Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Eli577 válasza Beri78 (#3849) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát én igen. Addig amíg van 300 körüli ram van szabadon, addig folyamatosan mennek a dolgok. Amikor lecsökken 200 alá, akkor elkezd a homescreen-ek közötti lapozgatás szaggatni és általánosságban véve is lassul a telefon működése. Az alkalmazásokat érezhetően lassabban tölti be és a kilépésnél is gondolkozik, valamint az időjárás/óra widget a homescreen-re való visszatéréskor eltűnik egy másodpercre és utána visszaáll. Bosszantó. :((

Kelzsoca: nem szoktam használni app-killert, de amikor 180-ra beállt a ram, úgy, hogy semmit nem futtattam a háttérben, akkor kicsit bedurrant az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#3852) fuximaxi válasza Eli577 (#3847) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Semmi baj nincs vele. Akkor kezdj parázni, ha 10-20 MB alá süllyed.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#3853) Vagany válasza JockeyEwing (#3845) üzenetére


Vagany
őstag

"Ezeknek az akkumulátoroknak kifejezetten rosszat tesz a teljes lemerítés."
Ez igy igaz de ezek a készülékek nem is hagyják, hogy teljesen lemerüljenek az aksik, vagyis felesleges 30-40%-nál feltenni tölteni, nyugodtan lemerülhet a készülékben is, mert kikapcsol mielőtt a károsító szintre csökkenne. Ha jól emlékszem az SGS 3,4 volt körül kapcsol ki és asszem 4,2-ről indul.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3854) adamho válasza Eli577 (#3851) üzenetére


adamho
tag

Többen tapasztaltuk már ugyanezt. T-mobile-os a telefon?

(#3855) Satchmo7


Satchmo7
csendes tag

Sziasztok!

Valaki mondja meg, hogy tudom a Camera hangot kikapcsolni egyszerűen megőrülök tőle, már vettem app-ot is de azzal se megy.

Köszi

(#3856) Drbonci válasza Eli577 (#3851) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Titaniummal fagyaszd ki azokat az alkalmazásokat amiket nem használsz és mégis fut a háttérben .

(#3857) nggabi válasza Satchmo7 (#3855) üzenetére


nggabi
nagyúr

kérd meg zsocát h csináljon egy silent camera apk-t. maga a zárhang a camera.apkban van, a zoomolásé meg a system/etc/media-ban asszem :)

vagy ics kamera a marketről, de nekem nem csinált vmi jó képeket.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3858) Eli577 válasza adamho (#3854) üzenetére


Eli577
senior tag

Igen, T-s, de nem a T-s rom van már rajta, szervizben frissítettek XXALF5-re.

Az alkalmazások fagyasztása éppen jó megoldás lehetne, de amik a futók között fel vannak sorolva, azok még a felét sem teszik ki a felhasznált ram-nak. Hol a többi? Ja, és az alkalmazáskezelőben miért csak szűk 800 megát lát, amikor 1gigának kellene lennie?

(#3859) Keksz03 válasza Atla (#3850) üzenetére


Keksz03
senior tag

én külön köszönöm ezt a kis pakkot, majdnem mindet behúztam :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3860) Beri78 válasza adamho (#3854) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem telenor, mégis csinálja, de lassulás illetve hasonló gondok nincsenek
Leginkább ha böngészek (chrome) akkor nagyon ritkán kilépés után újratölt a TW

(most pl 99 mb a szabad, és minden gördülékeny...)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3861) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

na úgy néz ki kezd beállni az akksim, 40perces kijelzőhasználat (ebből 35perc wifis netezés operával (flashekkel együtt))
8%-ot esett a töltöttség...

eddig elég volt 20perc is és már túl voltam a 10%-on.

Omega 7.1 XXALF6

(#3862) Keksz03


Keksz03
senior tag

nekem 597MB foglalt a 780MB-ból pedig rámentem h memória ürítése...ez elég érdekes nem?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3863) JockeyEwing válasza Eli577 (#3851) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Az nem baj, ha 180MB a szabad ram. Az nem azt jelenti, hogy ténylegesen annyi, hanem azt, hogy annyi nincs lefoglalva a rendszerhez. Amit lefoglal, azt pedig nem feltétlenül használja, de amennyiben szükség van rá, azonnal hozzá tud nyúlni, nem kell még egy művelettel lefoglalni.

A Task Killer nem túl jó ötlet, mivel az Android rendszer úgyis bezárja magától a nem használt alkalmazásokat egy idő után.
A 2.3 óta szerintem erre nincs szükség.

(#3864) babosmiki válasza Bastee (#3835) üzenetére


babosmiki
addikt

Ha én S3-at vennék, valószínű azonnal homokszórnám a hátlapot, hogy ne csússzon ki olyan könnyen! :D
Cseszi a fantáziám milyen lenne az a szép kék hátlap lemattítva, lehet csak ezért eladom a Note-ot, hogy kipróbálhassam! :DDD
Nálam ez már párszor bevált.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3865) Keksz03 válasza babosmiki (#3864) üzenetére


Keksz03
senior tag

lehet külön hátlapot venni :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3866) JockeyEwing válasza Eli577 (#3851) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Az nem baj, ha 180MB a szabad ram. Az nem azt jelenti, hogy ténylegesen annyi, hanem azt, hogy annyi nincs lefoglalva a rendszerhez. Amit lefoglal, azt pedig nem feltétlenül használja, de amennyiben szükség van rá, azonnal hozzá tud nyúlni, nem kell még egy művelettel lefoglalni.

