Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94101) rin33 válasza nggabi (#94100) üzenetére


rin33
senior tag

Alaplapot lehet cserélni, állítólag kis átalakítás kell csak... Kb. 6k ft az i9305 alaplapja.

(#94102) nggabi válasza rin33 (#94101) üzenetére


nggabi
nagyúr

A kijelzőn lecserélni a sonkát azért nem kis meló.

"szenyor dzsíííí"

(#94103) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok! Egy teljesen gyári Galaxy-val próbálkozom kicsit újítani rajta. Sajnos ott elakadtam hogy a TWRP-t feltoljam rá Odinnal nem igazán sikerül, viszont amikor elindul a telefon már pin kódot se kér így nincs hálózatom se. Ilyesmivel találkoztatok már?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#94104) nggabi válasza Thumas (#94103) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nem egyszer. Itt a fórumban tilos ezt kitárgyalni.

"szenyor dzsíííí"

(#94105) Thumas válasza nggabi (#94104) üzenetére


Thumas
tag

Akkor bocs. Nagyon hasonlo dolgokrol van szo feljebb.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#94106) nggabi válasza Thumas (#94105) üzenetére


nggabi
nagyúr

Rakj rá egy teljes romot reparttal, utána nézd meg van e modem és imei.

"szenyor dzsíííí"

(#94107) Thumas válasza rin33 (#94093) üzenetére


Thumas
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a link mögött lévő ROM ez csak a google kiegészítő cuccokkal működik?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#94108) Thumas válasza Thumas (#94107) üzenetére


Thumas
tag

Tudom ez egy nagyon laikus kérdésnek hangzik de én ezer éve miuit használok és most ez egy kölcsön telefon nálam és meglepődtem hogy 1tonna google terméke lett így a telefonon.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#94109) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Ha nincs a telefonban sim kártya (gyerek használja youtubra) folyton látszik a "nincs sim - helyezzen be sim kártyát"
Ezt el lehet tüntetni valahogy ? :O
sim kártya berakása nélkül :DDD

(#94110) Regin válasza DanielLong (#94030) üzenetére


Regin
újonc

A gyári JBket eszik meg jól, mástól meghalnak. 4es Jbt rakni 5s Cm után, lehetséges? Ki tudja elmagyarázni hogyan van a menete ilyenre ilyet rakni? Nekem a 4es JB fakít nagyot. Vagy 5 perc kell mire, talál hálózati jelet, reteselve is ugyan ez, aztán a neten vergődik. Van is net meg nincs is, messenger megy, gugli chrome el sem indul, ha mégis, elszáll a jel, mintha vonal sem lenne, telefon ép, mit tegyek?? Ponotsan mondjátok meg, ne fikázzatok le. :O 5s scmről vissza térni 4es Jbre hogyan?

[ Szerkesztve ]

eggyütt többre visszük

(#94111) Davebowman


Davebowman
senior tag

Sziasztok, az újabb 5-ös, 6-os, 7-es androidok(lollipop, nougat) közül melyik customot érdemesebb feltenni S3-ra? Illetve Lineage 12 vagy felette.
Csak telefonálni kellene és torrent futna rajta.
Led, kamera nem fontos(ha van hibája a romnak) Köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#94112) Davebowman válasza Davebowman (#94111) üzenetére


Davebowman
senior tag

crDroid 3.8.3 ROM lett a befutó, eszméletlen gyors!

Vargalex 1.1.7

(#94113) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Úgy néz ki, hogy a mikrofon behallt, semmi hang nem megy át.
Tudtok javasolni Budapesten olyan helyet, ahol meg lehet várni a javítást/cserét/tisztítást és nem 7-10.000 forintba kerül?
:R

(#94114) Makifeju


Makifeju
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül hogy a kanadai S3-nál (i747m) melyik rom tartalmaz magyar nyelvet?
Akár custom rom is jó!
Köszi előre is!

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#94115) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Tudtok valaki olyat aki vállal egy s3 kijelző cserét? :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#94116) gerner1 válasza vodrosjozsi (#94115) üzenetére


gerner1
veterán

Esetleg, vedd fel vele a kapcsolatot ...

