Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#451) Xaels válasza Mr.White (#449) üzenetére


Xaels
félisten

Nem váltja ki teljes egészében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#452) dilipok válasza Dreamie (#448) üzenetére


dilipok
veterán

dilipok, koszi :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#453) Mr.White


Mr.White
senior tag

szal ha én újra akarok hasznosítani akkor szelektív autókat kell kiküldenem.ki is maxoltam de eddig még semmi.:D ha kell valakinek szelektív autó szóljon.
a víz kérdés elég nagy probléma.mi lesz ha mindenkinek elfogy?:)
utak is bedugulnak, pedig majdnem a legnagyobbat használom.így a rendőrök, mentők meg lassabban jutnak el mindenhova.
hajj van itt gond.:D

(#454) RockHaRD válasza Mr.White (#453) üzenetére


RockHaRD
addikt

utakra sok busz kell, meg sok-sok villamos, és akkor azon utaznak az emberek az autó helyett... a víz problémára nem tudok így hirtelen megoldást, de nyilván ki van találva, hogy mi lesz ha elfogy

(#455) Dreamie válasza Mr.White (#453) üzenetére


Dreamie
őstag

Én egyelőre életben vagyok még, eddig olajat, szenet termeltem ki, most a túristákat csábítgatom koncertekre, és motocrossra :D :D :D Jó sokat lehet vele kaszálni :D

Nagy MŰ-re menjen rá mindenki. :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#456) Gomba válasza RockHaRD (#454) üzenetére


Gomba
senior tag

Víznél jelenleg van egy bug: ugyanis elvileg az eső az ami utánpótolná a talajvizet.
Viszont most ez nem működik :) (akinek az animáció alacsonyan van az az esőt sem "látja")

Ép hardverben ép szoftver

(#457) biga válasza Mr.White (#427) üzenetére


biga
senior tag

Nincs sok gyáram és az erőművem is fejlesztett, hogy ne kormoljon :) Vegyél fel barátlistára aztán egyszer csak kitaláljuk hogy lehet normálisan kommunikálni bent

Ha PHlandben valakinek érc vagy szén kell jelezzen, juttatok neki is. De ha lehet valahogy inkább bent, mert ma alig néztem ide :D

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#458) Mr.White


Mr.White
senior tag

na beindult a proci gyártás, és magas technológia is van.

biga elvileg tudsz hozzám járatni diákokat.

ha egyetemen kutatok ki valamit, az régiószinten megjelenik ugye?ha igen, mire lenne szükségetek?:)

nálam magas animációnál se esik az eső...

(#459) tttzshd


tttzshd
tag

ATYA ÉG !!! a GameSopt-on nagyon lehúzták a játékot !!! 5/10 kapot csak !! :Y tényleg ilyen szar ???Akkor mégsem veszem meg :O

[link]

[ Szerkesztve ]

(#460) Gomba válasza Mr.White (#458) üzenetére


Gomba
senior tag

szerintem az esőhöz "kellően" ki kell zoomolni, hogy lehessen látni

Ép hardverben ép szoftver

(#461) dilipok válasza Dreamie (#455) üzenetére


dilipok
veterán

lattam, hogy felvettel, de nem tudok bemenni, mert a szerver tulterhelt, es majd 19 perc mulva megprobal megint csatlakozni... Oriasi...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#462) OverKiller


OverKiller
tag

Juteszembe tegnap feltettem az nvidia legújabb béta driver-ét amiben kiemeli a simcity támogatást, de semmi változás nem történt. Már elképzelésem sincs, hogy mi okozza ezt az egész fps problémát. :F

tttzshd: Mint látod az oldalon, a USER rating alacsony. Valószínűleg a kezdeti szerverprobléma miatt van ez a hírtelen lepontozás, de amúgy nagyon jó játék!

[ Szerkesztve ]

(#463) ldave válasza tttzshd (#459) üzenetére


ldave
félisten

Csak a pontot nézted vagy el is olvastad a tesztet, esetleg megnézted a videót?

A Slime draws near! Command?

