Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) eM'82 válasza kelzsoca (#3799) üzenetére


eM'82
addikt

de olvasni itt olyanokat is, hogy semaphore kernel volt rajta meg miegymás és mégis gond nélkül gariztatta.

(#3802) rankesz


rankesz
veterán

Lehet nagy lamasag amit kerdezek, de miert nem latjak a progik a microSD kartyamat? Azert mert az idiota samsung megint mas mountpoinot adott meg neki, vagy csak formaznom kene az s3-ban? Se az ES explorer, se poweramp... egyedul a root explorerrel tudom tallozni, de ha az alol betoltenek egy m3u-t a powerampnak mar errorkodik rogton :N

(#3803) zeroo5ux válasza fuximaxi (#3798) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

nekem se, nagyon korrektek. anno háromszor [!] cserélték az Omnia HD-mat szó nélkül. (kis romolgatás után meghalt, se kép se hang)

[ Szerkesztve ]

(#3804) eM'82 válasza rankesz (#3802) üzenetére


eM'82
addikt

Én ezzel a sima Android File Managerrel (tetszik a kinézete) néztem, de látja az microSD-met. Nem olyan könnyen mint anno, de ha a gyökérkönyvtárig megyek vissza, ott pedig a mnt/extSdCard-ra lépek, ott látható a tartalma. MxVideo player is látja egyből a rajta lévő fájlokat.

[ Szerkesztve ]

(#3805) Beri78 válasza rankesz (#3802) üzenetére


Beri78
őstag

nekem a gyárival is lát mindent
mondjuk mindenek előtt leformáztam a telefonnal az sd-t :D

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3806) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Gyors help, S3-nál hogy nézem meg a product kódot, és mi a független? S2 óta elfelejtettem :D

(#3807) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#3806) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó megvan, elvileg ez ugye? :D

*2767*438726463

(#3808) mycso válasza ForRedGlory (#3807) üzenetére


mycso
veterán

Főbb kódok, hátha más is keresgél ilyeneket:

*#7465625# - simlock infó
*#272*imei# - CSC infó
*2767*4387264636# - product kód kiolvasás (nekem csak S2-n működött)
*2767*3855# - Hard reset (törli a belső sd tartalmát is)
*#06# - IMEI szám
*#1234# - Rom verzió
* # 0 * # - Teszt (LCD, kamera, szenzorok, hangszóró, ...stb)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3809) okoska74 válasza rankesz (#3802) üzenetére


okoska74
senior tag

Tölts le a Play -ról az Es file explorert majd indítsd el, alul a telefon menü gombjával csalható elő a setting -je. Itt a Home Directory -t állítsd be /mnt/ re. és pipáld ki a Up to Root lehetőséget.

Ezután Mindíg az /mnt/ mappával fog indítani amiben benne van az SDcard - a telcsi belső memóriája illetve az ExtSDcard ami a beletett sd-kártya memória.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#3810) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezt remélem vágjátok mit jelent ;]

(#3811) rankesz válasza okoska74 (#3809) üzenetére


rankesz
veterán

Es file explorer-t hasnyaltam s1 ota, de ezt nem vagtam :R

FRG: grat:))

[ Szerkesztve ]

(#3812) kelzsoca válasza okoska74 (#3809) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv itt :)

(#3810) ForRedGlory

Végül a HOX cserélve lett SGS3-ra gondolom.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3813) ForRedGlory válasza rankesz (#3811) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mutatok jobbat :D
HOX+SGS3-nek köszönhetően ennyi tárhelyem lett hirtelen :DDD

(#3812) kelzsoca: Úgy néz ki erősen,,, S3 nélkül nem élet az élet... :P Kedden viszik a HOX-ot, de előtte összedobok egy 8-1 oldalat fullos tesztet :)

(#3814) FragMaster válasza ForRedGlory (#3813) üzenetére


FragMaster
addikt

Várjuk.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3815) eM'82 válasza ForRedGlory (#3813) üzenetére


eM'82
addikt

box.com sem rossz... 50GB helyem lett, nincs időkorlátja (fájlméret max. így 100 Mb).
Kár, hogy a Dropboxnál ez nem marad meg, "csak" 24 hónapra.

(#3816) nggabi válasza ForRedGlory (#3810) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már az előbb is tudtam. várható volt h megjön az eszed ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3817) zeroo5ux válasza ForRedGlory (#3810) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

üdv a klubba :)

(#3818) exelsior1


exelsior1
senior tag

Üdd. A kijelzőről szeretnék érdeklődni, ohgy sikerült-e kijavítani a Note-ban lévő hibákat. Szal, sávosodik-e, ill vannak-e pixelezettség sötét jeleneteknél?

