Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Ufff válasza ferrari1 (#4350) üzenetére


Ufff
senior tag

Hívásgombokon nincs? Nemár. Vagy esetleg nem a gyári szoftver van fent? :Y

Dobhatnál fel képet róla, gyönyörködni szeretnénk... :K

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4352) ferrari1 válasza Ufff (#4351) üzenetére


ferrari1
őstag

Sehol sincs és EURO3-as szoft van rajta. Melyik progival tudok róla csinálni? :B

[ Szerkesztve ]

(#4353) AndrewTdi válasza Dot (#4344) üzenetére


AndrewTdi
addikt

őőőő... Akkor én nem tudom melyik mikrofonkivágásról beszélsz?

Sarlon: ez mitől nem gyári? Ott van a címében is meg a hátulján is ott van a Nokia felirat.

[ Szerkesztve ]

(#4354) attisx válasza ferrari1 (#4352) üzenetére


attisx
addikt

Best Screensnap ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4355) Ufff válasza AndrewTdi (#4353) üzenetére


Ufff
senior tag

A kamera "kitüremkedés" alján, a hangszóró alatt, attól kicsit jobbra egy kb. 0,5 mm-es kis nyílás. A gyárin van ott egy kis kivágás.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4356) Sarlon válasza AndrewTdi (#4353) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hátul is van rajta egy mikrofon, az a hangszóróé, amit te felül bekarikáztál.
Ha megnézed, a kiuró fedélnél is van egy kis lyuk, a hangszóró alatt a sarokban.
Sztem azért sem gyári, mert azokon a felirat is más.

N82- N8- Lumia 920

(#4357) Ufff


Ufff
senior tag

Kéne nekem valami témaszerkesztő progi. Tudna valaki ajánlani valami egyszerűt?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4358) attisx válasza Ufff (#4357) üzenetére


attisx
addikt

Egyszerű nincs, max a zedge.net online förtelme. Van viszont hivatalos témaszerkesztő program: Carbide.ui Theme Edition . Ehhez viszont kell egy jó adag mazochizmus is. Szóval csak saját felelősségre... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4359) AndrewTdi válasza Sarlon (#4356) üzenetére


AndrewTdi
addikt

igazatok van, el is kerülte a figyelmem.

(#4360) ferrari1 válasza Ufff (#4351) üzenetére


ferrari1
őstag

Attisx: köszönöm :R


(#4361) imi290


imi290
aktív tag

üdv!
valaki akinek van egy n8-as gyári független abban milyen nyelvek vannak ? most tervezem hogy veszek egy ilyen telefont.nagyon tetszik,és én is szilikon tokban gondolkozom.

(#4362) ferrari1 válasza imi290 (#4361) üzenetére


ferrari1
őstag

Nekem cseh, angol, német, magyar, lengyel, szlovén nyelvek vannak. EURO3

(#4363) Ufff válasza imi290 (#4361) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez függ a régiókódtól is. Hol vennéd meg?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4364) Ufff válasza ferrari1 (#4360) üzenetére


Ufff
senior tag

Jájjdeszíííp! Tezsvír, ilyen kell nekem is! :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4365) ferrari1 válasza Ufff (#4364) üzenetére


ferrari1
őstag

Megoldható :))

(#4366) imi290 válasza Ufff (#4363) üzenetére


imi290
aktív tag

Hát a szlovák nokia e-shop-ról rendelném meg . arra lennék kiváncsi van-e benne magyar nyelv.de szerintem lenne,de ha nincs az sem gond. :)

(#4367) Ufff válasza ferrari1 (#4365) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem fontos a gari... :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4368) emre33 válasza ferrari1 (#4360) üzenetére


emre33
addikt

Légyszíves probáld ki:
SMS-t írsz, 160 szabad hely. Ok, írj egy "ő" karaktert
69 vagy 159 marad?

Mert nekem 69, és csökkentett támogatás van beállítva, és itt nekem is van ciril betük.

kösz.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4369) ferrari1 válasza Ufff (#4367) üzenetére


ferrari1
őstag

Az a szép az egészben, hogy megmarad :K

[ Szerkesztve ]

(#4370) ferrari1 válasza emre33 (#4368) üzenetére


ferrari1
őstag

69 marad. Ciril nincs csak azok a furcsa ékezetes szlovák betűk.

