Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) #90933760 válasza Medvelászló (#14446) üzenetére


#90933760
törölt tag

Gitár? Én nem találtam. Melyik mod ez?

(#14452) xFreex válasza shield (#14450) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kinyírni nem tudod, csak feldobni valamelyik frakciónak a 3 közül és akkor eltűnik. (szabadság, szolgálat, stalkerek) Annak dobd fel akihez a monolitos csávókat akarod beszervezni. (És persze a szolgálatos PDA-kat is oda kellene lepasszolni.)

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14453) Aarpok válasza Medvelászló (#14446) üzenetére


Aarpok
őstag

Játszd el rajtuk az ukrán himnuszt az alfa csapatnak lehet megkedvelnek egyből. :DDD

Аарпок

(#14454) Medvelászló válasza #90933760 (#14451) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Igen gitár és egy harmonika is volt nála.Ez az alap Sgm 2.2 és a Noé bárkája közelében álldogált.(bárka mellett van egy magas fal)Én is most találtam először pedig most kezdtem el kb 4szerre vagy 100szorra.

Aarpok

Az alfásoknak hevi metál koncertet fogok adni(gitár+harmonika) 2 üveg házikozák után és össze fogom törni a gitárt rajtuk mikor a hangulat a tetőfokra hág! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14455) #90933760 válasza Medvelászló (#14454) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én is azzal toltam és soha nem találtam ilyet. :DD

(#14456) Medvelászló válasza #90933760 (#14455) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Minden újrakezdésnél találtam valami új dolgot a játékban.

Más:Elfelejtettem kérdezni hogy az alkesz Kardán miért nem fogadja el az egyszerű szerszámokat,most szedtem fel az erdőgazdaságnál,előtte egyet a Smaragdnál.A két készlet ugyanolyan volt?

(#14457) shield válasza Medvelászló (#14456) üzenetére


shield
Topikgazda

Én is úgy jártam, hogy két egyforma kalibrálót találtam. Át kell menni Jupiterbe, ott is van kettő készlet.
Most Nitrónak kell, de a megmaradt kalibráló addig semmit sem ér míg nincs meg az egyszerű és a finom készlet. Most gyorsan át kellene néznem Pripyatba.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14458) Telda


Telda
addikt

Ha már csak a zombi öldöklés van, akkor már nincsenek alpha csapatok?

(#14459) emre


emre
veterán

Felpakoltam újra, de most nem a data.hu-ra, mert onnét megint el fog tűnni.

SMRTER_041 gamedata_1 hun
SMRTER_041 gamedata_2 hun

Ha valami még eltűnt amit eddig linkeltem szóljatok, nagy valószínűséggel megvan és ide feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14460) sklopp


sklopp
őstag

Elakadtam, SGM2.2 Agropromnál hol a földalatti üzem bejárata? Már kitakarítottam az elleneket, körbejártam mindent, de nem találom. Csak egy odú bejárót találtam, de oda még mélyguggolásban sem férek be. Előre is kösz ha segít valaki.

(#14461) xFreex


xFreex
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy megoldottam az sgm 2.2 mod magyarításának egyik problémáját. Már csak kellene valaki aki kipróbálja és visszaigazol.

Ismert bugok:
- A fejlécekben szereplő nevek ékezetes karakterei olvashatatlanul jelennek meg.”

Nyisd meg a gamedata\configs\text\eng mappában az SGM_character_names.xml fájlt wordpaddal és a szöveg elejére üss egy entert, hogy a dokumentum egy üres sorral kezdődjön. Ezután mentsd el a fájlt. Majd kezdj egy új játékot, mivel a game mentése tárolja a már létrehozott neveket. :(((

Bagatelnek tűnik, de nálam működik. :DD

Vagy ez már volt?

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14462) shield


shield
Topikgazda

emre köszi a feltöltést! :R

xFreex adja isten hogy igazad legyen! :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14463) xFreex válasza shield (#14462) üzenetére


xFreex
aktív tag

Megköszönném, ha kipróbálnád. Az egész nem kerülne 10 percbe.

