Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) jacis válasza Kasya (#3150) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi ez jó hír.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3152) AMD Power válasza Kvazár (#3099) üzenetére


AMD Power
titán

De kicsit nyűg. Nem izgat annyira a dolog.... Ez az igazság. Ma reggel el is kezdtem belakni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3153) stewe780


stewe780
őstag

Kamerahangra: akinél nem lehet kikapcsolni mert szolgáltatós, probálja ki, hogy felhív egy ingyenes szamot, telenornal van, gondolom a T-nél is van valami ingyenes info vonal, es a hívás közben készítsen fényképet. Régebben mikor még SE telóm volt ugyanez volt a helyzet, hogy a függetleneken ki lehetett kapcsolni a kamerahangot, a szoláltatósokon nem. A fenti trükk viszont lenemította a szolgáltatóson is a kamerahangot, lehet itt is működik, egy próbát megér.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#3154) Misály válasza stewe780 (#3153) üzenetére


Misály
addikt

Symbianos telefon volt?

Kiprobaltam, hivas alatt tenyleg csendben marad de utana ujra van hangja.

[ Szerkesztve ]

(#3155) nemma válasza Misály (#3154) üzenetére


nemma
addikt

Én is így csináltam anno a K750i-vel... :)

(#3156) Sarlon válasza Misály (#3154) üzenetére


Sarlon
aktív tag

"de utana ujra van hangja" :)
Miért ne lenne? A hívás nem változtat azon semmit, h utána ne legyen hangja. ;]

N82- N8- Lumia 920

(#3157) Kasya


Kasya
nagyúr

Engem inkább az érdekelne, hogy lehetne a Z meghajtó irásvédrttségét feloldani. Akkor lehetne törölni a nem kívánatos dolgokat.

(#3158) gti16v válasza Kasya (#3129) üzenetére


gti16v
őstag

ha az üzemmódot némára veszed akkor nincs kamera hang :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3159) Misály válasza Sarlon (#3156) üzenetére


Misály
addikt

Tudom, csak már annyian utálnak már itt állítólag, hogy nem adhatok támadási felületet. Eldöntöttem hogy nem gondolkozom, akkor béke lesz:D Ezért próbáltam ki ezt az első olvasatra is egyedi bugnak tűnő egyedi bugot.

(#3160) Misály válasza Sarlon (#3156) üzenetére


Misály
addikt

Kasya, ahhoz fel kell törni a telefont, ami garanciavesztéssel jár. Ha nem csináltál még ilyet és nem égetően fontos ( márpedig N8-ra nincs sok hack még és szükség sincs egyelőre rá ), ne foglalkozz még vele. Ha hajthatatlan vagy akkor PNHT.

[ Szerkesztve ]

(#3161) Ufff válasza Misály (#3159) üzenetére


Ufff
senior tag

Hehe. Utálnak? Miért is? Tán lemaradtam valamiről? :Y

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3162) gti16v


gti16v
őstag

ha tényleg ilyen a kijelzője az N8-nak,akkor teljesen felesleges rá bármilyen fólia :-)

http://www.viddler.com/explore/engadget/videos/1449/

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3163) tibike8 válasza MarKoo (#3130) üzenetére


tibike8
őstag

Elhiszem. Csak azt mondtam, hogy nekem nem volt gondom.

(#3164) tibike8 válasza Karma (#3128) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem is T-s és nem lehet némítani.

(#3165) tibike8 válasza jacis (#3140) üzenetére


tibike8
őstag

Ennél is és a régebbi Symbiannál is be lehetett rakás ébresztést állítani, hogy nem törlődtek ki. Én 2 éve mikor megvettem az N82-őt belőttem a munkanapi ébresztéseket és csak ki/bekapcsolni kellett utána és nem kellett mindennap újraállítani.

(#3166) tibike8 válasza gti16v (#3158) üzenetére


tibike8
őstag

Ja, függetlennél, de pont erről van fentebb is szó. T-snél van hang.

(#3167) tibike8 válasza Kvazár (#3136) üzenetére


tibike8
őstag

Szerintem is a PC-dnek lehet valami nyűgje. Nálam nincs gond.

(#3168) Kvazár válasza tibike8 (#3167) üzenetére


Kvazár
őstag

Nem tudom. Win7 van fönt.
Ti a telefont csak simán lehúzzátok, vagy előtte valahol eltávolítjátok? Nokia OVI Suit módban csatlakozik. Kerestem eltávolítási lehetőséget, de nem találtam.

Eladó cuccaim: -

(#3169) Kvazár válasza Kvazár (#3168) üzenetére


Kvazár
őstag

Látszatra mindent szépen felismer: [link]

Más: Ti a saját office-át megvettétek, vagy másikat használtok? Ha másikat használtok, akkor melyiket?

