Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#5552) babkukta


babkukta
senior tag

bubus66, pikszel, hokins: Köszönöm a választ!
Még esetleg egy kérdés. A 4.4.4-el javult a képminőség (kamera)??

Üdvözlettel, Tibi

(#5553) Edi77 válasza babkukta (#5552) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, KK-n javítottak a képminőségen, de túl nagy csodát ne várj.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5554) Edi77 válasza #08132608 (#5551) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, itt tilos a hirdetés, légyszíves ezt az Aprón tedd meg

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5555) #08132608 válasza Edi77 (#5554) üzenetére


#08132608
törölt tag

Gondoltam. Köszi, de már el is kelt a telefon. Elnézést még1x :)

(#5556) bubus66 válasza babkukta (#5552) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sajnos ezek a kamerák nem profi képre készültek. De egy kis állítgatással lehet jó képet csinálni ( vagy is elfogadhatót). Megpróbálhatsz másik kamera appot is.

Ez M2 KK-val készített képek Katt a képre

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5557) Edi77 válasza bubus66 (#5556) üzenetére


Edi77
őstag

De meg van valaki sértődve :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5558) bubus66 válasza Edi77 (#5557) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Na ja..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5560) bubus66 válasza Edi77 (#5557) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kösz hogy törölted az utolsó hsz-m. Jó ez így nem kell állandóan a moddi topikba rohangálni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5561) shaggy


shaggy
aktív tag

Valami miatt nem akar elfordulni a képernyőm.

Ha kikapcsolom a telefont és utána be akkor helyreáll, de egy idő után megint rájön hogy nem akar elfordulni.

Ez mitől lehet?

(#5562) baxi320 válasza shaggy (#5561) üzenetére


baxi320
tag

Igen nekem is csinálja én elküldtem szervizbe de azt írták hogy minden rendeltetésszerűen működik.Van mikor elmegy több mint 1 hetet és van olyan is hogy naponta többször is előfordul.

(#5563) bubus66 válasza shaggy (#5561) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem csinálj egy FR lehet hogy valami bekever neki..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5564) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok.
Elkevertem a töltőm.. Azt szeretném megtudni hogy milyen kell hozzá?
Az adatkábel model száma?
Meg hogy 14w24-es kell vagy13w17-es.
Köszönet előre is.

(#5565) sutyesz96


sutyesz96
őstag

sziasztok!

microSD-kártya nélkül nem tudok kezelni .apk fájlt gép és telefon között?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5566) Edi77 válasza balzs12 (#5564) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! kábel: EC450 1242-6715.4 14W
Töltő: 140351-11 ennyit utdtam kibogarászni a halvány írásból

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5567) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok. A Playen szülinapp néven letölthető az igo primo teljesen legális változata. Kiválóan megy a kis kedvencünkön, vigyétek, hasznájáltok. Elméletileg örök életű, és frissíti magát, de csak magyarországi térképet használ.

(#5568) Edi77 válasza sutyesz96 (#5565) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! Kipróbáltam, nekem kezeli, bár én intézővel használom, TC-t nem szeretem

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5569) bubus66 válasza sutyesz96 (#5565) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az oldalamon találsz pulgint ami kezeli a TC-vel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5570) balzs12 válasza Edi77 (#5566) üzenetére


balzs12
tag

Köszönöm szépen :)
Megyek és holnap veszek mert ugye nem mindegy mivel van töltve a telefon aksija ;)
Am mi a helyzet a 4.3-mas rendszerrel?

[ Szerkesztve ]

(#5571) balzs12 válasza Bözsi néni (#5549) üzenetére


balzs12
tag

Sokkal jobb telefon..
Gyorsaság szempontjából nem olyan nagy a külömbség .
Maga a kinézet a sony-nak jobb a kinelző nekem jobban tetszik ugyancsak a sony-nál.
Viszon ami miatt nem vennék alcatelt hogy az melegszik nagyobb terhelés alatt ami ugye egy idő után megjelenik valahogy ..
Am nem rossz telefon az Alcatel se de a Sony sztem kiforrottabb és elegándabb is .
De kinek a pap kinek a papné ... :)

(#5572) Edi77 válasza balzs12 (#5570) üzenetére


Edi77
őstag

Szívesen! Valóban nem mindegy :) 4.3 + root = királyság :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5573) bubus66 válasza balzs12 (#5571) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én egy Nokia XL-t iPhone töltő fejjel és egy külső töltő kábelével töltöm semmi gond nincs vele, mert ugyan úgy 1 A mint az eredeti Nokia töltő..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5574) Edi77 válasza bubus66 (#5573) üzenetére


Edi77
őstag

Mármint Sony töltő?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5575) bubus66 válasza Edi77 (#5574) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért mert a Töltö fej nem Sony még tölteni lehet. Csak az Amper szám egyezzen.

A Sony töltő is 1A-as mert a lányom használta a külső töltőt és annál is 1A-ról töltötte. A baloldali a tablet jobb oldali a telefon

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5576) Edi77 válasza bubus66 (#5575) üzenetére


Edi77
őstag

Az ok, de úgy írtad, mintha Nokia töltőről lenne eleve szó

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5577) bubus66 válasza Edi77 (#5576) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nokia XL-t iPhone töltő fejjel és egy külső töltő kábelével, töltőm.