(#464) Xaels válasza tttzshd (#459) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, ilyen sz@r. Színtisztán azért játszunk mert szeretjük a fájdalmat... :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#465) Mr.White válasza tttzshd (#459) üzenetére


Mr.White
senior tag

Metacritic Score76
User Score3.6

mivel szarok a szerverek, mindenki egy ideg és ezért ad ilyen gyenge pontokat.

(#466) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Katasztrófa.
Erdősítettem itt a lenti részt, de semmi eredmény.. Ez lehet egy új város lesz...
Nem tudom visszahozni a normál kerékvágásba.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#467) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Dell Inspiron n5110-el vágnék neki a SimCity5-nek (4gb ram, 1gb nvidia 525, i3-as proci). Valaki használja hasonló konfiggal? A szerver gondok meg az esetleges alacsony fps párossal elég buta beruházás lenne részemről jelen pillanatban. Viszont ha gond nélkül, magas felbontással menne, akkor akár már jövőhétre be is rendelném.

Amúgy mit gondoltok, várható a következő 1 hétben valamilyen megoldás a jelenlegi problémára?

(#468) tttzshd válasza Mr.White (#465) üzenetére


tttzshd
tag

Nem ! A gamespot 5/10 adott és én arról beszélek !

(#469) Delta× válasza bexinho23 (#467) üzenetére


Delta×
senior tag

Origin függő minden o.O
Meg persze ha sokan megunják most ezt a jelenlegi helyzetet akkor kevesebb lesz a zsúvolt szerver :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#470) Mr.White válasza SSJmeszes (#466) üzenetére


Mr.White
senior tag

uram isten ezt hogy hoztad össze?:D
amúgy beválik a fásítás, csak nagyon hosszadalmas.

ha azért rinyálnak a gyárak, hogy valahova szállítani kéne az árut, azzal mit kezdjek?van kereskedelmi lerakatom, de mégse megy oda a termék, vagy nemtudom.:D

(#471) OverKiller válasza bexinho23 (#467) üzenetére


OverKiller
tag

Én GT 520M-mel tolom, és - nagyon erősen INDOKOLATLAN! - problémáim vannak. Nem tudom felfogni, hogy hogyan van egy crysis 3-ban 2x akkora fps-em van mint ebben. (10 fps..)
Ha szerencsém van javítják a hibát, ha nem.. Hát akkor ez van, játszok így.

(#472) Dreamie válasza Mr.White (#458) üzenetére


Dreamie
őstag

atomerőműhöz van valami, nézd már meg lécci, engem érdekelne

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#473) Dreamie válasza Dreamie (#472) üzenetére


Dreamie
őstag

Nemzetközi repteret csinálok, majd olaj, ötvözet és fém kellene! :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#474) biga


biga
senior tag

Úgy látom meglesz az összes város embere a régióban. Ha lehet ne foglaljon már senki 2 várost itt, míg ki em derül.
Remélem én sem fogok, mert épp valami oktatót néztem erről, és kizárólag az Elfoglalom gomb él, de azt nem akartam megnyomni, de azóta a szerverre vár (így gőzöm nincs mi lesz az eredménye :( )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#475) Delta× válasza biga (#474) üzenetére


Delta×
senior tag

Én ma folyamatos lecsatlakozás melett véletlen csináltam 3 várost de azonnal töröltem is :d
Hely van még

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#476) Mr.White válasza Dreamie (#472) üzenetére


Mr.White
senior tag

2. generációs hőreaktor van, meg gyors neutronreaktor.a gyors neutronreaktorhoz kell kell először a 2 generációs hőreaktor kifejlesztése.
ez összesen 700000 simeone.kitudnám fejleszteni de akkor nem lenne valami stabil a pénzügyem.kcisit később lehetne róla szó.

