Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) hubai38 válasza shield (#32294) üzenetére


hubai38
aktív tag

Pangás van hubaiéknál,a gyereknek meg van az a lényeg.A brazt nem keverem,ott van kettő darab kép belőle.

pervajakróv,jól néz ki ha én felhúznám a felbontást kifagyna :O az egész rendszerem. :O

(#32302) pervajakróv válasza hubai38 (#32301) üzenetére


pervajakróv
csendes tag

nem nagy vas egy ősrégi GTX 560

(#32303) Dhampir válasza pervajakróv (#32302) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja, ehhez a látványhoz nem kell erős vas.

(<*>..<*>)

(#32304) hubai38 válasza pervajakróv (#32302) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ősrégi igen, de nem az áljábol való.

(#32305) SaGa59 válasza hubai38 (#32291) üzenetére


SaGa59
őstag

OP-2 + dsh

Azt mondja, hogy minden érdekes mod egy „flaskában”: Narodnaja Szoljanka, OOP, OP-1, Sakkjátékos. (az utolsó háromról nem tudom, mik).
Számtalan új fegyver, tárgy, szörny, npc.
Új küldetések, másfélszer annyi, mint a SoC, OP-1 és Narodnaja Szoljanka együtt. Sok egyedülálló, sosem látott feladat.
Nagy kihívás, hardcore játék.
Ez tényleg egy mindent összefogó (globális) mod, A túlélés minden aspektusát átélheted a Zónában.
Tökéletesen eltérő játékstílus. Az OP-2 egy egész más játék. Ez egy más, még felfedezetlen Zóna.

(#32283) tzs182
Bocs, de úgy hadar a srác, hogy fogalmam sincs, mit mond. Ehhez tolmács kellene, az egész más kategória, mint a fordító. Fordítás közben ráérek a szótárat böngészni, de szöveget hallgatva erre nincs lehetőség. Annyi biztos, hogy a játékban bejárható területeket mutatja be.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#32306) hubai38 válasza SaGa59 (#32305) üzenetére


hubai38
aktív tag

Köszi mester,akkor érdemes lenne rá nézni valamikor,be linkelem a hozzá tartozó oldalra is.

(#32307) shield válasza hubai38 (#32306) üzenetére


shield
Topikgazda

Rajtam átok ül a Diverzanssal kapcsolatban. Zatonon felvettem Csapajev szajréját, akkor visszatölthetetlen a mentés. Csapajev szajréját, hagytam a francba és átmentem Janovra és mindjárt csináltam mentést jó lett, azonban, amikor beraktam vagy kivettem néhány tárgyat a ládámból a mentésnek annyi. Pedig a SeregaLus verzió volt. Azt hiszem ezzel befejezem a kínzásomat. Tényleg, már nem értem az egészet. :O

Legalább annak örülök, hogy neked megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#32308) sklopp


sklopp
őstag

Stalkersoup, házi készítésű duplacsövű:

(#32309) hanS20


hanS20
csendes tag

Srácok, diverzánst próbálgatom, melyet Shield mester honlapjáról töltöttem. Egyelőre úgy néz ki ez lesz a legjobb, de legkönnyebb fokozaton is 1 hit vagyok (vagy ez később változik?). Van mód könnyítésre?
u.i.: jól sejtem, hogy ebben a modban van a legtöbb fegyver? :P

(#32310) hubai38 válasza shield (#32307) üzenetére


hubai38
aktív tag

Komolyan mondom nekem müködik szépen,fogalmam sincs hogy mi lehet a probléma nálad :F :F :F :F

Ez nagyon rossz, mert a magyarosítással te küszködöl egydül.

[ Szerkesztve ]

(#32311) Sensut válasza SaGa59 (#32305) üzenetére


Sensut
őstag

Ez az OP-2 nem a Joint Pack 2? Tudtommal az, ami valójában a Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2. Ha az, akkor tényleg nagy, mert tartalmaz egy csomó más modot is, és tényleg nehéz.

(#32312) hubai38 válasza hubai38 (#32310) üzenetére


hubai38
aktív tag

Skacok mit nyomtam el,nem látszik a fegyver sebzés,meg a megölt elenégért járó pontok sem.

(#32313) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

SaGa: köszi!

shield: próbáltad mág a GoG-os CoP-ot? Én arra raktam a Diverzáns-t és működött.

