Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) Aarpok


Aarpok
őstag

Agroprom terület:

Átérve az első feladat:

A hely ahová menni kell:

A bejárat:

Szerintem ez így van ha nem rohanunk oda egyszerre Zatonból hanem megvárjuk amíg oda küldenek.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#14552) dodopek


dodopek
addikt

Ez ismerős valakinek? :)

(#14553) xFreex válasza dodopek (#14552) üzenetére


xFreex
aktív tag

:K valahonnét rémlik.

Bár a szeméttelepen mintha kisebb lett volna. De ez nem Godzilla, itt nem a méret a lényeg. :D

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14554) Keeperv85 válasza xFreex (#14553) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pár kép onnan:

LINK

(#14555) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Heló, nem tudjátok, hogy hogyan lehet bespawn-olni dolgokat ? Sok a cuccom, és szeretném ellövöldözni mutánsokra, azokat akarok berakni. Vagy ha van kompatibilis dolga valakniek, ami több mutánst tesz be, az is jó. Köszönöm előre is !

(#14556) Telda válasza Keeperv85 (#14554) üzenetére


Telda
addikt

Hát nagy kár értük :( .

(#14557) Keeperv85 válasza Telda (#14556) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Van ott mellette valami település is, de az istenért sem jut eszembe a neve. :W

(#14558) shield válasza Telda (#14541) üzenetére


shield
Topikgazda

"Hogy a fenébe van nektek olyan sok pénzetek?"

Én a S.N.I.P.E.R.-rel játszok, még nem tudom hogy az SGM2.2-ben hogy mennek a dolgok. De....nekem van egy jó stratégiám a pénz szerzéshez, a képződményeket is csak most kezdem gyűjtögetni.
Minden frakcióval jóban vagyok és még a sebesült banditáknak is segítek.
Azt vettem észre hogy a cuccokért többet fizetnek a terepen a banditák, a szabadságosok, a szolgálat, a stalkerek stb.. mint Bagoly. Van olyan amiért kétszer-háromszor többet adnak mint Bagoly. Ezért lehetőleg azokat viszem Bagolynak ami már nem kell senkinek sem. Ezzel még nincs vége a dolognak, figyelem hogy mikor kerülnek összetűzésbe pl. a duty és a banditák. A kotróhajónál a banditák lőtték a banditákat, nem semmi.
Na akkor megint össze lehet szedni a már egyszer eladott cuccokat. :D Ha esetleg be is segítek hogy senki se maradjon akkor az összes szajré az enyém.
Ezt folyamatosan eljátszom. :))
Annyi cuccot adok el amiért javíttatok és minden fegyver típusból 2 db-ot megjavítva tartalékolok. Ez már magam szórakoztatására megy pluszba.
Zatonban és Janovban 4 tonna cucc pihen a tatyómban. Ebből nagyon keveset adtam el amit az alfásoktól gyűjtöttem be.
A másik módszerem pedig az alfások hajszolása. Nagyjából tudom már hol szoktak felbukkanni és megtaláltam a gyenge pontjukat.
Nekem ez a stratégiám a pénz szerzésben.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14559) #90933760 válasza dodopek (#14546) üzenetére


#90933760
törölt tag

Állandóan töprengésre késztetnek ezek a képek, hogy mekkora pusztítást képes okozni a radioaktivitás, közben egy fűszál se görbül. Milyen látvány lehetett az ott éjjel? Mit csináltam volna? Mi történne ha másnap végigsétáltam volna a vörös erdőn? Mit éreztem volna? Mi lett volna az utolsó gondolatom?

(#14560) xFreex válasza shield (#14512) üzenetére


xFreex
aktív tag

Lehet, hogy van valmi a mód verzióban is, de tudtommal az SGM 2.2-nek csak 1 változata van. Lehet, hogy tévedek. Most már lényegtelen, mivel pontosan tudom, hogy mi okozza a problémát ilyen esetekben. A magyarosításnál a fájlok két részre oszthatók:

1 x fájlok nincsenek kódolva, vagy nyugat erurópai kódolásúak
2 y fájlok meg Unicode (UTF-8) kódolást használnak

Próbáld ki a korábbi hsz-emben javasolt módszert [link] . Ez a rövidített változat.

Ha az nem segít, akkor van egy hosszab eljárás ami már biztosan jó, de azt csak akkor írom be, ha muszály, mert felér egy novellával.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14561) Medvelászló válasza dodopek (#14552) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Eléggé bizarr látvány! ;]
Épp most olvastam a majaki katasztrófáról...érdekes dolgok voltak ott is!

