Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) jacis válasza AndrewTdi (#3649) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem ez lesz az első merev tokom. Remélem beválik mert szállítással együtt 6900ft. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3652) tibike8 válasza AndrewTdi (#3649) üzenetére


tibike8
őstag

Hát nekem egy hagyományos, de ennek a méretnek megfelelő övre rakható fekvő bőrtok is jó lenne, de felénk nem nagyon találok rá.

(#3653) Misály válasza Gabor113 (#3646) üzenetére


Misály
addikt

1: ebben szerintem verhetetlen ( legalábbis ha szolgáltatótól veszed rabságra úgy nekem 94-be jött ki, főleg ha azt vesszük hogy tavaly februárban az 5800at 75-ér vettem).

2. Számomra Pro :

- Sokáig bírja
- Kamera ( úgy mindennel együtt ami hozzátartozik, galéria rohadtgyors, nem szarja össze magát a 12mp-s képektől )
- Külső, anyaghasználat és összeszerelési minőség, rohadt jó helyen van a kamera, faszán kapaszkodik a kezedbe a telefon.
- Symbian ( nem idegen, visszafele kompatibilis, rendes multitask )
- Naptár nagyon jó.
- Rendes levelezés ( exchange )
- jó hangminőség, remek zajszűrés.
- Munkára is használom, jó az ms környezet felé való nyitottság, USB OTG nagyon hasznos ( végre ha puttyot kell használnom nem vagyok rákényszerülve a virtuális billentyűre )
- Erős wifi ( erősebb mint az 5800-amé volt )
- HDMI kimenet.

Kontra:
- Néha megakad tök értelmetlenül ( symbian feature, angry birds is beakad ritkán pedig semmi nem történik a háttérben, valószínű a memóriakezelés nem tuti, nokiáék minden új telefonnál elsütik majd az update-el meg elmúlik, számomra hihetetlen hogy minden készüléknél le kell futni ezt a kört, bár ha jobban belegondolok minden bugosan jelenik meg ha telefon, ha mosógép:) ), pedig gyors.

- Böngésző addig használhatatlan amíg a teljes oldalt be nem tölti utána villámgyors, képes több lap megjelenítésére, de kézzel nem nyithatsz újat ami hatalmas öngól ( ha valaki rájött hogy kell, szóljon )

- Egy szem hangszóró a kamera kiemelkedésén, könnyű eltakarni ha puhább, sűrű szövésű textilre teszed simán letompítja olyan szintre a csörgést hogy esélytelen meghallani, ezért vagy asztal vagy kemény felületre tedd mindig.

- Iphone4 után szabadon itt is van balkézrasszizmus csak itt nem térerő, hanem menügomb képében, bal kézzel macerás megnyomni.

- Megnéztem jópár játékot kíváncsiságból és egykettő rohadt szarul van portolva, vagy optimalizálva, nem hiszem hogy egy asphalt 5nek szaggatnia kéne amikor a GT motor academy, vagy a Shift normálisn fut.

Na röviden ennyi, majd ha lesz 3 hónapos úgyis írok szerintem egy cikket logouton róla a használhatóságról.

(#3654) AndrewTdi válasza jacis (#3651) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nekem tetszik az általad mutatott is, meg a szilikon is (de szigorúan csak a gyári szilikon, mert az utángyártottak nagyon kemények). Nem tudom, hogy az általad belinkeltnél nem megy-e ugyanúgy be a por a telefon és a tok közé és karcolgatja. (ez az 1 dolog tart vissza a szilikontoktól).
Ha megjön, írhatnál esetleg véleményt róla, érdekel. Bár 2000-ért megér egy próbát a szilikon is.

#3652) tibike8: Ilyen öves, meg kihajthatós, meg zsákos megoldást nem szeretnék. Olyasmiben gondolkodom ami véd is de nem kényelmetlen és nincs útban és nem kell kihúzni, hajtani, stb...

