Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#401) Dreamie válasza Xaels (#395) üzenetére


Dreamie
őstag

Bármikor folytathatjuk azt is, csak gondoltam többen jönnének, akkor nyissunk egy ilyet is. Milyen néven vagy?
Elég sokan vettek fel. :) Kavarodás van.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#402) Delta× válasza Dreamie (#401) üzenetére


Delta×
senior tag

Bezzen engem senki se vett fel :(

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#403) Pierre75 válasza Xaels (#389) üzenetére


Pierre75
senior tag

"Ez a pindurka hely is bőven tartogat fejfájást."

Kezdeményezőkészség kérdése az egész. Pluszba volt a költségvetésem, jön a civil petíció, legyen rendezvényközpont, vox populi... Néhány perc alatt meg is találtam, 150E, sebaj, kötvényből okosba. Megépül, fejlesszek egy kicsit áram- és vízellátáson. 15E-ért elkezdem a motoros bulit, hát a parti közepén kifogy az áram, ugrik a bevétel, de marad a kölcsön. Csődközelben szép az élet! Megemeltem az adókat, erre megindultak a költöztetők...

(#404) Korcsii válasza Delta× (#402) üzenetére


Korcsii
őstag

Én elvileg felvettelek mind a kettőtöket, de nem tűntetek még fel a listámon.

(#405) Delta× válasza Korcsii (#404) üzenetére


Delta×
senior tag

¤-¤
Bocsi úgy hittem ez is yolan mint steam hogy jelzi ah addol valaki xD ott egy csomó kérvény

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#406) BZoli87


BZoli87
csendes tag

Üdv mindenki, ma kezdtem el, nagy sim city rajongó lennék, engem is felvehet bárki nyugodtan. azonosito: bzoli1987

(#407) Xaels válasza Dreamie (#401) üzenetére


Xaels
félisten

geplovagx :D

(#403) Pierre75: ja nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Az újrahasznosító üzem meg a Processzorgyár nálam is úgy néz ki, hogy csődközelbe kényszerít ha nem jön be. Amúgy néha nem árt átformálni a várost a költségek ellenére. Nekem egyszer muszáj volt, mert olyan dugó alakult ki amiben ott vesztegelt az összes tűzoltóm és égett a fél város ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#408) Dreamie válasza Xaels (#407) üzenetére


Dreamie
őstag

Ment meghívó, aki akar jönni az írjon rám játékon belül plz!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#409) logaritmus


logaritmus
tag

Én Nyugat EU 1-en vagyok, ha valaki ott van és akar, akkor jöhetne! :K

origin: TRI4X

(#410) biga válasza Dreamie (#408) üzenetére


biga
senior tag

Én elvben felvettelek

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#411) Delta× válasza Dreamie (#408) üzenetére


Delta×
senior tag

Én is felvettelek

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#412) Mclaren.


Mclaren.
csendes tag

Sziasztok!

Elég alap kérdésem lenne, megszeretném venni a játékot, érdemes a Limited Editiont venni? vagy elég az alap változat. ez a dr. vu meg valami kutya ér-e annyit. :)

(#413) RockHaRD


RockHaRD
addikt

nekem inkább az a kérdésem, hogy valaki megtalálta már a Limitedhez a parkot? Egyik park kategóriában sem találom... :(((

(#414) Exom


Exom
tag

Sziasztok
Én is szeretnék csatlakozni egy régióhoz.
Username: Scao9

(#415) Dreamie


Dreamie
őstag

Megint besz@rtak a szerverek... nem tudok semmit csinálni...

