Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

Az #1.hsz, a könnyebb frissíthetőségének érdekében a LOGOUT blogon elérhető!

Gyári Visszaállítás

[ Módosította: Barthezz2 ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Bocha válasza RaveForce (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, hogy betartottuk. :) Nem mintha számítana, de mindenképp elsők akartunk lenni ezzel. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) Pantal


Pantal
senior tag

Azt írjátok a titoktartás május 30-án éjfélkor jár le..de még csak 29-e van!

(#4) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Bog, ideje lenne fizetni :DDD

(#5) Szabolcs22 válasza RaveForce (#1) üzenetére


Szabolcs22
tag

Na erre én is kiváncsi vagyok...Pár perce tolták fel :D

Szabolcs

(#6) Bocha válasza Pantal (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mert közben a Samsung megváltoztatta május 29-re, meg is van velük beszélve, hogy kirakjuk, velük azért nyilván nem szívesen pereskednénk. Egyébként Bog még most is írja az anyagot, meg töltöget fel képeket, de a lényeg, hogy már olvasható a cucc. ;)

Szerk: Közben látom, hogy a cikkben még május 30 volt. Napok óta írjuk (azaz Bog), bennemaradt, máris javítjuk, köszi!

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) desigo


desigo
senior tag

Rég várt teszt :R
Éjjeli olvasnivaló megvan legalább.

(#8) djpety válasza Bocha (#6) üzenetére


djpety
tag

Ha már ilyen korán/későn raktátok fel, megnéznék egy MobilArénaTV különkiadást :DD

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#9) TheBomberman válasza djpety (#8) üzenetére


TheBomberman
tag

Csak én nem tudom megnyitni a tesztképeket? (404 Not found) :F

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#10) Bog válasza djpety (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hagyjál, egész Pünkösd alatt ezt írtam és még nincsenek is meg a videók, szóval ne akard, hogy most kamerába nézzek :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Bocha válasza djpety (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én az Xperia U-t írom és most iszom a második pohár Riojámat, úgyhogy biztos kameraképes vagyok. Bog meg valószínű suttogásra kényszerülne a feltételezhetően alvó menyasszonya miatt, úgyhogy nem sanszos a dolog. :)

TheBomberman: Nem, még szerkesztjük a cikket. Mindjárt jó lesz az is. :D

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

egyébként sajnálom, h reggel utazok samsung workshopra, úgyérzem szerda este amikor hazaérek neméppen 10-20 kommentet kell visszaolvasnom...auuu :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) Bog válasza TheBomberman (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Épp mennek fel a szerverre, pici türelmet ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) tildy


tildy
nagyúr

A cikkben harmincadika éjfél van, vagy én néztem le valamit? :DDD Ahh, lassú vagyok.:D

Jó kis telónak igérkezik amúgy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) djpety válasza Bog (#10) üzenetére


djpety
tag

Akkor ez egy Szpesöledísön lenne :D De gondolom azért lesz majd róla valamikor élő teszt.

Amúgy grat a cikkhez, még nem értem a végére, de elég velős :)

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#16) TheBomberman válasza Bog (#13) üzenetére


TheBomberman
tag

:R

Rárabolt mindenki rendesen a cikkre :C

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#17) HardRic


HardRic
addikt

A felbontás nem 960x1280, hanem 720x1280. Az első oldalon meg a 30-ára vonatkozó embargó nem inkább 29? Egyébként nagyon jó teszt, mobilport ismét elbújhat.

(#18) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Pontos release volt. :)
Azt hiszem lesz itt még pár komment.

De irány olvasni.

Tissot PRX eladó

(#19) djpety válasza HardRic (#17) üzenetére


djpety
tag

Valóban, ugyan az a kijelző van benne mint a Galaxy Nexusban :)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#20) Prof01


Prof01
veterán

Remek teszt! Már vártam, köszi! :R :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) Bocha válasza djpety (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Na ez így nem igaz; ugyanolyan _felbontású_ kijelző van benne, mint a Nexusban, de egészen más minőségű. Ha jössz csütörtökön, látni fogod, meg majd lövünk pár fotót, csak most sajnos nincs Nexus a szerkesztőségben.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) HardRic válasza djpety (#19) üzenetére


HardRic
addikt

Nem ugyanaz. A nexus kijelzője 4,7", ez 4,8", és összehasonlításokban látszik, hogy más képet ad a GSIII. Melegebbek a színek, a fehér fehérebb, és kevésbe szaturált.

(#23) ittakary


ittakary
nagyúr

Na nezzuk mit tud az ellenseg... 4.8" xd jogogynem 10" os telefon lol

(#24) ricshard444


ricshard444
veterán

Grat a teszthez szokás szerint igényes mindenre kitérő.Szerintem ezt most kihagyom SII-vel megvagyok,de nemlett rossz készülék.Amit irigyelek az a: Nagyobb felbontás,nagyobb kijelző(mert 4.3n gépelgetni nem valami kényelmes) és a jobb DAC :R Amit kifelejtettem: Jólenne végre egy Xeon vaku mert este nemtudok normális képet lőni...Satioval röhögve lekaptam este bármit:)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#25) djpety válasza Bocha (#21) üzenetére


djpety
tag

Nekem pont Nexusom van, mert a Telenoros akcióban hozzájutottam :) Lehet tudok menni, és akkor összehasonlítjuk.