A Task Killer nem túl jó ötlet, mivel az Android rendszer úgyis bezárja magától a nem használt alkalmazásokat egy idő után.
A 2.3 óta szerintem erre nincs szükség.

(#3867) babosmiki válasza Keksz03 (#3865) üzenetére


babosmiki
addikt

Az nem olyan mint ha én csinálnám! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3868) kelzsoca válasza babosmiki (#3867) üzenetére


kelzsoca
félisten

A homokszórás után azért valamivel még kezelni is kellene :)

(#3869) Keksz03 válasza babosmiki (#3867) üzenetére


Keksz03
senior tag

jah én arra mondtam h amiatt kár eladni a Note-ot és venni egy S3-at mert lehet külön kapni hátlapot, amit aztán moddolhatsz! :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3870) lafaty80 válasza Eli577 (#3858) üzenetére


lafaty80
őstag

T-s szervízben frissítették XXALF5-re?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3871) adamho válasza lafaty80 (#3870) üzenetére


adamho
tag

Pont ezt akartam kérdezni!

(#3872) No.01 válasza Keksz03 (#3869) üzenetére


No.01
őstag

Igen de a feeling mas... Ismerem az erzest :U ;]

Mellesleg lehet nem mond hulyeseget. Egy matt hatlapot lehet enis bevallalnek...

(#3873) Bastee


Bastee
tag

Nah megjött a saját példányom, én is csatlakozom a klubba :) Már 40perce megvan, és nem ejtettem el :P Ami kicsit meglepett, hogy kisebb a dobozza, mint a Galaxy S-nek. Nem is értettem, hogy hol a telefon :) De benne van minden és igen ezt szeretem mikor nincs 3-4 vastag leírás amit sosem olvas az ember, 3db egy oldalas kis reklám cetli, szó szerint rövid használati útmutató 1 nyelven és a kellékek picire összetömörgetve. Már csak el kell búcsúzni az S1-től...

Jah, és én nem nézegetek ilyen "unpacked" videókat, szóval nem tudom milyen dobozban volt az S2, de az S1 és S3 dobozát egymás mellé téve szerintem jó eséllyel meg tudnám tippelni :D

(#3874) babosmiki válasza kelzsoca (#3868) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem szoktam.
Kap egy kis kézkrémet,
bedörzsölés, szárazratörlés és kész.
Na de több titkot már nem árulok el! :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3875) kelzsoca válasza babosmiki (#3874) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezeket tudom, ilyesmire gondoltam :)

(#3876) zola- válasza ForRedGlory (#3842) üzenetére


zola-
őstag

En is HOX-rol valtottam. Az aksi az tenyleg eg es fold. Bar ott allitolag alapbol is porgott vagy 2mag ha ment a kijelzo. Amugy a HOX-nak a matt haza sokkal jobb volt. Ezt allandoan el akarom ejteni....nagyon elbaltaztak ezt a fenyes hatlapot.

[ Szerkesztve ]

(#3877) Motyi válasza lafaty80 (#3870) üzenetére


Motyi
senior tag

T-nél az első szállítmény amit meg lehetett venni XEH prod. kódos volt, feltételezem neki is olyan volt, azokra meg van LF5.Gondolom jó fejek voltak a szervízben (többnyire ilyenek), ezért nem a T-s ALF-t tették fel neki (pedig megtehették volna).

[ Szerkesztve ]

(#3878) ForRedGlory válasza zola- (#3876) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja tény, ami tény a külseje minőségibb a HTC-nek, de az izgat a legkevésbé. Veszek rá valami patent rácsos tokot, aztán probléma megoldva :)

El sem hiszed milyen öröm és felüdülés ránézni az akksira: 36%-on áll és 3óra 15perc kijelző mellett 14.5óra üzemidővel, lső töltés után. A HTC elsírja magát ettől, és semmi spórolás, 2 magot lekapcsolot mókolás, alapból hozza ezt az S3. Végre nem az kell agyalnom, hogy mennyit használhatom 1 nap a telefont, hogy le ne merüljön, mert 4 órát átlagban hétköznap nem nyomkodom meló miatt.

(#3879) Motyi


Motyi
senior tag

Új rom I9300XXBLFB (UK): [link]

Ja és van új CF-Root (6.4) is (igaz már pár napos, de ha nem látta még valaki): [link]

[ Szerkesztve ]

(#3880) rankesz válasza Motyi (#3879) üzenetére


rankesz
veterán

Na akkor mégsem megy ma fel az Omega 7.1 (LF6) hanem megvárom az update-t

Siyah kernelt rakott már fel valaki? Mi a tapasztalat?

