Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#51) Xaels válasza Sonja (#49) üzenetére


Xaels
félisten

A leírás alapján nem egészen azt takarja a Sandbox mint amire számítottam elsőre. :F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#52) tttzshd válasza Xaels (#51) üzenetére


tttzshd
tag

ezért nem érdemes megvenni előre ! Mert szerintem messze nem lesz olyan nagy játék mint amire számítani lehet ! 2k*2k* map nekem nem kell :(

(#53) Xaels válasza tttzshd (#52) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor ne vedd meg. Aztán, ha véletlenül még is kelleni fog és nem lesz LE normál árában akkor...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54) norbee2244 válasza tttzshd (#52) üzenetére


norbee2244
senior tag

Szerintem elég lesz majd ennyi helyre össze vissza figyelni,hogy ki mit hova merre kíván. Gondolom nem hiába maximalizálták ekkorára a térképet. Grafikai ill emberi korlátai lehetnek(gondolok itt arra,hogy egy részről nem kell hozzá erőmű más részről pedig figyelni kell a játékra és a közösségi szórakozás lesz inkább élmény legalábbis én ezért vettem meg).

(#55) Sonja


Sonja
veterán

Most nézem, hogy az amazon.de oldalon lehet kapni külön a DLC-ket, de 10€/db! :Y :U

Francia városépítő csomag, Brit városépítő csomag, Német városépítő csomag

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#56) front3r válasza Sonja (#55) üzenetére


front3r
őstag

Na tessék! Máris meg lehet szerezni külön őket. Majd várhatóan lesz olcsóbb ajánlat is. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#57) Dreamie válasza Sonja (#55) üzenetére


Dreamie
őstag

:C :R Köszönjük, kicsit még drága, de megcsillant a remény! :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#58) Sonja


Sonja
veterán

Egyébként nem várható Season Pass a játékhoz? :F Nem olvasott róla senki? Azt valahogy jobban megvenném, akár csak a Borderlands 2 esetében. :K :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#59) Sonja


Sonja
veterán

Megkérdeztem a Konzolok szervízét a szállításról. Azt írták, hogy szerdán hozza a futár, személyesen pedig kedden lehet átvenni! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#60) RockHaRD válasza Sonja (#59) üzenetére


RockHaRD
addikt

neeeeeee

2 utcányira van tőlem a KSZ... :))

ha nincs éppen bicikli szezon, akkor tőlük veszem a játékokat, ha pedig az van, akkor budára át tekerek a fúú nemtom melyik nevű boltba :D

de csak azért, mert a KSZ-be nagyon bunkók az eladók :F

(#61) Sonja


Sonja
veterán

SimCity Game Manual

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#62) Sonja


Sonja
veterán

Livestream megy éppen!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#63) Mr.White


Mr.White
senior tag

na akkor ha jól értelmezem az építési terület megvan szabva, viszont mellette lehet csinálni több különböző várost is, ami segíti a már meglévőket.
tegyük fel építek egy várost, ami iparra "szakosodik", a mellette lévő kaszinókra, a harmadik meg a kultúrára?
ha mondjuk egy városban nincs egyetem, egy másikban van, akkor az egyetem nélküli városból áttudok csoportosítani diákokat az egyetemi városba?

(#64) Xaels válasza Mr.White (#63) üzenetére


Xaels
félisten

Igen így működik :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#65) Mr.White válasza Xaels (#64) üzenetére


Mr.White
senior tag

franya :))

(#66) Dar3w


Dar3w
csendes tag

Sziasztok. Szívesen multiznék. Aki gondolja vegyen fel origin: Dar3w

(#67) Sonja


Sonja
veterán

US régióban mai naptól lesz pre-load, méghozzá helyi idő szerint 20:00-tól! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#68) RockHaRD válasza Sonja (#67) üzenetére


RockHaRD
addikt

amúgy az a kérdés fogalmazódott meg bennem, (amire nem kapunk választ keddig,) hogy játszani is tudunk-e majd a játékkal, vagy csak átvenni? :F

mert lehet, hogy az EU szerverek nem fognak menni 8.-áig. Ha viszont így is lesz, akkor még van rá esély, hogy (mint a bf3 esetén annó), ki lehet kerülni az aktiválást proxyval :P

