Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) outcast


outcast
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet a telefonon a fényképezőgép hangját kikapcsolni?
Sima fényképezésnél még nincs gond, de felraktam rá a Lapse It progit és minden képnél csattan (5 másodpercenként)...
Válaszokat előre is köszönöm

(#2852) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Hali

Ha micro sd-t teszek a telefonba, annak mi lesz az elérési útvonala?

(#2853) nggabi válasza joefasalasso (#2852) üzenetére


nggabi
nagyúr

mnt/sdcard/external_sd

"szenyor dzsíííí"

(#2854) Varszegig válasza nggabi (#2853) üzenetére


Varszegig
veterán

azt hiszem S3-nál nem ez.

(#2855) lalakov válasza outcast (#2851) üzenetére


lalakov
senior tag

Sehogy. :(
Csak rootolással; root explorerrel: system/audio/ui/Shutter.org-t törlöd

(#2856) zeroo5ux válasza joefasalasso (#2852) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

/mnt/extSdCard

nggabi: S3 != S2/Note :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2857) mycso válasza joefasalasso (#2852) üzenetére


mycso
veterán

A külső SD kártya:
/mnt/extSdCard

Az OTG-n keresztül csatlakoztatott USB tárt:
/mnt/UsbDriveA /B,C,D,E,F/

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2858) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Köszi mindenkinek.

(#2859) #01696768 válasza mycso (#2857) üzenetére


#01696768
törölt tag

Az OTG-n keresztül csatlakoztatott USB tárt

Az micsoda? :B

Am. nem ez a hivatalos topic? :F

[ Szerkesztve ]

(#2860) muveszur válasza #01696768 (#2859) üzenetére


muveszur
addikt

Az MHL csatlakozójába gyakorlatilag rengeteg mindent bedughatsz, akár több terás usb-s háttértárat is, sőt, nem is egyet lehet, hanem többet, talán 6-t. És szépen kezeli a telefon őket, akárcsak egy számítógép. ExFAT-tal a 4 gigás fájlméret is le lett győzve, de az NTFS is működik egy kis moddal.

(#2861) Robertoq válasza #01696768 (#2859) üzenetére


Robertoq
őstag

Am. nem ez a hivatalos topic
Nekem mindegy melyik csak 1 legyen mert követhetetlen, felesleges duplikációkkal!
Nem lehetne valamelyiket lezárni :F

(#2862) muveszur válasza Robertoq (#2861) üzenetére


muveszur
addikt

+1 ;)

(#2863) NeRo28 válasza muveszur (#2860) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Tehát akár az 500gb-os mobil vinyómat is rádughatom?

(#2864) muveszur válasza NeRo28 (#2863) üzenetére


muveszur
addikt

Ha elég neki a telefontól kapott áram, vagy küső tápra dugod, és a fájlrendszere ExFAT vagy FAT32, akkor igen. De ha NTFS, akkor előtte még van egy kis dolgod vete, pdafanclub faq-ban megtalálod, mi a teendő.

Itt egy majd' félórás videó arról, hogy mit is tud a telefon MHL téren:
[link] :C

[ Szerkesztve ]

(#2865) donceleger8


donceleger8
őstag

Kicsit beégett az S3: link

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#2866) Robertoq válasza donceleger8 (#2865) üzenetére


Robertoq
őstag

Ráadásul pont a jobb (előröl nézve) alja, ahol szokott melegedni aktív használat mellett. Ki tudja mi futott éppen rajta :U

(#2867) lalakov válasza muveszur (#2864) üzenetére


lalakov
senior tag

Ez mondjuk érdekes. Mert melyik HDD nem NTFS rendszerű? De ahhoz, hogy használni tudjam, rootolni kell a telefont, ami viszont garancia vesztéssel jár. :W
Samsung, ebben hol van a logika?

A pendriveok egyébként FAT32-esek?

Sógi: Már néztem, de nekem kicsit bonyolultnak tűnik. :(

[ Szerkesztve ]

(#2868) Sógi válasza Robertoq (#2861) üzenetére


Sógi
addikt

Tényleg nagyon gáz, h két topic fut, én legközelebb azt fogom csinálni, ha kérdésem/észrevételem van, h mindkét helyre felteszem.. :U

(#2867) lalakov: Visszaállítható gyári állapotba a telefon és akkor nincs garivesztés!

