Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) dodopek válasza op.erik (#19098) üzenetére


dodopek
addikt

Folytatom a munkádat, de csak az eredeti játék dolgait tudom belefésülni a játékba.. Macerás meló, de úgy csinálom, ahogy a zsidók az Ószövettséget másolták. Kb 10String-/stringet kijelölök a Fi féle fordításban, és ugyanennyit az AMK-ban. Ha az első, és az utolsó string neve ugyanaz, akkor jól csináltam, nincs benne plusz, és beillesztem az újba. Így már megcsináltam az st_items_quest file 80%át. Mivel angolul nem tudok, így az új dolgok maradnak angolul. Azt majd megcsinálja, aki érti...

Vagy akár Te. Kb a munka 20-30%a maradna rád.Ennyit sem tudsz vállalni?

(#19102) Antonius1978 válasza op.erik (#19098) üzenetére


Antonius1978
addikt

Semmi baj, majd en atveszem, ugyis jovok 1 honap szabira a jovo hettol, aprankent leforditom.

(#19103) dodopek válasza Antonius1978 (#19102) üzenetére


dodopek
addikt

Akkor téged kérdezlek. Ha a fi megengedi(már írtam nekik), és összefésülöm, vállalod a többit?

(#19104) Antonius1978 válasza dodopek (#19103) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, mert ha azt mondod hogy nagyon stabil a mod, akkor erdemes leforditani :C

(#19105) hubai1979 válasza Aarpok (#19095) üzenetére


hubai1979
őstag

Még asz a feladatot nem csináltam meg a hajnalos feladatokat csináltam eddig most megpróbálom meglássuk mit fog csinálni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19106) Antonius1978


Antonius1978
addikt

2 kerdesem van :

1. Valaki jatszik jelenleg az Enottal ? Mert ha igen, kellene nekem az AKMS nevu fegyver OGF kiterjesztesu allomanya.Egy progival meg tudom nezni a fegyver modelljet, ugy ahogy mondjuk 3D Maxban elkeszitettek...

2. Valaki szokott orosz/angol nyelvu forumokon boklaszni ?
Meg kellene kerjek valakit rajta - hogyha megsem kerulne ele annak a finn M95-nek a modellje - hogy kuldje at nekem a kivant modellt, ha van fenn neki epp olyan mod, vagy egyartalan ert hozza.

(#19107) dodopek válasza Antonius1978 (#19104) üzenetére


dodopek
addikt

Pár fagyás volt csak, többnyire kitöréseknél, de mivel akkor meg úgyis ment, nem történik nagy tragédia...

Hogy kellene csinálni?Valahova folyamatosan feltöltsem, privátban meg megbeszéljük, hogy miket csináltam meg, vagy miket nem tudok, mert annyira más, vagy mi? Pl a saját oldalam szerverére? Vagy emilben intézzük file-onként?

(#19108) Aarpok válasza hubai1979 (#19105) üzenetére


Aarpok
őstag

Fura az a küldetés.Szóval felvettem újra a küldit és mentem az anomáliához a halott vérszopóhoz.Erre szól,hogy menjek.Oda is megyek,de ő már az alagsorba megy és onnantól semmi.Még beszélni sem lehet vele csak ott áll és kész.Egyet lehet tenni lelőni,de akkor meg mission failed.
Egy kis patkányt megküldtem saiga - val:

Аарпок

(#19109) Antonius1978 válasza dodopek (#19107) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szerintem egyszerubb allomanyonkent gmailban.

(#19110) rétisün válasza Aarpok (#19095) üzenetére


rétisün
veterán

nálam a stalkersoupban olyan van, hogy a fickó, akihez mennem kéne (talán valami küldetés jutalmáért?) ott áll két másikkal félig a kerítésben (úgy értem, szinte összeolvadva a kerítéssel :D ) és veszettül lőnek valamit, ami kinn van, és ennyi.....
persze mire visszatöltöttem, és csináltam volna képet, kibogozódtak a kerítésből :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19111) dodopek válasza rétisün (#19110) üzenetére


dodopek
addikt

Lődd le, amit lőnek, attól megnyugszik, és tudsz vele beszélni. Én ugyanígy voltam a vérszopó fészek küldetésnél...

