Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#5801) baxi320 válasza shaggy (#5800) üzenetére


baxi320
tag

Össze dugod a géppel a telefont és telepít a gépedre egy sony pc companion programot és majd ő frissíti a telefont.

(#5802) Edi77 válasza shaggy (#5800) üzenetére


Edi77
őstag

Ha kéri a gépet a frissítéshez, akkor csak azzal, de pár nap múlva valszeg kidobják OTA-n is. Hogy érdemes-e, te eldöntöd. Changelog híján nincs más lehetőség.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5803) bubus66 válasza Edi77 (#5799) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hamarossan meg lesz nagyon szívessen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5804) bubus66 válasza bubus66 (#5803) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Edi77 Kész

shaggy az oldalamon megtalálható de privátba is át küldöm a linket

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5805) shaggy


shaggy
aktív tag

én rádugtam a gépre meg fel is telepítettem azt a pc companiont de nem csatlakozik

(#5806) akos86


akos86
aktív tag

új frissítés letöltve, a telefon továbbra is tökéletes ;)

3dfx, gone but never forgotten...

(#5807) shaggy


shaggy
aktív tag

Ez a hiba jeletkezik telepítésnél windows 8.1 van a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#5808) shaggy


shaggy
aktív tag

újabb hiba mostmár felismeri a telefont kiirja hogy csatlakoztatva van .s amikor rámegyek h frissités akkor írja hogy kapcsoljam át az usd médiaátvitel módba és onnantól megint semmi nem ismeri fel a telot.

(#5809) bubus66 válasza shaggy (#5808) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#5808) shaggy

Miért nem a FlashTool-lal csinálod???

Mert nincsenek fent a driverek a flalshtool rakd fel nem kell a PC-val szórakozni, a Flastool driver mappában van egy exe fájl azt indítsd el a felugró ablakban a FlashTool és a fastboot drivert jelöld ki, de előtte a lentebb leírtakat csináld. ha nem megy akkor holnap segítek..

Ajánlanám ezt a figyelmedbe és működni fog 8.1-n

Vagy ezt

(#5806) akos86

Mivel csináltad? FR volt mert ha nem akkor nem kell meg lepődni, majd, egy kis ídő után össze akad valami

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5810) erik0319


erik0319
tag

Ha valaki észre vesz változást a frissítés kapcsán nyugodtan megoszthatja itt. ;-)
Szomorú h a Sony most se volt hajlandó semmilyen infót adni róla, bár nem volt meglepetés. :-D

(#5811) erik0319


erik0319
tag

Valakinek csinálja még a telefon hogyha FM rádiót hallgat és közbe hívják akkor addig leveszi a hangot a rádiórol de amint fogadom a hivast vissza is rakja. Egyszerre beszélek és közbe megy a rádió így nem is hallok semmit. Ezt már régen is eljatszotta nem egysze, csak most jutott eszembe h ma is sikerült neki.( nem frissítettem még nem a frissítés okozta)

(#5812) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok..
Tegnap sikeresen meghalt az sd kártyám. Nem lehet leformázni se .. Ennek eredményeképp újj kártya vásárlása elött állok.. A telefon ugye 32gb-ig bővíthető.. De a régi telefonoknál is volt olyan h 4gb-ig lehetett de 8gb-es kártyát is olvasott .. Na most akkor egy 64gb-es kártyát is képes kezelni vagy inkább ne próbálkozzak vele ? :)
És milyen kártyát ajánlotok ? Mert annyira nem vágom ezeket az sd besorolásokat csak annyit hogy a class10-es osztály a leggyorsabb de azon belül is van vagy tucat osztály .. :(

(#5813) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok!
ha feltenném az új szoftvert (18.3.1.C.1.15) és rootolva van az M2 akkor el fog veszni a root ha felteszem? azt írja csak PC-ről lehet frissíteni :Y

ui: sokan nincsenek megelégedve a kamerával, de szerintem jó képeket csinál csak jól kell beállítani a kamerát :))
ezt pl reggel lőttem, igaz van benne egy kis Pixlr Expresz :DDD

