Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) lafaty80 válasza Smani (#2699) üzenetére


lafaty80
őstag

Pedig ezt is a samsung írta :) De legyen igazatok, én csak örülnék neki.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2702) Eli577 válasza Robertoq (#2700) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha a T-hez viszed, ott biztosan nem kérnek számlát. A többi szolgáltató meg gyári garanciajeggyel adja. A számlát csak azért szokták amúgy elkérni, hogy megnézzék magyarországi értékesítés-e? Ezt a számla nélkül is meg tudják tenni, de úgy akkor nekik kell a gépen IMEI alapján keresni.

[ Szerkesztve ]

(#2703) mycso válasza lafaty80 (#2701) üzenetére


mycso
veterán

151/2003. Korm. rendelet 4.§ -a kimondja, hogy a jótállási igény a jótállási jeggyel érvényesíthető.

Számla abban az esetben kell (illetve azon termékeknél) amelyekre 'csak' szavatosságot vállalnak, itt általában garancialevelet nem kapunk hozzá, így értelemszerû, hogy kell a számla.

Varszegig: gyorsabb voltam

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2704) Varszegig válasza Robertoq (#2700) üzenetére


Varszegig
veterán

151/2003. Korm. rendelet 4.§ -a kimondja, hogy a jótállási igény a jótállási jeggyel érvényesíthető.

mycso: kikerestem a hszedet, de Te gyorsabb voltál:)

[ Szerkesztve ]

(#2705) Sógi


Sógi
addikt

Én mindig magamnak teszem fel a fóliát és csak az sgp koreaiban bízok, S2-ön is az volt, soha fel nem jött, nem karcolódott és tényleg láthatatlan volt! Most adtam el és a vevő észre sem vette, h rajta van (már fél éve) :)
Tudom, h domború az S3 eleje, de nem hiszem, h gondot fog okozni az steinheil fóliának.
Pár nap múlva megjön, felteszem és befotózom, ha vkit érdekel...

(#2706) Sógi


Sógi
addikt

A telefon hátlapjára nem érdemes fóliát tenni :D
Tele van az ebay "jó kis" akkufedelekkel már most 3-4e hufért:
[link]

(#2707) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Nekem most azt csinálja hogy 20másodpercenként bekapcsol a kijelző,és utána rögtön ki.
Aztán megint...

(#2708) mycso


mycso
veterán

A vodás S3-ak függetlenül jönnek. Tegnapi infó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2709) Varszegig válasza a.t.t.i. (#2707) üzenetére


Varszegig
veterán

ilyet az s2-nél is mindig valami app okozott. szóval nézd meg mit tettél fel mostanában.

(#2710) Smani válasza mycso (#2708) üzenetére


Smani
senior tag

Voda tilt?

(#2711) kelzsoca válasza Smani (#2710) üzenetére


kelzsoca
félisten

IMEI alapján nem tilt, azt csak a T-Mobile teszi meg (számlatartozás esetén) a másik két szolgáltató maximum akkor ha rendőrségi ügy van a dologból (lopás például)

A Vodafone-nál kapható telefonok valóban függetlenek, viszont előfizetés mellé ~15-20k-val drágábbak is mint a másik két helyen.

https://vertigostore.eu

(#2712) Smani válasza kelzsoca (#2711) üzenetére


Smani
senior tag

Csak azért mert apróban van egy 145-ért. Mod.:Felejtős. 0napos reg...
A saját telenorosomat ami meg ugye függő 150-ért vettem :U
Ha pedig valóban független lecsapnék gyorsan arra.

Marad ez. Úgy is kb 3perc függetlenné varázsolni aztán meg vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#2713) xtremetuning válasza Sógi (#2705) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mennyiért adtad el az sII-őt ? Nekem is itt árválkodik egy független az asztalon.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#2714) kelzsoca válasza Smani (#2712) üzenetére


kelzsoca
félisten

A biztos az, ha felhívod az ügyfélszolgálatot, és rákérdezel, hogy számlatartozás vagy törlesztés elmulasztása esetén IMEI alapján tiltják -e a készüléket, mert most szeretnél venni egy sgs3-at, de nem szeretnél kellemetlen helyzetbe kerülni, és inkább megkérdezed.

https://vertigostore.eu

(#2715) xtremetuning válasza Sógi (#2705) üzenetére


xtremetuning
addikt

duppla sorry

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#2716) Sógi válasza xtremetuning (#2713) üzenetére


Sógi
addikt

82e sosba, akciósan! :) Nem akartam, h hetekig itt álljon, minden tartozék, csak 2a akku volt hozzá. 2011.05. havi független. Másfél nap alatt elkelt :) Így meg lett 4 havi törlesztőm az S3-ba :D

(#2690) Szabolcs22: Még van akció a tescoban, csak nem 0% a thm, de ha jól emlékszem azt mondta az ügyintéző, h nem lesz magas, vmi pár %-ra emlékszem...

