Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Galahed válasza rocks (#3591) üzenetére


Galahed
senior tag

ebben van külföld is? Az iPhone verzióban sajna nem volt... :(

(#3602) Sarlon válasza biggamer (#3599) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Egyet értek, Misály kezd eldurvulni és túlzásokba esni! NAGYON!
Van magán életem, hidd el, mint ahogy itt mindenki másnak, úgy, ahogy neked. De mi közöd hozzá? Miért mondasz véleményt arról, amiről fingod sincs?
Semmivel nem vagyok/vagyunk kevesebbek azért, mert mondjuk ebéd után az ágyra ledőlve megnézem a fórumokat, a híreket, az időjárást, stb. a barátok közt, vagy az x-faktor helyett.
Ha gondolod, folyt. köv. pm ben mert ez már nem off tenger, hanem off óceán..

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#3603) ferkope77


ferkope77
csendes tag

Csináltam vele videót extrém hangerő mellett:)
[link]

(#3604) Sarlon válasza ferkope77 (#3603) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én meg extrém útviszonyok között :DD
Link

Amúgy egész a jó a koncerten felvett hang..

N82- N8- Lumia 920

(#3605) ferkope77 válasza Sarlon (#3604) üzenetére


ferkope77
csendes tag

Igen, én is meglepődtem, nem számítottam ilyen jóra. Kicsit azért a lábdob megviccelte:)

[ Szerkesztve ]

(#3606) biggamer válasza Sarlon (#3602) üzenetére


biggamer
veterán

" De mi közöd hozzá? Miért mondasz véleményt arról, amiről fingod sincs? "

Ezt most nekem írtad ??? :F :F :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3607) Sarlon válasza biggamer (#3606) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem neked szólt, hanem Misálynak. Veled egyet értettem abban, h senkinek semmi köze hozzá, h mit, mikor, hol, mivel, és mennyit.. :(((
De én ezt lezártam a nagyközönség előtt, részemről ennyi.

Az előző hsz-t már nem tudtam szerkeszteni..

N82- N8- Lumia 920

(#3608) Arthuro_Adam válasza Fefe52 (#3589) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nokia Internet Radio
[link]

Soundtrckr
[link]

Aupeo
[link]

TuneWiki is tud talán ilyesmit, Mobbler is talán.

(#3609) Kvazár


Kvazár
őstag

Valaki kérdezte az internet rádiót. Elvileg ez a progi tudja: TuneWiki_v0.04.201_S60v5_S^3
A nokiaprogramok.hu-n megtalálod.
Szerk.:
Bocsi, látom már más válaszolt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3610) drzsoo1 válasza Sarlon (#3607) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Azonkívül hogy szétoffoltuk a topicot, kiderült hogy Misályon kívül mindenki használja a telefont aktív pihenéskor, pl lefekvés előtt. Én is ilyenkor szoktam emaileket ill bizonyos általam hitelesnek tartott jobboldali -betiltás határán álló-portálokat olvasgatni. Napközben nincs időm rá, amúgy viszont érdekel. A mai hozzászólások pedig arra világítottak rá hogy az N8-on kivül akad még téma amiben közös a véleményünk.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#3611) bgabek


bgabek
tag

Sziasztok!
Ha már Aréna koncert N8-al... :)
Én is csináltam egy videót az Arénában: [link]
A legnagyobb meglepetést nekem is a hang minősége okozta :)

(#3612) kpal válasza drzsoo1 (#3610) üzenetére


kpal
veterán

Éljen a szabadság :R

(#3613) jacis válasza drzsoo1 (#3610) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is kb. így cselekszem minden lefekvés előtt. A fórumozásaim 50%-a telóról megy. Most is arról írok az ágyból :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3614) kpal válasza jacis (#3613) üzenetére


kpal
veterán

Energiatakarékosabb mint az aztali pc . :K

[ Szerkesztve ]

(#3615) Kvazár


Kvazár
őstag

Olyan lejátszókat tud valaki, ami lejátszik mkv, és flac fájlokat? (Külön-külön progira gondolok.)

Eladó cuccaim: -

(#3616) Misály válasza Sarlon (#3607) üzenetére


Misály
addikt

Tokfej, senkinek nem szabom meg mit csinaljon csak leirtam hogy szerintem droid dolog lefekveskor meg telefont vagy tabletet nyomkodni... csak nem bun hogy egyes szokasokrol megvan a velemenyem.

Zajos videom nekem is van.

[ Szerkesztve ]

(#3617) kpal válasza Misály (#3616) üzenetére


kpal
veterán

Jó minőségű :K

(#3618) AndrewTdi válasza Sarlon (#3604) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Dettó! :)
(csak nem HD)

(#3619) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Nincs esetleg valakinek ilyenje? tapasztalat esetleg?
Lehet beneveznék egyre.

