Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#1001) dilipok válasza Delta× (#1000) üzenetére


dilipok
veterán

en azon jatszok mar 3 napja...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1002) -NRGyP- válasza biga (#959) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Majdnem azóta játszom mióta beengedett a kezdeti nehézségek óta, de valahogy mégsem vágom ezt a többjátékos dolgot. Eddig egy teljesen betelepült, helyhiánnyal küzdködő (150K lakos, 0 hely)városkám van amit napok óta nyúzok, de szívesen kipróbálnám ezt a multis dolgot. Bár nem minden nap játszom vele, és általában az esti órákban, de ha lehetséges szívesen csatlakoznék ehhez a Ph-s társasághoz. Arra szeretnélek kérni, ha majd időd engedi egy pár szóban leírnád, hogy mi a feltétele, hogy csatlakozhassam hozzátok, és hogy mire kell odafigyelni?

Előre is köszi és jó játékot!

(#1003) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Először játszom a SimCity-vel és nagyon tetszik:), azonban a tapasztalatlanságom az határtalan:(

Mit tegyek?

- folyamatosan azt azt üzenetet kapom, hogy a középréteg nem tud eleget költeni, ezért boldogtalan. Tegyek le több parkot (lassan már nincs is alsóbb réteg) és / vagy hozzak létre több városi szolgáltatást (de mit???), hogy a "nívósabb" üzletek is megjelenjenek. Mit kellene tennem?

- van már általános iskolám és lenne is 350 nebuló, aki még nem iratkozott be. Hogyan tudom elérni, hogy járjanak iskolába?

Egyenlőre ennyi, előre is köszönöm!

A

(#1004) Sonitus válasza anytime (#1003) üzenetére


Sonitus
csendes tag

1., próbálkozz fejlettebb utak építésével, az nekem általában bejött
2., indíts iskolabuszokat, helyezz le megállókat

plusz azt próbáld meg mindig szem előtt tartani, hogy a városod jól közlekedhető legyen, a fontosabb utak többsávosak legyenek, illetve egy pontba többfelől is el lehessen jutni.

más: aki akar komolyabban együttműködni, az felvehetne originen: Sonitus22

[ Szerkesztve ]

(#1005) anytime válasza Sonitus (#1004) üzenetére


anytime
őstag

Hogy inditom el a buszt? Az az egy szem is ott kuksol a garazsban!

(#1006) CSiPet2 válasza anytime (#1005) üzenetére


CSiPet2
tag

Csak rakj le megállókat, nagyjából úgy hogy a lakóövezetek mindenhol le legyenek fedve, a többit intézi a játék. Jah és egy szem busz kevés lesz, fejleszd fel amennyire tudod.

(#1007) biga válasza -NRGyP- (#1002) üzenetére


biga
senior tag

Nincs feltétel, felveszel originen és meghívlak :) (biga156).

A multi azért sokat tud segíteni ám! Igazán akkor (lenne) hatékony, ha kiosztanánk a szerepeket a régióban: van aki a szolgáltatásokra gyúr (áram, víz, szennyvíz, tűzoltók, mentők stb), van aki pl a nagyobb oktatásra (egyetemek, hisz amit kifejleszt, azt az egész régió használhatja!), van aki szerencsejázékra, kereskedelemre és így tovább. És ilyenkor nem kell mindenkinek mindennel foglalkoznia, hogy működjön a város. A városházát pl eleve csak azzal kell fejleszteni, ami a téged érintő dolgokkal foglalkozik. Ha van a régióban nagy áramtermelő, neked egy lap erőmű is elég (vagy akár nem is kell? ). Szóval van azért előnye! Csak még mi is próbálgatjuk, még mi sem használtuk ki teljesen a lehetőségeket, de igyekszünk :)
A következő régiót remélem eleve így kezdjük majd!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1008) -NRGyP- válasza biga (#1007) üzenetére


-NRGyP-
tag

Jó reggelt!

Ez jól hangzik köszi!

Igen, gondoltam, hogy azért főleg a több játékosra lesz kihegyezve a játék. A saját városomban elkezdtem pl. kifejleszteni az űrközpontot, de csak utána eszméltem, hogy ahhoz mennyi rengeteg nyersanyag kell. És már így is alig tudtam kisakkozni a kereskedelmi központ meg a proci gyár helyét, nemhogy a többi épületet, ami a többi nyersanyaghoz kell... Állandóan munkásokért rinyál, pedig rengeteg a lakosom, az újrahasznosító üzem akadozik... szval van probléma bőven :D . Remélem multiban az összefogás eredményes lesz, és megkönnyíti majd ezt a sok nehézséget.

