Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#701) Mr.White


Mr.White
senior tag

az egész rendszer úgy sz@r ahogy van.

(#702) longwild válasza biga (#699) üzenetére


longwild
aktív tag

Vegyél fel Te is...

Kb fél óra múlva ismét megpróbálok csatlakozni... Kelet1 v 2-hoz

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#703) biga válasza dilipok (#700) üzenetére


biga
senior tag

Na neked már kiment a meghívó

Longwild: csak a pontosítás kedvéért ez az orogon neved is?

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#704) longwild válasza biga (#703) üzenetére


longwild
aktív tag

ahogyan irtam privatban is

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#705) Korcsii


Korcsii
őstag

Csatlakoznék akkor én is Kelet 2-höz. Kelet 4 nem stabilabb? Ha már újat kezdünk...

[ Szerkesztve ]

(#706) Delta×


Delta×
senior tag

Kaszinó / turista vátos az én tapasztalataim szerint :
Előny: Maximális pénz este csúcsidőben szép vagyok egy éjszaka alatt
Hátrány : nap közben max 1500 2000 haszon és nagy bűnözés szezonidőben

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#707) biga válasza Korcsii (#705) üzenetére


biga
senior tag

Hosszú távon nem valószínű, hogy bármi különbség lenne köztük. Na meg én nem adtam fel az euk1-es városaimat sem, csak ez legalább alternatíva :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#708) Delta×


Delta×
senior tag

Ha törlöm egyetemen az aktuális kutatást vissza kapom a pézt amit rááldoztam ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#709) longwild válasza Delta× (#708) üzenetére


longwild
aktív tag

Még nem játszottam vele, de szerinted a valóságban visszakapod? :)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#710) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Teherszállító mesterektől kérdezem, hogy ez így megfelel-e?

teherkikötő, vagymiaszar van az út túloldalán, de a vonatos részét csak így engedte a sínre tenni. Nincs összekötve úttal, és a sínen lévő résznek nincs is olyan része, ahonnan, vagy ahova lehetne utat vezetni :F ilyenkor mivan?

(#711) bpx válasza RockHaRD (#710) üzenetére


bpx
őstag

pazarlás
közelebb kell rakni a teherkikötőt a vasúthoz, és akkor közvetlenül rá lehet tenni a darus kiegészítőt a már meglevő sínre is

(#712) Delta× válasza longwild (#709) üzenetére


Delta×
senior tag

vissza hát :d
Mind 2% van hátra nem kockáztatok .. kidobottnak nem mondható a pénz de azért perpill jobb lenne másra költeni

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#713) RockHaRD válasza bpx (#711) üzenetére


RockHaRD
addikt

értem, de nem ajánlja fel ez a fos játék, hogy jelen helyzetben mit lehet tenni. Hogy jut el az áru a kikötőből a vonatos szekcióhoz...

(#714) janitor01


janitor01
tag

na kelet 1 tele én európa nyugat 2 vagyok simán megy 3 napja mindig most is elérhető.

(#715) OverKiller válasza janitor01 (#714) üzenetére


OverKiller
tag

Tök durva, hogy mindenki tud mindenhova csatlakozni, Én meg csak EUK1-re.. :D [link]
De ezt csinálja már órák óta.. Egyik szerver se lesz elérhető, gépet már resiztem, 2x is, nem értem mivan..

(#716) longwild válasza OverKiller (#715) üzenetére


longwild
aktív tag

Mit nem adnek ha k1-k2 elerheto lenne nekem...

helyette az antarktika, USA, EU NY és EUk4-et akarja adni...

Esetleg nem akar valaki K4-re jönni?

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#717) OverKiller válasza longwild (#716) üzenetére


OverKiller
tag

Nekem órák óta kizárólag az Antarktica, néhány USA és az EUK1 elérhető. Nem igazán értem, hogy tud mindenki mást látni.. Egy helyről kérjük le - elvileg - az adatokat, mégis mi változik??

(#718) Pierre75


Pierre75
senior tag

Ha vki szereti a kihívásokat, csatlakozhatna hozzám (név: Musterbild, régió: Hajdú-Bihar)
2000 főnél volt először csődközeli helyzetem, mikor az első meteorit zápor szétkapta a legfejlettebb ipari részem. (Azóta volt tornádó, zombi - hogy az ufós, zombis baromságok minek kellettek bele?!)
Aztán válságmenedzselés közben hirtelen 20E-re nőtt a kisváros, 2x kellett kötvényekkel elkerülnöm a csődöt, akkor 2 koncert kihúzott a mélyből. Csöppet elvagyok adósodva, de mivel állandóan kompot akartak, megkapták, erre a kutya se használja. Ezzel azt hiszem kedvet is csináltam...
692 hsz-hez: Biga harcostárs! visszajelöltelek Origin, de a játék belső keresője nem lát. Zavaros egy kicsit még az egész... Küldenél meghívót? Jelenleg Ny-Eu 3-ban vagyok, innen általában be tudok lépni.

