Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#651) csasaKKP válasza SSJmeszes (#650) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szinte ugyan ez a problémám.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#652) janitor01


janitor01
tag

Sziasztok!

Most kezdtem el de töményetlen kérdésem volna..

Ekkora területem lesz örökre? mert ez így nagyon picúr. Betelt minden és folyamatosan rinyál, hogy rakjak le több lakó övezetet..

Mit csináljak ha a szomszédom, nem játszik? semmit nem csinál de az Ő városában van olaj meg szén...

Megpróbáltam rámenni a kereskedelemre de nem annyira vágom, hogy hogyan működik..

(#653) xGP


xGP
csendes tag

Az elégedettségnél mit lehet kezdeni a "pénze van szükségünk" dologgal ? Gondolom akkor dolgozniuk kéne, de így is van egy csomó betöltetlen állás (azaz munkaerőhiány van), nem tudom hogy lehetne másképp megoldani a dolgot.

(#654) csasaKKP válasza xGP (#653) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Iskolák?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#655) Mr.White válasza biga (#648) üzenetére


Mr.White
senior tag

ültess fát oda ahol talajszennyezés van.egy idő után eltűnik a szennyeződés, ha folyamatosan ültetsz oda.

(#656) xGP válasza csasaKKP (#654) üzenetére


xGP
csendes tag

Van általános-, közép-, főiskola és egyetem is.
Mondjuk a népesség se akar nőni, pedig 20k-ról van hova. :)

[ Szerkesztve ]

(#657) csasaKKP válasza xGP (#656) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Akkor parkok kellenek szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#658) xGP válasza csasaKKP (#657) üzenetére


xGP
csendes tag

Hihetetlennek tűnik, de az is van mindenhol. Egyszerűen ötletem sincs, mi kellhet még. Bűnözés sincs, tűz mindenhol eloltva, egészséggel sincsenek nagy bajok. Nem tudom a tömegközlekedés mennyire befolyásolja, arra szoktak panaszkodni, hogy kicsit zsúfolt.

(#659) csasaKKP válasza xGP (#658) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Arra nekem is panaszkodnak. :P

Hát, ott akkor valami félre csúszott, nekem sincs lövésem, mi bajuk.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#660) Mr.White


Mr.White
senior tag

egy ideig tűrtem, és megértettem ezt a szerver szarakodást, de most hogy a városom emiatt nem lett szinkronizálva, és csomó mindenem elveszett, + visszalépni se enged, mert a szerverek tele vannak, kezd nekem is tele lenni a ****!

(#661) Dreamie válasza Mr.White (#660) üzenetére


Dreamie
őstag

Nyugi kapsz érte ingyé valami szart! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#662) Sonja


Sonja
veterán

Ez ellen mit lehet tenni? :F Egyre több az ilyen üzlet. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#663) LBandi válasza Mr.White (#655) üzenetére


LBandi
aktív tag

Hol lehet sima fát ültetni? Én csak apark szekcióban találtam különféle fasorokat, de azok úgy néztem nem szüntetik meg a atlajszennyezettséget.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#664) Korcsii válasza LBandi (#663) üzenetére


Korcsii
őstag

Természet vagy milyen nevű (talán $$) kategóriának lapozz a végére, és ott lesz ilyen különálló fa (hozzáadás és törlés).

(#665) logaritmus


logaritmus
tag

Mint láthatjátok, nálam nincs talajszennyezettség. :B
1
2

(#666) Mr.White válasza logaritmus (#665) üzenetére


Mr.White
senior tag

majd lesz!:D ;]

kelet 1 elérhető nektek?

[ Szerkesztve ]

(#667) RockHaRD válasza Mr.White (#666) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem lesz, mert láthatod, hogy több várost nyomat, valszeg a többi teli van szharral ;]

(#668) dilipok válasza Mr.White (#666) üzenetére


dilipok
veterán

nem. Marmint elerhetonek irja, de nem tud csatlakozni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#669) Petee87


Petee87
tag

Sziasztok! Lehetséges előre letölteni a játékot kód nélkül? Kódom még nincs, de amint megkapom első perctől szeretnék vele játszani, ezért szeretnék előkészülni. Limited Edition érdekelne. Ha nem akarom használni a LE-ben a szuperhősöket akkor nem kötelező igaz?

(#670) LBandi válasza Korcsii (#664) üzenetére


LBandi
aktív tag

Köszi meglett!

200k+ lakosságú város esetén ki mennyi maxos buszpályaudvart üzemeltet?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#671) biga


biga
senior tag

" A SimCity szolgáltatás üzemszünetet tart"

Minő meglepetés! Mármint hogy most már írja is, nem csak teszi...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#672) OverKiller


OverKiller
tag

Valaki be tudna hívni egy területre? :D
Jó lenne nem a sok külföldivel játszani.. :)
Originem: Par4doXon
Előre is köszi! :)

(#673) logaritmus válasza Mr.White (#666) üzenetére


logaritmus
tag

We have taken EU East 1 down for maintenance. Please try one of the other available servers and we'll let you know when it's back up.

