Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) animoo válasza muveszur (#2734) üzenetére


animoo
senior tag

navegre:) sokat vartal ra:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#2752) Helló Kitty


Helló Kitty
csendes tag

Egy olyan kérdéssel fordulnék valakihez aki tudja hogy német országból kapnék egy s-3-mast és van e rá mód hogy lehet függetleníteni hogy itthoni t-mobilos kártyával lehessen használni,ebben szeretném valaki segítségét kérni...

(#2753) Brain75 válasza Helló Kitty (#2752) üzenetére


Brain75
senior tag

Ez itt tilos.

Maximum privátban kérheted más segítségét.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2754) Smani válasza kelzsoca (#2750) üzenetére


Smani
senior tag

Nem is tudtam :D Na odaböffentettem.

(#2755) Sógi válasza zeroo5ux (#2744) üzenetére


Sógi
addikt

Ez nem működik 4.0.4-ben, mármint a manuális fényerő szabályozás a status baron, viszont ez jobban kezeli az automatikus fényerőt, mint az S2 :D

(#2759) zeroo5ux válasza Sógi (#2755) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

köszi a választ, igen azt én is észrevettem úgy hogy marad az ;)

(#2760) Eli577 válasza Sógi (#2755) üzenetére


Eli577
senior tag

Jobban kezeli, mit az S2? Ha nem nap felé tartom a kijelzőt, majdhogynem minimális fényerőt ad neki. :N

[ Módosította: #65675776 ]

(#2762) Sógi válasza tamasgal (#2739) üzenetére


Sógi
addikt

Elég korai ez a kérdés... :U
Majd pár hét múlva meglátjuk....
Nem hinném, h 1-2 hét alatt megkopik, hacsaknem durva igénybevételnek van kitéve a ház...
Egy sima plüss tokban tartom, eddig se híre, se hamva kopásnak, kék...

(#2760) Eli577: Ez a pentile "átka" :D Hozzá voltál szokva S2-ön a túlszaturáltságnak, és a durvább kontraszthoz is, én nehezen szoktam meg az S3 kijelzőt...De minek égesse a szemem, ha "amúgy" is látom rendesen a kijelzőt...?
Én már megszoktam a kijelzőjét. Nem érzem, h rosszul kezelné az automatát, de lehet túl jó a szemem :F

(#2759) zeroo5ux: vagy valami widget, mellyel egyszerűen tudod állítani a fényerőt, ha van olyan...?

[ Szerkesztve ]

(#2763) Sógi


Sógi
addikt

Jah, igen :U , bug még, h a screen off widgetek, miután lezárod, felvillan a kijelző, xda-n már beszélnek róla, remélem frissítésben javítják, mert engem is zavar...

(#2764) CHIPman válasza thork (#2749) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az a zöldes-sárgás akármi az azért volt, mert négyszer nyomtad meg a home gombot egymás után, amitől negatívba megy át a kép. Ez nem bug, ez feature. :DDD

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2765) kissd01


kissd01
tag

Sziasztok!

Jövő héten én is S3-tulaj leszek.Az a kérdésem lenne, hogy az S2-őm Marketes programjait át tudom menteni az S3-ra?Van valami program erre amivel át tudnám vinni őket anélkül,hogy le kelljen tölteni mindent még egyszer?Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#2766) Sógi


Sógi
addikt

Gyertek az S3 szakmai topicjába!!! :K
http://mobilarena.hu/tema/samsung_galaxy_s_iii_a_nagypalyas/friss.html#msg996

[ Szerkesztve ]

(#2767) kelzsoca válasza kissd01 (#2765) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk rootolt készülék kell hozzá, és egy megfelelő fájlkezelő, amivel elnavigálsz a data/app mappához és az egész mappát kimásolod (vagy csak bizonyos alkalmazásokat)

https://vertigostore.eu

(#2768) Sógi válasza kissd01 (#2765) üzenetére


Sógi
addikt

Beállítod a google fiókodat, beállításokban legyen beállítva a mentés és visszaállításnál az automatikus visszaállítás és kész! Elméletben/gyakorlatba visszaállítja a play appjaidat.
Én speciel a TBP-vel mentettem az appjaimat S2-ről és tettem át S3-ra. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#2769) NoMagix


NoMagix
addikt

húúú, gyerekek!
Ma először sikerült élőben is megismerkedni ezzel a telefonnal!
Fantasztikus a kijelzője, még a mérete sem zavart annyira, egy kézzel is tudtam kezelni.
Egy Telenor boltban nyomkodtam, fehérben jobban tetszik, a kék is szép, de arról inkább egy körömlakk szín jutott eszembe.
Ahogy nyomkodtam egyszer újraindult a launcher, de ezt leszámítva, nagyon jó a készülék!
Akinek már van itt a fórumon, használja egészséggel! :R
Sok sikert hozzá! :C

(#2770) Robertoq válasza zack (#2741) üzenetére


Robertoq
őstag

Opera minivel nem próbáltam még, nekem a könyvjelző stb szinkronizáció miatt fontos a chrome.