(#3881) zola- válasza ForRedGlory (#3878) üzenetére


zola-
őstag

Fel kene tolni valami jo romot,nekem telenoros van most rajta. Ma sikerult valahogy veletlenul csinalnom egy kepernyomentest...Hogy is csinaltam?

[ Szerkesztve ]

(#3882) kelzsoca válasza rankesz (#3880) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért, független a készüléked? :)

(#3883) Keksz03 válasza zola- (#3881) üzenetére


Keksz03
senior tag

a kézéledet húzd végig a kijelzőn balról-jobbra vagy pedig jobbról-balra és úgy tudsz screenshotot nyomni!

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3884) Beri78 válasza zola- (#3881) üzenetére


Beri78
őstag

elhúztad a képernyő előtt a kezed...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3885) zola- válasza Keksz03 (#3883) üzenetére


zola-
őstag

Eh,tenyleg. A Note-ban is igy volt.

(#3886) nggabi válasza zola- (#3885) üzenetére


nggabi
nagyúr

de neki nincs ceruzája ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3887) zola- válasza nggabi (#3886) üzenetére


zola-
őstag

Cerkam csak nekem van es a note-nak. ...:-)

(#3888) bordi10 válasza Motyi (#3879) üzenetére


bordi10
senior tag

Ez is benne van az új ROMban már...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#3889) Gabesz11


Gabesz11
tag

Én most frissítettem...

(#3890) ForRedGlory válasza bordi10 (#3888) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem tegnap jött le egy frissítés de vagy 8.5Mb volt, ez a 34Mb-os cucc még nem bukkant fel :)

(#3891) rankesz válasza kelzsoca (#3882) üzenetére


rankesz
veterán

A lockokra offot ir mind3 pontban, valami ir szolgaltatotol van a cucc.

Ma meglett a 2 utodes a kromkereten:) Hihetetlen hogy milyen serulekeny a keret...:U

(#3892) ForRedGlory válasza rankesz (#3891) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Úgy kellene vigyáznod rá, mint a szüzességedre ;]

[ Szerkesztve ]

(#3893) muveszur


muveszur
addikt

T-mobilos telóra még mindig nincs OTA frissítés... kár :( mert még teljesen tiszta a telefonom!:)

Kicsit más:
Megnéztem ezt a Jelly Bean bemutatót a gsmarenán. Csak nekem van olyan érzésem, hogy kicsit olyan, mintha a Samsung az SGS III-mal elhozott volna néhány JB funkciót? Pl gondolok itt én az S-Voice - Google Now féle párosra, vagy az Android Beam most már fájlokat is küld...

És ez nem lesz gáz, hogy androidon belül is így párhuzamosan, egymás mellett mennek a fejlesztések?

Meg nincs már valami modd a nagyfelbontású hívóképekre SIII-ra? az jó lenne, az tetszik :DDD

Nekem is van már a krómkeretes kis nyom, de már 1 nap összeszedtem... :(

[ Szerkesztve ]

(#3894) Sógi


Sógi
addikt

Felraktam a telóra a koreai (vagyis made in usa) full body shieldet, nagyon minőségi cucc, úgyhogy már nem kell aggódnom a karcok és kopás miatt :D Most már nyugodt szívvel toszom az asztalra ill. bárhová a telefont :DDD
"Szinte" észre sem vehető a jelenléte, bár baromi nagy koncentrációt igényel a feltétele, nekem sikerült :)
Megérte az árát...

Ram: nálam 100-150 mb a szabad memória, semmi lassulást ill. akadást nem észlelek..

[ Szerkesztve ]

(#3895) Atla válasza zola- (#3876) üzenetére


Atla
senior tag

Hasonló cipőben jártam, és én rendeltem rá szilikon tokot 1500ft,és eszméletlen.recés a széle és szinte beletapad a kezembe.nembeszélve jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#3896) Gabesz11 válasza Atla (#3895) üzenetére


Gabesz11
tag

Én is olyat vettem ma 3at. tényleg nagyon jo

(#3897) rankesz válasza Sógi (#3894) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem invisible shield volt a hatlapon es a kijelzon amikor megvettem a telot, de annyira szar volt hogy tapad a kijelzo meg ronda narancsboros a telo tole hogy 3nap utan leszededtem. Meg is latszik az eredmenye...:))

FRG: hat ha ugy kellene vigyazni ra, akkor nem tom mi lenne szegeny teloval... Mindent megtettem hogy elveszitsem:D

(#3898) zola- válasza Atla (#3895) üzenetére


zola-
őstag

Nem szeretem a szilikon tokot,mert alamegy a por es megcsikarja a telot. Raadasul kepes volt az S2 keret reszet 1ho alatt teljesen lekoptatni..

(#3899) muveszur


muveszur
addikt

Sracok!
Eztba voodoo soundot honnan lehet megszerezni a telora? Kerestem marketen es xdan is, de lehet h en vagyok a vak :DDD

(#3900) lafaty80 válasza Sógi (#3894) üzenetére


lafaty80
őstag

Hali,

tudnál küldeni egy linket ahol vetted?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.