(#69) Dreamie válasza RockHaRD (#68) üzenetére


Dreamie
őstag

Hivatalosan 8.-tól tolhatod, de igen el lehet kezdeni hamarabb játszani elvileg VPN progival, ha jól értesültem. :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#70) Sonja válasza RockHaRD (#68) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosan úgy van, ahogy írod! Csak 8-án lehetne játszani, de van VPN! ;] :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#71) RockHaRD válasza Sonja (#70) üzenetére


RockHaRD
addikt

mondjuk nem mindegy, hogy az aktiváláshoz kell csak vpn, vagy végig amíg játszol. A bf-nél elég volt az aktiválásnál, szal még mindig nem tuti, hogy menni fog :F

szerk.: egyik legjobb avatarod neked volt a ph-n, erre lecseréled egy Mekis zacskóra :O

[ Szerkesztve ]

(#72) Sonja válasza RockHaRD (#71) üzenetére


Sonja
veterán

Mekis zacskóra? :F Ez deszka, az Ed, Edd n Eddy-ből! :U Jóval jobb számomra, mint Sackboy.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#73) RockHaRD válasza Sonja (#72) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem ismerem se a karaktert, se a mesét :B

remélem nem bántottalak meg a mekis zacskóval, nem volt szándékomban :B
csak nekem jobban tetszett az az avatar

:R

(#74) Sonja


Sonja
veterán

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#75) RockHaRD válasza Sonja (#74) üzenetére


RockHaRD
addikt

óóó ez jót jelent, ugye? :))

(#76) Sonja


Sonja
veterán

SimCity to get city size expansions

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#77) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Kristálytisztán le van írva, hogy ez az Originen vásárolt digital copy-ra vonatkozik ("IF")

(#78) Sonja


Sonja
veterán

Sajnos EU-ban arra se. :(((

Twitter

Ok folks the official word - doors open at 9:01pm 3/4 for Origin digital purchasers in US. EU is still the 8th. Sorry my EU buddies

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#79) Sonja


Sonja
veterán

SimCity Buildings Képekkel, leírásokkal! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#80) RockHaRD válasza Sonja (#78) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor marad a vpn :P

(#81) Xaels válasza Sonja (#76) üzenetére


Xaels
félisten

Az utolsó mondat sajnos annyira nem biztató.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#82) front3r válasza Sonja (#78) üzenetére


front3r
őstag

DE mi kivételek vagyunk kérem szépen!
:D :Y

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#83) RockHaRD válasza front3r (#82) üzenetére


RockHaRD
addikt

baszki :C ezt nem hiszem el :DDD

végre egy olyan kivétel, ami nekünk kedvez... beszarok :Y

(#84) Sonja válasza front3r (#82) üzenetére


Sonja
veterán

Ez nagyon jó, de a most kapott levél a Konzolok szervízétől már kevésbé! :W :(

Tisztelt előrendelőnk!

A mai napon kaptuk a tájékoztatást az EA-től, miszerint a SimCity Limited Edition rendeléseinket amiket már régen bekértek tőlünk egyáltalán nem tudják teljesíteni, helyette csak és kizárólag a hagyományos kiadású szoftvert kapjuk

Emiatt sajnálattal kell közöljük, hogy a SimCity Limited Edition rendelésed helyett csak hagyományos, normál kiadású verziót tudunk biztosítani számodra. Megértjük e zesetben természetes csalódottságod, felháborodottságod, ezért, amennyiben ez az ajánlat megfelel, akkor a normál kiadást az eredeti 8490 forintos ára* helyett most 7650 forintos áron* kaphatod meg tőlünk.
Várjuk ez ügyben akkor visszajelzésedet, hogy megfelel-e így a játék normál kiadása is!

Még egyszer köszönjük ezúton is megértésedet.

-Konzolok Szervize

*Ezek az árak még nem tartalmazzák a házhozszállítási költséget, amennyiben nem személyes átvétellel rendelted meg a szoftvert.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#85) anytime válasza Sonja (#84) üzenetére


anytime
őstag

:(

Hová lett a "mekis zacskó" - bocs, nem tudtam kihagyni, ne haragudj!