(#5814) Edi77 válasza HELLAFLUSH (#5813) üzenetére


Edi77
őstag

Milyen szoft van rootolva?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5815) HELLAFLUSH válasza Edi77 (#5814) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

4.4.4 (18.3.1.c.1.13)

(#5816) Edi77 válasza HELLAFLUSH (#5815) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor, mivel nem ugrasz szintet szoftban, a root megmarad, mert csak ráfrissítesz.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5817) bubus66 válasza Edi77 (#5816) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Edi77 szerintem meg a PC-val csínálj nem marad meg csak ha OTA-val csinálja akkor fog meg maradni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5818) Edi77 válasza bubus66 (#5817) üzenetére


Edi77
őstag

Ja, bocs, elsiklottam a pc- felett. Köszi a kiigazítást :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5819) bubus66 válasza Edi77 (#5818) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Oké semmi gond.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5820) Themes


Themes
aktív tag

Feltettem az új frissítést, se kép se hang, még be sem tudom kapcsolni ezt a szart!!!!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5821) Themes


Themes
aktív tag

Úgy lefagyott hogy levettem töltöről és még a piros LED feny sem aludt el!!! Android pfffff......pedig de eldöntöttem hogy soha, de megint rá próbáltam , mint bebizonyosodott hiába. Mivel nem lehet az aksiját sem kivenni, akkor gondolom szervíz, mert ennél tényleg se kép se hang, nem reagál semmire. :O

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5822) Ronam válasza Themes (#5821) üzenetére


Ronam
addikt

Jajj, hagyjuk már ezt, hogy az Android szar :D. Próbáld a bekapcs+hangerő le kombinációt, ha erre sem reagál akkor van egy reset gomb a telefonon.

(#5823) Themes válasza Ronam (#5822) üzenetére


Themes
aktív tag

Mondom semmire nem reagál! :(

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5824) Edi77 válasza Themes (#5823) üzenetére


Edi77
őstag

Tedd töltőre és kis idő múlva a reset gombot használd.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5825) bubus66 válasza Themes (#5823) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#5823) Themes

Szia nem kell mindjárt lenézni az androidot a SIM és SD tartó ajtaját kinyitod és balra van egy kis gomb fogpiszkálóval vagy valami hasonlóval meg nyomd akkor reseteli a telefont.

A másik ha nem user hiba a frissítés (pláne ha gyári) akkor az nem teheti tönkre a telefont..

Azt hiszem hosszan nyomva a Bekapcsoló meg valamelyik Hangerő (Le azt hiszem) akkor is lesz reset..

Általában ilyet akkor szokott csinálni ha a frissítés befejezése előtt ki húzza az USB-t

Tudod a kadarkúti benzinkutas meg mondta...

Ha a fent leírtak valamelyikét meg csinálod akkor jó lesz. Valamint milliószor el lett már ugatva, hogy a Factory Reset KELLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! AJÁNJLOTT....... Ha az FR meg lett volna akkor ez a kellemetlen meg lepetés sem ért volna. De én most is user hibára gyanakodok......

Sajnálom, de így jár az aki nem kérdez és olvas..

A Roman fórum társ nem azt kérdezte, hogy mire reagál és mire nem ha nem leírta, hogyan lehet életet lehelni belé..

Roman köszi akkor jól emlékeztem, hogy a Bekapcsológomb és a Hangerőgomb egyszerre nyomásával.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5826) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv mindenkinek!
Nem tudom, ki emlékszik még az esetemre, nálam történt, hogy a telefont sikeresen eláztatták. A szervíz anno ugyebár azt mondta, hogy az egész alaplapot ki kell cserélni és a javítási összeg akár a telefon értékét is meghaladhatja (nem éltünk a lehetőséggel). No mármost a készüléket nem dobtam ki (mondván hátha jó lesz még valamire). Nemrég elkapott a kíváncsiság, hogy is néz ki valójában belül. Nem hittem a szememnek, mikor láttam, hogy magának az alaplapnak semmi baja, akkumulátort is rendben találtam, egyedül az antenna/vibra modul az, ami oxidálódott.
-Van-e tapasztalata valakinek, honnan érdemes rendelni modulokat? (esetleg milyen megbízható oldalak vannak)
-Szerintetek kompatibilis-e ez a telefon az M2 Aqua (D2406) alkatrészeivel? Ugyanis az utóbbihoz tartozó modult megtaláltam, külömbséget nem véltem felfedezni külsőleg (bár lehet dimenziói mások).
Köszi előre is a segítséget!

sudo rm -rf /*

(#5827) #47982080 válasza Themes (#5821) üzenetére


#47982080
törölt tag

Hali!