Galaxy S10

(#3819) gabipaci válasza rankesz (#3786) üzenetére


gabipaci
addikt

Akarhogy szepitgeted, ez akkor is egy "nem olyan jo" telefon... ;]
Csak hogy kepbe legyetek, nalunk (irorszag) nem kell samsung gari level, elfogadjak a bolti szamlat (nem csak telefon eseten). Ebbol kiindulva adtam at a telefont. Kesobb kiderult, hogy Magyarban ez nem igy van, de ha kikerem az ir samsungtol a garilevelet, akkor mar ervenyes a vilaggarancia. Tehat kulfoldi szamla nem jo, de kulfoldi garancialevel az igen.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#3820) Atla


Atla
senior tag

(#3821) somnia válasza Atla (#3820) üzenetére


somnia
őstag

Nem is tudom hogy tudok élni nélküle? :F

(#3822) nggabi válasza Atla (#3820) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez már h hiányzott ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3823) adamho


adamho
tag

engem nagyon zavar, hogy a kereten lepattogzott festék alatt fekete a műanyag. nem tud valaki jó módszert ennek a javítására? Vagy esetleg valamilyen festék, vagy akármi?

(#3824) adamho


adamho
tag

engem nagyon zavar, hogy a kereten lepattogzott festék alatt fekete a műanyag. nem tud valaki jó módszert ennek a javítására? Vagy esetleg valamilyen festék, vagy akármi?

(#3825) rankesz válasza gabipaci (#3819) üzenetére


rankesz
veterán

Jo az, sot egyre jobban tetszik...
Sorozatfelvetelt pl. porbaltad vele? S2 utan a hangminoseg is pl eleg durvan kepben van... es meg ezutan jon ra a voodoo! Az akksirol meg inkabb nem is beszelek, mert a HOX-tulajok elsirjak magukat;] Csak hogy erzekeltessem: 25 oraja megy a telo, ebbol 4:50 kijelzohasznalat, wifi/3g vegig on. netezgetes zenehallgatas, kis streaming video,kb . 15 perc telefon.... full gyari rom es kernel... eleg jo nem?

(#3826) agabe válasza gabipaci (#3819) üzenetére


agabe
addikt

itthon fura dolgok vannak.
lehet, hogy elfogadjak, de ugyanolyan esellyel lehet, hogy nem. sok mas muszaki termeknel is csak az felel meg a gyartoknak, ha magyar garipapir van, az eu-sat, nemzetkozit meg letojjak.
elvileg nem latom ertelmet, de lehet, hogy a gyartok belobbiztak ezt a magyar jogszabalyokba, es van is valami hivatkozasi alapjuk, mert mashol befizetett afa a kormanynak sem jo, es azt ide sem vettuk (nem a jelenlegi keszulekrol van szo) amikor gsm boltok megveszik eu-ban afa nelkul, itthon meg hasznaltkent ertekesitik, igy sehol nem fizetnek afat, persze szamlat sem adnak...talan ezt akarjak megfekezni a jogszabaly alokotok es a gyartok egyutt (johiszemu feltetelezes).

(#3827) kelzsoca válasza adamho (#3824) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt lehet tudni, hogy hogyan pattogott le, illetve mennyi idős és milyen színű a készülék? :U

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3828) animoo válasza ForRedGlory (#3810) üzenetére


animoo
senior tag

ForRedGlory: sokáig bírtad a One X-szel :D Én most kihagytam a HTC-t a buliból. Tavaly ilyenkor előbb megvettem a Sensationt, csak aztán kb 1 hónapra rá váltottam S2-re. Most egyből Samsunggal indítottam, de nem bántam meg :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#3829) ForRedGlory válasza animoo (#3828) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sajnos S2re rauntam, meg mielott jott volna az S3, igy lett HTC-m. Vegul is az is jo telefon, de reszletek kesobb :))

(#3830) gabipaci válasza rankesz (#3825) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem, sorozatfelvetelt az otthoi geppel probaltam, es akkora csalodas, hogy ki sem probalom tobbet mas gepen. Meg ugye az S3 nem volt rogzitheto az allvanyba ;]
Viszont akku ugyben valami nagyn nem stimmel, nekem mask a tapasztalataim. Ugyanannal a keszuleknel, gyari rom-al.

Logitech hardware tester

(#3831) animoo válasza ForRedGlory (#3829) üzenetére


animoo
senior tag

Meddig volt meg az S2?:) már én is vártam mondjuk az újak megjelenését, mert rekorder volt nálam az i9100 (kb 1 évig, igaz az 2 db telefon formájában :D)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#3832) ForRedGlory válasza animoo (#3831) üzenetére


ForRedGlory
félisten

2011.05.29 ha jol emlekszem :)

(#3833) zola- válasza ForRedGlory (#3810) üzenetére


zola-
őstag

Akkor követtél engem .... :K :D

(#3834) adamho válasza kelzsoca (#3827) üzenetére


adamho
tag

fehér, 1 hónapos, és kiesett a kezemből a járólapra, a sarkával érkezett.