Akkor fel is veszlek, remélem este lesz időm csatlakozni :).

Szép napot mindenkinek!

(#1009) longwild válasza Ossamin (#996) üzenetére


longwild
aktív tag

Ez is érdekes:

[link]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1010) Telda


Telda
addikt

A bacik ellen mit lehet tenni?

(#1011) GegeWarrior válasza Telda (#1010) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nekem is örökké a bacikkal van a gond 4 kórházam van kimaxolva és mégis(125ezeres a város) :O
Most megpróbálok egy nagy kórházat beszerezni, hátha.

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1012) Locutus válasza GegeWarrior (#1011) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem 125 ezer lakosom van szintén, és még az 1db alap, de fullos kórházzal vagyok. Sehol egy baci.

Lehet hogy az oktatáson is múlik. Nekem iskolából elég fullos a város. (csődbe is visznek lassan :DDD)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1013) Dreamie válasza GegeWarrior (#1011) üzenetére


Dreamie
őstag

Wellness autót, ajánlom. Segít.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1014) Sonja válasza GegeWarrior (#1011) üzenetére


Sonja
veterán

A vízműnél szürős tartályokat kell letenni, mert azok megszűrik a a vizet, így nem lesz bacilus a városban.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1015) Telda


Telda
addikt

Tegnap végre sikerült olyan várost csinálnom, ami nem ment csődbe. Igaz elég kicsitnek számít a maga ~5000 lakosságával, de már ez is haladás :). Mi kell ahhoz, hogy a lakóházakból emeletes és egyszer majd felhőkarcolók legyenek?

(#1016) biga válasza Sonja (#1014) üzenetére


biga
senior tag

De az csak akkor kell, ha nem tiszta a víz.

A talajszennyezés pl erősen növeli a baciszámot. Meg a légszennyezés is, ami ugyebár a szomszédtól is jöhet!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1017) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Van kedvetek így a 3 napos szünet elejėn csatlakozni hozzánk? Este 17-18 körül kezdünk új várost.. Már aki most kezdene. Privibe jöhet vagy ide is aki jönne. Aztán ha lenne egy jó csapat megcélozhatnánk a globális kihívásokat is...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1018) biga


biga
senior tag

Vicces dolog történt: a játék egyszer csak kiírta, hogy a városom hibásan működik, megpróbálják kijavítani, és kilépett a város létrehozása nézetbe. Ha rákattintottam a városomra, 2 lehetőségem volt: visszaállítás vagy elhagyás. A visszaállítás mint kiderült egy korai állapot lett volna, pont elég rossz passzban is volt, de ez lett volna a kisebbik baj. Kb fél óra után újra feldobta ezt az üzenetet, na mondom megette a fene ezt a várost, akkor elhagyom, aztán újrakezdem ugyanott. Elhagytam, rákattintok a területre, erre kétgomb: Visszafoglalás és barát meghívása :D Na most ha jól értem (és jól látom), akkor újra nem tudom ott kezdeni, de újra folytathatnám azt a várost, vagy akár valakit meg is hívhatok oda abba a városba, hogy folytassa ő :) Jelenleg "Elhagyott városként üzemel, de még nem néztem, hogy a szolgáltatásokat adja-e a többi városnak :) Szóval ha lenne valaki, aki szívesen venne egy nagyrészt bányászattal foglalkozó várost, amit épp próbáltam kiszedni némi minuszból, ellenben igen jól felszerelt, hát egye fene, meghívom bele :D Én meg keresek ott a régióban egy másik területet :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1019) -NRGyP- válasza longwild (#1009) üzenetére


-NRGyP-
tag

Pfff... Élvezetes egy játéknak tűnik :), bár az a bevétel figyelemre méltó. Mennyit számít az utak elhelyezése a lakosság növekedésében! Mondjuk nincs valami egyedi arculata a városának... Bár az enyém szép csilli-villi, és csődbe is visz az oktatás meg a kórház :))

(#1020) Telda válasza biga (#1016) üzenetére


Telda
addikt

Ha a szomszédtól jövő füst miatt vannak bacilusok, azzal mit tudunk kezdeni?