[ Szerkesztve ]

(#2717) xtremetuning válasza Sógi (#2716) üzenetére


xtremetuning
addikt

Én 70-re gondoltam, lehet revideálom. Köszi :C

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#2718) lalakov válasza Sógi (#2705) üzenetére


lalakov
senior tag

Engem érdekel. :)

(#2719) somnia válasza Eli577 (#2684) üzenetére


somnia
őstag

Nem az van az akksi alatt?

(#2720) Sógi válasza lalakov (#2718) üzenetére


Sógi
addikt

Micsoda? :) Sorry, elnéztem a hsz-számát... :R
Ok, teszek fel majd képet.

[ Szerkesztve ]

(#2721) Vagany válasza Sógi (#2720) üzenetére


Vagany
őstag

Imei matrica

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2722) Szabolcs22 válasza Sógi (#2716) üzenetére


Szabolcs22
tag

Köszi! Bemotorozok megnézem :D

Szabolcs

(#2723) Sógi válasza Vagany (#2721) üzenetére


Sógi
addikt

A fóliára gondolt... :D

(#2722) Szabolcs22: jeaahhh moci... :DDD Elég gyors az ügyintézés és talán tecoban van még kék is, ha esetleg azt nézted ki magadnak...Én is ott vettem kéket...

[ Szerkesztve ]

(#2724) Vagany válasza Sógi (#2723) üzenetére


Vagany
őstag

Én meg azt hittem te erre kérdezel:
"Nem az van az akksi alatt?" :R

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2725) Robertoq


Robertoq
őstag

Van valami app/kombináció képernyőfelvételre? Sokszor elsőre sikerült a gyári kézelhúzásos módszerrel, de bizonyos esetben akármennyit simogatom nem sikerül :( Vagy közben elscrollozódik...

(#2726) bordi10 válasza Robertoq (#2725) üzenetére


bordi10
senior tag

Lezáró+home gomb együtt is működik :K

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#2727) Robertoq válasza bordi10 (#2726) üzenetére


Robertoq
őstag

Szuper :C :R

(#2728) kelzsoca válasza Robertoq (#2725) üzenetére


kelzsoca
félisten

Simogasd balról-jobbra, ha nem jön be meg jobbról-balra :)

https://vertigostore.eu

(#2729) Eli577 válasza Robertoq (#2725) üzenetére


Eli577
senior tag

A tenyered élével végigsimítasz a kijelzőn egyik irányból a másikba. :K

Somnia (#2719): nem az van ott :N

[ Szerkesztve ]

(#2730) Robertoq válasza Eli577 (#2729) üzenetére


Robertoq
őstag

Tudom, hogy mi az elvi működése, próbáltam mindkét irányból és működik is általában, de bizonyos appoknál nem hajlandó! Nem tudom mi a működési elve, talán a notification area és full screen appnál nem működik?

[ Szerkesztve ]

(#2731) Eli577 válasza Robertoq (#2730) üzenetére


Eli577
senior tag

Megpróbáltam utána én is egy játéknál, ott nem ment. A taskbart lehúzva is csinál képet nálam (ha arra gondoltál, mint notification area).

(#2732) bordi10 válasza Robertoq (#2730) üzenetére


bordi10
senior tag

Működik mindenhol, csak ha fektetett nézetet screen-elnél, fektetve kell elhúzni a tenyered élét úgy, h ne emelkedjen el a kijelzőtől.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#2733) DeX| válasza KKevin (#2579) üzenetére


DeX|
tag

Köszönöm müködik.

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#2734) muveszur


muveszur
addikt

Megjött a telefon....úristen, besza-beho érzés, mondom ezt SGS II után... szóval igencsak tetszik, bár zavaromban azt se tudom, hol kezdjem. :Y

(#2735) Dare2Live válasza Robertoq (#2660) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Mikor 2 hete megvettem egyből feltűnt S2 után a probléma, néha úgy éreztem, mintha nem lenne multitask :( Fel is vettem hogy néz ki a jelenség nálam: [link]"

Igen uez(ek) nálam is. Mellbevágó S2höz képest az nem lagzik....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2736) jooker82


jooker82
nagyúr

Tegnap próbáltam az S3-at,mindössze pár perc volt,de azt vettem észre,h elég lassú a menüben való mászkálásnál,gondolkodik 1-2 mp-et,szóval nem úgy teszi a dolgát,mint egy ilyen csúcsgépnek kellene. Nektek mi a véleményetek?? Meg 232MB szabad ramot láttam és vagy 20 app futkározott..szerintem ennek sem szabadna igy lennie..
A külső,meg a csúszós ház még csak rátetézett,de ez már csak szubjektiv...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2737) Turbomann válasza Dare2Live (#2735) üzenetére


Turbomann
tag

Ez ájfonon is meg van. Igaz nem egy két lap után és sok ramot evő program után csinálja. Szerintem várd meg a buherált romokat.