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#416) biga válasza Dreamie (#415) üzenetére


biga
senior tag

Valahogy lehet egymással kommunikálni játék közben a régión belül?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#417) Xaels válasza biga (#416) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg a bal felső sarokban van ilyen chat izé amibe lehet üzenetet írni, de még egyszer nem jött válasz :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#418) Dreamie válasza biga (#416) üzenetére


Dreamie
őstag

legegyszerűbb a shift+f1, jobb fölül ott a barátlista. :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#419) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Nem értem, hogy hogy lehet építkezni.. már minden lehetséges területet beépítettem.
Dúrtok el helyet, hogy tudjatok valami mást építeni? Vagy rosszul csinálok valamit?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#420) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha azt akarom, hogy a csóró lakosból legyen közepes, akkor a $ parkot kell leraknom, vagy a $$-t? :D

szerk.: Játék előbbi aranyköpése: "BudaPHest vállalja, hogy befogadja PHaszomat szemetének egy részét" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#421) front3r válasza front3r (#385) üzenetére


front3r
őstag

Náluk akart lenni...sorry!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#422) Delta× válasza RockHaRD (#420) üzenetére


Delta×
senior tag

xD

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#423) OverKiller válasza biga (#388) üzenetére


OverKiller
tag

A rendőrség fülön van Maxisman "háza" amit ha jól emlékszek 40.000-ért lehet lerakni. Így néz ki ha lerakod

(#424) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ez így elég vicces srácok..
Europa nyugat 4 régióban vagyok, de Foglalt.
Ilyenkor mi van? Ne játsz paraszt majd várd ki a sorod, hátha felszabadul a hely?

Ha így van elég köpni való a rendszer.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#425) dilipok válasza SSJmeszes (#424) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez, csak Ny-Eu 3... gondolom valamit applikalnak :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#426) Paladin1492 válasza dilipok (#425) üzenetére

Én is itt vagyok, Ny-Eu 3. Engem meg kidobott. Pedig már órák óta játszom. Más. Egyre több az elhagyott város, de nem ám kicsik, hanem több ezres lélek számú.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#427) Mr.White


Mr.White
senior tag

na csatlakoztam PHlandhez.
sajnos csak 1 várossal tudok bizniszelni, így nem vettem még Placer Biga semmit tőled.:D
majd figyelj a gyárakra, mert felém fúj a szél.:D
mit fejlesztesz?csinálok pénzügyi hivatalt, de még nem tudom mire specializálódjak.

(#428) BZoli87


BZoli87
csendes tag

engem 5 percenként ledob, vagy megfagy, pedig majdnem megvan a kereskedelmi központ Pomázon:)

(#429) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Azt hiszem egyelőre maradok a Tomb Raidernél, mert bejutni ezekbe a szerverekbe lehetetlen :O
Hogy a p*csába van az, hogy elérhetőnek ír egy szervert erre, belépnék és kiírja foglalt és elindít egy órát, hogy várjak 20 percet és TALÁN akkor beenged :)
Kedves...
Hol lehet aláírni a petíciót, hogy offline legyen a játék?
:W :W :W

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#430) dilipok válasza Paladin1492 (#426) üzenetére


dilipok
veterán

eu szerver most nem is elerheto... pedig jatszottam mar par orat, es nagyon tetszik :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#431) Xaels válasza dilipok (#430) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem Kelet1 megy lazán elsőre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#432) logaritmus


logaritmus
tag

Valaki hívjon meg PHland-be pls! origin: TRI4X

(#433) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Talajszennyet, hogy lehet tisztítani?
Burutálisan módon belement a vízbe is...

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#434) Xaels válasza SSJmeszes (#433) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nem nagyon lehet. Oda kell figyelni, hogy vizet, ne az ipari létesítmények közelében szivattyúz. Mielőtt lerakod a zónákat/épületeket érdemes megnézni a környezeti adottságokat és aszerint tervezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#435) Delta×


Delta×
senior tag

Valaki behívhatna már a groupba hogy végre építkezhessek 30 perce ezzel küzdök se senki se válasazol oylan mélyen játszik
><

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#436) Preda


Preda
aktív tag

Na én is beizzítom a simcity-t. Vegyen fel akinél van hely és szeretne játszani. Origin acc: Aherus

Mondjuk még megy a telepítés.

