nyugodtan vedd meg, menni fog a közös játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74435) Samus válasza icons (#74433) üzenetére


Samus
addikt

Tudtok együtt játszani, ha ugyanarra a szerverre mentek, persze. A Steam csak egy felület, maga a játék ugyanúgy működik, mint a dobozos.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74436) icons válasza Samus (#74435) üzenetére


icons
addikt

Köszi a segítséget!

oh, mármint arra gondoltam, h amikor játszom, akkor ki fogja-e írni a nevem mellett, hogy ezzel játszom és tudnak-e valami "jobb klikk -> connect to the same server" opcióval gyorsan csatlakozni oda, ahol én is vagyok :)
Tehát a lényeg, hogy ne chaten kelljen átküldeni a megfelelő IP címet a másiknak, hanem ugyanúgy tudjuk együtt tolni (és úgy tudjunk egymáshoz csatlakozni is ofc), mintha mindenkinek Steamen lenne.

(#74434) KubanitoS
Köszi! :)

Most nézem, valóban ott van a leírásánál (a boltok weboldalán) hogy aktiválni kell. Kitünő!:D

(#74437) wjbhbdux válasza icons (#74436) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincsenek IP címek, friend listában jobbklikk és csatlakozol a barátodhoz.

/s

(#74438) Csapoati válasza KubanitoS (#74430) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, a foilos holiday cardok vagy craftolaskor, vagy szavazaskor, esetleg 10 euro folotti vasarlaskor johetnek, 1% esellyel a normal kartya helyett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74439) djculture válasza KubanitoS (#74430) üzenetére


djculture
félisten

Ja mint ahogy booster kártya csomag is tud jönni néha csak úgy ha valaki kraftol és sorsol a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#74440) KubanitoS válasza djculture (#74439) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ja értem, tehát mindenképpen "csinálni kell valamit", kraftolni, ilyesmi, hogy jöjjön. Csak úgy a semmiből nem fog előugrani ezek szerint.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74441) genndy válasza KubanitoS (#74440) üzenetére


genndy
addikt

De, előugorhat a semmiből is, csak az kell hozzá hogy a rendszerben valaki kraftoljon és téged sorsoljon ki a gép hogy te kapod a boostert.
Téli kártya nem jön a semmiből.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#74442) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Én 80xp híján 39-es szintű vagyok, de még csak 2szer kaptam booster pakkot összesen. Tehát annyira nem gyakori a szintemen még.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#74443) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Van két "tender" kártyám, és szükségem lenne egy "zippy"-re, ha valaki hajlandó lenne cserélni jelezze legyen kedves :)

(#74444) djculture válasza DeFranco (#74443) üzenetére


djculture
félisten

jeleztem nekem tökmindegy melyiket adom el :)

(#74445) eami válasza DrTechnoid (#74442) üzenetére


eami
Topikgazda

elvileg ha valaki craftol egy adott játékból akkor random dob egy kártyát valakinek akinek szintén megvan az adott játék. Népszerű játékoknál gondolom ritkábban dob mert azokból már a többség megcsinálta a badgeket. A booster esés gyakorisága így nem csak a szint magassagaval de a meglevő játékok számának arányával is változhat. Aztán az is fontos hogy csak abból dobhat boostert amiből már a játék nem dob többet. Akinek sok játéka van és nagyrészt ki is farmolta őket, ráadásul 40-es szint felett vannak, azoknak nagyobb eséllyel dob szerintem.

(#74446) x_o_n válasza DrTechnoid (#74442) üzenetére


x_o_n
veterán

nem értem,én hetente kapok1-et

(#74447) DeFranco válasza djculture (#74444) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, közben megoldódott már :)

(#74448) DrTechnoid válasza eami (#74445) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz az infót, nagyon kedves tőled!! Egyébként nagyon sok játékom van, de leginkább csak pluszegysor gyűjtést rendezek, és rengeteg van amit el sem indítottam hogy ledobja a kártyákat. Majd egyszer rákattanok és akkor eljátszogatom vele.

x_o_n : Igen , furcsa mert a steam szerint nagyobb százalékos valószínűséggel kéne érkeznie , úgyhogy fel is tolom magam minimum 40es szintre a napokban.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#74449) ollie válasza DrTechnoid (#74442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És hány játék booster packjára vagy jogosult? Mert az nagyon nem mindegy. Én közel 500 játék packjára, 42 szintű vagyok, és hetente kapok átlagban booster packet.

***

(#74450) DrTechnoid válasza ollie (#74449) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem összesen 31 játék ami dobhat, bár kicsit kevesellem a 270 játék mellé.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.