(#19112) Aarpok válasza rétisün (#19110) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezt utálom én is mikor megkergülnek az NPC - k. :(((

(#19111) dodopek Az én emberem annyira nyugodt,hogy ha fenéken lövöm az sem érdekli.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#19113) hubai1979 válasza Aarpok (#19112) üzenetére


hubai1979
őstag

Nekem sikerült végig vinni a feladatot,de annyit azért hozzá tennék ,miután Fajd kinyissa az ajtót várd meg még ő szépen kisétál a vérszívók között.Utána indulj el ,mikor már ő biztonságban kiért,mert mihelyt 5 méteres távolságban vagy azonnal kinyírják a vérszívók Fajdot.Én is így jártam,de aztán visszatöltöttem .

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19114) op.erik


op.erik
aktív tag

Köszönöm Antonius1978 és Dodopek!
Remélem hasznotokra lesz az eddigi munkám. ;)

(#19115) rétisün válasza dodopek (#19111) üzenetére


rétisün
veterán

de nincs ott semmi, amire lőnek :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19116) Aarpok válasza hubai1979 (#19113) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor ez nálam valami egyéni bug lesz :(((
Na itt persze együtt akarnak kimenni,de nem sikerül nekik:

Mutánspók bár ez annyira nem stalkeres:

Аарпок

(#19117) Alienhun79 válasza rétisün (#19115) üzenetére


Alienhun79
tag

Nálam is ugyan ez a baj, az ámigó nézi falat a lift mellet én ott hagytam ha ez jó neki, de azért ;] toltam alá egy gránátot, ups missin faild ajaj :O

tesztoszteronstalkerista

(#19118) hubai1979 válasza Alienhun79 (#19117) üzenetére


hubai1979
őstag

Legfeljebb annyi lesz hogy a küldetés végén rád fog támadni.

Figyelj csak oda mentél hozzá hogy elmondja a mondókáját.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19119) Antonius1978 válasza op.erik (#19114) üzenetére


Antonius1978
addikt

Termeszetesen, hisz mar rengeteg dolgot leforditottal.
Van egy eszrevetelem, az Ice S nevu kepzodmeny Jeglandzsanak van forditva. Szerintem az S az a S(hard) akar lenni, ami szilankot jelent, ha jol tudom.Szoval Jégszilánk, de akar lehet Jégcsap is.
Melyik legyen inkabb ?

(#19120) rétisün válasza Antonius1978 (#19119) üzenetére


rétisün
veterán

én a jégcsapra szavazok.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19121) dodopek


dodopek
addikt

Tudja valaki, hogy a cop melyik fileban tárolja a menü, és gombok szavait? Nem találom...

(#19122) Antonius1978 válasza rétisün (#19120) üzenetére


Antonius1978
addikt

+1 (en is arra gondoltam)

op.erik
Azt mondják, találtak képzõdményeket a jármûdepóban. Még az elsõ csernobili katasztrófából való jármûvek vannak ott; a sugárzásmérõ szívbajt kap tõlük.
Ezen jot rohogtem :DD

[ Szerkesztve ]

(#19123) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Kozben eszembe jutott, hogy az Enot modot meg nem irtam ki, igy kicsomagoltam es kiszdtem a fegyverek modelljeit.