Thx. :R

Eladó cuccaim: -

(#3170) stewe780 válasza Misály (#3154) üzenetére


stewe780
őstag

Nem, nem symbianos volt. Ez az egész nem a symbi miatt van (és nem is bug), hanem valami jogi hülyeség, ami a független telóknál engedélyezi a kikapcsolt hangú fotót, a függőnél meg nem. Viszont van egy olyan jogi hülyeség is, hogy hívás alatt semmilyen csengőhangot, jelzőhangot magas hangerőn nem adhat ki a teló. Olyat ami fülhöz szorított közelségben halláskárosodáshoz vezethet. Talán volt már néhány megnyert jogi per mondjuk az USA-ban (hol máshol :DDD ), aminél egy csomó pénzt kaszáltak emiatt a userek. Na ezen kettő együttessége adja meg a hívás alatti néma fotózás élményét a függő telókon, mind1, hogy symbi vagy más, Nokia, vagy Samu.

1 ingyenes szám meg minden szolgáltatónál akad :))

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#3171) Kvazár válasza stewe780 (#3170) üzenetére


Kvazár
őstag

Mondj 1-et t-mobile-nél pls. :)

Eladó cuccaim: -

(#3172) stewe780 válasza Kvazár (#3171) üzenetére


stewe780
őstag

Én nem tudok, mert Telenoros vagyok, de gondoltam van a többinél is, vagy nincs :F

Az ilyen automata hangú, 1000 elemű menüponton keresztül bőngészhető ügyfélszolgálati szám hívásáért a T-nél fizetni kell? :Y

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#3173) ferkope77 válasza Kvazár (#3171) üzenetére


ferkope77
csendes tag

1430

(#3174) Kvazár válasza ferkope77 (#3173) üzenetére


Kvazár
őstag

Thx. a számot. :R Tényleg nincs hangja, és szerencsére megragad a nyelvválasztásnál a gépi mondóka. Csak nem tudom így hány fényképet lehet lőni 1 feltöltéssel.

Eladó cuccaim: -

(#3175) Kasya válasza gti16v (#3158) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most tudom, en leszek a hulye, de nekem neman is van hangja...kulonben nem irtam volna feljebb. Kozben latom, hogy mas megvaloszolta

Misaly, koszonom...annyit azert nem er. Majd probalom USB alapon lopni a tananyagokat :)

En QuickOffice teljest hasznalom. Egyeb info PM-ben...

(#3176) Arthuro_Adam válasza Kvazár (#3094) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

[link]

Ezen a linken van pár lehetőség a Dropbox elérésére, mert ha jól láttam nem írta még senki.

Toto21: Ha elmented a Bluetoothon küldött fájlt, utána tovább tudod küldeni.

(#3177) Misály válasza stewe780 (#3170) üzenetére


Misály
addikt

Errol a jogszabalyrol korulbelul harom napja mar irtam, azert kerdeztem hogy symbianos volt-e mert te egy bugrol beszeltel ha jol ertettem ( hivas utan is ugy marad ). A hivasos nemasagrol viszont nem hallottam.

Kasya, szerintem siman vidd be egy szervizbe es tetess ra gyari szoftot.

[ Szerkesztve ]

(#3178) stewe780 válasza Misály (#3177) üzenetére


stewe780
őstag

Nem hiszem el, hogy képes vagy mindennek az ellenkezőjét leírni! :DDD

"Errol a jogszabalyrol korulbelul harom napja mar irtam,"
Tegnap hoztam fel, hogy hívás közben nem lesz kamerahang azokon a telókon sem, amiken nem lehet tiltani, nem tudom hogyan beszéltél ennek a jogszabályáról 3 napja. (link)

"te egy bugrol beszeltel ha jol ertettem ( hivas utan is ugy marad )."
Nem beszéltem bugról, bugról te beszéltél (link) Nem beszéltem olyanról, hogy hívás után is úgy marad, szó szerint azt írtam, hogy "a hívás közben készítsen fényképet" (link)

Betettem offba, mert kezdőőőődik (apa kezdőőődik... :DDD ).

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#3179) Kvazár válasza Arthuro_Adam (#3176) üzenetére


Kvazár
őstag

Thx. :R A neteset már ki is próbáltam wifin, nagyon szuper. Ovi-ból meg 200 huf lenne hozzá progi, azon még gondolkodom. :) (Főleg, hogy ingyen is megy, most már. :R :R )

Eladó cuccaim: -

(#3180) rocks válasza gti16v (#3162) üzenetére


rocks
aktív tag

Nagyon tetszik...:) Remélem nem kamu a felvétel

(#3181) rocks


rocks
aktív tag

szerintetek érdemes rá vírusvédelmet felrakni, ha igen akkor van -e olyan amelyik kevés helyet foglal és nem lassítja le nagyon a telom?