[ Szerkesztve ]

(#2869) CHIPman válasza lalakov (#2867) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gondolom drága lett volna megvenni a jogot a MS-tól az NTFS-re.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2870) lcee79 válasza CHIPman (#2869) üzenetére


lcee79
őstag

Én úgy tudom egyik androidos eszköz sem támogat NTFS-t

Csak a linuxos ext3fs, stb, és a Fat32 és társai
Mivel leginkább ami benne van a készülékben egy SD kártya kb....

De egy sima pendrive vagy sd kártya úgyis fat-re vagy fat32-re van formázva gyárilag
De ugye ott le kell mondani a 4 gb-nál nagyobb fájlokról.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2871) CHIPman válasza lcee79 (#2870) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És ez hogy jött az én mondanivalómhoz? KEttővel feljebb kellett volna címezned, hogy ez nem a Samsung hibája. Ettől függetlenül a Samsung megvehette volna egyébként, a DivX jogokat is elsőként vették meg androidos cuccokra.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2872) nggabi válasza zeroo5ux (#2856) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt benéztem :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#2873) lcee79 válasza CHIPman (#2871) üzenetére


lcee79
őstag

Ez arra volt válasz, hogy a divx jogokat meg kell venni, de ntfs-el nem hiszem hogy ugyanez a helyzet, hanem hogy android/linux támogatja e egyáltalán
teljesen mindegy hogy samsung vagy nem.

De hogy a valóságban mi van természetesen én sem tudom, csak hogy eddig még nem találkoztam soha ntfs támogató androidos telefonnal

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2874) torrente777_ válasza donceleger8 (#2865) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Az ájfonosok készítették lejárató kampány.Páran használjuk és senkinek nem robbant fel ezekbe a mesékbe nem hiszek.

Rommer.

(#2875) Tibee86 válasza torrente777_ (#2874) üzenetére


Tibee86
veterán

Az biztosan úgy történt ahogy maga mondja :C :DDD

(#2876) donceleger8 válasza torrente777_ (#2874) üzenetére


donceleger8
őstag

Páran használjátok?
Azért az egész világon jóval többen használják, mint páran, s ilyen simán előfordulhat.
Én láttam már felrobbant iPhone-t is, mert túlmelegedett az aksija. Azt meg a Samsungosok csinálták?
Nem hinném, hogy ezek alapján befolyásolni lehet valakit. Ha igen, akkor kb senki sem venne semmilyen telefont, mert valami bibi szinte mindegyikkel van.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#2877) torrente777_ válasza donceleger8 (#2876) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ja csak az nagyon érdekes megjelenik egy új telefon mindig van felrobbanó darab van aki megkajálja na ez azoknak készül.

Rommer.

(#2878) Eli577


Eli577
senior tag

Bocs a tegnapiért, még engedélyezés alatt van, ha kész lesz, akkor dobom a linket. :K

(#2879) Varszegig válasza torrente777_ (#2877) üzenetére


Varszegig
veterán

A Samsung vizsgálja az esetet, majd megmondják mi van, és ha kell lépnek. Ha kamu, akkor az ügyvédeik lépnek, hidd el nem lennék annak a helyében aki ilyennel kamuzik, sokba kerülne.

(#2880) Sógi


Sógi
addikt

Észrevettem, h sokkal gyorsabban tölti fel az akkumulátort, mint az S2 :DD
Baromi gyors...Nem néztem még, de biztos nagyobb a töltő áramerőssége...?

(#2881) #74266624 válasza Sógi (#2880) üzenetére


#74266624
törölt tag

Sógi, te aztán igazán nagy S2 felhasználó vagy, illetve csak voltál. :) Így, hogy már huzamosabb ideje használod az S3-at, mi a véleményed S2 után.

Amikre gondolok: Kijelző, akksi, zene, net, wifi, gps, készülék mérete, ja és az a fránya ram.

(#2882) manokaki válasza Sógi (#2880) üzenetére


manokaki
őstag

ugyan ez a töltó volt a Samsung Galaxy Nexus-hoz már kb 4 hónappal ezelött is az csak asziszem 1750 mA-os !