Sógornőm telefonja is ugyan ezt a hibát produkálja, már kétszer is. Első esetben töltőn volt töltés jelző világított, második esetben nem. Mindkét esetben nem lehetett bekapcsolni.

Reset gombot benyomva, majd bekapcsoló gombal rendesen indult.

Lehet hogy van összefüggés hogy nemrég jött rá 100 megás OTA frissítés, előtte nem volt ilyen gond január óta. Telenoros

[ Szerkesztve ]

(#5828) Edi77 válasza #47982080 (#5827) üzenetére


Edi77
őstag

A gond abban lehet, amit ismételgetünk, hogy frissítés (pláne OTA után) kell egy legalább gyári visszaállítás, de egy FR még jobb lenne. Sok kellemetlenségtől megkíméli magát az ember, megéri újra beállítgatni a telót, hogy azt adja, amit elvárunk tőle.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5829) #47982080 válasza Edi77 (#5828) üzenetére


#47982080
törölt tag

Igen ezt is akartam javasolni, de nem tudom mennyire van már berendezkedve a telóra. Neki nagy macera lenne utána visszarakni mindent ahogy megszokta.

(#5830) Edi77 válasza #47982080 (#5829) üzenetére


Edi77
őstag

Hát, akkor meg baj lehet. Megéri megcsinálni, lehet appokat, sms-eket, kontaktokat is backupolni már, erre Playen is vannak applikációk, képeket gépre, vagy felhőbe lehet menteni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5831) Themes válasza bubus66 (#5825) üzenetére


Themes
aktív tag

Szia. Amit leírtál azt már mindet megcsináltam előtte mielőtt írtam volna!!! A resetet is nyomtam nem is egyszer de még arra sem reagált úgyhogy úgy hagytam gondoltam majd a szerviz..... De reggelre bekapcsolódott és megoldódott a probléma. Az androidot meg azért fikáztam egy kicsit mert nekem az almásnál soha nem történt meg hasonló sem, pedig évekig használtam.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5832) Themes válasza #47982080 (#5829) üzenetére


Themes
aktív tag

Igen, az a baj hogy nagyon be vagyok rendezkedve és nekem nincs arra időm hogy mindig a telefonom állítgassam!! Meg nincs rá idegrendszerem sem :) :))

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5833) dagabor


dagabor
tag

Sziasztok!

Nektek is jött ma frissítés a telóra? (Tmobil szolgáltató).
Mit tartalmaz?

köszi

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#5834) Ronam válasza dagabor (#5833) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem tegnap este jelzett a telefon, hogy jött frissítés. Changelog-ról semmit nem tudok, keresgéltem több helyen is, de nem találtam semmi infot.

(#5835) HELLAFLUSH válasza Edi77 (#5816) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

végül nem tettem fel, mert nekem fontos a root a VIPER Android FX miatt, mert nagyon "vájfülű" vagyok ;]
de azért engem is érdekelne, hogy milyen újdonságok vannak ebben az új frissítésben.