Hoppá dupla, bocsánat :R

[ Szerkesztve ]

(#4371) Ufff válasza emre33 (#4368) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez bug. Remélhetőleg az új FW-ben javítják. Alig várjuk...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#4372) AndrewTdi válasza emre33 (#4368) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nekem ez van az N82nél is.

(#4373) biggamer válasza Ufff (#4371) üzenetére


biggamer
veterán

Hali.

Az új telókat majd már úgy lehet +venni, h javított szoftver lesz benne, vagy azzal is kell majd szütyörögni, h normálisan működjön ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4374) ferrari1 válasza biggamer (#4373) üzenetére


ferrari1
őstag

Nekem nincs semmi gondom vele. Nem kell vele "szütymörögni", sőt szerintem régen jött ki nokia elsőre ilyen SW-vel.

(#4375) biggamer válasza ferrari1 (#4374) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... tudod én is ezzel a telóval szemezgetek, viszont nincs mobilnetem, ezért szeretném úgy +venni, h minnél több és jobb dolog legyen rajta.

Csak " asztali " netem van.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4376) Misály válasza ferrari1 (#4374) üzenetére


Misály
addikt

Detto, 5800-hoz kepest elso szofttal is betonstabil,de vannak kezdeti nehezsegei. Engem leginkabb a memoriakezeles szarsaga es ebbol adodoan jatekok szabalyos idokozonkenti megakadasa zavar ( errol jut eszembe a spiderman total mayhem kibaszott jo kis jatek, csak nehez:P )

En nem hasznalok surun hozza mobilnetet, csak azert van ha gyorsan kell valami, nameg a ceges levelezesemt akarmikor elerhetem. Ovi maps nelkule viszont felkaru orias.

[ Szerkesztve ]

(#4377) Sarlon válasza ferrari1 (#4360) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ez korrekt, jó ilyet látni, letisztult, semmi ócska ciril baromság nincs benne.. (y) :)

N82- N8- Lumia 920

(#4378) ferrari1 válasza Misály (#4376) üzenetére


ferrari1
őstag

Ehhez nemtudok hozzászólni, nem játszok rajta. Mire gondolsz a memóriakezelésen?

Nekem van alatta mobilnet. Eddig úgy gondoltam megvagyok nélküle. Amióta van sokkal könnyebb minden. Navira nekem a garmin a bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#4379) biggamer válasza ferrari1 (#4378) üzenetére


biggamer
veterán

Ezek az OVI-s letöltések milyen értékűek ... ha esetleg előfizetnék majd valami olcsóbb mobil netes szolgáltatásra, h lehetne belőle kijönni a legjobban.

A mostani netemen iszonyat adatmennyiség jön le, mobilban azt nem tudnám +fizetni.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4380) Misály válasza ferrari1 (#4378) üzenetére


Misály
addikt

Hat, sok hasznalattol szepen el tud fogyni, olyan xp-sen. De a ramblow megoldja a dolgot uresjaraton olyan 110 mb ram korul van tole. Jatekok kozben meg szabalyos idokozonkent megall ( 3-4 percenkent ) , mintha re-cache-elne.

Garmint meg teljesen elfelejtettem amiota van online resze az ovinak.

(#4381) rocks


rocks
aktív tag

no ma úgy 1m masságról sikerült elejtenem a kicsikét tölgy parkettára.
Én megijedtem, neki semmi baja... ;)

(#4382) ferrari1 válasza Misály (#4380) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem próbáltam még az online részét de majd megteszem.

Ezt a memproblémát a naponta újraindítás megoldhatja?

(#4383) toto21


toto21
csendes tag

Sziasztok,

ha OVI-ból fizetős programot szeretnék letölteni, a fizetés hogyan működik?

köszi

(#4384) rocks válasza toto21 (#4383) üzenetére


rocks
aktív tag

ha havi el.fiz. vagy akkor a hó végén a számládhoz csapják, ha dominos (T-mobil) akkor az árával csökken a felhasználható összeged.

(#4385) Arthuro_Adam válasza toto21 (#4383) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Bankkártyát megadhatsz, meg van szolgáltatói fizetési lehetőség is, de annak én még nem néztem utána, hogy működik.