(#2738) Tibee86 válasza Turbomann (#2737) üzenetére


Tibee86
veterán

Link? Persze olyat mutass legyél szives, amin nem egy JB-elt ájfon van.

Tamasgal: páran már panaszkodtak rá

[ Szerkesztve ]

(#2739) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok bárkibek kopott már meg rendellenesen az s3-ma?

(#2740) lafaty80 válasza Dare2Live (#2735) üzenetére


lafaty80
őstag

Ez inkább chrome vagy ics bug/feature (memória kezelés) szerintem. Nekem SGS1 és az asszony SGS2-jén is ugyanezt csinálja. SGS-en mondjuk még akkor szép, amikor úgy csinál, mintha a komplett weboldal progress kép lenne és úgy is tölti be, négyzetenként. :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2741) zack válasza Dare2Live (#2735) üzenetére


zack
nagyúr

Opera Mobile-t próbáltátok? Azzal is csinálja? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2742) zozyk


zozyk
addikt

SGS3-nak mikor lesz hasonló szakmai topik nyitva,mint az 1-2 höz?
1.hsz,és sok tudás ömlesztve,stb...

Samsung i9000 Galaxy S [Olvasd el az 1. hozzászólást!!] TILOS A FÜGGETLENÍTÉS!

Samsung Galaxy S2 (Függetlenítés, OFF tilos! Olvasd el az 1. hsz-t)

(#2743) nggabi válasza zozyk (#2742) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez az :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#2744) zeroo5ux válasza zozyk (#2742) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

EZT a featuret sikerült valakinek előcsalogatnia S3-on?

[ Szerkesztve ]

(#2745) Dare2Live válasza tamasgal (#2739) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pl [link]

Nem szép...

lafay: Nekem ilyet a tény rootolt, custom romozott, devil kernelezett I9000se csinál. Pedig abban pöppet gyengébb a hw. Azt elhiszem, hogy gyári rommal van baja az i9000nek... de nehogymár 2012ben a csúcs Samsungot rootolni/custom fw+kernelezni, hogy ne lagoljon...

Zack: este megnézem.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2746) ronda válasza Dare2Live (#2745) üzenetére


ronda
aktív tag

(#2745) Dare2Live:

"pl [link]

Nem szép..."

galaxy ace "csinál" ilyet. pedig az nem ez az árkategória...

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#2747) S e t h válasza tamasgal (#2739) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2748) gabipaci válasza lalakov (#2649) üzenetére


gabipaci
addikt

Kisegítő lehetőségekben megtaláltam, köszönöm. :)

Logitech hardware tester

(#2749) thork


thork
csendes tag

Kb fél hete nyüstölöm az SGS3-asom , leírok néhány meglepő negatívumot.

Nem tudom h másnál is van-e ilyen probléma , de nálam a hátlap alja , közvetlenül a micro usb mellett nem illeszkedik tökéletesen a hátlap , ha a kezemben tartom , akkor általában a kis ujjammal tartom meg a telót , és olyankor érződik elég rendesen , hogy van kis hézag a hátlap , és a "rendeltetési helye" között , esetleg valaki másnak is van ilyen problémája ? megoldható valahogy?

Másik ami érdekes volt a számomra , hogy 1-etlen 1x fordult elő , hogy elindítottam egy netfigyelő progit , majd kiléptem a programból , és minden aminek valamilyen színűnek kellett volna lennia , az zöldes sárgás lett , de egy képernyőlezárással majd feloldással eltűnt ez a probléma.

Amúgy ez az első hyperszuper okos androidos telefonom , nagyon meg vagyok vele elégedve , üzemidőben jobb mint amit hallottam , 1.5 , 2 napot simán kibír , ha nem ökörködök nagyon vele, egyedül a hátlapos dolog zavar kicsit. Remélem nekem nem kezd el lejönni a festék , mint amit más már tapasztalt :S

(#2750) kelzsoca válasza zozyk (#2742) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már van neki nyitva, de mint látod senki nem oda jár, át kell szoktatni oda a usereket... :K

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.