(#477) Dreamie válasza Mr.White (#476) üzenetére


Dreamie
őstag

:D :D :D Huppsssszzz, elég drága! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#478) Dreamie


Dreamie
őstag

Még valami, mindenki sokáig nézte a kezdőképernyőt és látta, hogy 20 euró a deluxe upgrade! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#479) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Srácok, a kereskedelmi lerakatnál hogyha lerakja az ember, akkor alapból van rajta egy raktár. Valami 'láda szállítmány', de az micsoda? Folyton megtelik, és nem tudom, hogy mi az. A másik meg, hogy 3 olaj raktáram van, és 1 fúrótornyom, és mindig megtelik minden, pedig a lerakatnál a maximális számú szállító autó van megvéve... ilyenkor wtf? :F

azt a láda szállítmány szarságot ki törölhetem? :F

(#480) Mr.White válasza RockHaRD (#479) üzenetére


Mr.White
senior tag

a láda szállítmány az az alap gyárak termékét szállítja el.abból van a bevétel, így egyet érdemes fenntartani.
én csak arra tudok gondolni az olaj szállítmányoddal kapcsolatban, hogy túl messze szállítanak, vagy van egy megszabott időintervallum, szóval lehet érdemesebb több lerakatot csinálni, kevesebb raktárral, és max szállítóautó kapacitással, így több auto tud szállítani.
aztán lehet még az utak forgalma is közre játszik, nem tudom.

(#481) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Az új városom tök jól alakul, pénzügyileg is viszonylag rendben vagyok, de nézem, hogy az olaj raktár teli van, és nem fogy, mondom figyelem egy kicsit a kocsikat, hogy merre járnak... hát a probléma az az ,hogy a dugóban állnak

Ezzel mit lehet tenni? csak körbe volt út, full bedugulva, erre megpróbáltam ezt a második sugárutat betolni, hátha így jobb lesz, de semmit nem változott... mi a megoldás? :F Busz hálózat van, de ilyen dugóban az sem működik... villamos megoldaná a problémát?

(#482) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Kéne egy kis segítség. Miért nem tudok felbontást állítani? Most hülye vagyok vagy mi? Nem enged más felbontást csak a 720p :(

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#483) Exom


Exom
tag

Van még hely valamelyik régióban? Szívesen csatlakoznák.
Username: Scao9

[ Szerkesztve ]

(#484) LBandi válasza RockHaRD (#481) üzenetére


LBandi
aktív tag

A buszos tömegközlekedés csökkenti a dúgó mértékét, ha meg nem is szünteti, de ahogy nézem oda elkélne egy villamospályával ellátott sugárút.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#485) Gomba válasza LBandi (#484) üzenetére


Gomba
senior tag

így van, villamos kell meg buszok. Viszont a villamosok CSÖKKENTHETIK az áthaladó forgalom sebességét, azonban mivel a városon belüli forgalmat valóban csökkentik a kettőnek együtt valóban pozitív lesz a hatása.

@G^zC^mp€r: Én azzal próbálkoznék, hogy a régióból bevezető út ne egy "T" kereszteződésben érjen véget, hanem menjen a városod közepe felé. (plusz buszok és villamosok). Illetve ha a régióból sok turista jön, akkor távolsági buszpályaudvar sem árt. Illetve nem néztem, de a vasút is megoldás lehet.

Ép hardverben ép szoftver

(#486) Gomba


Gomba
senior tag

szerver tegnap este:
- originben lévő barátlista nem frissült csak 2 óra alatt a játékban
- barátok hozzáadását 5-10-szer visszadobta, várost elfoglalni nem lehetett csak sokadjára
- a régiómeghívásaimból 2-ből csak az 1-ik látszott (PHland)
- PHland-ben csináltam egy várost BudaPHest és PHaszomat környékére azonban az összes grafikon rossz volt, az RCI index (magyarul: LKI - ezt még szokni kell) nem működött stb. Mondom akkor újraindítom. Kiléptem, visszaléptem erre eltűnt a városom. Nem lehet se újra elfoglalni, se semmit csinálni vele :( Ezért foglaltam egy másikat (jelenleg Frontier fields) - ha visszaérek ügyintézésből akkor nekiugrok :)

Remélem helyrehozzák ezeket, mert elég idegesítő. 2-3 órát szenvedtem vele.