(#1021) -NRGyP- válasza biga (#1018) üzenetére


-NRGyP-
tag

Hű. Hát vannak itt még érdekes dolgok azért. Remélem lassacskán majd csökkennek ezek a kis bug-ok, mert van belőlük bőven. Biztos túl sikeres volt a városod és nem tetszett nekik :)

(#1022) biga válasza -NRGyP- (#1021) üzenetére


biga
senior tag

Annyira sajnos nem, bár épp kezdtem kilábalni. Épp átépítés alatt volt a város, így pl rengeteg tartalékom volt majdnem mindenből (erőmű fele eleve le is volt kapcsolva pl, kikapcsolt, de meglévő rendőrségeim, tűzoltóságom is volt, na meg elég sok nyersanyagom). Visszafoglalhatnám, de először kiváncsi vagyok, más ezt tudná-e folytatni (tehát ha valaki beköltözik most oda, azt látja, ahogy épp álltam? :D ). Ezért maradtam végül az elhagyás mellett :P

Ha gondolod foglald el és folytasd :)

Egyébként egy másik városomban, ami viszont valóban sikeres volt nem így akartak "lebeszélni" a folytatásról, hanem - szerintem akkor rekordot döntve - kb 2 óra alatt összesen majdnem 20 különböző katasztrófát kaptam :D Gyk legyalulták a város 75%-át. Még mindig megy az a város is: kb 11M a vagyonom (és nő), de vagy 35e minuszban van folyamatosan a költségvetés. De durván szennyezett :D

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1023) Kicsimix válasza biga (#1018) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem is kiírta tegnap.... Ės tényleg hibásan működött .. csődbe is vitt már szinte.A global piacra nem jutott ki az áru mert a városomon kívűl a másik várostól állt az autósor amibe beragadtak az autóim... Holott a másik város nėzetėben nem volt dugó a város elött.... Majd kaptam ajándėkba 500e simoleont amit öcsėmtől levont de hozzám nem ėrkezett meg : )... Aranyos..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1024) GegeWarrior válasza Locutus (#1012) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Köszönöm a segítségeket, meglátjuk. :)
A vizet tisztának írja úgyhogy talán nem az lesz a ludas.
A légszennyezés már inkább, mert szemetet égetek és szénerűmüveket üzemeltetek :D
Hát asszem marad a betegeskedés, mert a szén szép pénzt hoz, azt nem adom :P
A szemetet meg égetni kell, mert az újrahasznosítás drága :) És nem illik a szénerőmű mellé :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1025) Korcsii válasza GegeWarrior (#1024) üzenetére


Korcsii
őstag

Én szénnel kezdtem, aztán jött az érc is, így összejött némi pénz, így most újrahasznosítok és processzorozok. Vagyis inkább szenvedek a forgalommal, meg a kötvényekkel.

(#1026) MasterDeeJay

Nem boldogulok az állandó helyhiánnyal, egyszerűen nincs hova rakni az embereket. (első városom amit nem töröltem ki fél órán belül :DDD )

A legnagyobb probléma az hogy nem úgy játszom ahogy igazán szeretném. Az SC4-et úgy játszottam hogy a város közepén vannak csak nagy épületek, de a lakosok nagy része közepesbe lakik körülöttük, valamint külvárosban lennének a kis lakónegyedek. Na ezt itt nem tudom megcsinálni, legalább 4x-8x ekkora pálya kellene.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1027) -NRGyP- válasza biga (#1022) üzenetére


-NRGyP-
tag

Ha más nem jelentkezik, kíváncsiságból kipróbálhatjuk. Általában esténként van időm játszani, remélem ma este is lesz. Apropó, elküldtem a felkérést Originen, köszi még egyszer a csatlakozási lehetőséget. Remélem jól együtt tudunk majd "dolgozni". Bár az elején biztos szükségem lesz majd egy kis akklimatizálódásra :))

(#1028) Telda válasza MasterDeeJay (#1026) üzenetére


Telda
addikt

Jó ég, mi ez a mega city :Y .
Mennyi játékidőd van neked ebben?

(#1029) Locutus válasza MasterDeeJay (#1026) üzenetére


Locutus
veterán

Ugyanez a gondom nekem is, szintén 125e lakos környékén.
El lehet érni amúgy 250-300e lakost is, nagyon maximum, de csak akkor, ha full lakóövezet a városod, teljesen szabályosra építve, és egy másik városba mennek dolgozni, meg boltolni, stb.
Ebből is ered az egyik probléma, mégpedig hogy ha van tömegközlekedés a régióban, akkor vándorolni kezdenek az olcsóbb adók felé. Vagyis hiába lesz munkahely a városodban, át fognak menni a szomszédhoz dolgozni. Szóval ha téglát köpsz se tudsz a kedvükre tenni. Én úgy vettem észre, hogy 10% fölé nem szabad emelni az adókat, mert több gonddal jár, mint előnnyel.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1030) biga válasza Locutus (#1029) üzenetére


biga
senior tag

Nézd meg az előbb belinkelt videót! Lehet 400e-s lakosságod is akár, méghozzá nem csak lakóövezettel :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1031) MasterDeeJay válasza Locutus (#1029) üzenetére