(#94117) vodrosjozsi válasza gerner1 (#94116) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem azt mondta egy éve kb, hogy nem foglalkozik már ezzel.
Legalábbis s3-al nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#94118) nggabi válasza vodrosjozsi (#94117) üzenetére


nggabi
nagyúr

Foglalkozik, csak drága az alkatrész :) 26e ft egy új kijelző, ami akár felújított vagy átüvegezett is lehet.

"szenyor dzsíííí"

(#94119) vodrosjozsi válasza nggabi (#94118) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondjuk annyiért nem éppen az olcsó a megfelelő szó rá. Így még beszámítani se lehet.. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#94120) gerner1 válasza vodrosjozsi (#94119) üzenetére


gerner1
veterán

Sajnos, ezért nevezik az ilyet GTK -nak ...

(#94121) vodrosjozsi válasza gerner1 (#94120) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vagy fogom és megveszem ebay-en 13-ért a kijelzőt és magam cserélem ki.
Azt majd kiderül, hogy elbactam 13 ezret erre a sz@rra vagy nem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#94122) gerner1 válasza vodrosjozsi (#94121) üzenetére


gerner1
veterán

👍 Az is egy "alternatíva", a maga rizikójával ...

(#94123) Makifeju válasza vodrosjozsi (#94121) üzenetére


Makifeju
tag

Túrós!
Most vettem két S3 kijelzőt aliről,28 dolcsi volt darabja. Hibátlanul működnek.
Mivel kerettel együtt adják beszerelni még egy ovis is be tudja. :)

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#94124) vodrosjozsi válasza Makifeju (#94123) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

El tudnád küldeni privátban a linket akitől vetted?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#94125) molnarpeter válasza vodrosjozsi (#94124) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jöhet ide is, nem reklámoz saját cuccot :)

(#94126) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Elszállt valamitől az S3 (9300)
Bekapcsoláskor full csíkos a kép.
CWM -nél szintén.
Odinba belép, PC észreveszi a porton.
Fel akarok rá húzni egy új romot de ezzel elszáll rögtön:

ID:0/004> Odin engine v(ID:3.1101)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
<ID:0/004> Initialzation..
<ID:0/004> Set PIT file..
<ID:0/004> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/004> FAIL!
<ID:0/004>
<ID:0/004> Re-Partition operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Van rá megoldás vagy kuka ?
Nem saját telefon, nem tudom mit csináltak vele... :U :U

(#94127) molnarpeter válasza Ghostman78 (#94126) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kijelző vagy alaplap, rom próbálkozás szerint inkább utóbbira tippelek.

(#94128) Ghostman78 válasza molnarpeter (#94127) üzenetére


Ghostman78
senior tag

kijelző odin szerint okés :

[link]

kuka akkor ?

[ Szerkesztve ]

(#94129) molnarpeter válasza Ghostman78 (#94128) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó lenne tudni az előzményeket, partícióknál akad el, hátha van összefüggés. 10 körül van alaplap.

(#94130) Ghostman78 válasza molnarpeter (#94129) üzenetére


Ghostman78
senior tag

azt nem tudni :F :F
próbáltam több kábellel, több gépen, több rommal
Pit fájlal és annélkül.
Mindíg particiós hibát dob :W

(#94131) Ghostman78 válasza molnarpeter (#94129) üzenetére


Ghostman78
senior tag

jött egy kis infó...
recorveryben nyomogattak valamit :DDD

(#94132) thomas1997


thomas1997
csendes tag

Üdv. Mindenkinek!

Valaki találkozott már ilyennel? Régebben is fagyogatott, de mindig elindult. Ma reggel is megfagyott. Indításkor csak az SIII logo-ig jutott. Download mode bejött, recovery mode már nem. Ezt csinálja azóta. Semmit se ad be, csak ezt a képet. Kuka?

(#94133) Krisz1000 válasza thomas1997 (#94132) üzenetére


Krisz1000
tag

miért nem próbálsz meg egy 5 fájlos stock romot rátenni odinnal, kiderül mi lesz.