Amúgy meg nocsak, hátha érdekel valakit: [Exclusive: STALKER TRAILER - New Restoration 2017]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32314) Dhampir


Dhampir
félisten

Nyelvgyakorlásra :D

(<*>..<*>)

(#32315) rétisün válasza hubai38 (#32312) üzenetére


rétisün
veterán

menüben lejet beállítani ezeket, legalábbis az sgm és társai modoknál így volt. azt hiszem van külön menüpont ezekre, ami csak játék közben kilépve a menübe lesz elérhető.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#32316) hubai38 válasza rétisün (#32315) üzenetére


hubai38
aktív tag

Igazad van úgy is álítottam be,de valamejik gombot megnyomtam a bilentyűn és kész ez lett.

(#32317) Erdő


Erdő
tag

Belenéztem a Braz 1.6.1-be, de fél óra után úgy kivágott, hogy a mentéseket sem lehet betölteni. Új játékot enged kezdeni, de mást nem. A log fájl végén nem látok semmi olyat, ami utalna a hiba okára.
(A modot a rutor.org-ról szedtem le, és Shield magyarítását raktam fel hozzá.)

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#32318) hubai38 válasza Erdő (#32317) üzenetére


hubai38
aktív tag

Most nekem is elkezdet baromkodni,de legalább a mentéseket vissza tölti.

(#32319) Timstrike


Timstrike
tag

Nagy nehezen sikerült működésre birnom a Diverzáns módot és remekül viselkedik, de az az érzésem,hogy vannak dolgok amelyek nem jellenek meg vagy nem ott ahol a leírásokban fel vannak tüntetve.(pl: szerszámok) . Ilyen a Svarog érzékelő.Sehol nem találok Svarog detektort mert a tudosoknál nem jelenik meg csak a Fönix detector és a diverzáns cuccokban leírt (Sonia adja) nem jelenik meg a báros csajszival folytatott beszélgetések során. Ha valaki tudja a megoldást kérem jelezze mert, nem tudom a Rendellenes aktivitás küldetést sem befejezni nélküle (gondolom csak Svaroggal jelenik majd meg az eltünt csapat) Köszönöm előre a segítséget.

(#32320) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem vagyok nagy Stalkeres,de most elég olcsón hozzáférhető a Call of Pripyat. Érdemes azzal kezdeni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32321) Timstrike válasza GoTReX (#32320) üzenetére


Timstrike
tag

Persze,hogy érdemes bármelyikkel kezdeni.
Majd megjön az étvágy a többire is. :C
Ha megfog a Zóna, nem enged majd el egykönnyen.

(#32322) Balathruin válasza GoTReX (#32320) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem nem a legjobb kezdésnek, mert nem fogod érteni mi történik. Megjelenési sorrend az ajánlott.

(#32323) Dhampir válasza Balathruin (#32322) üzenetére


Dhampir
félisten

Véleményem szerint is érdemesebb sorrend szerint haladni.

(<*>..<*>)

(#32324) Erdő válasza Timstrike (#32319) üzenetére


Erdő
tag

Szerintem légy türelemmel, csináld a küldetéseket. Úgy rémlik, hogy a Diverzánsban a Svarog egy rejtekhelyen lesz.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#32325) Erdő válasza hubai38 (#32318) üzenetére


Erdő
tag

Egyébként mi benne a "Braz"? Azt láttam, hogy SGM 1.6 alapú, tehát a 2.2-höz képest biztos nincs benne újdonság, már ami a küldetéseket illeti, de mi a "brazsága"?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#32326) hubai38 válasza Erdő (#32325) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nem tudom,a brazna van valamilyen hangulata. Az sgm2.2nagyon jó de a hangulat nekem elmaradt.talán a sok rész ami hozzá let csatolva.Vannak modok ami iszonyú kevés,mb-ra gondolok és mégis a legjobbak közz tartozik,példa a sohajok völgye.Ez egy hosszú történet,kit hogy,vagy mivel fog meg a zóna.

(#32327) SaGa59


SaGa59
őstag

Tegnap óta kapható!
Elvileg lesz belőle e-book változat is.