(#5836) bubus66 válasza Themes (#5832) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen meg a szerkesztés gombot is használ van 15 perced.. Nem nyomkodni kell hanem addig kell nyomni még el nem indul tehát akkor nem csináltad meg azt amit leírtunk..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5838) Themes válasza bubus66 (#5836) üzenetére


Themes
aktív tag

Ja, és nem nyomkodtam, de sajna nem volt időm nyomni reggelig.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5839) Edi77 válasza Themes (#5838) üzenetére


Edi77
őstag

Légyszíves, használd a szerkeszt gombot, ha 5 percen belül szólsz ismét hozzá! A probléma meg az volt nálad, hogy full zéróra merült az akksid és türelmetlen hisztit vágtál le (itt a topikban is). Sima user error, a droid nem tehet róla.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5840) Themes válasza Edi77 (#5839) üzenetére


Themes
aktív tag

Ezt honnan veszed hogy le volt merülve??? Nem volt 76%on volt, és nem is volt töltöre rakva. Reggel mire felkeltem be volt kapcsolva és kérte a pint, tehát ha le lett volna merülve akkor nem kapcsolt volna be. Ja és reggel 72%on volt. Meg jó hogy te onnan láttad hogy le volt merülve.....ezt komolyan te honnan vetted???

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5841) Edi77 válasza Themes (#5840) üzenetére


Edi77
őstag

Egy kicsit vegyél vissza légyszíves, mindenki igyekszik segíteni neked! Igenis, ha elfeketül a teló frissítéskor, akkor az akksi fullra merülhet egy pillanat alatt, ahonnan a reset hozza vissza, ha töltőre teszed!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5842) Themes válasza Edi77 (#5841) üzenetére


Themes
aktív tag

Miért vennék vissza? Ha igazam van akkor kiállok érte! És itt én le Iezártam a részemről! Innentől nem reagálok az irásaidra. Szia. ( Ja és nem tettem töltöre, megis reggelre rendbe jött. Ennyi. )

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5843) Don Atosz válasza Themes (#5842) üzenetére


Don Atosz
tag

Szerintem ha valaki segíteni próbál akkor nem vergődni kell hanem megköszönni.

(#5844) Themes


Themes
aktív tag

Mondjuk annyiba jó volt a tegnapi szívás hogy rendbejött a képernyő elfordulási gond, legalább is ma még nem romlott el, pedig egy nap többször is ujra kellett indítani hogy jó legyen. Remelem másnak is hasonlóképpen jo lett. :) :))

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5848) bubus66 válasza Themes (#5838) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

De látom még mindig nem ismered a "Szerkesztés" gombot!!!!

Mint írtam van 15 perced és nem percenként kell új hsz-t irogatni.

(#5842) Themes

Tényleg vegyél vissza magadból vagy az almás topikba ez a szokás? Magától meg javult akkor szerintem meg semmi baja nem volt ha csak valami UFO-k nem csinálták meg..

A másik a Topikgazdát pedig tessék tiszteletbe részesíteni, mert kicsit nagyobb tudás van a neki mint neked.

Ez a szerencséd, hogy van Topikgazda mert a második felszólításomnál a z 1 perc különbséggel írt hsz landolt volna a moddiknál.. Ha mi a (fórumozok többsége) betudjuk tartani akkor elvárhatjuk tőled is.

Ha pedig valaki jó szándékkal segít akkor azt illik meg Köszönni.

(#5843) Don Atosz

Köszi igen ezt már megszoktam(tuk) mert azt a szót sokan nem ismerik, hogy "Köszönöm"

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5849) bubus66 válasza Themes (#5842) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Írd már meg miben volt itt igazad mert azt még nem tudtam kihámozni.

Nem meg sértődni kell, ha nem el kell fogadni a segítséget.. Mert vannak itt olyan userek akik kicsit nagyobb tudással és tapasztalattal rendelkeznek mit te..

Eltudnák jobb dolgot is képzelni mint neked az igazd után nyomozni.

Csak egy jó tanács pont az ilyennek elkerülése végett lett a "Téma Összefoglaló" kitalálva, nem kellene restellni és elolvasni. Mert abban sok fórumtárs munkája fekszik. Akik szabadidejüket feláldozva, készítettek el, pont az olyan userenek készítették mint amilyen te vagy, persze csak akkor ha vetted volna fáradtságot és elolvastad volna.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5850) Ronam válasza bubus66 (#5848) üzenetére


Ronam
addikt

Ami valójában csak 5 perc, de tényleg betarthatná az alap szabályokat ;).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.