Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) KoNZoLik@ válasza ForRedGlory (#3500) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem sincs értelme ;)
Peace :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#3502) nggabi válasza R2D20208 (#3499) üzenetére


nggabi
nagyúr

:N

mondjuk inkább azt h a valós életben jóval jobban teljesít az s3. ezt még razi is alátámasztja, pedig nála aztán nagyobb htcfant nem ismerek...

"szenyor dzsíííí"

(#3503) R2D20208 válasza nggabi (#3502) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha jól emlékszem Razi telefonja további több dologban sem azonos az újabbakkal. Nekem a legnagyobb átlag akksiidőm a 3.5 óra amúgy. Kihozok többet is ( 2 mag kikapcsolás , max frek 1000 stb stb ) , de nem ez a cél. Én csak arra a "2óra és kikapcsol " hsz - re reagáltam. Többet nem is fogok írni ide, hisz mint írtam, szeretem a Samsungot nagyon. De kézbe véve ( szépség, anyag ) S-3 sajna nem győzött meg. És mindig is el fogom ismerni tudását. De egy másik világmárkát nem nyomnék a porba feleslegesen. Ezek nagyon buta viták . Ilyenekbe bele se mennék amúgy. Egyik ebben jobb, másik másban. Ennyi. Szaggat a sense ? Nova Launcherrel is pl ? ( amúgy Ultra Smoot Sense mint a vaj ) Válaszolj nyugodtan, nekem nem lesz lehetőségem visszareagálni. Peace ..

;]

(#3504) manokaki amikor árultad a telódat , ém ( is ) hívtalak. Meg is volt beszélve másnapra, hogy esetleg megveszem ( nem mertem ) De...Akkor mennyire dícsérted a HTC - t :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#3504) manokaki válasza KoNZoLik@ (#3494) üzenetére


manokaki
őstag

az igazság kedvéért :) elöször a HTC One X-t adták ki ugy hogy amig megnem jelent az SIII addig 2 hét egy HOX-et gyürtem , annyit mondanék csak róla , hogy szerencsém volt mert a kijelző sárgulás, nyomásra vibrálás , stb betegségek nem voltak , még az aksi időt is kibirtam volna rajta , de a netezés az maga volt a rémálom , mármint a nagyitás része akármit felakartam nagyitani azt kb 2-3x jelenitette meg mint aki idegbeteg ugy ugrált , szóval ez nem igazán jött össze nekik ( mondjuk a HTC sose tudta anyira optimalizálni a Sense-t mint a Samsung a TW-t készülékekre ) !

Igy ahogy tudtam cseréltem is a HOX-ot , az SIII-ra !

Attila

[ Szerkesztve ]

(#3505) Motyi


Motyi
senior tag

Én nem értem minek kell idejönni trollkodni.A családban van ONE X és S3 is és mindkét telefon szerethető, mindkettőnek vannak hiábái amivel vagy együtt tudsz élni/megvárni a javítást vagy sem.De a legfontosabb, hogy egyik sem jobb/rosszabb a másiknál, inkább egyéni preferencia kérdése a választás. Sosem értettem, hogy miért van az hogy bizonyos emberek ezt nem képesek elfogadni és pl. a one x topicjába mennek fikázni a one x-t, vagy mint most itt az s3-at.Ezek az emberek szánalmas kis senkik, akik feltehetőleg abban élik ki magukat, hogy miután kiverték a telefonukra elkezdenek parasztkodni a fórumon. Egy ideig szórakoztató is, de már kezd unalmas lenni. Nem lehetne az ilyen embereket kitiltani a fórumról? Sztem nem törvényszerű, hogy a két tábor gyűlölje egymást, jobb lenne baráti légkörben elleni egymás mellett.

(#3506) manokaki válasza Motyi (#3505) üzenetére


manokaki
őstag

helyes ! :R

Attila

(#3507) nggabi válasza R2D20208 (#3503) üzenetére


nggabi
nagyúr

pedig amikor bejött a hox ettől harsogott a topikja. senki nem mutatott olyan képeket mint te, csak a rinyálás ment meg a pótakksi vétel... de ha azt mondod h változott a helyzet azóta rendben, elhiszem...

ettől függetlenül a "2 óra és kimerül" nagyon is jogos ;] na jó, kicsit túloz, de nem alaptalan... :U

"szenyor dzsíííí"

