Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#501) logaritmus válasza csasaKKP (#499) üzenetére


logaritmus
tag

We have closed EU West 4 for maintenance. We'll let you know when it's back up. Jump on one of the other servers to keep playing.

(#502) Xaels


Xaels
félisten

Most ott vagyok, hogy költségvetésem -10K óránként szirénázik a játék, de a tőkém folyamatosan nő az ipar miatt. Csak a sok homeless nem akar megszűnni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#503) csasaKKP válasza SSJmeszes (#500) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De mintha csak az nem menne. Egy kicsit bosszantó, nekem is ott van a városom.

@ logaritmus: Értem én, de a városom más szerverről nem érem el.
@ Xaels: Jelenleg nincs bajom a bejövővel, de valahogy nem tudom növelni a városom sűrűségét, pedig úgy csinálom az utakat is, ahogy az Útmutató (szó szerint :) ) mutatja. + egy csomó park.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#504) SSJmeszes válasza logaritmus (#501) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Üzend már meg nekik, hogy szopják már be a kékerest.. Ezt hogy gondolják, hogy új várost kezdünk?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#505) logaritmus válasza csasaKKP (#503) üzenetére


logaritmus
tag

Nem hát, sajnos, ezt nem hiszem el a szerverek közötti transfert miért nem lehet megoldani ... :W

(#506) csasaKKP válasza logaritmus (#505) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Meg lehetne oldani... Igaz a szerverek között állandó nagy sebességű kapcsolat kellene, de már egy csomó optikai kábel van a tenger alatt... :)) :))

Majd esetleg valamikor megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#507) bexinho23 válasza Delta× (#469) üzenetére


bexinho23
őstag

És mennyi RAM, milyen poci van benne? Milyen beállítással játszol?

(#508) Delta× válasza bexinho23 (#507) üzenetére


Delta×
senior tag

Én nekem semmi bajom a játékkal egy pici laggom sincs maxon tolom windowed modban
I3-2120 4G ram

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#509) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szombaton 14 kor nem lehet sehova belépni és +19 perces várakozási idő... Elég sokat megengednek maguknak... Azon kívűl 15 percenként simcity.exe működési hibával leáll... GTX 560TI-t tekerei maxon, a ventik majd kiesnek..

Komolyan nem értem ,hogy gondolják.. A játék jó lenne de ez katasztrófa.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#510) Delta× válasza Kicsimix (#509) üzenetére


Delta×
senior tag

Hát igen én most lehet tartok 3-4 nap szünetet addig cod vagy akármi de ezt energiával nem birom ami itt folyik

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#511) Xaels válasza Kicsimix (#509) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem lazán megy Kelet1. Néha írja, hogy eldobta a kapcsolatot, de 10-15percig nem dob ki a játék és addigra helyre áll. A működési hibát okozhatja rossz driver vagy ha maxon pörög a kártya nézd meg nem-e melegszik túl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#512) RockHaRD


RockHaRD
addikt

van egy pici bug-csalás a játékban, ami elég hasznos tud lenni: ha megtelik a szeméttelep, akkor nem kell új helyet lerakni a szemétnek, hanem csak töröld ki a szeméttel együtt, és tegyél egy üreset a helyére :C

(#513) Delta× válasza RockHaRD (#512) üzenetére


Delta×
senior tag

:Y :C :R
Még jó hogy ingyen pakolható így kikapcsolhatoma szemétégetőimet is ^^

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#514) RockHaRD válasza Delta× (#513) üzenetére


RockHaRD
addikt

szemétégetőt alapból nem használunk, mert szennyezi a levegőt, mint az állat. Max újrahasznosítót :))

(#515) Delta× válasza RockHaRD (#514) üzenetére


Delta×
senior tag

most már biztos nem :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#516) Korcsii válasza RockHaRD (#512) üzenetére


Korcsii
őstag

Nem bug, írja is, hogy akkor a talajszennyezettségé alakul a szemét.

Amúgy ellepték a várost a kéregetők. :U Csak nem sikerül stabilizálni a helyzetet...

(#517) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Eddig sírtak a vonatért, leraktam, mivel volt sín a terültemen, de most meg azért sírnak, hogy zsúfolt, és több vonat járhatna, de nem tudok vele mit csinálni, mivel a vonatmegállót csak lerakom, és nem lehet vele semmit sem mókolni :F mi a teendő ilyenkor?

(#518) marcyman


marcyman
aktív tag

Sziasztok!