#3650) biggamer: thx. érdekes, hogy a 2.1.xxx nem frissíti magát a 3.1.xxx-re.

[ Szerkesztve ]

(#3655) jacis válasza tibike8 (#3652) üzenetére


jacis
nagyúr

gigatel.hu (kihozzák házhoz)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3656) biggamer válasza AndrewTdi (#3654) üzenetére


biggamer
veterán

Hát én nem tudom ... a szilikon passzentos és tapad mint a fene.
Szerintem csak akkor karcolódna, ha a két felület folyamatosan surlódna, elmozdulna egymáson.

De ahogy láttam a videókon, úgy áll benne a teló mint " Katiban a gyerek ". :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3657) jacis válasza AndrewTdi (#3654) üzenetére


jacis
nagyúr

OK írok majd egy véleményt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3658) jacis válasza biggamer (#3656) üzenetére


jacis
nagyúr

Attól hogy teljesen rásimúl a telefonra az nem azt jelenti, hogy nem mozog valamennyire rajta. Mivel szilikon így rugalmas és van olyan, hogy beleteszed a zsebedbe és amikor ki akarod venni megtapad a zsebed anyagába (pl. autúban űlve feszűl a zseb a farmeron) és félig leugrik a telóról stb...

Nekem az iPhone-on szilikon tok volt. (Case-Mate V-room)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3659) pite4 válasza tibike8 (#3652) üzenetére


pite4
tag

nokia

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#3660) tibike8 válasza jacis (#3655) üzenetére


tibike8
őstag

Igen, valamivel többért mint a Nokiánál + postaköltség és mivel ezek nem egy nagy értékek, így kb 2x annyiba van mintha személyesen venném valahol. A másik, hogy látatlanba kevés dolgot szeretek venni. Mivel sok toknál az van, hogy millió készüléktípust írnak, hogy mindre jó, így közel sem biztos, hogy ami fényképről tetszik, megfelelő nekem. Visszaküldés macera és plusz kiadás, így ez nem játszik.

(#3654) AndrewTdi:
Nem mondtam, hogy neked is ilyen kell, csak, hogy nekem mik az igényeim. Mindig ilyenben hordtam a mobilokat és megszoktam.

(#3661) tibike8 válasza pite4 (#3659) üzenetére


tibike8
őstag

Én is ezt néztem ki anno, de nem rá való :S

Egy ilyen is megtenné: CP-353, de nem találtam Szegeden.

[ Szerkesztve ]

(#3662) Nick no.1 válasza tibike8 (#3661) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Én ezt használom,tökéletes(a linken láthatót) ...de a hangszórónál bőrlukasztóval csináltam pár lukat,így tökéltessen hallom ha hívnak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#3663) Kvazár válasza Nick no.1 (#3662) üzenetére


Kvazár
őstag

Én is a 518-al szemezem.
Te az öveden hordod? És az a kis zseb nem tartja el tőled nagyon, és mennyire nehéz kikapni belőle? Mármint a zsebesnek. (Mert ugye amihez te is könnyedén hozzáférsz, ahhoz a zsebes is.)

tibike8: Nokia szerint csak az 518-as az ami az N8-cal kompatibilis. Amit írtál alternatívaként, azzal pl. nem. (De a puding próbája az evés.)

Ha boltot keresel:
-Nokia cp-518
-Nokia cp-353

Eladó cuccaim: -

(#3664) tibike8 válasza Nick no.1 (#3662) üzenetére


tibike8
őstag

Mármint a 353 vagy az 518?

Ja, most olvastam el figyelmesebben, hogy a 353-at mondtad :). Bár az 518 jobban tetszene, de nem írják, hogy az N8-hoz jó lenne.

