Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28467) Riot Gin válasza Musicking (#28463) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Látom, megtaláltad a TAVOR-t a SGM 2.0 GEONEZIS-ben, amihez készítek egy Weapons Patch ( magyarán fegyver fix-et). Egyébként, hiába látod a Geonezis ui_icon_equipment.dds fájljában ezt a rengeteg fegyvert, mert rosszul gondolod :D Becsapósak az ikonkép fájlok. Fele ennyi fegyver ha van benne talán!

Aláírásomban megtalálod a moddb oldalt ahol láthatod hogy miket csinálok, és itt lesz majd elérhetővé az egész pakk. Ha tudsz várni még 2-3 hetet ( júli elejéig ) akkor kapnál ám egy sokkalta jobb és átdolgozottabb fegyver arzenált a Geonezis-ben.

Amit eddig elértem:

- DSR-1 Subsonic-nak megadtam a hangtompított lövés hangot, mert eddig egy Dragunov lövés hangja volt meg
- SR-3M Vikhr -nek új lövés hangja van.
- A P90 új modellt, animációkat, és hangokat kapott
- Az integrált távcsöves fegyvereknek a zoom-uk helyre lett téve ( AS.50-nek 1,6x nagyítású távcsöve volt és hasonlóak)
- A Backwater fegyver-t szépen vissza szabom, wehehehehe :DD
- Kalibereket helyre tettem ( FN FAL 5.56 NATO-ról 7.62 NATO-ra, stb.)
- Új modellt kapott a Protecta.
ecetera ecetera. Sok más is van még amit csinálok hozzá.

Úgy hogy türelem rózsát terem :P A Sztalkernak meg jobb fegyvereket!

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.