Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-19 15:43:42

LOGOUT.hu

rTorrent / libTorrent

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#956) rt06 válasza albertboy (#955) üzenetére


rt06
veterán

Hi!

nem hasznalok ruTorrent-et, de ha mindenbol a legfrissebbet hasznalod, nem tartom kizartnak, hogy a ruTorrent nincs rendesen felkeszitve a megvaltozott xmlrpc hivasokra, s olyasmit kuld az rTorrent-nek, amitol az eldobja magat

elsonek probald meg bekapcsolni az xmlrpc hivasok naplozasat (log.xmlrpc = ~/utvonal/xmlrpc.log), illetve futtasd eloterben, hogy lasd, milyen uzenettel dobja el magat (felteve, hogy ir barmit is, de tobbnyire szokott)

masik tipp, hogy inditsd -K, vagy -I (nagy i betu) kapcsoloval az rTorrent-et, ezek a 0.8.7-es verzioval jottek be
pontosan nem tudom, melyik mire valo, de mindketto az elavult parancsok atiranyitasara vonatkozik - sajons a legtobb, amit talaltam rola, az a levlist-rol egy mondat (Added separate '-I' and '-K' switches for command redirects, the former is for testing rtorrent code, the latter for webui's.)

tovabba gyozodj meg rola, hogy az inditaskor nem hasznalod a -D kapcsolot, ez kikapcsolja a parancs atiranyitasokat, igy megeshet, hogy nem letezo metodust hivsz xmlrpc-n keresztul, amitol bedolhet az rTorrent

sajnos viszont meg mindezek utan is elofordulhat, hogy nem letezo parancsot hivsz, mert nem minden metodushoz van/lesz atiranyitas (ilyen pl az umask metodus, ami at lett nevezve 'system.umask.set'-re, s nincs hozza atiranyitas, de gondolom van meg tobb is)

Udv: VladimirR

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.