Nincs kedve valakinek közös pályán felhúzni pár új várost?
Jó lenne társulni egymáshoz. Aki benne van az vegyen fel.
Origin nevem: Pentaerythritol (tudom nem egyszerű.) :D

(#519) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

We're still working on EU 4, good availability on others, especially our 8 new servers so try playing on one of those. The new servers are on much more powerful so you should experience less issues playing.

Hmph. :(

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#520) Mclaren.


Mclaren.
csendes tag

szisztok!!

Vásárlás előtt állok, és kérdezném hogy érdemes a LIMITED EDITIONT megvásárolni? vagy elég az alap?

(#521) Mr.White


Mr.White
senior tag

na PHland lakóit kérdem, kinek küldjek zsét ajándékba?ez a processzor biznisz nagyon megy, főleg mióta vonattal is tudom szállítani őket.
lassan TV-t is tudok csinálni, kíváncsi leszek rá.

Mclaren. :sima is jó neked, a limited edition extráit még nem is használtam, pedig megtehetném.

[ Szerkesztve ]

(#522) csasaKKP válasza Mr.White (#521) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, ilyen jól megy a biznisz? Én rendesen ráfáztam.
Kelet 1 nekem most nem elérhető. :(

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#523) BZoli87


BZoli87
csendes tag

Csináltam egy másik régiót PHFORUM néven, ha valaki szeretne ide jönni, szóljon és küldök meghívót.

(#524) marcyman válasza BZoli87 (#523) üzenetére


marcyman
aktív tag

Hol tudok rákeresni régióra? Egyszerűen nem találom...
Ja most látom, hogy meghívós. Küldenél nekem? Nevem: Pentaerythritol

[ Szerkesztve ]

(#525) BZoli87 válasza marcyman (#524) üzenetére


BZoli87
csendes tag

Először úgy tűnik, fel kell venned ismerősnek. Küldtem kérelmet.

(#526) Delta×


Delta×
senior tag

Hogy tudom megoldani hogy éjszaka elegendő legye az áram ?
Napkollektor megy akkumlátorrol és a szélerőmű is forog de ez mégsme elég van amikor 2-3 MW hiány van
Továbbá : milyen szint szükséges az atomerőműhöz ? Előző városomban hogy idézzem "túl sok idióta" volt és felrobbant a cucc :D

KÉP

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#527) marcyman válasza Delta× (#526) üzenetére


marcyman
aktív tag

Bővítsd a kollektort vagy a szélerőművet ha tudod. Ha nem, akkor keress más alternatívát: Más fajta erőmű vagy veszel a szomszédtól áramot.
Ja most látom, hogy van gempa. Szerintem próbáld be az atomerőművet (bár ezzel még nincs tapasztalatom)...

[ Szerkesztve ]

(#528) marcyman válasza BZoli87 (#525) üzenetére


marcyman
aktív tag

Elfogadtam, de nem kaptam még meghívást. Lehet, hogy hibás még a játék? Originen írtam egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#529) BZoli87 válasza marcyman (#528) üzenetére


BZoli87
csendes tag

Érdekes, semmi nem jött pedig online vagyok:) ennyit az originről. És barátok között sem látlak. lehet csak idő kell neki.

(#530) Delta× válasza marcyman (#527) üzenetére


Delta×
senior tag

ordenáré módon fejlesztek mindent minny az egyetem is tovább fejleszti nekem a dolgokat csak olyan ganaj hogy ittvan fél hektár erőmű és este kaputt minden
+ ahogy nézem most nappal -10 MW on vagyok ¤-¤

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#531) marcyman válasza BZoli87 (#529) üzenetére


marcyman
aktív tag

Elküldöd nekem a te felhasználó neved? Hátha fordítva működni fog... :D

(#532) BZoli87 válasza marcyman (#528) üzenetére


BZoli87
csendes tag

Meghívó ment

(#533) marcyman válasza BZoli87 (#532) üzenetére


marcyman
aktív tag

Ez azért vicces. Az előbb elfogadtam a barátnak jelölésed, fent is voltál nálam originben. Rád írtam, nem láttad. Most újra beléptem originbe és már azt sem jelzi, hogy a barátom vagy. Meghívó meg pláne nem jött.

Meghívhatna valaki akkor a másik PH-s régióba.