(#3663) Kvazár:
Hm, azért én is szoktam keresgélni boltokat. Többek között itt is, de az edigitalba valahogy nem botlottam, de jó, ha ott is beszerzik és az Szegeden is van és olcsóbb is mint a Nokiánál és a Gigatelnél.
És idáig nekem nem volt gondom az övön hordással, bár általában nem megyek tömegközlekedéssel :)

[ Szerkesztve ]

(#3665) rocks válasza tibike8 (#3652) üzenetére


rocks
aktív tag

N8-hoz tartozékok itt: http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok/osszes-tartozek

Ma elballagtam Erkel u.-i nokia bolt-szervíz-be. Gondoltam körülnézek tartozék ügyben, de elköltöztek abba a szutyok westend cicibe. :(((

az m.idokep mobilra való. felraktam widgetként kilehet tenni tartalomra ugyanaz mint a PC-s,

Nekem nem kell most meg nem tudom a telorol törölni, mert nincs az alkalmazások közt! :W

(#3666) tibike8 válasza Kvazár (#3663) üzenetére


tibike8
őstag

Ja és idáig gondolkoztam, hogy olvastam, hogy a 353 jó az N8-hoz és a Gigatelnél írják a kompatiGigatelbilis készülékeknél:

(#3665) rocks
Én is néztem már a tartozékokat a Nokia lapján. Itt a szegedi boltban meg semmit nem tudtak még N8-hoz adni.
De még mindig nem látok semmit az időkép oldalán amit fel lehetne telepíteni :S

[ Szerkesztve ]

(#3667) Sarlon válasza AndrewTdi (#3643) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hát, ha a szilikon tok, vagy a közé bekerülő por megkarcolja ezt a fém házat ill. a gorilla glass kijelzőt, akkor úgy kell neki. Sőt, akkor még én is rámegyek egy ráspollyal az tuti, ha már lúd..
Komolyra fordítva a szót, emiatt sztem nem kell félned, de most komolyan. :)
Amúgy meg hetente egyszer mondjuk lemosod (telefon nélkül) a tokot azt csóókulom.
A gyári szilikon még annyival is jobb, h ha netán pofára esne, még akkor is megvédi a komolyabb ütődéstől, mert ahogy néztem ezt a feketét, az elejét pont nem védi semmi. Bár lehet, h csak rosszul láttam.
Karma által említett átlátszó keményebb tokot majd ha tud vki, szóljon, mert Én is olyat keresnék.

N82- N8- Lumia 920

(#3668) rocks válasza tibike8 (#3666) üzenetére


rocks
aktív tag

bakker nem nagyon emlékszem, hogy csináltam... :DD
Annyi biztos, h
-felmentem a netre a telon (T-snél origo a kezdo lap)
-beírtam a keresobe, h m.idokep.hu, majd enter
aztán 1x csak ott volt a webeszköz widgetek között :D

Most meg nem találom sehol (alkalmazás, fájlok), h töröljem...
Valahol olvastam, h a T-s feltölti önmagától, lehet nálam is ez történt :F

[ Szerkesztve ]

(#3669) tibike8 válasza rocks (#3668) üzenetére


tibike8
őstag

Hát kb így tettem én is, kivéve, hogy már nem az origo a kezdőlapom, hanem az időkép :)
Nekem nem jelent meg semmi :S

(#3670) biggamer


biggamer
veterán

Nincs valakinek infója, h mikortól lesz kapható a Vodánál a teló ??? :F :F :F

Előfizetéses vagyok ... hátha jobban kijönnék, mintha csak úgy venném kártyafüggetlenül.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3671) Ufff


Ufff
senior tag

Fáradt vagyok, ledőlök. Az ágyra. És közben netezek a telefonon.
Misály! Ha lehet, nem kérek droidos megjegyzést, nekem ott (is) kényelmes, a többi meg jelen pillanatban épp annyira nem érdekel, mint Kiszel Tünde NDK-s úszónőket megszégyenítő szemöldöke!
A magánéletem is rendben van, csak gondoltam jelzem.
Ja, és este olyan szépen alszok el tv-re, hogy el sem hinnétek. Kb. 2 perc alatt. Mi a titkom? 4:40-kor kelek minden nap, 10 éve. És dolgozom rendesen, keményen, pörgősen. Ki kéne próbálnod! Lehet, hogy átértékelnéd az "ágyban gyorsan elolvasom a fórumot, aztán alszok" hozzáállást... :D