Erdekes, ugy tunik, hogy a ket kulon modellt illeszti egybe/egymasra, es majd ramasolja a bort, ami a hozzarendelt DDS allomanyban van...
Erdekes, hogy ki dontott ugy, hogy ezt a fegyvert teszik be kezdo fegyvernek az Enotban, mert egybol beleszerettem :DD , foleg miutan a kordoni szerelo mindent felfejlesztett benne. Az alap iranyzekkal olyan fejeseket lottem, hogy orom volt nezni :C
Amugy ez a fegyver felelne meg az SA-85M tipusu magyarorszagi export fegyvernek, amelyet az Egyesult Allamokban nagyon dicsernek, vagy 30 forumot nyalaztam at vele kapcsolatban.A fegyver polgari hasznalatra keszult, igy ki van iktatva a sorozatloves, csak egyesloves leadasara kepes.Van fatusas es valltamaszos valtozat is :




[ Szerkesztve ]

(#19124) Antonius1978 válasza dodopek (#19121) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajna igazan nem tudom, annyira nem merultem bele, szerintem a DDS kiterjesztesu allomanyokban kutass...
Mivel szerintem a gombok kepet, amelyre ra van irva az adott szo, de lehet hogy tevedek, gozom nincs...

[ Szerkesztve ]

(#19125) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Es ez lett belole, miutan a PaintNettel egymasra raktam a 2 kepet :

(#19126) dodopek válasza Antonius1978 (#19124) üzenetére


dodopek
addikt

Nem, biztos, hogy nem. Egyszer már poénból átírtam őket egy másik módban, de ha megvakulok sem jut eszembe, hogy hol volt...

(#19127) rétisün válasza dodopek (#19121) üzenetére


rétisün
veterán

milyen gombok? a 'mentés' szó, ami a menüben szerepel, ezekben a fájlokban fordul elő:

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19128) hubai1979


hubai1979
őstag

A minigun teljes sebességgel dolgozik

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19129) Antonius1978 válasza hubai1979 (#19128) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Terminator megirigyelhetne, azaz Arnie elsapadna az irigysegtol ha latna :DD

Dodopek, talan Retisun utmutatasa alapjan akkor megleled az allomanyt amely a szoveget tartalmazza, en nem lattam/nem neztem/nem erdekelt.

(#19130) dodopek válasza rétisün (#19127) üzenetére


dodopek
addikt

Pl az új játék, mentett játék, kilépés a windowsba, ilyesmik...

(#19131) hubai1979


hubai1979
őstag

Ez a kép 250 megabálytos módból van, próbáljatok új küldiket csinálni hozzá.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19132) Antonius1978 válasza hubai1979 (#19131) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat meg nem nagyon ertunk a jatekbeli kuldetesek programozasahoz...jelenlegi tudasszintem a temaval kapcsolatban : 0 :B :K
De marhajo ez a T51B sisak a Falloutbol :)

[ Szerkesztve ]

(#19133) hubai1979 válasza Antonius1978 (#19132) üzenetére


hubai1979
őstag

Értem én nekem még a núlátol is keveseb tudásom van hozzá,amíóta rátok találtam azóta tudok rendesen stalkerezni.Körűlbelűl két hónapja linkeltem egy oldalt ahól leírták és mutaták hogyan kell egy küldit 10 perc alatt csinálni.egy sima hozd el a fegyvert inen oda küldi volt, Igen pontosan az a fallout 3 ból.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#19134) shield válasza dodopek (#19130) üzenetére


shield
Topikgazda

Jó néhányszor átbogarásztam a fájlokat, de nem tudom megmondani. :F
A fegyverek, a páncélokat és a képződményeket, azt tudom, de a képződmény is lehet máshol, a modtól függ.
Sajnos csak egy módja van, a keresendő szót kell fájlonként kerestetni a keresővel.
Ha sokáig egyfolytában bűvölöd a fájlokat, akkor lesz olyan, hogy amit tudtad hol van azt sem találod. :DDD
Én sem maradjak ki a sorból, gratula az oldalad guglis eredményéhez. :Y

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#19135) dodopek válasza shield (#19134) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm! :) El sem hinnéd, hogy milyen büszke vagyok! :)