[ Szerkesztve ]

(#3182) Kvazár válasza gti16v (#3162) üzenetére


Kvazár
őstag

Uhh, azért ez a videó kemény volt... :Y
Azt miből gondoljátok, hogy ez a kijelző van az N8-ban is? :B

Eladó cuccaim: -

(#3183) Kvazár válasza Kvazár (#3182) üzenetére


Kvazár
őstag

Találtam egy stressz tesztet: [link]

Eladó cuccaim: -

(#3184) rocks válasza Kvazár (#3182) üzenetére


rocks
aktív tag

az olvasott tesztek alapján "...nem árt tudni, hogy az N8 teljes készülékháza igen masszív és ellenálló, ugyanis nem gagyi műanyagból, hanem anodizált alumíniumból készült. Az anyagválasztás tehát egyenesen remek...karcálló Gorilla Glas .." stb. :K
(filmben látottakat azért ki nem próbálnám... :D

[ Szerkesztve ]

(#3185) Ufff válasza Kvazár (#3183) üzenetére


Ufff
senior tag

Istenem, az ilyet agyon tudnám verni! Engem idegesít, ha valaki nem vigyáz a cuccaira. Bár ez nyilván nem az övé volt... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3186) kpal válasza Kvazár (#3183) üzenetére


kpal
veterán

szegény teló jajj.

(#3187) jacis válasza rocks (#3181) üzenetére


jacis
nagyúr

Virusvédelem?
Volt már valakinek telefonos virusa? Én még soha nem hallottam senkitől, hogy a virusos lett volna a telefonja.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3188) Arthuro_Adam válasza rocks (#3181) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem is teljesen felesleges, maximum olyat ajánlanék, ami esetleges elhagyás, lopás esetén segít, de azoknak a programoknak is megvannak a maga korlátai...

(#3189) Kasya válasza jacis (#3187) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyszer jartam ugy, hogy memoria kartyan bujkalt egy virus. Hogy honnan szedtem ossze, azt nem tudom... Az biztos, hogy mikor a telefont akarmilyen uton-modon csatlakoztattam a gepre, a virus terjeszkedett a halozati kapcsolatokon es leterhelte fullra azt. Igy tortent, hogy 2 hetig kerestek a koli halozatan a virust es blokkoltak minden forgalmat, mire kiderult, hogy nem a gepeken kellett volna keresni ^^ (Kaspersky talata meg a telefonon vegul)
Amugy feleslegesnek tartom...millio az egyhez az eselye, hogy kellhet...es akkor se biztos, hogy megtalalja, amit kellene.

[ Szerkesztve ]

(#3190) Misály válasza stewe780 (#3178) üzenetére


Misály
addikt

Ah, igazad van, felreolvastam. Elnezest. Viszont a kamerahangos jogszabalyrol igenis beszeltem mar egy ideje.

Ezt az apa kezdodikes dolgot meg nagyon gyorsan fejezd be.

(#3191) Karma válasza Kasya (#3189) üzenetére


Karma
félisten

Ebben a peldaban a telefon egyenerteku barmely pendrive-val, semmi jelentosege a koritesnek :P Ez az USB Mass Storage szepsege. BTW, picsan kellene rugni aki bekapcsolta/bekapcsolva hagyta az autorunt.

“All nothings are not equal.”

(#3192) kpal


kpal
veterán

(#3193) Misály válasza Kvazár (#3183) üzenetére


Misály
addikt

Ubazzeg az a wear teszt durva, meg jo hogy en kulon zsebben hordok mindent viszont jo hir hogy kibirja a lencseuveg, ( kivetel ha csavarhuzoval nekiesel:D )

[ Szerkesztve ]

(#3194) Misály válasza Misály (#3193) üzenetére


Misály
addikt

Viszont ennyit a tesztelokrol is iphone 4-et nem mutatjak meg a dobteszt utan...

(#3195) Kvazár válasza Misály (#3194) üzenetére


Kvazár
őstag

Pedig az jobban bírta: [link]

Eladó cuccaim: -

(#3196) sompetike


sompetike
aktív tag

tudtok abban segiteni,hogy miért nem lehet lekapcsolni a wifit?
hiába szakitom meg rögtön vissza kapcsol... :Y

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#3197) Misály válasza Kvazár (#3195) üzenetére


Misály
addikt

En is ezt neztem es ezert mondom, hogy ratyi a teszteles mert a dobteszt utan nem mutatjak a keszuleket.

[ Szerkesztve ]

(#3198) jacis válasza sompetike (#3196) üzenetére


jacis
nagyúr

Wifi hálozat keresése ki és nincs tovább gond vele.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3199) sompetike


sompetike
aktív tag

de az is kivan kapcsolva...és még is

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#3200) Misály válasza sompetike (#3199) üzenetére


Misály
addikt

tedd ki widgetbe, az a biztos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.