(#674) RockHaRD válasza logaritmus (#673) üzenetére


RockHaRD
addikt

please f*ck your own mom.... nyilván ha beleöltek az emberek órákat a városba, akkor majd nyitnak egy újat... :W

[ Szerkesztve ]

(#675) biga


biga
senior tag

Létrehoztam EU Kelet 2-n is egy hasonló 16-os régiót, hogy akkor is lehessen játszani, ha nem megy az 1. Ha valakit érdekel jelentkezzen nálam.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#676) biga válasza OverKiller (#672) üzenetére


biga
senior tag

behívlak az újba, ha érdekel (euk2)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#677) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Végül én is úgy jártam, hogy 170k-s lakossággal +turistákkal nem birkózik meg az úthálózat. Mínuszban vagyok, még szerencse, hogy a turizmus miatt növekszik a bevétel (amit nem jelez ki), de attól tartok, nem sokáig marad talpon a városom.
És kellene kórház.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#678) RockHaRD válasza csasaKKP (#677) üzenetére


RockHaRD
addikt

én ledózeróltam az egész várost... megoldotta a gondjaimat :))

(#679) csasaKKP válasza RockHaRD (#678) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Juj, az durva. :Y
Én sajnálnám. :DD És mire jutottál végül? :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#680) dilipok válasza biga (#676) üzenetére


dilipok
veterán

engem is meghivhatsz. Koszi :R (dilipok)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#681) Mr.White válasza biga (#675) üzenetére


Mr.White
senior tag

hívj engem is plz!

(#682) bpx válasza logaritmus (#665) üzenetére


bpx
őstag

hopp, látok egy atomerőművet, akkor majd lesz ;]

földrengés miatt az egyik reaktor megsemmisült

ja igen, bedobtam egy parkot oda, de semmi hatása :DDD

[ Szerkesztve ]

(#683) LBandi


LBandi
aktív tag

Elég viccesen vannak megcsinálva a játékban a léptékek. 3 reaktorok atomerőmű kell egy 300k-s városhoz :F 100 ezer feletti lakosság esetén már megalopolisznak számít . Ráadásul a közutak olyan szintje nem elég amilyen még az igazi nagyvárosokban sincs mindenhol.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#684) biga válasza Mr.White (#681) üzenetére


biga
senior tag

ok, máris :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#685) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

A frissítésnek hála, megint probléma van a felcsatlakozással.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#686) Petie válasza bpx (#641) üzenetére


Petie
veterán

lehet bedugult és azért nem ment.
megtelt a bejövő újrahasznosítható szemét és lehet hogy az épület egy raktárat használ így nem tudta hova tenni a kitermelt műanyagot ötvözetet, és mivel még kis egység volt megtermelve (270 műanyag, 0.7 ötvözet) ezért a kamion nem vitte ki, és bedugult az egész.
egy másik városban is csináltam egyet, ott előbb csináltam külső raktárat is, meg kevesebb begyűjtő kamiont és ott normálisan ment a termelés.

más:
ajándéknál mennyit kell várni míg átér? egyik városból küldtem pénzt a másik városba. még meg is vártam míg elvitte a kocsi és kiírta hogy elküldve, de ahova küldtem ott még 3 nap után se jelent meg az összeg..

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#687) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Ha van még hely PHLandon, beszállnék ;)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#688) biga válasza longwild (#687) üzenetére


biga
senior tag

PHland az euk1-en még van pár hely, de most nem megy a szerver. PHLand2 euk2 szerveren most indult, rengeteg hellyel. biga156 vagyok bent, vegyetek fel és meghívlak.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#689) longwild válasza biga (#688) üzenetére


longwild
aktív tag

felvettelek, offlány vagy...

szerk: még most dolgoz fel vmi nagy méretű filét...

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#690) Mr.White válasza biga (#688) üzenetére


Mr.White
senior tag

kelet2 nem elérhető természetesen.:D

(#691) biga válasza Mr.White (#690) üzenetére


biga
senior tag

Próbálkozz, menni fog az :) Vagy 10 perc kattintgatás kellett nekem is :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#692) csasaKKP válasza biga (#691) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én rá sem tudok kattintani. :D

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#693) biga válasza csasaKKP (#692) üzenetére


biga
senior tag

Király! Na akkor még véletlenül sem lépek ki és örülök, míg megy. Akinek meg sikerül felvennie, vegyen fel és üzenjen és már hívom is meg.

Apropó: a meghívásnál városra tudok csak meghívni valakit? (tehát ha régiónézetben rákatt egy üres területre feldobja a barát meghívást, na de nem biztos, hogy te azt választanád. Vagy az a régióra érvényes?)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#694) dilipok válasza biga (#688) üzenetére


dilipok
veterán

felvettelek, majd dobj egy meghivot pls. Koszi megint.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#695) capafog23


capafog23
őstag

Amikor elkezdtem a játékot sima utakkal kezdtem azt felfejlesztettem, de sugárútra ugyebár nem lehet, megoldás? (busz már van nagyon sok, villamost meg ugyebár nem tudok)
dózer?

(#696) longwild


longwild
aktív tag

Lényegében egy szerver sem érhető el! :p

Totál piros mind, tele, tele, tele...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#697) biga válasza dilipok (#694) üzenetére


biga
senior tag

Már én is felvettelek, de nem hoz ki a Barát felvétele listán. Frissítgetem folyamatosan. Viszont sikerült egyszer a Barát felvétele helyett az Elfoglal gombra kattintanom. Azt hogy tudom törölni?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#698) longwild válasza biga (#697) üzenetére


longwild
aktív tag

Látszik, hogy én is felvettelek téged?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#699) biga válasza longwild (#698) üzenetére


biga
senior tag

Még nem, de a keresőben megtalál.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#700) dilipok válasza biga (#697) üzenetére


dilipok
veterán

ne nyulj hozza, csak hagyd el a varost (fomenuben a jatek folytatasanal kitorlod), majd valaki jon es elfoglalja.

Most probald a meghivot

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.