(#19136) rétisün válasza dodopek (#19135) üzenetére


rétisün
veterán

a total commanderben lehet szóra keresni, ami a fájlban szerepel, én is azzal kerestem pár dolgot, amikor belepiszkáltam pár fájlba.
úgy értem, hogy pl. az egész text mappában kikeresi azokat a fájlokat, amiben a megadott szó szerepel.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19137) dodopek válasza rétisün (#19136) üzenetére


dodopek
addikt

PeL megadta a választ.Azért nem találtam, mert nincs benne a fordítandó kupacban. Ugyan így volt a stalker tippekkel töltéskor. Nem volt olyan file, amiben ezek vannak benne, de amikor belemásoltam, magyar lett. Ha befejezem a Zatoni párbeszédeket(van még vagy 2000 sor), akkor letesztelem, hogy mit csináltam.:)

(#19138) Aarpok


Aarpok
őstag

Ez a csávó már így pusztul el:

Аарпок

(#19139) dodopek válasza Aarpok (#19138) üzenetére


dodopek
addikt

Ugyanezt csinálta nekem is a gyökér, csak nekem a másik sarokba állt be, mert kinn az épületen kívül 3 bandita sétálgatott, ez meg totál rájuk izgult. Amíg éltek... Miután elintéztem őket, ment tovább a küldetés...

(#19140) op.erik válasza Antonius1978 (#19122) üzenetére


op.erik
aktív tag

ne haragudj de ez most így hogy jött, mert az előzmény nem rémlik :DD

(#19141) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok! Tesztelőket keresünk Antoniussal, az AMK 2.0 fordításához. Ha valaki épp ezt a modot tolja, és hajlandó lenne segíteni, jelentkezzen nálam privátban!

A dolog úgy fog működni, hogy mindenkitől elkérem az emil címét, és amikor egy file le van fordítva, azt azonnal szétdobjuk, beillesztitek, és mehet a móka. Így remélhetőleg hamarabb kiderül, ha valahol elírás van, vagy kimaradt valami...

Köszi!

(#19142) rétisün válasza dodopek (#19141) üzenetére


rétisün
veterán

én segítenék szívesen, de amilyen lassan haladok 1-1 játékkal, sose derülne ki, van-e hiba a fordtásban :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19143) Antonius1978 válasza op.erik (#19140) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem volt semmi elozmeny, csak nezegettem az allomanyaidat, hogy miket forditottal le, es 1-2 szoveg felkeltette a figyelmem, pl a Jeglandzsa - inkabb legyen Jegcsap, es ez a mondat, mert jot derultem a kiemelt reszen, ennyi.

(#19144) dodopek válasza rétisün (#19142) üzenetére


dodopek
addikt

Az nem baj.Ha vállalod, és épp azzal játszol, akkor örömmel vennénk a segítséged. Az csak jó, ha nem egyszerre haladunk, hiszen mi sem kronológiailag fordítunk, így lehet, hogy a többiek már túlvannak azon a részen, ahol a hiba van.

(#19145) op.erik válasza Antonius1978 (#19143) üzenetére


op.erik
aktív tag

jaaaa :D így minden világos.

(#19146) rétisün válasza dodopek (#19144) üzenetére


rétisün
veterán

oké, benne vagyok, fel is tettem a modot. bár nem valami jó kezdet, hogy átállítottam dinamikus megvilágításra, aztán le is fagyott :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19147) dodopek válasza rétisün (#19146) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem semmi gondom nem volt vele, bár én alapból dx 11ben tolom...

(#19148) rétisün válasza dodopek (#19147) üzenetére


rétisün
veterán

most megy, full dinamikon, küggyed a fájlokat :))

csimpyfon186@gmail.com

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19149) rétisün


rétisün
veterán

elkzdtem. csak a hibákat írjam, vagy azt is, ami még angol? bár gondolom attól, hogy beírom ide, mit találtam angolul, nem lesz kész előbb a fordítás.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19150) Antonius1978


Antonius1978
addikt

En szerintem csak a hetvegen allok neki istenigazabol a forditasnak, addig tankozas, forumozas, filmnezes...
Ugyhogy ne varjatok majd hataridot tolem, mert azt nem igazan szeretem, csak akkor fogok forditani, amikor epp kedvem lesz hozza.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.