Hemul, a kommandós kiképzőből lett stalker rosszul tűri, ha csapata nem az elvárásai szerint viselkedik. Ám mivel kockázatos küldetéseiért kapott pénze rendszerint kifolyik a keze közül, most mégis kénytelen kísérőül szegődni egy csoport extrém kalandokat kereső, öntörvényű turista mellé. A Zóna azonban nem az a hely, ahová önfeledt szafarikra járhat az ember.

A vadásztúra ígéretesen indul, ám a mutánsoktól hemzsegő vidék korántsem veszélytelen. Az első összecsapások után a csapat tagjai arra is ráébrednek, hogy a legveszedelmesebb szörnyeknek olykor emberarcuk van. No persze olykor a turisták sem egyszerű turisták. De hogy az önként vállalt vesszőfutást ki ússza meg élve, ki juthat ki a Zónából – ha ki lehet még jutni belőle egyáltalán –, azt még egy tapasztalt stalker sem tudja előre megmondani.

Vaszilij Orehov lélegzetelállítóan pörgős akcióregényében kaland kalandot követ, és legfőbb tanulságként a szerző azt hirdeti: senki nem az, akinek elsőre mutatja magát. Miként ez a könyv sem. Látszólag kompakt, befejezett történet, de eláruljuk, hogy hamarosan érkezik a folytatás, majd pedig még egy kötet, mert így válik teljessé a trilógia

Itt megvehető, akciósan
Hosszabb, mint az eddigi S.T.A.L.K.E.R. kötetek, és tényleg van benne akció bőven. Ez a történet alapozta meg a további S.T.A.L.K.E.R. regényekben szereplő világot és a modok is rendesen merítenek belőle. Sok minden tisztázódik, ami a modokban kissé furán hat azok számára (nekem is volt néhány keresetlen megjegyzésem a modok fordítása közben, hogy ezt meg honnan vették a modderek), akik csak a játékok Zónáját ismerik, a regényekét nem. Folytatása ősszel várható, a harmadik rész meg jövő tavasszal. Mind önállóan megálló történet, csak a főhős és néhány mellékszereplő azonos a további részekben, na meg a Zóna.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#32328) rétisün válasza SaGa59 (#32327) üzenetére


rétisün
veterán

:R

megveszem, tuti :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#32329) Timstrike válasza Erdő (#32324) üzenetére


Timstrike
tag

Ok,úgy lesz.Köszönöm a tanácsot :R
Saga59 már úton van a könyv. :))

[ Szerkesztve ]

(#32330) shield válasza hanS20 (#32309) üzenetére


shield
Topikgazda

A játék úgy könnyül ahogy fejlődsz. Érdemes mindent kilőni amit csak lehet. :D
Néha érdemes futni is, mert kifizetőbb. A pókokkal és a zanozával nem érdemes sík terepen felvenni a harcot. Felugrani kőre vagy magasabb tereptárgyra, onnét lőni őket, ami az elején még így is komoly feladat. A Saiga 12K fejlesztve igen jó fegyver lesz ellenük.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#32331) ' Tzs , válasza shield (#32330) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Én a lángszóróra esküszöm. Egy fújás és kész :D Csak ki kell várni még megkapod :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32332) Dhampir válasza SaGa59 (#32327) üzenetére


Dhampir
félisten

Ah, ez szuper. :)

Jó lenne összeszedni majd még egyszer egy listában, hogy ehhez kapcsolódóan mely köteteket érdemes megvenni, illetve melyek jelentek meg eddig.

(<*>..<*>)

(#32333) SaGa59 válasza Dhampir (#32332) üzenetére


SaGa59
őstag

Megjelentek:

Vlagyimir Vasziljev: Halálos Zóna (eredetileg Bújócska a záróvonalon)
Vlagyimir Vasziljev: A duplikátor gyermekei
A kettő együtt a Szivercev saga. Annyira nem jók, mint amire az író neve alapján számítottak, de elolvashatók, csak az elsőnél felejtsd el azt, amit tudsz a Zónáról, mert sem az író, sem a fordító nem ismerik, így vannak fura dolgok. Ha a Zóna lényeinek, anomáliáinak, relikviáinak nevétől és viselkedésétől el tudsz szakadni, akkor annyira nem tragikus. Viszont annak az e−verzióját kell megvenni, mert a nyomtatottból sajnos egy fejezet szimplán kifelejtődött, csak a netről lehet letölteni azt a verzióját, amit én fordítottam első mérgemben. Az e-book változat teljes, az eredeti fordító verziójával.