(#94134) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok, egy nagyon fura és érthetetlen dolgot kezdett mostanában csinálni a telóm. felteszek rá egy romot, pl 5 fájlos stock, vagy debloated stock (legnépszerűbb xda-n), tehát semmi extra. a romok felmennek hiba nélkül, minden oké...

majd pár hét, de akár pár nap múlva elkezdenek lefagyogatni az appok hibaüzenettel. olyanok hogy google szolgáltatások leálltak, touchwiz leállt, xy háttérszolgáltatás leállt.

teljesen úgy viselkedik mint egy PC amikor döglődik benne a winchester. ez mi a tököm????? :( :W
létezik ilyen h 5 éves telefonon kezd meghalni a rendszermemória?

valaki tapasztalt ilyet, v hogy mitől lehet?
előre is köszi. :R

ui: amúgy s3 LTE, de ilyen szempontból vszínű nincs jelentősége, amúgy mindent nagyon tisztán csinálok, full wipe, 5 fájlos stock, utána csak az alap appok, semmi játék vagy facebook. kifejezetten megkímélt telefon.

(#94135) Krisz1000


Krisz1000
tag

ezt nem értem itt mi történt??? most látom hogy 2 hónapja én vagyok az első hozzászóló??? :W :((( :o

ez vmi poén? ez hogy lehet? tudtommal még egy csomóan használnak ilyen telót, hogy lehet h nincs itt senki? nem ez a legnagyobb magyar nyelvű s3 topik? adminok, merre vagytok?

ha valaki tudna tanácsot adni nagyon megköszönném... vagy ha itt nem, akkor merre nézelődjek?

köszi

(#94136) Remus389 válasza Krisz1000 (#94135) üzenetére


Remus389
veterán

Nyugi :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#94137) Krisz1000 válasza Remus389 (#94136) üzenetére


Krisz1000
tag

oksa de vmi tipp...?

a vicces az hogy feltettem XDA-ra is a kérdést, kb a 3-4. a topik listában, és semmi válasz már egy hete...
de aktivitás se nagyon.

tényleg kipusztult volna ez a telefon? te még ezt használod? ha igen, milyen rommal?

most feltettem egy nougat romot (az persze nem stock) és érdekes módon ezzel nem jelentkezik a probléma egyelőre. azon kezdtem gondolkozni h vmi olyan változtatás lett a google rendszerében, amitől a kitkat összeomlik a telón... vagy esetleg vmi vírus ellen nem védett már?

(#94138) molnarpeter válasza Krisz1000 (#94137) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Másik ROM lett volna a tippem, akkor használd ezzel, ami stabil, illetve próbálj vmi gyárit

(#94139) Krisz1000 válasza molnarpeter (#94138) üzenetére


Krisz1000
tag

"felteszek rá egy romot, pl 5 fájlos stock, vagy debloated stock (legnépszerűbb xda-n)"

a nougattal amit a legutolsó hszben említettem, most omlott össze, 1 hétig bírta. alap cuccok voltak a telón. (evernote, keep, ilyenek)

stock romot vagy 6-8 félét próbáltam az elmúlt hetekben, 1 és 5 fileos is.
köztük a legújabb 3 hozzáférhető magyar telekomost.

(#94140) Krisz1000


Krisz1000
tag

napokig böngészve az XDA-t úgy néz ki sajnos a telómban a belső memória (eMMC) elhalálozott.
ez nem azonos a sudden death syndrome-mal, hanem 4-5 éves telóknál jelentkezhet, lassan.
több ilyen topic lett ott mostanában.

beazonosítani nehéz, mivel a memória random bizonytalanná válása miatt a tünetek elég sokrétűek.
olyan progi sincs amivel megfelelően lehetne tesztelni a memóriát.
páran arról beszélnek, h a TWRP rejtett hibája is felelős lehet.
sajnos az én gondjaim is akkor kezdődtek, amikor philzről twrp-re váltottam.
tehát ha neked jó a telód és az van rajta akkor sürgősen rakd újra az egészet cwm vagy philz touch-al ha lehet előtte full stock vissza.