[ Szerkesztve ]

(#719) biga válasza Pierre75 (#718) üzenetére


biga
senior tag

Azért nem lát, mert én meg jelenleg eukelet2-n :) De küldenék, ha itt lennél :)

Overkiller: akkor ne is keresselek 2 percenként? :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#720) Pierre75 válasza biga (#719) üzenetére


Pierre75
senior tag

Most akartam ránézni hű polgáraimra, de döglöttek a serverek.
Ha nem segíti meg senki jó Hajdú megyémet, majd átmegyek, ha tudok.

(#721) OverKiller válasza biga (#719) üzenetére


OverKiller
tag

Mostmár megjavult a chat, csak annyi az egész, h 1 embert látok épp online, amikor előbb mielőtt elment volna az egész, volt vagy 5.. :D Úgyhogy nem tudom ezzel mit kezdjek.

(#722) Dreamie válasza biga (#719) üzenetére


Dreamie
őstag

kelet 2-re egy invet kérénk én is! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#723) longwild


longwild
aktív tag

Kelet 4-en valakik vannak?

ló****t! Zöld, de ha be akarok lépni, akkor túlterhelt.....

Lényegében én csak Antarktikával tudok nyomulni... :(

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#724) csasaKKP válasza biga (#719) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én is mennék a régiódba! :) EU Kelet 2.
OriginID: csasaKKP

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#725) logaritmus


logaritmus
tag

- EU East 1 is back up! So get in there and start playing.

- We’ve released patch 1.4. Read about the updates here:

General

• Update to the “select a server” dialog in the game launcher. This will now indicate which servers you have active cities on

Note: At the moment, it is going to be showing the icon for any server you’ve been to as a player. We’ll be updating this soon to show how many regions you have (X/10) per server. We know this is a little confusing for now, but we will improve.

• Fix issue where selection shard did not display when previously selected server is down
• We've fixed a problem where some players were getting stuck when switching shards in the server select menu

Servers

• Opened 1 new server, Antarctica

- Server Update: We're temporarily taking down EU West 3 for a scheduled upgrade. An in-game message will alert you when this occurs.

- We're temporarily taking down EU West 2 for a hardware upgrade. In the meantime, hop on to our other servers.

(#726) biga válasza Dreamie (#722) üzenetére


biga
senior tag

Épp küldted volna, mikor kidobott. Most igyekszem visszalépni

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#727) biga válasza biga (#726) üzenetére


biga
senior tag

Ja és mielőtt kidobott egy földrengés taccsra vágta a frissen felhúzott olajfúrómat meg a lerakatomat. Ez azért piszok dolog a játék készitőitől, hogy gyk a 2 legfontosabb épületemet vágja haza (egy 2000-es városban azért annyira nem egyszerű összetarhálni őket :( )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#728) Xaels válasza biga (#727) üzenetére


Xaels
félisten

Én UFO támadást éltem át olyan stádiumban. :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#729) bpx válasza RockHaRD (#713) üzenetére


bpx
őstag

odateleportal :)
szerintem igy is mukodni fog, hogy nincs kozvetlen osszekottetes, csak resze az epuletegyuttesnek

nem is lepodok meg mar ilyesmiken, ha figyelembe veszem, hogy milyen bugok es "megoldasok" vannak a jatekban

tegnap este pl. MaxisMan-t rauszitottam Dr. Vu-ra
felszallt a "Retikulatorral" hogy odarepuljon, de kozte es a fogonosz kozott volt a kereskedelmi kozpontom, ami ugye egy szep nagy es magas epulet
na azt nem birta kikerulni, es mivel legvonalban pont utban volt, ott lebegett az epulet mellett orakon keresztul... :)

(#730) biga válasza biga (#727) üzenetére


biga
senior tag

Na visszaléptem, de egyelőre senkit nem látok azok közül, akiket meg kellene hívnom

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#731) longwild


longwild
aktív tag

K4 vagy Antarktika érdekelne esetleg valakit?

Számomra a K1-K2 SOHA nem elérhető, mert pirossal mindig azt írja, hogy Teli....