(#3620) somkuti válasza Misály (#3616) üzenetére


somkuti
csendes tag

Kedves Misály,
ha kérhetem, ne tökfejezz le itt senkit. Emellett, kérlek ne oktassál ki senkit arról hogy mi helyes és mi nem a magánéletben, pl. ágyban elalvás előtt. Illetve, senki sem kérdezte Tőled meg hogy szerinted mi a "droid" szokás és mi nem.
Amennyiben ilyen jellegű tanácsot kérnék Tőled, jelezni fogom, de ebbe a fórumba azért szeretnék visszajárni hogy a telefonról olvashassak tapasztalatokat.
Köszönöm.

(#3621) Sarlon válasza AndrewTdi (#3619) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Miután 3-szor eldobtam, vettem hozzá egyet.
Fekete telefonhoz, kék tok, sztem nagyon jó! Mindenhol pontosan passzol, jó a fogása és tényleg kényelmes. És nem is kérnek el érte nagy összegeket, gyári nokia 2500 ft.
Egy baj van vele, h így mégjobban gyűjti a port, de legalább a zsebed tiszta lesz, miután előveszed a telefont ;]
1. Kép
2. Kép

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#3622) rocks válasza Galahed (#3601) üzenetére


rocks
aktív tag

az az igazság h nem nagyon ismerem, csak a hazait szoktam nézni esetenként a PC-n.
Szerintem külföld nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3623) Karma válasza Sarlon (#3621) üzenetére


Karma
félisten

Szemely szerint nagyon utalom a szilikontokokat... A vastag plexik nem jelentek meg meg? Abbol lattam atlatszot eloben, na az tenyleg fasza cucc.

“All nothings are not equal.”

(#3624) tibike8 válasza Arthuro_Adam (#3608) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem a Nokia radio van fent és teljesen kiszolgál. Az N82-őre felpakoltam anno egy csomót, de minek...?

(#3625) tibike8 válasza Sarlon (#3582) üzenetére


tibike8
őstag

A Nokiaprogramokról leszedtem az SPB-t is simán felment. Nagyon testre lehet szabni a telót vele. Gyakorlatilag egy új kezelőfelületet kapsz és abban tudsz kipakolni ikonokat különböző méretben és nincs elhelyezési kötöttség mint a gyári asztalon. Oda teszed az ikonokat ahova akarod. Akár egymásra is lóghatnak. Mint az Andriod kb. Bár azt még nem használtam, de úgy tudom, hogy ott is teljes az ikonelhelyezési szabadság. Nekem csak egyszer mentek el a beállítások, de csak mert véletlen rányomtam a beállítások menüben az alapbeállításokra :D. Kicsit tovább tart a bekapcsolása a telónak így mert ennek is be kell töltenie, de aztán nincs gond. Bármikor visszamehetsz a gyári asztalra és váltogathatsz az asztalok közt. A gyáriban ugye max 3 asztalt csinálhatsz. Itt még tízet. Ki sem lehet használni. Nagyon szép 3D-s efektekkel dolgozik és vannak saját alkalmazások is amiket használhatsz a telóra telepítettek mellett.
Szóval nyugodtan felrakhatod. Max leszeded, ha nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3626) Sarlon válasza Karma (#3623) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Majd olyat is veszek hozzá, de még nem lehet kapni, legalábbis Én még nem tudok róla.
Mielőtt ezt megvettem, bementem a Pólus Center Nokia üzletébe, még majdnem fel is voltak háborodva, hogy hogy merészelek "hozzávalókat" kérni N8 hoz, mikor még meg sem jelent náluk (még most is csak hamarosan felirat van a nokia.hu- n, vicc :D )
Mondták, h menjek be a Westend-be. Nem mentem be, felhívta őket, ott sem lehetett még semmit kapni hozzá.
Gigatelnél meg volt minden más, vízálló, ütésálló, bla bla, de ilyen vastag plexi nem :(
De tényleg ez a szilikon is jó, 2500 at meg pláne megért.

Köszönöm tibike8, akkor lehet, h kipróbálom majd, már csak a látvány kedvéért :)

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#3627) Arthuro_Adam válasza tibike8 (#3624) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem is teljesen megfelelő az, de én csak egy kérdésre írtam be a lehetőségeket.

(#3628) tibike8 válasza rocks (#3591) üzenetére


tibike8
őstag

De ez most egy mobilra optimalizált idokep oldal, nem? Vagy van valami letölthető alkalmazás része is?