Attila

(#2883) #74266624 válasza manokaki (#2882) üzenetére


#74266624
törölt tag

Attila, neked mi a véleményed pár hét S3 használat után?! Te is nagy S2 fogyasztó voltál. :)

(#2884) lcee79


lcee79
őstag

(#2885) manokaki válasza #74266624 (#2883) üzenetére


manokaki
őstag

Én még mindig " szerelmes " vagyok bele :))) , néha nagy a kijelző tényleg , de most már nem zavar annyira , a gyorsasága és szépsége feledteti a dolgot( mármint hogy nem érem el néha a tetejét ) !
az aksi sokkal jobb mint az SII-nek ( 2000mA-s aksival az is jó volt ) !
Nem tudok rosszat mondani rá igazábol , nem beszélve arrol , hogy az FW frissitéssel ez még csak javulni fog , gondolok itt a RAM-ra ( néhány embernek ez okoz problémát ) vagy az aksi még jobb üzemidejére !

Attila

(#2886) #74266624 válasza manokaki (#2885) üzenetére


#74266624
törölt tag

Köszi szépen. Még egy kérdés, mivel próbáltad mindkét színt. Fehér vagy kék?! :)

(#2887) manokaki válasza #74266624 (#2886) üzenetére


manokaki
őstag

Mikor SII-töm volt elöször feketében nagyon vártam az első fehéret ! :)
Most a videok láttán rögtön a kék tetszett meg , de mivel elöször csak a fehéret tudtam elérni igy az volt , de ahogy sikerült egy kékre szert tennem a TE :R segitségeddel nem volt kérdés a választás !

A kék nagyon szép szerintem ( és kisebbnek is látszik a sötét szin miatt maga a telefon is ) !

Attila

(#2888) #74266624 válasza manokaki (#2887) üzenetére


#74266624
törölt tag

Azt hiszem nem bírom tovább a kísértést és holnap én is "bekékülök". :)

(#2889) manokaki válasza #74266624 (#2888) üzenetére


manokaki
őstag

elöbb utobb mindenkit foglyul ejt :)))

Attila

(#2890) Sógi válasza #74266624 (#2881) üzenetére


Sógi
addikt

Egy évig használtam az S2-est és imádtam, sőt még most is :K
Bár már nincs meg, anyagi okok miatt, de, ha úgy alakulna simán vennék újra azt!
Az S3-ason a gyári ICS pörög, mint állat, ez a kettesen nem volt így, sajnos, nem volt rossz, de nem éreztem azt baromi gyors tempót, mint ennél, nyilván a poci miatt :)
Nem értem, h azon miért nem hasított a gyári rom....Mégis csak dual core volt...Tényleg azt kell mondjam, h sok szufla kell az androidnak, amit meg egyébként tisztelek, becsülök :D Legjobban testre szabhatóbb fw!
Szóval, az akkuról még nem tudok mit mondani, mert kell neki jópár töltés mire beáll max szintre, ezt tapasztaltam S2-vel is, ott egyébként 2amperes akkut használtam.
Zene ügyben nem tudok nyilatkozni, mert erre nem használom a telefont, erre van a jamo hangfalam itthon bivaly erősítővel, meg a kocsiban 6 hangszóró :D Sőt mozizni sem szoktam rajta...Ezért nem is vettem észre a kijelző foltosodást sem, amit eddig normál használat mellett észre sem vettem és le is xarom nagy ívben, mivel nagyon tetszik ez a kijelző, bár az S2 után kicsit haloványnak tűnt, de gyorsan megszoktam.
Mérete számomra tökéletes, simán tudom egy kézzel használni, kijelző mérete pont megfelelő!
Netes téren semmi problémám (opera mobilét használok egy éve) sincs vele, wifi teljesen ok és végre nem ragad be, bár S2-ön ritkán csinálta, de ott maga a csatlakozási idő is hosszabb volt, itt meg egy fél pillanat sincs :)
GPS-t nem használok még ki sem próbáltam :B
Ramom eddig még sosem fogyott el, bár az tény, h S2-nél jobban volt kezelve, itt én kigyomláltam a számomra felesleges appokat a telóból. Így 200-250mb szabad ram van általában, ami sztem bőven elég.
Sztem a telefonálás hangminősége is jobb egy fokkal!
Sokkal stabilabbnak érzem ezt a telfont és baromi jól esik használni :D
Amit viszont észrevettem, h nagyon erős led (lámpa) fénynél már látszanak a hajszálkarcok a hátulján, sima fénynél még nem látszik, kék színű a kicsike. Fehéren valószínű nem fog szembetűnni, javaslom mindenkinek a fóliát, abból is a jobb minőséget, erre nem szabad sajnálni a zsét :N
Rendeltem full body shieldet koreából, ami magába foglalja az akkufedél, az oldalsó, alsó/felső "peremek" és kijelző fóliát, ez tuti minőség lesz elviekben. :D
Már S2-sen is ilyet használtam, nagyon tuti volt és nem rontott a minőség érzeten, mikor eladtam erre is külön fel kellett hívnom a figyelmet, h van rajta :)
A kjelző még megúszta egyenlőre a karcokat, egy puha tokban ill. zsebben hordom, pólómmal és a farmerommal törölgetem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2891) lafaty80 válasza Sógi (#2890) üzenetére