(Nem lehet ez összefüggésben azzal, hogy ki mikor vette/indította el először a játékot?)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#732) Mr.White


Mr.White
senior tag

na ezt valaki magyarázza meg

ha nincs utas akkor mire kell várakozni?:D

(#733) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Ma kezdtem el olvasgatni a topikot és végig is értem vele. Érlelődik bennem hogy beszerezzem a játékot, de előtte jó lenne kipróbálnom, mivel még egyik részével sem játszottam.
Esetleges DEMO található belőle valahol vagy egy szerezzem be a legutóbbi részt és próbáljam ki?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#734) Xaels


Xaels
félisten

SimCity increases stability and considers ‘offline mode’ in the future ;) Hát megy a tűzoltás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#736) Blindfish


Blindfish
tag

Az miért van h Kelet1-en Phlanden vagyok és 10 perc után mindig kidob hogy hibás város és visszaállít 10 perccel ezelőttire?? Mindig ez van. Mit lehet tenni? Törlöm a várost vagy mi? Már volt ilyen régebben is és az sem oldódott meg... :/

(#737) longwild


longwild
aktív tag

Utakat hogyan lehet felfejleszteni?

Eljutottam arra a szintre, hogy a 2x2sáv nem elég és a sűrűség fokozása érdekében fejlesztenem kellene... de hogyan?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#738) engusz válasza longwild (#737) üzenetére


engusz
veterán

Erre én is kíváncsi lennék. De főleg arra, hogy villamosnak való utat miként tudok egy korábbi helyére tenni. Csak buldózerezés után?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#739) biga válasza engusz (#738) üzenetére


biga
senior tag

Az utaknál van egy kis "körbe nyí"l ott, ahol az út vezetési módját is választod (egyenes, szabad kézi, kör stb). Azt kiválasztod és rákatt az útra. Fejlesztheted fel és le.

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#740) longwild válasza biga (#739) üzenetére


longwild
aktív tag

Thx, meg ejjel ra is jottem!

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#741) Xaels válasza biga (#739) üzenetére


Xaels
félisten

Igen ám, de nem fejleszthető végig az összes út típus. Bizonyos esetekben a villamoshoz dózerolni kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#742) longwild válasza Xaels (#741) üzenetére


longwild
aktív tag

Igen mert vannak az utcák és vannak a sugárutak.

Utcák a földestől indulnak és az első 2x2 sávos sugárút előtti utcáig tart.

Épp ezért célszerű már az elején sugárutakban gondolkodni, bármennyire is drágának tűnik kezdéshez.

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#743) Telda


Telda
addikt

Ha valamelyik szerveren már van városom, akkor belépéskor előnyt élvezek azokkal szemben, akik esetleg újat akarnak kezdeni?

(#744) engusz válasza longwild (#742) üzenetére


engusz
veterán

Ettől féltem én is. Ha végigbontok egy utcát, akkor azzal megsemmisülnek az épületek is, veszít a lakosság a számából. Igaz, elég gyorsan újraépülnek, de ezzel együtt sem tűnik a legszebb megoldásnak

Építettem processzorgyárat, de csak utána jöttem rá, hogy bizony nincs hozzá nyersanyag (pl. 0 olaj van a város alatt). Aztán a játék hivatalos blogján olvastam, hogy a szemét újrahasznosítóval ki lehet termelni ezeket is :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#745) Xaels válasza engusz (#744) üzenetére


Xaels
félisten

Engem csődbe is vitt egy kisebb város átalakítás. Persze nem volt vészes, amint beindult a processzor gyártás helyre álltam, de oda kell figyelni mert az úttal együtt a közüzem is megsemmisül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#746) engusz válasza Xaels (#745) üzenetére


engusz
veterán

Tudod mi a vicces? 99%-ig biztos vagyok abban, hogy ezt direkt csinálták így. Eddig nem jöttem rá, hogy mi értelme lenne, de a készítők biztosan meg tudják indokolni

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#747) Xaels válasza engusz (#746) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a hazai példát követik ahol egyik héten aszfaltoznak majd a következőn felbontják csatornázás miatt :DDD

Amúgy a régi részekben külön lehetett kezelni a közüzemet emlékeim szerint, bár nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#748) biga


biga
senior tag

Ma nem szeret engem a Maxis! Kb 1 órányi játék eredménye: 3 meteorzápor és 2 óriásgyík (ez utóbbi kettő szerényen 3 kohómat és 4 bányámat vitte). Várom mi jön még (és egyelőre tisztítom a talajt...)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#749) Kicsimix válasza longwild (#723) üzenetére


Kicsimix
őstag

Mi ott vagyunk öcsémmel ha ėrdekel eu kelet 4-en.. Írj ha gondolod... 16-os map jöhet más is... Írtok privit invelünk : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#750) engusz válasza Xaels (#747) üzenetére


engusz
veterán

Meg akartam építeni az újrahasznosítót, de kell hozzá hivatal, ami csak 75 ezer ember után jár. Most vagyunk 36-37 ezren. Ezt megelőzően 15 ezer körül. Hirtelen volt robbanás a létszámban, amit emlékeim szerint az utak fejlesztése és a parkosítás váltott ki. Talán benne lehet egy kicsit az iskolák telepítése is (általános, szakközép és egy egyetem)

Vajon magától fog bővülni a város lakossága vagy megint kellene egy katalizátor?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.