(#3629) tibike8 válasza Arthuro_Adam (#3627) üzenetére


tibike8
őstag

Persze, nem azért írtam, hogy fölöslegeseket írtál, csak leírtam a tapasztalatomat.

(#3630) tibike8 válasza Sarlon (#3626) üzenetére


tibike8
őstag

Más fórumon azt írták, hogy 2000-ért vették Nokia boltban. Nem tom melyikben. Mondjuk én nemsokára megyek a szegedi Nokiába és megnézem, hogy mi van itt hozzá és mennyiért.

(#3631) tibike8 válasza Sarlon (#3626) üzenetére


tibike8
őstag

A nokiaproramokról le tudod szedni és simán fel is lehet rakni, minden cécó nélkül :). Szerintem tetszeni fog.

(#3632) jacis válasza Karma (#3623) üzenetére


jacis
nagyúr

Én sem szeretem a szilikon tokot. Az iPhone-hoz szilikon tokot használtam és amikor egy hét múlva levettem a telóról teli volt a teló és a tok közötti rész kosszal/porral. Persze karcolta is a telefon hátulját.

Most az N8-hoz egy ilyen tokot rendeltem (kiváncsi leszek milyen lesz): Case-Mate

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3633) Misály válasza somkuti (#3620) üzenetére


Misály
addikt

Tovabbra sem oktatok ki senkit tokfej 2.0 , hanem elmondtam a velemenyem. Tovabbra is azt csinaltok amit akartok ugy es ahogy akarjatok, leszarom, de a velemenyem meglehet, es leirhatom, kerdestol fuggetlenul. Ha valaki elalvas elott kutyuket nyomkod az agyaban, az NEKEM draga verzo szivu forumtarsam droid lesz ha vert izzad akkor is.

Koszonom, hogy megtanulsz szoveget erteni majd egyszer.

Tokhoz annyit, hogy szerintem igy se kicsi a telefon, sulya is van, ugyhogy inkabb nem vettem tokot ( normalisan kinezot igazan kenyelmeset meg nem lattam ). En vettem egy nagyobb szemuvegtorlot hozza es abban a zsebben amiben hordom a telefonon es a torlon kivul nincs semmi, amugyis karcallo vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#3634) Kvazár válasza Misály (#3633) üzenetére


Kvazár
őstag

Látom te tényleg sosem adod fel. :)

Azt az SPB-t én is feltettem. Még egy kicsit kerülgetem, nézegetem, majd utána mondok véleményt is.

Flac-ot, meg ha valaki le szeretne játszani, azt a Folderplayer-rel megteheti. Egy negatívuma van: a füles kihúzások a zene nem áll le, hanem a telefon el kezd üvölteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3635) attisx válasza tibike8 (#3631) üzenetére


attisx
addikt

Khmm... Négy HSZ. öt perc alatt: Használd a szerkesztés gombot!

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3636) Misály válasza Kvazár (#3634) üzenetére


Misály
addikt

Nincs mit feladnom:)

SPB-hez nem merek hozzanyulni, eleg volt az 5800-as rettenet.
Mas, van valakinek BH-503-as headset-e? Nem tudom sehogyse osszehozni N8-al es resetelni se hagyja magat:(

[ Szerkesztve ]

(#3637) somkuti válasza Misály (#3633) üzenetére


somkuti
csendes tag

Oké, meggyőztél, megyek és keresek egy trollmentes fórumot N8 témában :DDD

(#3638) Kvazár válasza Misály (#3636) üzenetére


Kvazár
őstag

Az hiszem 1-et kell értenem veled, az SPB ügyében. 5 perc után le is szedtem. Az ötlet maga jó, hogy teljesen új GUI-t írjon hozzá valaki, de sajna ez még nagyon nem teljes.
Az meg nagyon zavaró, hogy felemás. A főbb dolgok ugyanis nincsenek megírva rá. Telefonálásnál, SMS írásnál is visszavált pl alap képernyőre. :(

Eladó cuccaim: -

(#3639) jacis válasza attisx (#3635) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is ezért kaptam a héten (jogosan).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3640) Misály válasza somkuti (#3637) üzenetére


Misály
addikt

Nehéz lesz, elvégre te is ottleszel:P

(#3641) Sarlon válasza Misály (#3633) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Tökfej 3.0!
Akkor meg minek az a szemüveg törlő? "amugyis karcallo vagy mi."
Meg úgyis összenyomkodod, elvégre érintős a kijelzője. Na mindegy, Én ezt nem érthetem, mert mondjuk kényelmesen az ágyra ledőlve nyomkodom, nem feltétlenül lefekvés ill. elalvás előtt. Külön örülök, h ezt kiemelted. :P
Nekem nagy kezem van, nem zavar az a +1mm minden oldalon, kb. ilyen vastag a szilikon tok.