az enyém úgy indult, h pár hét twrp használat után csak másodjára ment fel az 5 fileos stock, elsőre failt dobott. előtte v 15 alkalommal az évek folyamán sosem volt ilyen. :Y

tehát ha olyan dolgokat észlelsz hogy,
-furán lefagyogatnak alap appok amikkel előtte semmi gond nem volt
-nem akarnak felmenni olyan romok amiket már többször sikeresen telepítettél
-reggel arra ébredsz h a telód lefagyott és full wipe-al sem tudod újrainítani, csak 5 file-os telepítéssel
akkor vszeg nem te csesztél el valamit, hanem ideje új teló után nézelődni...

az enyém már mindent ledob complete write fail vagy repartition fail üzenettel.
ill a rajta levő baromi nehezen induló twrp egyik lényeges partíciót se tudja mountolni.
ilyen esetben donortól átvett alaplappal javítható a telefon. (ami persze uu meghalhat egy idő után...)
még a napokban lehet jig-es embert megpróbálok ha vki baráti áron vállalja.

őszintén szólva elég szomorú h ez a telefon vszínű sokaknál így fog meghalni :F :W
az enyém tiszta rommal még teljesen jól elketyegett netezésre, mailezésre, póttelefonnak...

ja, s3 LTE, de ennek nincs jelentősége, XDA-n inkább normál s3-nál jött elő ez a dolog.

gondoltam leírom ha valakinél hasonló van akkor ne strapálja magát feleslegesen napokig.

ui: ha segített amit írtam, akkor egy köszönömnek örülök itt a topicban.

[ Szerkesztve ]

(#94141) molnarpeter válasza Krisz1000 (#94140) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem tudni, mi a konkrét hiba recovery-ben?

[ Szerkesztve ]

(#94142) Tyca válasza Krisz1000 (#94140) üzenetére


Tyca
senior tag

nem vágom, hogy egy hibás recovery miatt miért fagyogatnának az androidos appok...nincs sok közük egymáshoz

(#94143) daytonka1


daytonka1
tag

Sziasztok. A problémám a következő volna :felraktam a HYPER-ROMot minden nagyon jó csak a telefonon nem küldi el a számomat és nem találom hol lehet beállítani? Ha tudjátok légyszi úgy írjátok le menü /stb. Válaszokat előre is köszönöm!

(#94144) ramgail2s válasza Krisz1000 (#94137) üzenetére


ramgail2s
csendes újonc

Azt úgy értsed, hogy a google tette tönkre a legtöbb telefont, amit kiadtak 2012 és 2016 között.
A google alkalmazásai gyárilag malwarek, spywarek. Egyenesen az összes mobil követő rendszert lefertőzték gyárilag.

Én ki szoktam blokkolni a google alkalmazásait.
Ha ezek nem futnak, a telefon csak telefonálásra 2-3 hetet is üzemel!
Az s3 mindig jó telefon volt! A szoftver a baj! Persze erre mondják, vegyen 50.000Ft-rt rá Avatart.

A Lenovo okos telefonokkal is ugyan ez a helyzet. Jobban körűl nézve a weben egy magyar webfejlesztő csoportot hibáztatnak, akik a googlenál is vannak! A kudarc az az egészben, hogy nincsen magyarázat máig sem, hogy a messenger.apk miért 300.mb feletti, holott a fb lite a 4-5mb-val is tud annyit!

A válasz annyi volt arról, hogy míg a lite kém program táplált, addig ezt a messengerben szét kellett szedni, hogy jobban bele lássanak a delikvens készülékébe.

Vannak 14-17 éves web programozóik is, eléggé bő beszédűen még büszkék is rá, hogy milyen kiksapukat hagytak az alkalmazásokon. Mint banki fiók elérés vagy teljes telefon felügyelet a messengernek. Ez a bibi.

[ Szerkesztve ]

(#94145) Chamoro válasza ramgail2s (#94144) üzenetére


Chamoro
tag

Sziasztok! Hogy lehet az, hogy a gyári független S3-nak 2014-ben volt az utolsó frissítése, a T-nek meg 2016??? (Sammobil szerint)
Még a mai napig szoktam nézegetni a frissítést ha bekapcsolom a telót :)

(#94146) Regin válasza Krisz1000 (#94134) üzenetére


Regin
újonc

Felém minden ismim LTEs s3asa meg halt. Csak a 3Gsek élnek.