Ne feledd! Új játék indítása kötelező!

Ha elmész a parancsnokhoz az előőrsnél a kordonban akkor már rendesen kell látni a "Kapitány" és a "Kereskedő" feliratot.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14464) shield válasza xFreex (#14463) üzenetére


shield
Topikgazda

Melyik a jobb a SGM2.2 vagy az SGM2.2 ENOT?
Én eddig csak a SHoC-al játszottam, most a Call of Pripyat S.N.I.P.E.R.-t tolom.
Ha megmondod melyikkel érdemesebb játszani akkor azt feltelepítem és megnézem az ékezetes kiírást. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14465) dodopek válasza shield (#14464) üzenetére


dodopek
addikt

Mind az enot, mind a sniper a sima 2.2re épül.Van aki szerint(szerintem) a sima a jobb, van aki szerint optimalizáltabb az enot, és a sniper... Megszokás kérdése...

(#14466) xFreex válasza shield (#14464) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nálam valahogy így van telepítve:

1. Stalker CoP
2. SGM 2.2
3. SGM_2.2_fixed_19.03
4. Add_Fix_SGM_2_2.7z
5. SGM 2.2 Gun addon
6. SGM 2.2 Gun addon patch
7. magyarítás

Az Absolute Nature-t + az AtmosFear-t kihagytam, mert gyönge a vasam.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14467) dodopek válasza xFreex (#14466) üzenetére


dodopek
addikt

+1
Csak nekem van absolute nature, AF3, Russian voice mod...

(#14468) shield válasza xFreex (#14466) üzenetére


shield
Topikgazda

Én fel pakoltam mindent.
Sajnos az ékezetes karakter nem változott, hiába csináltam meg azt amit írtál. :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14469) Telda


Telda
addikt

Maradt két olyan küldetésem, amiben a Szkat 6-7 helikoptereket kellene átvizsgálni, de nem tudom hogy jutok el arra a helyre. A térkép mutatja, Agroprom, ha jól emlékszem.

(#14470) xFreex válasza shield (#14468) üzenetére


xFreex
aktív tag

A fene. Pedig azt hittem másoknak is jó lesz. :(((

Na mindegy. Nekem jó.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14471) dodopek válasza Telda (#14469) üzenetére


dodopek
addikt

Az északi fennsíkon, ahová Noéval mégy, ott van egy térkapu, azon át jutsz el. Jó sok lőszert vigyél... :)

(#14472) shield válasza xFreex (#14470) üzenetére


shield
Topikgazda

Mást nem változtattál rajta, csak esetleg nem emlékszel rá?
Nekem is az a problémám, hogy a modokhoz a fordításokat nem tudom rendesen felhasználni, mert minden ékezetes karakter ciril lesz. Pedig jó lenne megoldani ezt a problémát.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14473) hubai1979 válasza Telda (#14469) üzenetére


hubai1979
őstag

Ezen a buborékon keresztűl tudol átmeni Agropromba

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14474) Telda


Telda
addikt

Köszönöm!
A fennsíkra meg a leégett falunál lévő kapuval tudok odamenni, vagy rosszul emlékezem?

(#14475) Physicist03 válasza shield (#14472) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ilyenkor ha jól emlékszem valamilyen fájlt (talán a location.ltx-et) kell áthelyezni kíjebb egy mappával. Lehet hülyeséget írok, de mintha valami ilyesmi rémlene :F

(#14476) rétisün válasza Telda (#14474) üzenetére


rétisün
veterán

igen, de csak ha noéval már jártál a fennsíkon. előtte hiába ugrálsz a térbuborékba, csak keresztülpotyogsz rajta :D

( #14475 ) Physicist03: igen, volt valami ilyesmi.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14477) Physicist03 válasza rétisün (#14476) üzenetére


Physicist03
senior tag

Akkor nem csak képzelődöm :D Valaki próbálja ki.