(#4386) rocks


rocks
aktív tag

hogyan lehet a fénykép mappából törölni úgy a videókat, h azok ne törlödjenek a videó mappábból.
Nem találok semmi olyant, mint pl.: áthelyezés ami ezt megoldhatná.
Egyedül a másolás kedvencekbe-t ajánlja.
Tud valaki valamilyen megoldást arra hogyan tudom szétválasztani a képeket a videótól véglegesen?

(#4387) imi290


imi290
aktív tag

Mit szóltok a fóliás védelemhez ? youtube video alapján komoly cuccnak tűnik.
állítólag katonai technologia lapján készült :D
[link]
igaz még nincs ilyen telefonom de fáj rá a fogam,és már tervezem hogy mi védené őt. :DD

(#4388) biggamer


biggamer
veterán

NOKIA N8 Flip álló bőrtok / CP - 500 / : [link]

imi290

Nem túl vastag az ???
Nem csökkenti a képernyő érzékenységét ???

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4389) imi290 válasza biggamer (#4388) üzenetére


imi290
aktív tag

az egyik oldahol több infó van róla azt írja hogy 0,2 mm vastag.és hogy nem csökkenti az érzékenységét.
itt találtam valamit
[link]

(#4390) biggamer válasza imi290 (#4389) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi, értem ... mert az első linkednél a képen olyan vastagnak tünt. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4391) biggamer válasza imi290 (#4389) üzenetére


biggamer
veterán

2x ...

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4392) biggamer


biggamer
veterán

Ezt érdemes +nézni, nagyon +győző : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4393) Misály válasza ferrari1 (#4382) üzenetére


Misály
addikt

A jatek kozbenit nem oldja meg, a normal memory leak-re meg ott a ramblow.

(#4394) Misály válasza biggamer (#4392) üzenetére


Misály
addikt

Erre annyit mondok hogy az N8-on elvileg gorilla glass van, hagytam apro mellett veletlen kulcsok mellett raparaztam de siman le lehetett torolni. Elkezdtem jobban vigyazni ra erre a semmibol elojott egy 2 mm-es melyebb karc a kijelzon ( najo szilveszter utan vettem eszre ) ami csak vilagos alapon latszik, meg par kisebb is volt de azt a klasszikus fogkremmel ki lehetett polirozni. Egyebkent szerintem annyiba fog fajni egy uveglap csere mint egy komolyabb folia.

(#4395) biggamer válasza Misály (#4394) üzenetére


biggamer
veterán

Nagyon szépen el lehet dolgozni / és ez védi az egész telefont, ha arra kerül / : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4396) Misály válasza biggamer (#4395) üzenetére


Misály
addikt

Lehet de a tapintasa nem ugyanolyan mint a telefone, legalabbis nekem nem jott be, fogtal mar ilyet?

(#4397) biggamer válasza Misály (#4396) üzenetére


biggamer
veterán

Nem ... viszont engem nagyon érzékenyen érint a dolgaim esztétikai állapota.

1x egy új telóm esett ki motorozás közben az aszfaltra, a fene tudja hány métert csúszott ... utána napokig lelki beteg voltam, ha csak eszembe jutott, ha +láttam arról nem is beszélve. :B

Most egy 6 éves Samsung D600-ast / 100 rongyért vettem annó / nyüstölök ... gyönyörű állapotban van még mindig.
És a többi dolgaimra is nagyon vigyázok.

Szóval legszívesebben rátenném ezt is meg a CaseMate borítását is / ha +lenne a teló ;] /. :B :B :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4398) Misály válasza biggamer (#4397) üzenetére


Misály
addikt

:)

En is probalok vigyazni ra de sose sikerul egyszeruen a megszokassal egyut mulik el az ovatossagfaktor, nekem 5800 tavaly nyaron 40 km/h-nal hullott ki a zsebembol a janos hegyen gurulva lefele, azota ovtaskaban csinalok ilyeneket:D

(#4399) attisx válasza biggamer (#4392) üzenetére


attisx
addikt

Azért ez se semmi: [link] ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4400) Misály válasza attisx (#4399) üzenetére


Misály
addikt

Na pont ezert nem ertem hogy birtam megkarcolni:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.