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3672) biggamer válasza Ufff (#3671) üzenetére


biggamer
veterán

Szerintem zárjuk le ezt a témát ... mert csak személykedés lesz belőle +int. :K
Most már mindenki elmondta a véleményét ... ezentúl csak az N8-al foglalkozzunk.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3673) Ufff válasza biggamer (#3672) üzenetére


Ufff
senior tag

Csak "szivatom" egy kicsit, csak van humorérzéke... :D
Igaz, kolléga? :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3674) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Kíváncsi vagyok megcsinálják-e N8-al is? :DD
[link]

(#3675) Misály válasza Ufff (#3671) üzenetére


Misály
addikt

Van munkam, nem keves, nem unalmas, megsem kenyszerulok agyban forumozasra:) Nem fogom atertekelni a droid hozzaallast:P

Ez a will it blend nem unalmas?

[ Szerkesztve ]

(#3676) Ufff válasza Misály (#3675) üzenetére


Ufff
senior tag

Én már akkor kiakadok, mikor szétbarmolnak vmit, csak úgy poénból. Mi értelme van betenni egy készüléket turmixgépbe? De most komolyan!?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3677) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Ez a CPU, ami az N8-ban, C7-ben, C6-01-ben van ez mennyire jó? Mármint mik a gyengéi, hiányosságai, mennyire elavult?
Nem azt a választ szeretném kapni, hogy S^3-ra tökéletes; Tegra2-höz sehol sincs... Értitek mire gondolok!

Előre is köszönöm válaszaitok!

(#3678) gyuzso


gyuzso
tag

Sziasztok
A telo rezgésével kapcsolatban kérném a segitséget
Mennyire erős?
állitható az ereje a rezgésnek?
Ilyen teló vásárlását tervezem nekem fontos szempont az erős rezgés.
üdv
Előre is köszönöm válaszotokat

(#3679) Gaabor80 válasza biggamer (#3670) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

A neten már van ára a vodafone-nál...

(#3680) Galahed válasza csokoládé13 (#3677) üzenetére


Galahed
senior tag

Az ARM architektúra (korábban Advanced RISC Machine, azelőtt Acorn RISC Machine) egy 32-bites, az ARM Limited fejlesztette RISC CPU architektúra, amely több beágyazott rendszerben található meg. Energiatakarékosságuk miatt az ARM architektúrájú CPU-k a vezetők a hordozható elektronikai piacon, ahol az alacsony energiafogyasztás fontos tervezési szempont. Ez a világ egyik legelterjedtebb 32-bites architektúrája.

Az ARM architektúra a következő RISC képességekkel rendelkezik:
Load/store architektúra
Csak illesztett (aligned) memória elérés az ARMv6-ig
Ortogonális utasítás-készlet
Nagy, 16*32 bit regiszer-készlet
Egységes, 32 bites utasítások (egyszerűbb dekódolás és pipelining, csökkentett kódsűrűség)
Többnyire egy-ciklusos végrehajtás
Az egyszerűbb felépítés kompenzálására, néhány egyedi jellemzőt is hozzáadtak:
A legtöbb utasításhoz feltételes végrehajtás, így csökkentve az elágazás idejét és kompenzálva az elágazás predikátor hiányát.
Az aritmetikai utasítások a feltételes kód regisztert csak kérésre módosítják
32-bites léptető, amellyel teljesítmény-veszteség nélkül lehet aritmetikai és cím-számolásokat végezni
Erőteljes indexelt címzési módok
Egyszerű, de gyors, két prioritási szintű megszakítás-alrendszer cserélt regiszer-készlettel

Erre gondoltál? :D

(#3681) biggamer válasza Gaabor80 (#3679) üzenetére


biggamer
veterán

Thx :)) ... valamelyik nap néztem, talán tegnap ... még nem volt fent.