Jezsi Tumanovszkij: Agyar (ez valójában a Csernobil árnyai kötet egyik darabja, de önálló regény. Az antológia többi része, tízegynéhány novella a Galaktika számaiban jelent meg 2015 szeptembere és 2016 júniusa között, illetve később is volt még kettő, de azok már a Tiszta Égbolt antológiából.)

Vlagyimir Orehov: Katasztrófa sújtotta terület

Előkészületben (most fordítom): Vlagyimir Orehov: Tűzvonal(ban)
Vlagyimir Orehov: Védett terület (egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz a címe. Az orosz eredeti a szektor obsztrela azt a területet jelenti, amit pl egy telepített géppuska maga előtt le tud fedni a lövedékeivel. Katonákat is kérdeztem erről, de nem nem tudtak rá magyar kifejezést, ami nem egy hosszú mondat. Angolul arc of fire.
A három együtt a Hemul ciklus

Ezeken kívül van még 80 kötet oroszul, ami a szigorúan vett S.T.A.L.K.E.R. széria része, meg még kb 40, ami valamiképp kapcsolódik ide, de már vannak áthallások pl a Metro 2033 univerzum, meg a Titkos város, vagy Rejtőző város sorozat felé is, ami az Őrség széria és a kalsszikus, félszerzetes, elfes, dwarfos fantasy keveredése a vampire történetekkel, de a modern korban és még kis Warhammer beütése is van, mert emberi inkvizitorok is belekeverednek a sztoriba. Ez a sorozat is valahol a harmincadik kötetnél jár, van egy fő szerzője, majd minden könyvben benne van vagy szerzőként, vagy szerzőtársként.
Szóval orosz nyelven is vannak fanatsyk bőven, igaz, a történetvezetésükön erősen érződik, hogy orosz. Kevesebb a „jóságos elf”, több a „gonosz ork”, és a főhős általában inkább erőszakos vaddisznó, mint barátságos, világmegmentő jóember, bár erre is akad példa.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#32334) hanS20 válasza shield (#32330) üzenetére


hanS20
csendes tag

Azota mar rajottem. Eddigi legnehezebb, valtozatosabb, felelmetesebb mod szamomra. Annyit mondjatok meg meg hogy az Informator feladatait hol talalom? Arra gondolok ami utan a lemezt kapom amivel e-rubel gyujtheto a halottaktol. Furesztelepen nagynehezen megtalaltam a pendrivet. Masik allitolag hid kozeleben, 3. Janov kontenereknel. Ezeket egyszeruen nem talalom, se videot se egyeb leirast roluk. Pls help!

(#32335) SaGa59 válasza SaGa59 (#32333) üzenetére


SaGa59
őstag

Izé… Bocs, eléggé ciki rám nézve, de elírtam a Hemul trilógia írójának nevét. Természetesen Vaszilij Orehov.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#32336) Erdő válasza hanS20 (#32334) üzenetére


Erdő
tag

A hídon túl, vízparton lesz egy karakter, akivel beszélsz, majd letámad néhány zsoldos. Elég kemények.
Az utolsó a konténereknél: több helyre teheti a program. Ha van kedved csalni egy kicsit, állítsd át az actor.ltx-ben a radius...nemtudommi sort 5-ről többre (25-30), úgy könnyebb, mert ez növeli az "F" gomb hatósugarát. Ha nem szeretnél csalni, akkor nézz át mindent alaposan. Én például egyszer balra-hátul találtam meg, a susnyásban, máskor meg a hátsó ház tetején.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#32337) Dhampir válasza SaGa59 (#32333) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen az összefoglalást! :R

(<*>..<*>)

(#32338) SchmittFire


SchmittFire
csendes tag

Sziasztok. sgm 2.2-ben red forest-es küldetést adja egy tudós. Hullákat kéne vizsgálnom de egyet nem akar le spawn-olni és meg vagyok itt akadva. nem tud valaki esetleg erre valamilyen fix-et?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#32339) hubai38 válasza SchmittFire (#32338) üzenetére


hubai38
aktív tag

Vagy egy kicsit jobban nézzél széjel,ha megvannak a zsoldos hullák akkor ott lesznek valahol a környéken a tudósok is,de ha nem találod akkor tényleg baj van.