Az 1A-r írtam hogy az iPhone töltőfeje is 1A-os úgyan úgy mint a Nokia XL töltő feje, és simán töltöm vele a Nokia XL-t

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5578) Edi77 válasza bubus66 (#5577) üzenetére


Edi77
őstag

De szerintem akkor is jobb minden telót a saját töltőjével tölteni, az a legbiztosabb. Én nem szeretem a keveredéseket, sosem lehet tudni

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5579) bubus66 válasza Edi77 (#5578) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Persze ha nem talált telefon lenne akkor meglenne a töltője is de mivel valaki mérgében földhöz vágta a kijelző be volt törve rendelte a magyar ár töredékéért és az óta használják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5580) balzs12 válasza Edi77 (#5578) üzenetére


balzs12
tag

Így igaz .. Főleg ezek a mai modern aksik amik elég igényesek ilyen téren ..
Biztos ami biztos mert csodálkozik az ember ha az aksi megadja magát ha mindenféle más töltővel tölti ..

Edi77
A 4.3 Root-al nálam a Favorit :) még ha a kamera gyengébb is...

(#5581) bubus66 válasza balzs12 (#5580) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Semmi különbség nincs közte. Mivel eredeti gyári iPhone töltő, és nem után gyártott valami után gyártottal vagy gyors töltővel én sem használnám..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5582) balzs12 válasza bubus66 (#5581) üzenetére


balzs12
tag

Persze értem..
Ha az Amperszám egyezik ahogy írtad is onnantól mindegy milyen "logó" van rajta mint "gyártó" :)
Am nincs valami program arra hogy a hangerő gombokat zenelejátszás közbe hosszan nyomva zenét váltson?

(#5583) Edi77 válasza bubus66 (#5581) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor is kötekszem ;] Mindent a sajátjával :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5584) Ronam


Ronam
addikt

Próbálta már ezt valaki? Leírtak szerint felraktam, de a háttéren kívül semmi nem változott.

(#5585) bubus66 válasza Edi77 (#5583) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Értettem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5586) Edi77 válasza Ronam (#5584) üzenetére


Edi77
őstag

Ez nem csak felsőbb kategóriás telókra van? Meg még béta a dolog, lehet, hogy ez is gond?

(#5585) bubus66: :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5587) Ronam válasza Edi77 (#5586) üzenetére


Ronam
addikt

A Changelog-nál azt írja: 5.0 Stable, és kicsit lejjebb azt írja M2-n tesztelve.

(#5588) Edi77 válasza Ronam (#5587) üzenetére


Edi77
őstag

És neked JB van fönt , igaz?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5589) Ronam válasza Edi77 (#5588) üzenetére


Ronam
addikt

Nem, jelenleg 4.4.4 van a telón.

(#5590) Edi77 válasza Ronam (#5589) üzenetére


Edi77
őstag

És arra neked tökjó a root?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5591) Ronam válasza Edi77 (#5590) üzenetére


Ronam
addikt

Töknemjó, mivel nincs rootolva :D, de ahhoz amit linkeltem elvileg nem is kell root. Felraktam az Xperia Xposed app-ot, de az az igazság, hogy abban is bármit állítottam, nem változott semmi. Akkor lehet mégiscsak root-tal megy ez?

(#5592) Edi77 válasza Ronam (#5591) üzenetére


Edi77
őstag

Tuti, hogy csak root-tal megy, nekem legalábbis ez jött le, ha már egyszer xposed is kell hozzá :F

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5593) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Arra lenne valamiféle mód hogy csak a galériát külön lekódoljam?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5594) Edi77 válasza sutyesz96 (#5593) üzenetére


Edi77
őstag

Nincs, csak ha applock-ot teszel fel

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5595) sutyesz96 válasza Edi77 (#5594) üzenetére


sutyesz96
őstag

:R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5596) erik0319


erik0319
tag

A weather & clock widget gyakran nem mutat képeket csak a számokat írja ki. Ez másnál is előfordul ?

(#5597) Edi77 válasza erik0319 (#5596) üzenetére


Edi77
őstag

Hónapok óta sz@r az alkalmazás, nem képesek rendesen megcsinálni, így ne lepődj meg ezen a dolgon. Én emiatt kukáztam, pedig a legjobb időjárás app volt sztem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5598) erik0319 válasza Edi77 (#5597) üzenetére


erik0319
tag

Szomorú. Akkor nem is erőltetem. Köszönöm a választ.

(#5599) pikszel válasza erik0319 (#5598) üzenetére


pikszel
őstag

Nagyjából 2 hete volt némi anomália, de most rendben teszi a dolgát, ha számít.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#5600) Edi77 válasza pikszel (#5599) üzenetére


Edi77
őstag

Ezek szerint mégsem, ha nála ennyire bugos :( Bízom benne, hogy eljön az idő, amikor újra használhatom majd, de így esélytelen. Az értékelések sem a legjobbak. Engem nem győzött meg

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.