lafaty80
őstag

Honnan/milyen shield-et rendeltél pontosan?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2892) Sógi válasza lafaty80 (#2891) üzenetére


Sógi
addikt

Tudom, kissé drága, de azt is tudom, h megéri, ill, ha megjön beszámolok róla:
S3 Full Body Screen Protector Skin Clear Set i9300 Revolution
Vannak ennél olcsóbbak is:IPG guard shield

[ Szerkesztve ]

(#2893) lafaty80 válasza Sógi (#2892) üzenetére


lafaty80
őstag

Annyira nem vészes telefon árához képest... viszont nem biztos hogy neki mernék állni, bár sima fóliákat már tettem fel... de itt drágább az elb.szás :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#2894) FragMaster válasza donceleger8 (#2865) üzenetére


FragMaster
addikt

Fejlemény:
"Update:
After receiving no help from the Carphone Warehouse. Samsung contacted me, the head of customer services came out to see me and gave me a replacement phone. Even said he would send me out some free stuff.

There is no confirmation that it was a fault with the phone. It may actually have been caused by a combination of my car mount and my cars heating system.

Just delighted to have my Galaxy back"
[link]

Korrekt.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2895) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Urak!

Az EFS mappában találtam pár olyan fájlt, amik úgy emlékszem nem voltak ott eddig (vagy csak nem figyeltem) :)

.nv_core.bak
.nv_core.bak.md5
.nv_data.bak
.nv_data.bak. md5
.nv_state

Ki, és mit tud ezekről, miért, milyen okból generálódtak le? (azt látom hogy mentések, és kettőnek md5 hash-je is van)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2896) falijja


falijja
őstag

Még szerencse hogy hozzánk a 4 magos jutott el...[link] nem is értem hogy miért vagytok oda annyira a kétmagos változatért mikor még csak nem is fogyaszt kevesebbet...+ lassabb is... ;]

(#2897) CHIPman válasza falijja (#2896) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mert mondjuk kétszer annyi RAM van benne...

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2898) adamho válasza Sógi (#2868) üzenetére


adamho
tag

Sógi, hogy állítható vissza, amikor sehol nem találom a letölthető tmobilos gyári romot (I9300XXALEF)?
Neked egyáltalán nem lagol, amikor visszatérsz a homescreenre? Mert én is nagyon jónak látom ezt a telefont, de a ram elfogyása, és ez a lag nagyon zavar, ezért szeretnék áttérni egy esetlegesen jobb romra. De ahhoz meg kéne azért az eredeti, addig nem merek hozzányúlni.

(#2899) Atla válasza adamho (#2898) üzenetére


Atla
senior tag

Én is erre várok.Én az Omega Rom 5.2-vel szemezgetek.De azt valahogy CWM-ből kell telepíteni,és nem találok magyar leírást a CWM-hez se.

(#2900) lafaty80 válasza adamho (#2898) üzenetére


lafaty80
őstag

Én addig nem merek/akarok hozzányúlni a T-s romhoz, amíg sammobilen nem lesz fent a mostani.

Más, ha webshopban vettem akkor Tpontvan is tudom a 8napon belül egyből cseréltetni?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.