Ez azért elég barátságos ár : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3682) Misály válasza Ufff (#3673) üzenetére


Misály
addikt

Persze hogy igaz, bar ez meg szivatasnak keves:P Elefanttalpborbol van az arcom:D

csokoládé13 : feljebb irtam egy egesz hosszu velemenyt, merem ajanlani

[ Szerkesztve ]

(#3683) Ufff válasza Misály (#3682) üzenetére


Ufff
senior tag

A tied is? Akkor már ketten vagyunk!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3684) B1T3 válasza Gaabor80 (#3679) üzenetére


B1T3
addikt

Telenor után várható volt. :D Remélem, így már gyorsabban fog lejjebb kúszni az ára.

(#3685) arcitec


arcitec
addikt

Nokia N8 - hoz keresek olyan autós tartót ( csak minőségit )
ami úgy tartja a telefont hogy a kamera teljes fókuszában
akadálytalanul kilát a szélvédőn keresztül ....
( A gyári N8 -hoz abszolút a kamerát is takarja, a gyári univerzálisnak
meg a tappancs részét is befogja ) ...

(#3686) arcitec válasza biggamer (#3681) üzenetére


arcitec
addikt

Nem mondod , havi 11 00 eft - ért ez csak annak éri, aki le is beszéli ha egyáltalám le lehet,
ha a 150 eft függetlenként fél max egy év és egálban van , majd előz a független ...
Vagy nem ?
Ja és úgy tudom amik fagynak azok a nem függetlenek ....
Az enyém már több mint két hetes és minden úgy működik ahogy kell ...
Nem zökkent egyet sem ...

[ Szerkesztve ]

(#3687) kp78


kp78
addikt

Osztrák (Oberwart) MediaMarkt-ban 459€, ami azért jobb mint itthon.
Csak kérdés van-e benne magyar nyelv, és itthoni gariztatás mennyire nehézkes. :U
SE X10 mini-ben volt magyar múltkor.
Ha ma arra tévedek megnézem :)

(#3688) Misály válasza arcitec (#3686) üzenetére


Misály
addikt

Enyem fuggo es nem fagy, itt par embernek a fuggo halt be, szerintem nem fugg ossze a dolog.

(#3689) TommyX_ válasza tibike8 (#3630) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is 2000ft-ért vettem a szilikon tokot, ;) a Pécsi Nokia boltban.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#3690) arcitec


arcitec
addikt

Apropó van egy gyári cp-503 -as tok vadi új bontott, FEKETE
azért nem használom , mert rajta van egy
Nokia N8 CASE-MATE tok BARELY THERE
és így már nem fér bele eredeti ár 4eft.
3eft ha valakinek kell...( Csak azért mert fel van bontva )

[ Szerkesztve ]

(#3691) arcitec


arcitec
addikt

Ha már tok a cp-503 -as is jó, kicsi, nem foglal sok helyet
én a cp-518 -at használom, övre csatolható, de zsebben is elfér,
igaz kicsit több helyet foglal. Így hogy a case-mate rajta van épp
simán belefér a kivételhez kell egy kis rutin de nem vészes ...
( kinek mi jön be )
Valaki kérdezte zsebes el tudja-e vinni, az 518-as ból,
na ha ebből el tudja vinni , akkor az övé (megérdemelte) ....