(#14562) Telda válasza dodopek (#14544) üzenetére


Telda
addikt

Idehaza megnéztem jobban a képet és szinte biztosra vehetem ,hogy nincs fent a Gunaddon. Honnan tudnám letölteni?

shiled: köszönöm neked is a tanácsokat :R

(#14563) Keeperv85 válasza Medvelászló (#14561) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hopp. Semmi. Ezt be találtam nézni...:B

[ Szerkesztve ]

(#14564) #90933760 válasza Medvelászló (#14561) üzenetére


#90933760
törölt tag

Meg az alaszkai lakatlan szigetek robbantgatása atommal. Az se semmi, egy komplett sziget megemelkedik métereket, majd ugyanannyit összeroskad.

(#14565) Telda válasza Telda (#14562) üzenetére


Telda
addikt

Na közben megtaláltam, de a régi mentésem nem tölti be...
Illetve nem csak a mentés, új játék sem indul. :(

[ Szerkesztve ]

(#14566) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

Ezt a kis kiegészítést valaki próbálta már?Ha letöltöttem rátelepítem a nanoexos módra,csaknem fog összeomlani.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14567) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Kicsit off, de ha már szóba került a roncstemető... [link]

:(

(#14568) hubai1979


hubai1979
őstag

Jól látom rajta a zászlót.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14569) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Jól látod. Itt volt sokáig tőlem alig 1km-re. Sokat mászkáltam benne. :K

(#14570) Telda


Telda
addikt

Ez a gun addon teljesem elcseszte a játékot el sem indul, most megpróbálom újra rakni.
Az Enot modhoz tud valaki mondani valami telepítési sorrendet?
Köszi!

(#14571) xFreex válasza Telda (#14570) üzenetére


xFreex
aktív tag

Csak a gun addont tetted rá vagy a SGM 2.2 Gun addon patch -et is?

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14572) Telda válasza xFreex (#14571) üzenetére


Telda
addikt

Mind a kettőt, ez lett volna a baj ? :B

(#14573) dodopek válasza Telda (#14572) üzenetére


dodopek
addikt

Nem.Úgy kellett.De szerintem nem megy tovább, ha új modot teszel fel.Remélem csináltál előtte biztonsági mentést a gamedata mappáról...

(#14574) xFreex válasza Telda (#14572) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kell mind a kettő. Azt hittem, hogy a patch lemaradt. :U Bocsi.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14575) Telda válasza dodopek (#14573) üzenetére


Telda
addikt

Szerinted? Persze hogy nem :D
Kitöröltem az egészet...
Most újra raknám az egészet, de a "Fix 12.12.12.7z" nem tudom kicsomagolni, hibát ir ki a 7z csomagoló, fel van sorolva az összes fájl és után az van írva hogy a "tömörítési módja nem támogatott".

Ezeket töltöttem le:

(#14576) Telda válasza Telda (#14575) üzenetére


Telda
addikt

Régi volt a 7z, azért irt ki hibát...

(#14577) Physicist03 válasza Telda (#14576) üzenetére


Physicist03
senior tag

Enot-hoz már van új fix 01.03.13., érdemes már ezt felrakni.

(#14578) Telda válasza Physicist03 (#14577) üzenetére


Telda
addikt

Köszi, felrakom ezt, de ez a gun addon nem hajlandó elindulni az Enottal. Ez nem csak a sima SGM-hez jó?
Ezzel már el sem indul a játék.

[ Szerkesztve ]

(#14579) Physicist03 válasza Telda (#14578) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az Enot-hoz nem lehet felrakni a gun addont, az csak a sima 2.2-höz jó.

(#14580) Telda válasza Physicist03 (#14579) üzenetére


Telda
addikt

A fene :(. Akkor lehet felrakom a simát.
Van esetleg valakinek mentése, akkor amikor először átmegyünk Zaton-ba?
Az első két térképet már annyiszor megcsináltam hogy rosszul vagyok tőle :).

(#14581) Physicist03 válasza Telda (#14580) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az Enotban egyébként benne vannak a gun addonos fegyverek :K Azokat telepítsd fel hozzá amik az Összefoglalóban vannak, annyi változással, hogy a 12.12.12-es fix helyett azt rakod rá amit az előbb linkeltem. Természetesen előbb törölj le mindent és rakd újra az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#14582) Telda válasza Physicist03 (#14581) üzenetére


Telda
addikt

Közben már újra is raktam, el is indult és a mentésem is működik, igazából azért akartam a gun addont felrakni, mert akkor jó pénzért el tudtam volna adni a fegyvereket.