De valahol akkor is olvastam hogy ugyan az (vagy hasonló, ez igaz nem mindegy így :) )

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#26) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Nocsak, ez is Wolfson DAC-ot kapott ? :)
Lehet tudni pontos típusszámot ?
Remélem erre is lesz Voodoo Sound, ha igen, akkor jó esélye van, hogy leváltsa az sgs-emet.

Tissot PRX eladó

(#27) RaveForce válasza ittakary (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

3.5" xd johogynem 1" os telefon lol ... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) Einstvan


Einstvan
aktív tag

És rögtön az elején a csillagos egekig fényezitek az applet. ... :F

(#29) Dexar007


Dexar007
veterán

Vajon Mo-n mennyi lesz az ára ?

Give me your cum,bull!

(#30) sif85


sif85
tag

Valami efféle konklúzióra számítottam!

Köszönjük a gyorsaságot!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#31) sajtee


sajtee
senior tag

Kiráály. :DD

(#32) btudos


btudos
veterán

Ez a gesztus alapú vezérlés nagy királyság lehet, ebbe nagyon beletalált a Samsung. Bár messze nem vagyok a márka hódolója, de ha ezek a feature-ök esetleg egy kisebb (Snapdragon S4-es? ;] ) készülékben megjelennének, esetleg egy normális anyaghasználat mellett, már mennék is megvenni, pedig még csak nem is Androidot használok :D

ricshard444: drága a xenon vaku és a trendekkel ellentétben nem lehet zseblámpát varázsolni belőle, csak villogni tudna, így rendes zseblámpának kéne mellé egy LED is, így extra drága lenne az egész bekerülési költsége, egy szimpla (esetleg dupla) LED-hez képest... (HTC Mozart-on xenon villanó van, nem rossz, de telefonnal amúgy sem lehet igazán jókat fotózni éjszaka)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Részletes írás lett, nekem bejön a telefon, a kisebb újítások, pedig egyáltalán nem rosszak! Mondjuk nekem ilyenem nem lesz egy jódarabig :P

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#34) djpety válasza btudos (#32) üzenetére


djpety
tag

drága a xenon vaku

Nem beszélve arról, hogy egy ilyen vékony készülékbe hogy férne el elegánsan?

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#35) Bocha válasza Einstvan (#28) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mivel is? Azzal, hogy az Apple rendelkezik a legtöbb eladási rekorddal és az iPodot olyan jól behypeolták, hogy azóta a világ legpénzesebb vállalatává léptek elő? Ezek tények, nem fényezés, nincs benne egy darab vélemény sem.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#36) Wave86


Wave86
tag

A teszt bevezetőjéhez: kicsit úgy érzem, hogy a bevezetést a Big Bang-tól kezdi, nem kellett volna ennyire visszamenni. A másik, hogy nem kellett volna egy Samsung termék esetében az Apple termékkel rögtön összevetni, és kicsit a Samsungra becsmérlő hangnemet kihozni (ezt lehet hogy csak én érzem, de azt határozottan).

Ami meglepett az a microSIM, erről nem tudtam.
A többi rendben van, korrekt.

(#37) plus44


plus44
veterán

FolyóWiz?! Megvettetek! :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#38) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

ez a folyówiz isten szöveg Bog..:)

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#39) xlife11


xlife11
senior tag

Kedvenc topikom lesz ;]

A telefon nem rossz, de irgalmatlan nagy, és a kamera is elég tré lett. :K

(#40) huntermati


huntermati
tag

Jó nagy telefon az biztos :D

(#41) bok92


bok92
addikt

Nagyszerű telefon,és minőségi teszt! :K

(#42) tildy


tildy
nagyúr

Húh a kameraképek a régi dézis időket idézik. Nem volt piszkos a lencse véletlen?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) ittakary válasza xlife11 (#39) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azaz :D ezert is kommentelte rogton az elejen nem akarok lemaradni semmirol :D

(#44) laceeeboy


laceeeboy
tag

Telefonról vagyok, nem olvastam a cikket, de hogy mostanában sz@rják kifele a csúcsmobilokat :D...

(#45) Bog válasza tildy (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, serényen törölgettem, ma Kinddal direkt tettünk még egy "tesztkört" a környéken, hogy hátha én voltam fakezű a hétvégén, ami persze lehetséges, de ettől még az "új" képek sem lettek jobbak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) RaveForce


RaveForce
veterán

az alkalmazásnak a vezérlőgombjai is beköltöznek az állapotsáv alá, hogy könnyen tudjuk lelőni Zámbó Jimmy-t, ha felcsendül. (Bár ez ma már szükségtelen…)

én itt meghaltam :DDD :DDD EZ KELL!! :DD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Grat! Jó cikk lett! A fotók viszont elszomorítottak :O SGS2 powa!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#48) Crucio


Crucio
aktív tag

Jöhecc-mehecc, de olyan cikkíró, mint egy mobilarénás sosem lehecc :D

(#49) tildy válasza Bog (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

:( :(

Ezek nagyon nem jó hírek, akinek almás telefonja van, ezen fog majd csámcsogni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) hadan


hadan
tag

T-Mobile-nál előrendelhető:
https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=438063

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.