(#32340) hanS20 válasza Erdő (#32336) üzenetére


hanS20
csendes tag

Ahhhh megvan mind2, köszönöm a segítséget. Bár a konténerraktáros egy 3. helyen volt, a teherautó mellett egy doboz mögött....

(#32341) SchmittFire válasza hubai38 (#32339) üzenetére


SchmittFire
csendes tag

Hát sajnos egyszerűen eltűnt. Elméletileg egy piros ssp ruhás tudós nem volt a sehol. még levettem a füvet is, hogy könnyebben kiszúrjam de se a minimapon nem jelezte se rendesen nem volt ott. Orosz fórumokon egy-ketten írták hogy ezt a küldit azonnal meg kell csinálni ha megkaptad, különben bebuggol. De aztán megoldottam. kivettem a mentés fájlokat és újraraktam az egészet, így már működött :)

(#32342) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Feltettem újra ezt a Halál leple alatt modot (Op.Erik verzió). Kérnék egy kis segítséget. [A Halál leple alatt]
Hogy kell előhozni a bal alsó sarokban megszokott F1-F4-ig mutatott ikonokat és a bal felső sarokba az iránymutatót (vagy hogy hívják)?
Ki kell pucolni valami bandita bázist kezdetnek, de a mutató nélkül fogalmam sincs merre induljak :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32343) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#32342) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Érdekes, hogy itt itt van és nem is így néz ki grr. Hogy van ez?
[link]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32344) hubai38 válasza SchmittFire (#32341) üzenetére


hubai38
aktív tag

Örülök hogy sikerült megoldanod. :K :K

(#32345) rétisün válasza ' Tzs , (#32342) üzenetére


rétisün
veterán

jobb ötlet híján, ide feltettem az enot hudját, de mielőtt használnád, csinálj mentést a mostani gamedata mappáról!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#32346) ' Tzs , válasza rétisün (#32345) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszönöm rétisün! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32347) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

[A Halál leple alatt]
Ejj ha én ezt értem... Ilyen nincs. Doksik összeszedése küldetés. Zombiknak nyekk, a 2 legerősebbtől 2 kulcs elvesz. Láda megtalál kinyit - üres.

[link]
[link]
[link]

Itt 12:26-tól [link] a játékosnál nincs kulcs, megkeresi felveszi, vissza dobozhoz. Kinyit, nála ott vannak a doksik.
Most tényleg ezt rontottam el, hogy először ládanyitás próba, jéé nincs kulcs, keresés, újra próba és lesznek dokumentumok? Valakinél volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#32348) Antonius1978 válasza SaGa59 (#32333) üzenetére


Antonius1978
addikt

Zdrasztvujty sztalkersz :)
Egy honapig nem volt netem Angliaban, de mostmar hazaerkeztem kedvenc varosomba, es innentol kezdve ujra jelen leszek, amig vissza nem megyek Angliaba.

Saga59 : az Arc of fire-t azt en Tűzív-nek forditanam, de ha engem kerdezel, lehetne a cim akar Pergőtűz is.Vagy Zárótűz, habar ezek talan nem ugyanazt jelentik/fejezik ki.

Vajon a We are not alone mod linkje, amit valaki feltett nekem meg mukodik ? Mindjart rakeresek.Ha nem, akkor majd kernem ujra a hivatkozast, ki akarom probalni az itthoni gepemen is,koszonom.(Mukodott a hivatkozas, le tudtam szedni).

[ Szerkesztve ]

(#32349) Erdő válasza SaGa59 (#32333) üzenetére


Erdő
tag

A "szektor obsztrela" dologhoz:
az Antonius által javasolt "zárótűz" nem lenne rossz, de úgy érzem, az inkább a tevékenységre, a cselekményre utal. Te azt írtad, hogy a terület megnevezése, amit pl. egy géppuska pásztázhat, ezért javaslom a "holtsáv"-ot. Önmagában talán nem utal rá egyértelműen, de ha a katonák sem tudtak erre szakkifejezést, akkor... a történettel együtt talán érthető. Hátránya még, hogy van ilyen címen regény István királytól.

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#32350) rétisün válasza Erdő (#32349) üzenetére


rétisün
veterán

"regény István királytól."

mi az egyik haverral magunk között Király Pistaként szoktuk emlegetni

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.