(#3835) Bastee


Bastee
tag

Nagyon sokan elejtitek, ez kicsit elgondolkodtat engem. Ma kapom meg a készüléket, de ha elejtem egyből el is adom. Lehet pont azon a határon van a mérete, hogy az ember még úgy érzi fél kézzel stabilan fogja, valójában meg nem. Egy 10"-os tablet-et senki nem fél kézzel fogdos, Megfogdostam már én is az S3-at nem egyszer és használható méretűnek tűnik. Lehet gyakorlatban mégsem az?! De akkor a Note? Vagy a lekerekített forma lehet a ludas?
A tenyér aljába a "sarkos" telefon picit belemélyed ezáltal stabilabb (lehet). De nekem meg pont ezért tetszik, mert nem szögletes...

(#3836) nggabi válasza Bastee (#3835) üzenetére


nggabi
nagyúr

épp tegnap ejtettem le a nótot pofával a betonra kb 10cmről. eddig sose volt ilyen :) sztem véletlenek előfordulnak...

"szenyor dzsíííí"

(#3837) lafaty80 válasza nggabi (#3836) üzenetére


lafaty80
őstag

és mi lett vele?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3838) fuximaxi válasza Bastee (#3835) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Az SGS-t elejtettem vagy 10-szer. Az SGS2-t egyszer sem, pedig ugyan annyi ideig voltak meg, és a 2-es ugyebár nagyobb is volt, nem csak a mérettől függ.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#3839) rankesz válasza gabipaci (#3830) üzenetére


rankesz
veterán

Végül 5h 15m- kijelzőnél 17%-on feltettem éjszakára tölteni

(#3840) Keksz03 válasza rankesz (#3839) üzenetére


Keksz03
senior tag

hogy iratod ki a %-os értékét az akksinak?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3841) Drbonci válasza Keksz03 (#3840) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Beállítások, kijelző, utolsó előtti menüpont!

(#3842) ForRedGlory válasza rankesz (#3839) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Brutális az akksi benne... Ezt csak akkor érzi igazán az ember, ha HTC One X a mérce :K
Este 47 perc kijelző mellett 100%-ról 90-re esett, első feltöltés után. Most meg 52% mellett van benne 2óra 39p kijelző 11óra készenléttel.

[ Szerkesztve ]

(#3843) rankesz válasza ForRedGlory (#3842) üzenetére


rankesz
veterán

NA igen, ezért is írtam az este hogy a HUX tulajok most inkább forduljanak el... :D Amúgy az akksi is szép kapacitással bír, de én itt inkább a saját SoC optimalizációjára tippelek a samu jóvoltából.

BTW, nem tudja valaki hogy hová lett az S1-2-nél annyira bevált "húzom az ujjamat a notifi-barom, és állítja a fényerőt" feature? Annyira jó dolog volt, nekem nagyon hiányzik

(#3844) Keksz03 válasza Drbonci (#3841) üzenetére


Keksz03
senior tag

ohh köszi! ezeknél akksival kellett meríteni tölteni többször? mert én egyszer hagytam merülni és full-ra töltöttem utána, azóta meg random! mondjuk kifejezetten elégedett vagyok az üzemidővel! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3845) JockeyEwing válasza Keksz03 (#3844) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Ezeknek az akkumulátoroknak kifejezetten rosszat tesz a teljes lemerítés. Én már 30-40%-nál felteszem töltőre. Ez már nem NiCd vagy NiMh akku.... (sajnos a mobilszolgáltatónál dolgozók sokszor még mindíg a jól bevált régi frázist szajkózzák: "Teljes lemerítés, utána 16 óra töltés kikapcsolt állapotban" )

(#3846) Keksz03 válasza JockeyEwing (#3845) üzenetére


Keksz03
senior tag

igen én is ezért kérdezem, sajnos az értékesítők nem mindig állnak a helyzet magaslatán! :D
én általában 20-30%-nál felteszem, meg otthon vagy melóban rádugom gépre.

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3847) Eli577


Eli577
senior tag

Back in black! Yeah! :D

Na, elég érdekes dolgokat kezd produkálni a teló. Kicsit már belaktam és egyszerűen eszi a ramot. Újraindítás után 300 Mbyte körüli értékre áll be a szabad ram ez egy napos használat után már úgy lecsökken, hogy nem tudom semmilyen módon 180-190 fölé tornászni (pedig sok mindennel próbálkoztam, csak a restart segít).EZMIEZ?

Más is tapasztalt hasonlót, vagy csak engem szopikáztat? :U

[ Szerkesztve ]

(#3848) kelzsoca válasza Eli577 (#3847) üzenetére


kelzsoca
félisten

A memóriakezelést inkább bízd a rendszerre :)

https://vertigostore.eu

(#3849) Beri78 válasza Eli577 (#3847) üzenetére


Beri78
őstag

és ezzel mi a baj?
nekem is ilyen, de hátulütőjét még nem vettem észre...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3850) Atla


Atla
senior tag

Pár darab háttérkép,ha sikerült megosztanom a könyvtárat.
[link]

Ahhoz hogy müködjön a scrolling a Wallpaper setter programot ajánlom.Nova launcher alatt legalábbis így már müködik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.