Én meg azt nem értem, hogy ha ki van blokkolva a google play meg minden samsung apk, akkor a kifagyások le állnak és nincsenek működés közbeni leállások sem!

Azóta jó a kamera 8mpxeles fókousza is, mióta ezeket kiblokkoltam a csudába! :D

eggyütt többre visszük

(#94147) pepe62


pepe62
aktív tag

Sziasztok! Régóta nem foglalkozom a teló frissítésével, még a 4.3 android rendszer van rajta......most kénytelen vagyok újra bütykölni vele, mert nem minden működik rajta jól, ugye az újabb appok fejlesztései miatt...ehhez kérem a segítségeteket! :)
Melyik a legfrissebb android verzió erre a telóra, ami viszonylag megbízhatóan működik?
Esetleg ebből egy clockworkmod-ot tudnátok linkelni? Nagyon megköszönöm, aki segít!! :R

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#94148) perempe


perempe
addikt

nekem tetszik a készülék, de a panoráma nem jó. (csak a kép széle lesz jó, a mozgatva fényképezett részek bemozdulnak.) milyen programmal válható ki?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#94149) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!
Kezembe adtak egy ilyen készüléket bootlooppal, nem volt mókolva, ellenben még a recoverybe is csupa error üzenetekkel jutok be. Mintha teljesen formázódott volna, és próbáltam egy odint de csak az 1 fájlosat találtam, esetleg van valakinek tippje hol lehet megtalálni a 4 fájlos verziót? Az 1. hsz-re vonatkozó linkek már nem élnek

Redmi Note 11 Pro eladó

(#94150) gthomma


gthomma
senior tag

"Az 1. hsz-re vonatkozó linkek már nem élnek"
Valószínűleg azért mert lassan 8 éves ez a típus ;)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#94151) perempe


perempe
addikt

hello!

a wifi jelszót hogyan tudom megjeleníteni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#94152) molnarpeter válasza perempe (#94151) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Navigate to System->etc->WiFi and open wpa_supplicant. conf file.

[link]

(#94153) perempe


perempe
addikt

Láttam egy p smart 2019-et. Olyan vagy milyen hasonló (70k-ig)válthatná az s3-at?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#94154) molnarpeter válasza perempe (#94153) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#94155) n2066


n2066
tag

Kisfiam kapott egy ilyen telót a sulira rokontól ingyen, hogy legyen vmi mégis nála. Újonnan vett akksival, tokkal, üvegfóliával, olyan, mint egy új teló. Amúgy szépen muzsikál még mindig, persze alap dolgokra meg picit többre jó még.... 3G-t még egy ideig úgyse vezetik ki, hosszú évek még....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#94156) rushty válasza pepe62 (#94147) üzenetére


rushty
senior tag

Up!
Melyik Android verzió tehető fel rá?

(Digi be se vezeti a 3G-t.)

[ Szerkesztve ]

(#94157) molnarpeter válasza rushty (#94156) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

XDA developers fórumon nézz rá, melyik topik pörög még :F

(#94158) Gizmo94


Gizmo94
veterán

A legkedvencebb telefonom volt az összes galaxy s között. Látom, elérte a vég, meghalt a topikja is már. Ha esetleg valaki jár erre, a példány amit anno rokonnak adtam, most halt meg. Egyszer csak működés közben fehér képernyőre váltott, és se kép se hang. Akku ki és bekapcsolásnál is csak a fehér display, nem reagál semmire. Számítógép nem látja. Van rajta fénykép, stb. bőven. Mit lehet ezzel kezdeni? Mi lehet a gond?

(#94159) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Polc legeslegmélyén találtam hozzá egy gyönyörű, gyöngyházfehér Jekod tokot. Nincs szívem kidobni, én nem haszáltam, mert csúszós volt. PK fizetése után vagy személyes, háznál történő átvétel esetén ingyen adom.

[kép]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#94160) perempe


perempe
addikt

Nálam a *#9900# -> Low Battery Dump engedélyezése (On) megoldotta a töltési problémát.

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.