(#86) Dreamie válasza front3r (#82) üzenetére


Dreamie
őstag

Hurrá! :D Hihetetlen!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#87) RockHaRD válasza Sonja (#84) üzenetére


RockHaRD
addikt

kérdés, hogy ez az egész országot érinti-e, vagy csak a konzolok szervizét? :F

Gameshopba ugyanannyi a játék, szivesebben is venném náluk amúgy, csak nem tudom, hogy ott pl lesz-e, de már írtam privátot Xirtam-nak (ott dolgozik), kivi vagyok, hogy nekik lesz-e Limited :(

(#88) Sonja válasza RockHaRD (#87) üzenetére


Sonja
veterán

Én most a CD Galxistól rendeltem MOL kútra, az itt van kb. 5 percre a házamtól. :K Így 9590HUF lesz elvileg. Remélem ők tudják teljesíteni a LE kiadás szállítását?! :W :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#89) RockHaRD válasza Sonja (#88) üzenetére


RockHaRD
addikt

Margit körút nekem 1 villamos, szal simán átmegyek érte a gameshopba, csak tudni kéne, hogy lesz-e náluk :F

CD galaxist is meg kéne kérdezni emailben

szerk.: írtam nekik...

Remélem csak arról van szó, hogy kevesebb érkezett belőle az országba, mint gondolták, és nem 0 db, ezért csak a konzolok szervize nem kap. Ha így van, akkor pl a CD Galaxis, meg az 576 tuti, hogy kap, mert azok jóval előrébb lehetnek az ilyen 'listán'.

[ Szerkesztve ]

(#90) Dreamie válasza RockHaRD (#87) üzenetére


Dreamie
őstag

CD Galaxis visszajelezte a csomag indítását, szóval ide LE jön, legalábbis ajánlom nekik... :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#91) RockHaRD


RockHaRD
addikt

lecsúsztam a szerkesztésről, még annyi ami pozitívum esetleg a CD Galaxisban, hogy ott már hétfőn átvehető a játék. (nem mintha tudnánk vele játszani ;] )

(#92) Mr.White


Mr.White
senior tag

jól látom hogy már 5.én tudnánk vele játszani?
cd galaxisból rendeltem eddig, mert mindig pontosak, korrektek voltak, most se változtatok ezen.ha nem LE-t küldenének, már valószínű írtak volna, de rákérdezek én is náluk.

(#93) Sonja


Sonja
veterán

CD Galaxisban a LE már nincs is a listában! Remélem akkor nekem még jut! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#94) RockHaRD válasza Sonja (#93) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor a gameshopban bízom :F

biztonság kedvéért a konzolvilágba is elő rendeltem :D

[ Szerkesztve ]

(#95) rocket válasza front3r (#82) üzenetére


rocket
nagyúr

Ilyen se sokszor fordult meg elo :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#96) Sonja válasza rocket (#95) üzenetére


Sonja
veterán

Nem nagy ügy. Az európai szervereket rajtunk próbálják ki, amolyan kisérleti nyulak leszünk. :o :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#97) RockHaRD válasza Sonja (#96) üzenetére


RockHaRD
addikt

a Limited edition hiánya már inkább nagy ügy :(((

szerk.: az fasza lesz, hogyha csak az 576-ba tudom majd megvenni 12 ezerért :W

[ Szerkesztve ]

(#98) Mr.White


Mr.White
senior tag

igazából nem lennék annyira szomorú ha simát adnának.ez a hősök meg gonosztevők pakk nemigazán illene a játékba szerintem.

(#99) norbee2244 válasza Mr.White (#98) üzenetére


norbee2244
senior tag

Most ,hogy írtátok én is lemondtam a rendelésem az általam régebben linkelt helyen és megrendeltem a Konzolok Szervizénél mivel a másik helyről 1 hét alatt egy vissza igazoló mailt nem kaptam.. :W

(#100) GegeWarrior válasza RockHaRD (#97) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Gameshopban még van Limited edition, legalábbis nekem még nem írtak, hogy nem lesz :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.