Hát szerintem nem normális dolog hogy így kell kinéznie egy városnak, túl zsúfolt az egész. Inkább csinálok csak közepes városokat.
Telda
Tegnap kezdtem, ez a baj hogy pár óra alatt jön össze. Meg ott merem hagyni a várost max sebességen akár mikor ha nem vagyok gépnél, eddig nem volt katasztrófa.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1032) Locutus válasza biga (#1030) üzenetére


Locutus
veterán

Nem az a baj, hogy milyen övezet van, hanem az agyon szabályozottság. Nekem nem jön be ez a csupa szabályos keresztutca.
Majd egyszer lehet megpróbálok egy ilyen várost is építeni, de egyelőre eléggé taszít ez a módszer.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1033) whabaky válasza Exom (#990) üzenetére


whabaky
tag

Jaja, így gondoltam én is :)
Köszönöm a válaszod :R

Remélem mire eljutok odáig, hogy megveszem, addigra növelnek a területek beépíthetőségén, nem marad ilyen "kicsi" :U

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#1034) Telda válasza MasterDeeJay (#1031) üzenetére


Telda
addikt

Hát én tegnap két és fél órát játszottam közepes sebességen, de még mindig csak kis kertváros ~5000 fős lakossal. Mi kell hogy így felfejlődjönek a lakóházak?

(#1035) MasterDeeJay válasza Telda (#1034) üzenetére

Kezdetnek közepes utakat szoktam lerakni, és mindig azt adom csak meg amit leginkább kérnek. Minél többet adsz meg nekik annál többen jönnek. Ha régióba vagy több játékossal akkor gyorsabban is fejlődsz fel. Szerintem nézz youtube-on videókat, sokféle kezdés van.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1036) Serricon


Serricon
senior tag

Megint találkoztam egy érdekes esettel:
2 neutron reaktor tartja el a várost, aminek ~6.x k a költsége, de a kiadásoknál 7k fölötti érték van, pedig nincs más árammal kapcsolatos létesítményem, ugyanakkor, a bejövő útról akkora áramcsomagok jönnek a városomba, ami beteríti a dupla utat keresztben, ehhez legalább egy maxos neutronreaktor kellene, ami nincs a szomszédban, és minek is vásárolnék, hiszen így is bőven van fölösleg..
Valahonnan csak úgy veszem az áramot pluszban..
Ugyanakkor el is adom, viszont tőlem senki nem vesz áramot a szomszédok közül, most ez hogy van? :F

A város már átesett egy teljes lebontáson, mindent bontottam a főút kivételével, mert meghalt, leégett minden a dugó miatt.. láttam több embernek voltak furcsa esetei újraépített várossal, lehet hogy az előző rendszer maradványa bugolt be?

Más:
Ha valakinek van 150-200k fölötti városa ahol jól működik a közlekedés, megoszthatna pár képet, nekem eddig mind abba halt bele hogy teljes hosszában állt a forgalom, a szomszéd városig.

(#1037) capafog23


capafog23
őstag

Hogy lehet az olaj hq fejlődéshez szükséges profitot elérni? Több kúttal egy városba?

(#1038) Serricon válasza capafog23 (#1037) üzenetére


Serricon
senior tag

Igen, érdemes az egész olajterületet lefedni, így gyorsan meglesznek a fejlesztéshez szükséges értékek, nem árt egy megfelelő kapacitású feldolgozórészleg sem, aztán lehet eladni.

(#1039) Korcsii


Korcsii
őstag

Drága gyíkunk most evett meg egy rendezvényközpontot, egy repteret, egy kereskedelmi központot, egy szemétégetőt, az apróságokat már nem is sorolom... :U

[ Szerkesztve ]

(#1040) andrey.


andrey.
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoznék valakinek a régiójához, ha van még szabad hely. Illetve melyik szerverre érdemes menni?
Origin ID.: Scogat

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#1041) Sonja


Sonja
veterán

Ez igen érdekes! :)