(#3508) Geryson


Geryson
addikt

Mi a kijelző felbontása? Full HD-kat konvertálnék le és másolnék fel, mert felesleges a 1920x1080, nemde?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3509) manokaki válasza Geryson (#3508) üzenetére


manokaki
őstag

720 x 1280 pixels

A

(#3510) Geryson válasza manokaki (#3509) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm, kipróbálom, hogy hogyan néz ki egy film telón... :R

Vettem ma egy 32 gigás SD-t, szóval hely már van! :) Kérdés persze, hogy a telefon akkuja bír-e egy 2 órás filmet egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3511) Xaels válasza Geryson (#3510) üzenetére


Xaels
félisten

4-5 filmet bír legalább az akkuja standard hosszúságú filmek esetén. Konvertálgatni nem kell, elég egy jó lejátszó program és mindent vinni fog, amúgy a legtöbb "nyersanyag" nincs 720p felbontású sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3512) ForRedGlory válasza Geryson (#3510) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remelem csak vicceltel azzal hogy kibir-e 2 orat :)

(#3513) Geryson válasza ForRedGlory (#3512) üzenetére


Geryson
addikt

Igazából nem, hiszen fogalmam sincs még eddig, hogy mennyit eszik a képernyő folyamatos használat esetén. Az, hogy nálam elmegy 1-2 napot a készülék, na de én 1-1 percekig érek csak a képernyőjéhez, utána elsötétül. Ha tényleg ilyen sokat bír, az csak jó! :)

Minden filmem full HD, ezért butítom le őket most egy kicsit!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3514) ForRedGlory válasza Geryson (#3513) üzenetére


ForRedGlory
félisten

8-10 orat lazan elmegy csak filmezessel, szoval mire lemerul haromszor megnezheted az Avatart es az eletedre is raunsz :D

(#3515) mumk1 válasza ForRedGlory (#3514) üzenetére


mumk1
addikt

"haromszor megnezheted az Avatart"
Inkább egyszer vágjanak fát a hátamon. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3516) nggabi válasza ForRedGlory (#3514) üzenetére


nggabi
nagyúr

te tényleg 3x végignézted? :Y

;]

"szenyor dzsíííí"

(#3517) Geryson válasza ForRedGlory (#3514) üzenetére


Geryson
addikt

Pont az Avatar lesz a tesztfilm! :)

Apropó, nekem nem igazán müxik a tekintetfelismerő (vagy mi a neve). Kapcsoljam ki a beállításoknál, hogy lesötétítse a képernyőt? Néha felvillan a "szem" ábra, de legtöbbször elsötétül a képernyő, ha olvasgatok...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3518) kelzsoca válasza Geryson (#3517) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a felismerő, csak normális fényviszonyok között működik viszonylag jól.

(#3519) joefasalasso válasza Keksz03 (#3487) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Mondtam, hogy az már megvolt.

(#3520) balika333 válasza DaveNo1 (#3485) üzenetére


balika333
tag

Köszönöm szépen kipróbálom :) Apropó: ma se szó se beszéd kikapcsolt a telefon. 5 perc után tudtam bekapcsolni. Megszállta a szent lélek :))

Samsung Note 22 Ultra

(#3521) mycso válasza Geryson (#3517) üzenetére


mycso
veterán

Olvasásnál, inkább a képernyő időkorlátját emeld feljebb.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3522) lalakov válasza mycso (#3521) üzenetére


lalakov
senior tag

Szerintem még egyszerűbb, ha kikapcsolja az időzítést. ;)

Én mindig manuálisan kapcsolom ki a kijelzőt, akkor amikor én akarom, nem tudom miért olyan nagy probléma ez.

(#3523) Geryson


Geryson
addikt

Nem teljesen SIII kérdés, de ha van egy ISO fájlom, akkor azt hogyan tudnám átkonvertálni AVI-ba? Hamsterrel konvertálok gőzerővel, de az a gond, hogy jelenleg ki kellene írnom az ISO-t mint DVD és onnan visszakonvertálni. Ez elég ésszerűtlennek tűnik és nem tudom, hogy hogyan találhatnék ilyen kérdésre fórumot.

lalakov: Az ötlet nem rossz, azért használom és időzítővel, mert akkor egyben ráteszi a zárat is és nem nekem kell vele bíbelődnöm. Bár belegondolva 1 gomb lenyomása az egész...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3524) nggabi válasza Geryson (#3523) üzenetére


nggabi
nagyúr

én alcohollal bemountolnám a dvd-t...

"szenyor dzsíííí"

(#3525) tyaptyap válasza Geryson (#3523) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

Ajánlom [ezt] az appot. Berakod, hogy mi ne kapcsoljon ki, a többi meg kikapcsol, mint eddig.