(#14478) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Most kezdek bezizzenni :W ,ma délelőtt megtaláltam Vicces? csontvázát a fenyőtölgynél a talált holmikat lepasszoltam az alkesznek és a kereskedőnek.Közben megcsináltam 1 csillió darab küldit,most járok a leégett farm alatt a barlangban mondván felveszem Bárkás cuccait de sehol sem találom.Ez most bug lesz vagy én vagyok vak?Ha bug lesz az ég kegyelmezzen a gépnek mert belevágom a fejszét...

(#14479) Physicist03 válasza Medvelászló (#14478) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nálam is volt ilyen, ha sokáig halogatod a küldetést akkor eltűnik a hulla :(

(#14480) Medvelászló válasza Physicist03 (#14479) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Az a nagy helyzet hogy nem küldiben vadásztam rájuk,arra jártam és gondoltam felszedem.Van rá valami gyógymód?Azon agyalok hogy hagyom a francba a bárkás fos holmiját,az alkesz meg bek@ph@tj@...talán nem siklok ki a főszálról?!

[ Szerkesztve ]

(#14481) Telda válasza rétisün (#14476) üzenetére


Telda
addikt

Igen voltam már, mert végig vittem a story-t, most zombikat ölögetek, de ez a küldetés valahogy megmaradt.

(#14482) dodopek válasza Medvelászló (#14480) üzenetére


dodopek
addikt

nekem sincs meg a pasi.A csontit simán megtaláltam, de a barlangi troll eltünt... :W :W

(#14483) Physicist03 válasza Medvelászló (#14480) üzenetére


Physicist03
senior tag

Teljesen mindegy, ha az egyik cuccait felszedted, akkor minél hamarabb meg kell találni a másikat is. Gyógymód nincs rá ha jól emlékszem :(

(#14484) Medvelászló válasza dodopek (#14482) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Na...akkor egy szakajtóban járunk kolléga! :DDD

(#14485) dodopek válasza Medvelászló (#14484) üzenetére


dodopek
addikt

:D Így járás...

(#14486) Aarpok válasza Medvelászló (#14484) üzenetére


Aarpok
őstag

Tudom nem vigasztal,de nekem meglett mindkettő.Viszont pórul jártam a nanoexos verzióval pripyatban megbolondult és nem tudtam meggyógyítani.Mérgembe le is töröltem.Letöltöttem az sgm 2.2 all -in-one verzáját.Egész jó szép is,megy is,de a kitörést elbaltázták (nincs az a szép felhő az elején).Ja meg sokszor van köd nagyon sűrű szinte semmit se látok (szerencsére az ellenfelek se).

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#14487) Medvelászló válasza Aarpok (#14486) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Tényleg nem vigasztal! :DDD Hagytam a francba a barlangászást,csinálom tovább a küldiket, Kardánt meg a hülye haverjait egye meg a rosseb :C Én az alap sgm 2.2-n kívül még semmit sem próbáltam ki,vártam az új modot ami nem készült el.

(#14488) Telda


Telda
addikt

Mióta már csak a zombivadászat van fél óránként kifagy a játék, eddig meg semmi baja nem volt. Mire belejönnék kifagy, ráadásul ha még menteni is elfelejtek, akkor korábbról kell folytatnom, ez így elég kiábrándító :(.

(#14489) Aarpok válasza Medvelászló (#14487) üzenetére


Aarpok
őstag

Kipróbáltam mind a 4 - et (sima,enot,nano,sniper) és összességében az alap (sima) tűnt a legjobbnak.Most ott tarok,hogy a zsoldosoknak megcsináltam mindent és készülök a Vörös erdőbe.

Аарпок

(#14490) Telda válasza Aarpok (#14489) üzenetére


Telda
addikt

Készülj fel lelkileg is, én ott mindig f*sok :B .