[ Szerkesztve ]

(#3692) jacis válasza Misály (#3688) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem sincs vele semmi gondom :N (ilyen hülyeségeket ki talál ki ?..........)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3693) jacis válasza arcitec (#3690) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó a Case-mate tok?
Nekem ma jön meg, de már nagyon várom.
Nem nagyon laza? Nem esik le a telóról könnyen? Én azt hittem szorosabban rácuppan a telóra, de a youtube-on találtam egy videót amin le-fel rakják a telóra és nagyon könnyen megy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3694) arcitec válasza jacis (#3692) üzenetére


arcitec
addikt

Úgy hogy a Nokia szervizesek mondták, pont akkor adtak le egyet
total le volt fagyva. Ment központi szervizbe.
( Nem erőlködés az is jó lesz előbb utóbb firssítéssel ) de
állítólag egyedi a software, pl T-Mobile , vagy legalábbis
átdolgozott és azért. A T-Mobilos-at is először oda kell
vinni azt csak utána a Nokia service ha kell...

(#3695) arcitec válasza jacis (#3693) üzenetére


arcitec
addikt

Jó a kérdés én is ilyeneken töprengtem,
De tökéletesen passzol finom a belseje, szépen illeszkedik
a külső tapintása nagyon finom és nem csúszik a kamera részt is teljesen
fedi, - a teljes hátlapot , persze kivéve a vakut és lencsét , hangszórót
még a csukló tartó bemenete is megvan. Nem csúszik úgy mint
a gyári fém burkolat, míg nem volt rajta majdnem egyszer kicsúszott a kezemből.
Viszonylag könnyen rá lehet rakni, az egyik oldali mélyedésbe be kell illeszteni,
a másik oldalin kicsit kifeszíteni, finoman belerakni és kész,
Szó szerint rácuppan és szorosan tartja nem lötyög egyáltlán,
hiszen akkor nem is lenne jó.
Nagyon profi termék ( nem is gondoltam volna ,hogy ennyire jó anyagból van)
a képernyő védőjét még nem néztem ,
- a gyári még jó lesz egy darabig.
Szóval nekem bejött...

[ Szerkesztve ]

(#3696) Misály válasza arcitec (#3686) üzenetére


Misály
addikt

Ez a vodas ar egy vicc, en ugy fizetek a T-nel havi 11 ezret egy evig hogy abbol 5700 a telefon reszlete, es 500MB adatforgalom van ( szemben a vodas 100-al ) es 25 er hoztam ki, sehol nem eri meg, aki ezek utan vodanal akarja megvenni az meg is erdemli.

(#3697) Sarlon válasza Misály (#3696) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én amikor vettem, még olyan kedvezmény is volt, h feb. 28 ig a dupláját forgalmazhatom le az előfizetésemnek, +1 gb net és 20 óra tv, szóval még azt is megduplázták.
Persze ez jó marketing, mert valaki pl. hozzá szokik a 3 hónap alatt, hogy annyit netezhet konkrétan, amennyit akar, meg annyit tv-t néz, amennyit csak bír. Utána meg kopp.
De a mobil tv tényleg kvajó, pénteken mentem balcsira, 2 óra alatt lehetett megtenni 15 km-t, bekapcsoltam és már nem is zavart annyira ;)

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#3698) manchester85 válasza Misály (#3696) üzenetére


manchester85
addikt

A vodánál semmit nem érdemes venni, komolyan mondom, annál pofátlanabb szolgáltató nincs a földön. A telenor is reklámozza a jobbnál jobb készülékeket, jobbnál jobb áron, a vodánál mit lehet jó áron venni?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#3699) tjb007 válasza manchester85 (#3698) üzenetére


tjb007
nagyúr

"a vodánál mit lehet jó áron venni?"

Levegőt ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#3700) tibike8 válasza Kvazár (#3663) üzenetére


tibike8
őstag

Most megint nem értem magam. Tegnap akárhogy néztem, az 518-as tok mellett nem láttam, hogy N8-hoz val. Legalábbis a Nokia honlapján. Most viszont látom. Na mindegy. Az 518-as tetszik, ha majd lesz is felénk. Így is kicsit drága, postával nem akarom még turbózni az árat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.