(#14583) sklopp


sklopp
őstag

Kérdésem van: Agroprom Undergroundban végigmegyek az alsó folyosón, fel a létrán a kis szobába, ott egy ajtó amit nem lehet nyitni. Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#14584) #90933760 válasza sklopp (#14583) üzenetére


#90933760
törölt tag

Sehogy, nem is kell átmenni rajta. Ebbe a helységben kéne lennie a cuccnak amit meg kell találni. De valószínű a másikat még nem találtad meg, akkor előbb azt kell majd gyere ide vissza és itt lesz a másik. Majd pedig a meglepi.

(#14585) sklopp válasza #90933760 (#14584) üzenetére


sklopp
őstag

Kösz, megyek keresni.

(#14586) hubai1979 válasza Physicist03 (#14581) üzenetére


hubai1979
őstag

Ha fölrakom az Enot editiont elég rá az a javítás amit be linkeltél.

Tényleg működik a kettő együt az sgm 2.2 és az Enot.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14587) Telda válasza hubai1979 (#14586) üzenetére


Telda
addikt

Én ilyen sorrendben raktam fel.
Enot mod
Fix 01.03.13
Absolute Nature 3 lite
végül a magyarítás és ennyi.

Ha gyengébb géped van, akkor a Absolute Nature 3 lite ki lehet hagyni.

A Fix 01.03.13 almappájába is van még 3 kisebb addon. Barátibb lesz tőle az UI és eltünteti a gázmaszkot.

(#14588) hubai1979


hubai1979
őstag

56701g, 4giga ram elbirja

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14589) Telda


Telda
addikt

Absolute Structures -t érdemes felrakni?

(#14590) hubai1979


hubai1979
őstag

köszi megprobálom :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14591) Telda


Telda
addikt

Nem tudom ki hogy van vele, de engem megint sikerült elkápráztatnia. :B


Hogy tudnám a hud-ot átváltoztatni, hogy látszódjanak az F1-F4 gyorsbillentyűk?

(#14592) dodopek válasza Telda (#14591) üzenetére


dodopek
addikt

Szia!
Tényleg szép képek.
A quickslothoz, és az eredeti térképhez, amin látszik a küldetés nyíl, ezt töltsd le. Előtte mindenképp csinálj másolatot a gamedata mappáról, hátha valami balul sül el. Ha csak félig sikerül, írj, meghegesztjük. Nekem pl előjött a rendes térkép, és a gyorsmenü, viszont egy ideig nem volt életerő, és futás csík.Szóval lehet vele szórakozni... :D

A letöltendő nem saját szerzemény, Leodelux stalker szedte össze, gondolom az alapjáték file-jaiból.... A köszönet neki jár. :R
PS: Absolute structures nem annyira komoly, mint az absolut nature 3 lite, de azért tesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14593) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Heló, nem tudjátok, hogy hogyan lehet bespawn-olni dolgokat ? Sok a cuccom, és szeretném ellövöldözni mutánsokra, azokat akarok berakni. Vagy ha van kompatibilis dolga valakinek, ami több mutánst tesz be, az is jó. Köszönöm előre is !

(#14594) Telda válasza dodopek (#14592) üzenetére


Telda
addikt

Köszi!
Most elég jól meg vagyok elégedve a játékkal, szóval az Absolute structures-t már nem fogom felrakni.
Sima SGM 2.2 van fent, de sokkal gyorsabb és stabilabb mint az Enot volt. A quickslotos addont viszont felrakom, mert az hiányzik, hogy nem látom mennyi kötszerem, kolbászom vagy vodkám van :).

(#14595) PeL válasza Telda (#14594) üzenetére


PeL
addikt

Az absolute structures már nem sokat számít ha az Absolute Nature fent van. Nyugodtan felteheted mellé, nem lesz nagyon kevesebb az fps-ed

(#14596) Telda válasza PeL (#14595) üzenetére


Telda
addikt

Mindegy, már nem piszkálom, most pont jó :).

Nem tudjátok melyik részben volt az az a pálya, ahol egy nagy katonai? bázis van, kirobbantjuk a falát, majd megyünk elfoglalni. Én elsőre az alap játékra gondolok.

(#14597) rétisün válasza Telda (#14596) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, az első részben (SoC) a katonai raktárak. amúgy ez a pálya az sgm/enot/sniper modokban is benne van, bár más küldikkel.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14598) Telda válasza rétisün (#14597) üzenetére


Telda
addikt

Én eddig még nem találkoztam vele, nem tudod véletlenül hogy lehet eljutni oda?

(#14599) dodopek válasza Telda (#14598) üzenetére


dodopek
addikt

Katonai raktárak csak a kivonás(meg talán a 400 zombi) után jön.

(#14600) rétisün válasza dodopek (#14599) üzenetére


rétisün
veterán

én nem így emlékszem :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.