(#14491) Aarpok válasza Telda (#14490) üzenetére


Aarpok
őstag

Kösz az infót,de már nem először megyek (kb 6 - 7 kijátszásom van sgm2.2 - ből) oda meglepni nem igen tud semmi.

Аарпок

(#14492) Telda válasza Aarpok (#14491) üzenetére


Telda
addikt

Én is voltam már párszor, de azok a láthatatlan mutánsok mindig meglepnek, amik már csak az ember arcában tűnnek fel és már szívják is a véred. Nem nagy dolog, de valahogy mindig kiráz a hideg.

(#14493) sklopp


sklopp
őstag

Valaki tud segíteni ebben ?

(#14494) shield válasza Physicist03 (#14475) üzenetére


shield
Topikgazda

Másoltam én a fájlt kijebb - beljebb de minden marad a régiben. :(

Telda én is így jártam a SHoC OL2.2-vel. Vége lett a játéknak, na akkor jöhet a szabadon kószálás, de pripyatban mindig ugyan abban az időben kifagyott. Gondoltam átalszom azt az időpontot, ment tovább a játék...5 percig aztán fagyás. Kb. 5 percenként kifagy. :W Nem tudok vissza jutni bárba.
Rohadjon meg! Nem tudom mi lehet a gondja.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14495) Physicist03 válasza sklopp (#14493) üzenetére


Physicist03
senior tag

Én már elég rég játszottam a moddal, de mintha úgy rémlene, hogy Pripyat-ban van valahol a lejárat. Persze ez nem biztos, de majd valaki megmondja pontosabban :K

(#14496) xFreex válasza shield (#14494) üzenetére


xFreex
aktív tag

Na most hoztam képeket.

Nálam így néz ki ingame:

eredeti:

[link]

[link]

módosítva:

[link]

http://kepfeltoltes.hu/130424/keresked__psz_m_dos_tott_ss_xfreex_04-24-13_00-42-12__escape__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha valaki esetleg beválalja a kipróbálását annak itt a módosított fájl:

[link]

Lejjebb már írtam az álltalam telepített SGM 2.2 módcsomagott.

Ebben most már két fájl van módosítva, mert megoldottam az SGM menü problémáját is.
A fájl méretétől nem kell megijedni, a nagyját a mellékelt képek teszik ki.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#14497) sklopp válasza Physicist03 (#14495) üzenetére


sklopp
őstag

Köszönöm, megyek körülnézni. Az alap játékot már többször végigvittem, elég jól ismerem a pályát, remélem meglesz.

(#14498) Aarpok válasza Telda (#14492) üzenetére


Aarpok
őstag

Még is csak ért meglepetés megyek át a vörös erdőbe első feladat kutakodjak.Mutatja is hova kell menni megyek is és a meglepi elnyelte a játék a hullákat :((( Na jó gondoltam visszatöltöm hát ha előszedi őket.Sajnos nem és így nem megy tovább a küldetés.Szerencsére annyira nem nagy gond,mert ez a rész nem a főszálhoz tartozik elvileg nem befolyásol semmit.Remélem.Szóval beálltam a hajnalhoz megcsináltam mindent összekalapáltam a csapatot és átjutottunk pripyatba.Most tábort vertem ott.A bőröndöt elvittem a monolithosokhoz.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#14499) hubai1979


hubai1979
őstag

Nem vagyok megelégedve a fegyverek sebzésével valaki tudna valami módszert ajánlani hogy erőseb legyen.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#14500) xFreex válasza hubai1979 (#14499) üzenetére


xFreex
aktív tag

Hy!

Van rá megoldás. Át kell írni manuálisan.
Megnyitod a gamedata/configs/weapons mappában a fegyverhez tartozó ltx fájlt (pl w_ak74)
Megnyitod WordPad-dal és megkeresed benne ezt a sort:
hit_power = 0.31, 0.31, 0.31, 0.31

Ez jelöli a fegyver sebzését. Minél kisebb a szám, annál gyengébb.
Az 1.20 as érték már felér egy lórugással. :K

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.