(#437) Gomba válasza Xaels (#434) üzenetére


Gomba
senior tag

lehet tisztítani két módon:
- fákat telepítesz rá
- parkot telepítesz a szennyeződésre (ekkor kisebb a hatékonyság)

Ép hardverben ép szoftver

(#438) SSJmeszes válasza Xaels (#434) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

:DDD Akkor az nagyon patent!:D:D Benéztem rendesen!:D De ez a talaj szenny ez terjed..

@Gomba: Na ezt majd megnézem. Köszi.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#439) Gomba


Gomba
senior tag

Melyik szerveren játszotok? (PHland hol van?)
Engem is felhevhetne valaki :)
Originben: ESSS_HUN vagyok.

köszi!

[ Szerkesztve ]

Ép hardverben ép szoftver

(#440) Xaels válasza Gomba (#437) üzenetére


Xaels
félisten

Fákat telepíteni? Eszembe nem jutott :B így sincs hely, meg kell az ipar körzet.

(#438) SSJmeszes: ha fejlődik az ipar amihez iskola kell akkor csökken a szennyező mivoltuk.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#441) Dreamie válasza Gomba (#439) üzenetére


Dreamie
őstag

kelet 1, felveszlek és hívlak, mindjárt.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#442) Gomba válasza Dreamie (#441) üzenetére


Gomba
senior tag

ok, köszi
már sikerült csatlakoznom.
Ez mekkora baromság, hogy újra kellene végigvinni a tutorialt (skipelhető ugye, ha kilépsz a főmenübe), meg az elért "teljesítmények" is nullázódnak és kezdheted elölről - ez utóbbi már mondjuk kevésbé érdekel. plusz a korábban említett másik szerveren csinált városod itt már nem látható. Egy "export-import" funkció nem ártana szerverek között a userdata szállítására...
no kimorogtam magam :)

Ép hardverben ép szoftver

(#443) OverKiller


OverKiller
tag

Amúgy valaki tud arról információt adni, hogy hogyan lehet egyik városból a másikba munkásokat "küldeni"? Az istenért se akarnak autóba szállni és elhúzni a másik városba dolgozni. :D (Régió nézetbe sincs nyilacska, hogy innen-oda mennek)

(#444) dilipok válasza Dreamie (#441) üzenetére


dilipok
veterán

engem is pls :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#445) Delta× válasza Dreamie (#441) üzenetére


Delta×
senior tag

Énis prbálkozok egy ideje o.O bentvagyok friend listedben Fooxfire .. invelj már be a megyébe léci kinéztem egy jó kis partíciót magamnak :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#446) Gomba válasza OverKiller (#443) üzenetére


Gomba
senior tag

valahol láttam olyat, hogy a komp erre például jó. De egyébként fogalmam sincs :)

Ép hardverben ép szoftver

(#447) OverKiller válasza Gomba (#446) üzenetére


OverKiller
tag

Elvileg mivel úthálózat által összeköttetésben vannak, az autópályán közlekedve el tudnak jutni oda.. De nálam nem. :D Megpróbálok keresni valami videót róla, hátha valaki csinált már ilyet.

(#448) Dreamie válasza dilipok (#444) üzenetére


Dreamie
őstag

Hali, origin-es neved? :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#449) Mr.White


Mr.White
senior tag

ha megcsinálom a szelektív hulladékgyűjtést, akkor akár meg is szüntethetem a sima szeméttelepet?

(#450) RockHaRD válasza Mr.White (#449) üzenetére


RockHaRD
addikt

ha a kuka ikon alatt lévő 2. épületre gondolsz, akkor az újrahasznosító, és annál oda van írva, hogy nem váltja ki a szeméttelepet. Ha van külön szelektív hulladék gyűjtő, akkor pedig mondd meg, hogy hol van :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.