[ Szerkesztve ]

(#534) RockHaRD


RockHaRD
addikt

egyfelől nem értem minek másik ph-s régió, amikor még ez sincs teli, másfelől pedig használjátok a szerkesztés gombot, ne itt chateljetek...

(#535) Delta×


Delta×
senior tag

Olyan veszély áll fent hogy ahova csatlakoztam régió ki tudnak engem dobni vagy csak egyszerűen megszűnik és azt a várost cseszhetem ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#536) RockHaRD


RockHaRD
addikt

menjen már a k.rva anyjába a játék azért... az ember belerak több órát a városba, és nem tudja folytatni, mert már várólista sincs, csak szimplán teli a szerver... nyilván akkor új várost kezdek egy másik régióba, nem? lóf.szt

(#537) Dreamie válasza Mr.White (#521) üzenetére


Dreamie
őstag

:D Fejlessz atomreAKTORT VAGY MIT!!!! :D

Elkezdtem egy nemzetközi repteret, de pöcsöl az engedélyeztetéssel... Ez meddig tart tudja valaki?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#538) RockHaRD válasza Dreamie (#537) üzenetére


RockHaRD
addikt

melletted vagyok én, ugye? argokokokoollk szarság sztem jobb ötlet lett volna, de jó a reptér is. Olajat tudok biztosítani hozzá, az biztos :D meg hamarosan a processzorgyártást is elkezdem, és az ércbányászatot is.

(#539) Delta× válasza RockHaRD (#538) üzenetére


Delta×
senior tag

Van középiskola és egyetemem .. most atomreaktort lerakom akkor nem fogja kiírni hogy tul sok az idióta ? Mert nem akarok mégegy várost így elveszíteni

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#540) Mr.White válasza Dreamie (#537) üzenetére


Mr.White
senior tag

okés.én csak procit, meg tv-t tudok adni, de az nem kell a nagy műhöz.

(#541) Dreamie válasza RockHaRD (#538) üzenetére


Dreamie
őstag

(#540) renard

reptér lesz, már elkezdtem, elég fosul megyek, szal kell segítség. Kőolaj kell, ötvözet és fém 2000 tonna mindből. Lét is elfogadok, mert szarul kezdek állni, hogy nem adom el a fémet! :D

köszi!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#542) Mr.White válasza Dreamie (#537) üzenetére


Mr.White
senior tag

nah én most nézem hogy nem lehet segíteni a ti nagy művötökhöz, mert nincs útkapcsolat.
most nem tudom, hogy ha kifejlesztek valamit az egyetememen, az nálatok használható lesz e...

na most nézem, pénzt se tudok küldeni, mert nincs kapcsolat a városaink között...:S

[ Szerkesztve ]

(#543) tttzshd válasza Mclaren. (#520) üzenetére


tttzshd
tag

Ne hogy meg vedd most a játékot tele van buggal és a server sem jó ! Hatalmas csalódás ! Egy facebook Simcity az egész :W

(#544) Dreamie válasza tttzshd (#543) üzenetére


Dreamie
őstag

Itt azért páran elég jól szórakozunk vele :D De igazad van nem szabad megvenni... :C

(#541) Dreamie: bocs 250000 hordó olaj és 1500 tonna ötvözet és 2000 tonna fém.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#545) marcyman válasza Mclaren. (#520) üzenetére


marcyman
aktív tag

Én az alapot vettem meg és meg vagyok elégedve, leszámítva hogy néha nem tudok kapcsolódni.
Persze majd egy fél év múlva amikor nagyjából kilépünk a "béta" fázisból akkor lesz igazán jó.
A Diablo 3-hoz tudom hasonlítani ilyen téren, ott is kb. mostanra lett "játszható" a játék.

(#546) hgeri0820


hgeri0820
csendes tag

Sziasztok! Mit lehet velük csinálni ha azért költöznek mert nincs pénzük?

(#547) Xaels válasza hgeri0820 (#546) üzenetére


Xaels
félisten

Adót csökkentesz, munkahelyeket teremtesz

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#548) hgeri0820 válasza Xaels (#547) üzenetére


hgeri0820
csendes tag

Igény az lenne rá, csak hely nem...

[ Szerkesztve ]

(#549) longwild


longwild
aktív tag

Esetleg valaki nem adja el a jatekat? Atvennem!
Hol erdemes venni?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#550) logaritmus válasza hgeri0820 (#546) üzenetére


logaritmus
tag

Gondolom nincs munkahely, csinálj azt, vagy magasak az adók.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.