¥ € $

(#3526) Geryson válasza tyaptyap (#3525) üzenetére


Geryson
addikt

Szuper! Köszönöm!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3527) balika333 válasza R2D20208 (#3499) üzenetére


balika333
tag

Örülök hogy a Tied eddig bírja az enyém nem. De én is fogok képeket linkelni hogy lássátok nem a hibát keresem csak a tényeket leírtam. Ha eddig bírná az enyém is egy szavam nem lenne. Szerettem a HTC-t is de az S3 jobb.

Samsung Note 22 Ultra

(#3528) R2D20208 válasza balika333 (#3527) üzenetére


R2D20208
addikt

Hiszek neked na. Akkor nem egyformák a készülékeink.( bár ezt mindig is tudtam ) SGS- 2 - n is van aki sír, hogy nem bírja a telója, a másiknak 5 óra kijelző. Ennyi :) Nekem a nagy átlag 3-3,5 óra kijelző HTC -n. Mivel én szinte sosem netezek, videózok, és játszom, ezért maximálisan elégedett felhasználó vagyok. Nekem arra ott a házimozi, és az asztali pc. Ha nem itthon vagyok, akkor melózok. Ott meg nem használom a telefont. Grat az SGS-3 - hoz, jó választás volt. Ez ma a 2 legjobb telefon sztem.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#3529) lafaty80


lafaty80
őstag

Nem trollkodni akarok, csak 1-2 negatív tapasztalat, amit nem tudok mihez kötni (telefon vagy app), ha másnál is megvan ez, akkor csak annyira tudok megnyugodni, hogy nem csak nálam van :) Próbáltam a fejem a homokba dugni, de pár dolog mellett nem tudok elmenni, ezek többségénél mondhatnánk, hogy egy "csúcs" telónál ennek nem lenne szabad lennie, szerintem :(

- még kikapcsolt energia takarékosság mellett is tud laggolni a telefon
- ugyebár a rendszeres újra töltögetés appoknál
- "vakító" napfényben ugyanúgy nem lehet látni a kijelzőt mint más telóknál. Még max fényerőn sem...
- jó pár játék meg tudta akasztani a telót, néha jobban mint az S2-nél (real racing 2, order and chaos online). Érzésre kb olyan volt, mint SGS1-nél gyári vs cm9/miui/ics custom romok alatti játszás. Az elöbbinél szinte akadás/lassulás hegek, míg az utóbbiaknál folyamatos.
- zajszűrés funkció hibája (ami miatt jelenleg visszaküldtem). Az hogy van egy ilyen baja zavart, de az ahogy elsőre megoldani akarták ezeket a szervízekben (samu, T) "kapcsold ki", az már zavarba ejtő volt.

Tehát "irodai" átlag felhasználás mellett (telefonálás, zene hallgatás, internet, zene, egyszerű játékok) ezekből szinte semmit sem lehet tapasztalni, de aki már hardcore célra akarja használni, annál kezdenek előjönni a hibák és remélem nem csak nálam.

Ami érdekes, hogy alig 8 napnyi használat után kézbevéve az S2-öt gyerekes kis telónak tűnt :) Aztán sokat nyomkodva (asszonykáé) egyre jobban előjött bennem, hogy van-e akkora különbség a kettő között, mint azt az ára mutatja... hát őszintén nem tudom.
Remélem hamar lezajlik a garos mizérián és újra lehetőségem lesz választani telót. És remélem hogy addigra valahogy jobban meg tudom magm győzni, hogy érdemes ennyit költeni erre a telóra, mert a pár negatív élmény mellet rengetek pozitívat is kaptam:

- hihetetlen nagy és szép kijelző
- amúgy gyors telefon (boot, reagálási idő, egyéb művelet alatti használat)
- kamera, ami "normál" fényviszonyok mellett nagyon szép képeket csinál és veszettül gyors.

Nem volt elsőre hibás vagy rossz választás, de 100%-ra nem győzőtt meg. Remélem egyszerű root és custom romok megoldják majd az általam említett hibák/jelenségek többségét...