N82- N8- Lumia 920

(#3642) Misály válasza Sarlon (#3641) üzenetére


Misály
addikt

Látom magadra vetted a droid dolgot, egészségedre. :P

Talán azért a szemüvegtörlő mert az optikán nincs lencsetakaró? Vagy mert nem árt néha napján letörölni azt szétmaszatolt kijelzőt? Biztos tisztaságmániás vagyok, vagy csak szimplán nem vagyok igénytelen:P

Nekem is nagy a kezem , szilikontokot életben nem vennék mert ocsmány és retkesedik kurvára, a normális tokok meg nagyok eléggé.

(#3643) AndrewTdi válasza jacis (#3632) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ez sem rossz. Viszont azt nézem, hogy a kamera szabadon marad, így ha a hátára fekteted a telefont, közvetlen a kamerán lévő fényezésre fekszik fel a telefon. Így esetlegesen megint ott fog kopni, karcolódni. A szilikon viszont szinte körbeveszi a kamerát is.
(de lehet hogy csak én láttam rosszul)

#3621) Sarlon: ha viszont bemegy alá a por, akkor az is karcolgajta, nem? (egyik kollega is írta).

Van még valami rácsos hátlap megoldás is amit ajánlgattak.

(#3644) jacis válasza AndrewTdi (#3643) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nem az a tok mint amit én rendeltem.
Az én tokomnál a kamera is fedve van.
Ha megnyitod a linkemet már ott is látszódik jól.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3645) AndrewTdi válasza jacis (#3644) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ebbe oldalról tolod bele? Vagy lehajthatós? (abból az 1 képből nem tudom kivenni)
talán ez az?

[ Szerkesztve ]

(#3646) Gabor113


Gabor113
tag

Sziasztok

Nem jártam erre egy jó ideje.

Azóta lehet hogy már jó páran közületek tulajdonosok. :)

Hogy látjátok:

1, Ár/érték arányban megérte a készülék?
2, Mi a legjobb/legrosszabb benne számotokra?
3, Bármi más. :)

Köszi előre is ha válaszoltok tapasztalataitok alapján.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#3647) jacis válasza AndrewTdi (#3645) üzenetére


jacis
nagyúr

Egyik sem. Úgy rakom bele mint a szilikon tokba csak itt egy kicsit többet kell vele bibelődni mert ez nagyon passzentos tok.

Amúgy az általad linkelt videón lévő tok az enyém.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3648) tibike8 válasza attisx (#3635) üzenetére


tibike8
őstag

Magamból kiindulva és nem véletlen. Ha valamit kérdezek, akkor arra várok választ és aszerint keresek rá később a hozzászólás sorszámával, hogy kaptam-e valakitől választ. De ezek szerint csak nekem zavaró, ha egy válaszban egy kérdésre válaszolok.

Da ha így illik akkor az SPB-vel nekem nincs gondom. Nem lép ki meg vissza a gyári menübe és nem tudom, hogy másnak mi a gondja vele. Sokkal felhasználóbarátibb lett így az egész. Még a naptár is használható lett így. Ezzel egyszerre láthatom a napi bejegyzést és a többhetes nézetet, ellenben a saját naptár havi nézetében semmit nem látsz, csak hogy van beleírva valami. A régi symbian 100x használhatóbb naptárral bírt a számomra.

A szegedi Nokiánál sincs még semmi kellék a telóhoz, úgyhogy még mindig csak várok.

És így valóban pár sorral kisebb helyet foglalok el a hozzászólással...

Gabor113:
Ami leginkább engem bosszant az a naptár használhatósága. Bár az SPB-vel már jó. Amúgy ár/értékben szvsz rb. Kb annyiba fájt nekem mint anno az N82. Egyébként negatívumot most nem nagyon tudnék. Ha valaki nincs hozzászokva a többi oprendszer gyorsabbságához, akkor nem zavaró ennek a sebessége sem.

[ Szerkesztve ]

(#3649) AndrewTdi válasza jacis (#3647) üzenetére


AndrewTdi
addikt

thx.

Fel van adva a lecke tokválasztás miatt. mindegyiknek van előnye, hátránya. Ember legyen a talpán aki dönteni tud.

(#3650) biggamer


biggamer
veterán

Nokia Ovi Suite v3.1.975 (magyar) : [link]

Nokia PC Suite 7.1.51 (magyar) : [link]

Mobile Master 7.72 (magyar) : [link]

Hátha valakinek jól jönnek. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.