Ép hardverben ép szoftver

(#487) biga


biga
senior tag

Ja és azért vagyunk egy régióban, hogy segítsük egymást. Aki jól áll ajándékokkal segítse a többieket, illetve főleg a kezdeti időben szolgáltatásokkal (ha van kapacitása). Ez lenne a lényege a régiós összefogásnak. Tegnap küldtem 2 embernek némi pénzt próbának, de nem tudom odaért-e, mert a szerverek nagyon vacakul mentek. Illetve jó lenne a belső kommunikációt kitalálni, mert az origines nagyon lassú, a kérdésemre adott választ nem is láttam, csak mikor kiléptem :) Írtam a bal felső sarokba a chatre is, de nem tudom válaszolt-e valaki, mert ha jelzett is, nem túl feltünően :(

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#488) Korcsii válasza biga (#487) üzenetére


Korcsii
őstag

Ma aktivizálom magam majd a szolgáltatások megosztására, eddig sajna mindenből épp annyi volt (vagy annyi se) mint kellett. Most átrendezem a fél várost, aztán talán normalizálódik a helyzet. 100.000-es kötvények csak úgy hip-hop elfogynak, ezek a hülyék meg a 11-12%-os adót sokallják. :D

(#489) front3r


front3r
őstag

Kapunk egy ingyen játékot az EA-tól!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#490) Dreamie válasza front3r (#489) üzenetére


Dreamie
őstag

Hiszem, ha majd töltöm lefelé... :)

(#481) G^zC^mp€r: A befelé jövő utat ne törd el, ott bedugul... Duplasávos utat tegyél körbe a városba, esetleg, középen átfutót, hogy később villamos sínesre tudd upgradelni. Én csak villamossal teljesen elvagyok, később buszt is teszek majd, érdemes tömegközlekedni.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#491) Xaels válasza front3r (#489) üzenetére


Xaels
félisten

Ez jó hír :D Bár nekem eddig a Simcity is remekül működött. Mondjuk egyelőre nem tudom mit választanék a "remek" kínálatból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#492) csasaKKP válasza front3r (#489) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Á, ez tényleg jó hír. :D Rendes az EA. :D

Más: Karbantartás jelenleg.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#493) OverKiller válasza front3r (#489) üzenetére


OverKiller
tag

Ahogy olvastam a tweet-eket, a SimCity hozzászólását kiemelném: "Stay tuned on more information on which games will be available for the free download." - Úgyhogy valószínűleg a jobb / drágább játékokat azért még így se fogják odaadni. Pedig milyen jól is jönne egy ingyen Battlefield Premium.. :D

Amúgy van még hely PHland-en? Ha igen, csatlakoznék. :)

[ Szerkesztve ]

(#494) csasaKKP válasza OverKiller (#493) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem az is jó lenne, ha valamely SimCity DLC-t megkapnám. :) Pl. a német városépítő készletet elfogadnám. :)

Szerk.: Én is csatlakoznék PHland-be, he nem nagy gond. :)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#495) Khelben válasza csasaKKP (#494) üzenetére


Khelben
nagyúr

Néztem reggel a launcherben, 9,99$ volt mindegyik, ez tényleg ennyi? Vagy csak elírták, és 9,99 euro? Mert az originen a többi ár mind euroban van.

(#496) csasaKKP válasza Khelben (#495) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem is ennyit ír.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#497) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Eddig EU NY 4 szerveren játszottam, de most még mindig karbantartás alatt áll. Ha átmegyek az EU NY valamelykére (Nyugat 6 pl.), akkor folytathatom a másik szerven elindított városomat?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#498) SSJmeszes válasza csasaKKP (#497) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Nem!
Egy szerveren az(ok) a városok vannak amit csináltál.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#499) csasaKKP válasza SSJmeszes (#498) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hm, gondoltam.. Kár. Köszönöm.

Nem tudom mit csinálnak az EU NY 4 szerverrel, tegnap is meg ma délelőtt is tök jó volt.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#500) SSJmeszes válasza csasaKKP (#499) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Én is ott vagyok.. Nagyon meglepő, hogy pont az "én" szerverem nem megy!:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.