Hirtelen ennyi a szubjektív vélemények áradata. :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3530) Geryson


Geryson
addikt

Csak szenvedek itt a filmfeltöltésekkel. Az SD-t az Intézőben csak formatálni tudom, azaz nem tudom megadni neki, hogy FAT32 legyen. Viszont ahogy másolom rá a filmeket az 5 gigásra konvertált Avatart nem akarja rámásolni, a végefelé hibaüzenettel kilép. Más filmekkel nincs gond. Ilyenkor mi a helyes eljárás?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3531) bigdigit válasza Geryson (#3530) üzenetére


bigdigit
addikt

formatáld pc-vel exfatra.pár napja ezzel szívtam én is.a teló azt is felismeri és nincs korlát.

(#3532) rtommy1


rtommy1
csendes tag

Sziasztok!

3 napja vettem egy ilyen telefont az S2 után és csinál érdekes dolgokat!
Üzenet írás közben egyszer-csak kikapcs.
Fennmarad az üzenet borítékon a kapott üzenetek száma,hiába nyitom meg!

Ja és milyen tapasztalatotok van a frissítéssel,amit felajánl a készülék?
Érdemes frissíteni?

Köszi! :R

(#3533) babosmiki válasza lafaty80 (#3529) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez nem tollkodás, ha leírod a véleményed. ;)
Mivel még nagyon új a készülék, reméljük ennek nagy részét,
a későbbi romok és az optimalizálás majd megoldja.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3534) Geryson válasza bigdigit (#3531) üzenetére


Geryson
addikt

Hát pont ezt írtam, hogy a Windows Intézővel próbáltam formatálni (azaz nem a telefon menüjéből) és nálam ott nincs bármiféle formatálási beállítás, csak simán "formátum" (ilyen furcsa szóval, nem "formatálás")

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3535) mumk1 válasza Geryson (#3534) üzenetére


mumk1
addikt

Csináld pl. a MiniTool Partition Wizard-al.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3536) DeX|


DeX|
tag

hali mindenki!

hogyan tudom megnézni s3omnál hogy kártya függő vagy sem annélkül hogy másik simkártyát rakok bele?

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#3537) zozyk válasza DeX| (#3536) üzenetére


zozyk
addikt

Tárcsázóba : *#7465625#

[ Szerkesztve ]

(#3538) fuximaxi válasza DeX| (#3536) üzenetére


fuximaxi
senior tag

*#7565625# -legtöbb samsungnál működik - ennél biztosan

szerk.: megelőztek :R

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#3539) OutsideR válasza fuximaxi (#3538) üzenetére


OutsideR
aktív tag

És még rosszul is írtad :)
Amúgy tök egyszerű *#simlock# (a betűhüz tartozó számok)

(#3540) Geryson válasza mumk1 (#3535) üzenetére


Geryson
addikt

Megnézem, köszi! :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3541) gedemmm válasza Brain75 (#3451) üzenetére


gedemmm
csendes tag

Koszonom, KIRALY VAGY!
meg is vettem. nagyon jonak tunik mar keprol is.

(#3542) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a T9 szótárral kapcsolatban, hogy a szótár által nem talált szót hogy lehet felvenni a telefonba? Az S2 szótára a nem ismert szónál felajánlotta "szó bevitele" lehetőségét, de ennél ez a lehetőség nincs meg! Valószínű Én vagyok béna, és nem a Samsung hagyta ki ennek lehetőségét.

(#3543) lafaty80


lafaty80
őstag

Csak nekem szarodott el a fórum? Mármint nekem legutolsó bejegyzés #3542 !
De a #3541. hsz-ben hivatkoznak egy #3451-es hsz-re. Ha arra rákkattintok be is jön, de amúgy nem látom a listában, mivel az utolsó a #3542 :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3544) Keksz03 válasza lafaty80 (#3543) üzenetére


Keksz03
senior tag

gondold át ezt mégegyszer...

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3545) lafaty80 válasza Keksz03 (#3544) üzenetére


lafaty80
őstag

másnaposan nehéz, de megtettem :) :W
Áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3546) Keksz03 válasza lafaty80 (#3545) üzenetére


Keksz03
senior tag

jobb később mint soha! :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3547) zeroo5ux válasza lafaty80 (#3543) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#3548) adamho válasza OutsideR (#3539) üzenetére


adamho
tag

és a a hálózatzár "on", akkor függő? Mert szolgáltatózár "off", ezért nekem nem egyértelmű.

(#3549) OutsideR válasza adamho (#3548) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Igen, az függő

(#3550) mycso


mycso
veterán

Akinek gyári, érintetlen t-mobile-os rom van a telefonján, dobjon már egy képet legyen szíves a "beállítások/az eszköz névjegye" oldalról. Igazából a kernel érdekelne, hogy mit ír ott. No meg az alapsáv/build. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.