Nem találom a Beállításoknál a "hívás" részt: szám elküldés, hívásátirányítás stb

(#2771) papp54 válasza Sógi (#2766) üzenetére


papp54
aktív tag

Hadd döntse el mindenki melyik fórumot válasza, de szerintem van ez is olyan szakma mint a másik.

Samsung Galaxy A52s 5G

(#2772) Krisztina1


Krisztina1
csendes tag

Boldog tulajdonosa lettem én is. Az alap böngészöt megnyitva csak fehér képernyő jelenik meg és nem tölt be semmit, letöltöttem a marketről az opera minit. Az már behozza az oldalakat, de azért én szeretném használni az eredeti böngészőt is.Találkozott már valaki ezzel a hibával, vagy én nem állitottam be valamit? Wifi működik

(#2773) kelzsoca válasza Krisztina1 (#2772) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha nagyon nem tudod működésre bírni a böngészőt, akkor próbáld meg a Beállítások-Alkalmazáskezelő-Mind-Internet fájlt megkeresni, ha megvan katt rá 1x, majd Gyorsítótár ürítése és Adatok törlése gombokra nyomj rá.

ui: esetleg lépj be a Google fiókba is.

https://vertigostore.eu

(#2774) Drbonci válasza Robertoq (#2770) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Én opera mini-t használok és beadja a chrome könyvjelzőimet is . Opere mini>könyvjelzők>android könyvjelzők , ott van mind .

(#2775) Krisztina1


Krisztina1
csendes tag

Köszönöm mindkét választ, ténleg jó az opera :) és nem voltam bejelentkezve az e-mailbe, most már működik.

(#2776) FeRkE válasza Krisztina1 (#2775) üzenetére


FeRkE
őstag

Az Android rendszer alapja kb. a Google fiók, anélkül pl. a PLAY-ből se tudsz progikat leszedni, névjegyet/naptárat szinkronizálni, stb..

(#2777) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

SGS-emet cseréltem az S3-ra, és SGS-nél nagy ellenségem volt a KIES, gondolom itt is valahogy meg lehet kerülni a fájlok másolásához. Azonban Win7 64bit a drivert alapból nem találja a telefonhoz, neten pedig nem igazán találok. Tudnátok linkelni egy drivert?

Előre is köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2778) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

érdekes, most vettem észre hogy itt már nincs a programoknak külön 2GB hanem a 11GB-t használják ők is... belefutottam egy olyan problémába hogy 500 mega szabad helyem van és nem enged egy 28Kilobájtos programot telepíteni? :F

ilyennel találkozott valaki?

(#2779) nggabi válasza Mosqu!to (#2777) üzenetére


nggabi
nagyúr

asszem ez jó lesz [link]

zeroo5ux: ha nem külön lenne akkor több mint 11giga kéne h elérhető legyen.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2780) Mosqu!to válasza nggabi (#2779) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Működik, köszi a gyors választ!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2781) hallerlaller válasza nggabi (#2779) üzenetére


hallerlaller
addikt

nincs külön partíció a programoknak, egybe van mint a nexuson.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2782) Sógi válasza papp54 (#2771) üzenetére


Sógi
addikt

Hadd dontse el :D tojok ra nagy ivben :D

(#2783) nggabi válasza hallerlaller (#2781) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R viszont felmerült bennem a kérdés h akkor mi használ el 4 gigát alapból?

"szenyor dzsíííí"

(#2784) Robertoq válasza Drbonci (#2774) üzenetére


Robertoq
őstag

Tényleg ott van, csak ömlesztve :( Hiányzik a mappás strukturálásom, meg amit nem próbáltam, hogy ha operába felveszek egy könyvjelzőt, akkor visszaszinkronizálj az asztali Chrome-ba?