You can edit highways, outside of city boundaries, they work, and they sync to server!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1042) biga


biga
senior tag

Találtam egy új bugot. Már mióta figyelem az olajipari központot és mostanra egyértelmű, hogy gond van vele. Már az is gyanús volt, hogy órákon át nem mozdult el 72000-ről a szint, de most mit látok (miután körbenéztem a régióban és utána szokás szerint benéztem ide is) a szint 46000 lett. Másik városban, ahol ugyancsak olajozok is ez történik, de ott nem figyeltem ennyire, simán ráfogtam, hogy biztos rosszul emlékeztem.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1043) Xaels válasza biga (#1042) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam is ez a helyzet. Van két fúró állomásom is, de meg sem rebben 46.000-ről. :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1044) biga válasza Xaels (#1043) üzenetére


biga
senior tag

És most újra megcsinálta. Megint felment úgy 70e környékére, most meg megint 40e. Igen nagyon mérges vagyok miatta.Lassan elgogy az olajam (3 kút megy közel teljes kapacitással) és esélyem nincs az olajfinomítóra így :W

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1045) P_Balazs


P_Balazs
csendes tag

*** Javítás a régió keresőhöz ***
Ez a kis csomag megmutatja az üres és elhagyott slotokat. Sajnos nem lehet előszűrni mert az a szerveren történik.
De ez is több a semminél.
Egyszerűen csak töltsd le a GameBrowserFix.package file-t, helyezd bele a SimCityData mappába és indítsd újra a játékot.
Nem ír felül semmit az eredeti játékban, eltávolításhoz csak töröld ki a letöltött file-t a SimCityData mappából.

Letöltési link:
http://tinyurl.com/d39orut

Screenshot a működésről:
http://i.imgur.com/1vSN13q.jpg

Légyszíves, miután válaszoltál valamelyik hirdetésemre, privit is írj róla. Köszönöm!

(#1046) dilipok válasza P_Balazs (#1045) üzenetére


dilipok
veterán

es ez honnan jon?

Ugy ertem, en nem szivesen masolgatok egy dropboxrol letoltott filet a jatekhoz. Van valami oldal ahol el lehet olvasni pontosan mit is csinal, visszajelzeseket a mukodesrol, stb, stb

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1047) P_Balazs válasza dilipok (#1046) üzenetére


P_Balazs
csendes tag

Nem értem a kérdést.

Én tettem fel dropboxra, ebben a pillanatban. A screenshotot meg kinagyítod amit szintén most lőttem nemrég. Nyugodtan kipróbálhatod. Nem executable. Nincs benne vírus... Amit csinál azt meg leírtam.

[ Szerkesztve ]

Légyszíves, miután válaszoltál valamelyik hirdetésemre, privit is írj róla. Köszönöm!

(#1048) biga válasza biga (#1044) üzenetére


biga
senior tag

Na már most, lehet, hogy csak értelmezési hiba, de akkor meg a számok durvák. Azt írja: x napi profit. Ehhez 160.000-et kellene elérni. Tehát lehet, hogy én értelmezem rosszul és azért változik, mert a napi profit változik.
Csakhogy. egy szállítmány exportált kőolajért (1000ordó) 4500-at kapok. 160.000-hez tehát 55.5 szállítmány kell egy nap! Ez 55.000 hordó olaj! A legjobban teljesítő kutam a legjobb időszakában max 9.000 hordót termelt ki (ezt 10 fúrótoronyal csinálta) lényegében érintetlen olajlelőhelynél. Ez idővel leesett kb 5.000-es szintre, mostanra (kb 1 óra játék után) az átlag termelésem kutanként 4.000 hordó/nap. Legyünk jóindulatúak, hisz nekem annyira nem volt nagy, erős lelőhelyem (viszont 4 közepes van, ami ez esetben még jobb is!), és számoljunk 5.000 hordó/nappal. E szerint 11 fúrotorony kellene ahhoz, hogy ezt teljesítsem (na meg persze a kereskedelmi lerakatok). Van ekkora lelőhely, ahol elfér 11 10 fúrótoronnyal felszerelt kút? De legyünk még nagyvonalúbban és számoljunk csak 8 kúttal. Ez akkor is nagyon sok!

Aki ezt teljesítette, mondja már el, hogy csinálta!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1049) dilipok válasza P_Balazs (#1047) üzenetére


dilipok
veterán

akkor te csinaltad? :F Hogyan lehet ilyeneket csinalni?

Lehet, hogy en vagyok a hulye, de engem nem gyoztel meg, hogy bemasoljam :N

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1050) P_Balazs válasza dilipok (#1049) üzenetére


P_Balazs
csendes tag

Nem én csináltam. Egy hozzáértő programozó... De lehet mindgyárt nyitok neki egy topicot külön, mert el fog veszni a süllyesztőben. Szerintem sokakat érdekelne. Eléggé aktuális a probléma.

Légyszíves, miután válaszoltál valamelyik hirdetésemre, privit is írj róla. Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.