Senki nem tudja hol vannak a hívás beállítások :F

(#2785) manokaki válasza Robertoq (#2784) üzenetére


manokaki
őstag

Ha a tárcsázot megjelenited és alul a bal oldali érintő gombra böksz utána felhozza a sort és az also sor a beálitások :)

Attila

[ Szerkesztve ]

(#2786) lcee79


lcee79
őstag

Samsung Galaxy S III Review - AT&T and T-Mobile USA Variants
Egy kis összehasonlítós teszt. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2787) Robertoq válasza manokaki (#2785) üzenetére


Robertoq
őstag

Köszi, ezt jól eldugták. Nagyokat néztem 1-2 opciónál:
- Zajcsökkentés: Az ön oldalán keletkező háttérzaj elnyomása hívás közben
- Hívás közbeni ekvalizer: Bal fülhöz optimalizálva, Jobb fülhöz optimalizálva...
- Többlethangerő hívásokhoz
- Hangerő növelése zsebben: Csengőhang erősödése zsebben vagy táskában tartott eszközön.

(#2788) manokaki válasza Robertoq (#2787) üzenetére


manokaki
őstag

Van választék a beálitásokra :)))

Attila

(#2789) mycso


mycso
veterán

Volt visszább linkelve a Franco kernel, ami állítólag tartalmaz valami voodoo erősítést. Nos felraktam a tegnapi r3-at, hangban pozitív változást nem tapasztaltam, wifi gyengécske, és ma pl. egyáltalán nem tudtam telefonálni --> tudtam hívni és hívást fogadni is, viszont nem hallottam semmit és engem sem hallottak.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2790) kissd01


kissd01
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#2791) zeroo5ux válasza nggabi (#2783) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

(#2792) lcee79 válasza zeroo5ux (#2791) üzenetére


lcee79
őstag

Kicsit törölj, mert data-ban 1 giga hely kevés lesz neki, vagyis nem szeretnek normálisan működni ha kevés az üres hely
hdd, ssd, stb...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2793) laabom


laabom
tag

Sziasztok !
Milyen tokot érdemes venni S3 hoz? Valami plüss szerüség kéne nekem. Hol találok olyant?

(#2794) hallerlaller válasza nggabi (#2783) üzenetére


hallerlaller
addikt

a rendszer, nexuson is 13,3 elérhető a 16-ból.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2795) Dare2Live válasza lcee79 (#2786) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálam ez a teszt el is döntötte a kell e 2gb ram kérdését....

"Where the SGS3 differentiates itself from what’s becoming a slew of USA-bound devices with MSM8960 is available RAM. In this case, all of the USA SGS3s include 2 GB of LPDDR2 RAM, of which 1.62 GB is available to user applications. My own suspicions for why this is the case is that Samsung wanted to make sure they had at least 1 GB available for user space applications. Clearly there is 380 MB absorbed for both preallocated GPU memory, and possibly DRM / baseband, and after that subtraction the only way to get dual channel (2x32b) LPDDR2 is to make the jump to two 1 GB LPDDR2 devices.

That’s my own speculation, but either way with the SGS3 you get ample RAM for applications. The positive thing is that even if you launch a ton of applications, it’s unlikely they’ll get tombstoned. I fired up my regular set of daily driver applications (twitter, baconreader, chrome, messaging, speedtest, radarscope, and a few others) and managed to use up nearly 1 GB.
[link]

Azaz nincs kérdés. Kell.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2796) FragMaster


FragMaster
addikt

Eddig akkor hogyan volt elég az 1gb (sgs2 pl.)?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2797) sg22


sg22
senior tag

sziasztok!

meg tudjatok mondani, hogy miert lep ki nekem a skypebol folyamat a telom?(sgs3)
elkezdek netezni vagy valamit csinalni, kilepek es elinditom a skypeot es signing in...
hiaba jelentkezek be, ha csinalok valami mast es visszalepeket skypra ujra bejelentkezik. igy nemkapom meg az uzeneteket ha keresnek. mintha megtelne a memoria es bezarna a rakba(?) omega rom van rajta go launcherrel

szerk: megneztem nem telik meg a memoria nemtudom miert zarja be

kosz

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#2798) Robertoq válasza FragMaster (#2796) üzenetére


Robertoq
őstag

Optimalizálás gondolom, mert mindkettő ICS és habár SIII-ban van sok csicsa ha kikapcsolom az összeset is rosszabb a helyzet.

(#2799) pilsner válasza sg22 (#2797) üzenetére


pilsner
aktív tag

Nincs kikapcsolva a wifi, ha alvó üzemmódba rakod? Van ilyen opció, nekem is mindig kikapcsolja, amíg ezt ki nem kapcsoltam.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#2800) Mattheo


Mattheo
tag

sziasztok.
tudna abban valaki segiteni mi lehet ez a pirossal jelzett ikon? nem dob ra semmi, ha repulo modba rakom eltunik, igazabol nem ertem mi lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.