Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) SlayR


SlayR
senior tag

lehet érdekes lesz:)
Ha jóél olvasom Symbian 3 esetén N97-t kellv áalsztani. még én se teszteltem de folyamatban!

Közbe pedig frissít az Ovi sutie ismét történik valami tetszik, hogy nemhagyják kihülni a dolgokat a Nokiáék :)

[ Szerkesztve ]

(#3402) kpal


kpal
veterán

Valaki már teli rakta a teló memóriáját + memkarit mennyire lassult ?

(#3403) leslien


leslien
nagyúr

üdv mindenkinek! kérdésem lenne: hdmi lcd tv-re kötve milyen a kép minösége? mkvt-t lejátszik
v kell hozzá vmilyen média player (coreplayer?) usb-n keresztül felimeri a külső vinyót is ?
választ előre is köszönöm :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3404) ---Lasali--- válasza Misály (#3399) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Feltettem én is, köszi!

jacis
köszi, tényleg.. külön a bevitel nyelvét át kellett csak állítani angolra

Nem tudtok valami jó VNC viewer programot?
Feltettem ezt a http://symvnc.sourceforge.net/ fajtát, de teljesen KO, ip cím rublikája befehéredik, meg meg se tudja nyitni, portot még lehet állítani, de aztán vége.

(#3405) Arthuro_Adam válasza ---Lasali--- (#3398) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Viszont ha nincs benne memóriakártya, akkor nem látható az opció :)

Nem tudom, hogy más telefonoknál hogy van, de nagy pozitívum, hogy ha beállítod kártyára, kiveszed, közben fotózol is, majd visszarakod, akkor is visszaáll automatikusan a memóriakártyára.

(#3406) Galahed válasza Ricardo (#3393) üzenetére


Galahed
senior tag

aha tetszik a dolog nekem is
A CoreDus fele FW-be tettek "installserver" megoldast, igy mar szignozni se kell....

(#3407) somkuti


somkuti
csendes tag

Még egy kérdésem lenne az FM transmitterével kapcsolatban: tudom hogy a "gyári" zenelejátszó és videolejátszó program ki tudja küldeni a jelet az FM transmitterre, de meg tudná nézni valaki légyszi hogy vajon a többi programmal is meg lehet ezt tenni? Konkrétan a Youtube, Mobbler, Mecanto appokat használnám zenehallgatásra és videonézésre, és fontos hogy ezeknek a hangja is kiküldhető legyen az FM transmitterre!
Köszi

(#3408) Misály válasza somkuti (#3407) üzenetére


Misály
addikt

Kiprobaltam, youtube jatekok stb megy, kivetel hivasok.

(#3409) somkuti válasza Misály (#3408) üzenetére


somkuti
csendes tag

Köszi!
Na, akkor jövő héten veszek egyet :))

(#3410) jacis válasza somkuti (#3409) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennyi! :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3411) Sarlon


Sarlon
aktív tag

MSN-t próbálta már vki? Működik régebbi (vagy új, ha már van :) ) verzió rajta?

N82- N8- Lumia 920

(#3412) jacis válasza Sarlon (#3411) üzenetére


jacis
nagyúr

Nimbuzz, fring ami megy szépen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3413) Kvazár


Kvazár
őstag

Valaki próbált már hagyományos, PC-s, Bt-os egeret összepárosítani N8-cal? (USB-s vezeték nélkülit viszi, de néha kicsit szaggat.) Mert ha szépen viszi, akkor lehet beruházom egyre én is. (Mármint egérre.)

Eladó cuccaim: -

(#3414) ferkope77


ferkope77
csendes tag

Tudom pitiáner, de nekem az ovisuite nem dobja be frissítésnél a midnight témát... :(

(#3415) #74266624


#74266624
törölt tag

Sziasztok! Nekem C7-em van, de holnap valószínűleg cserélek N8-ra. Hadd kérdezzem meg, jól láttam haveromnál, hogy N8-nál a kezdőképernyőn, ha az opciókra nyomok, nincs az a lehetőség, hogy "háttérkép módosítása" ?! Nekem C7-nél van ilyen. Köszi

(#3416) Kasya válasza #74266624 (#3415) üzenetére


Kasya
nagyúr

Viszont a képgalériában kitudod választani...
Ill. itt is van ilyen. A főképernyőn menj a Főképernyő szerk -re és azon belül megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#3417) #74266624 válasza Kasya (#3416) üzenetére


#74266624
törölt tag

Király, köszi szépen. Azt hiszem holnap befigyel egy 2 év garis Dark Grey N8. Ezt hozza a saját Jézuskám :C

(#3418) tibike8 válasza Kvazár (#3413) üzenetére


tibike8
őstag

Én próbáltam a laptopom bluetooth egerét, de azontúl, hogy felismerik egymást, a párosítást követően valami hibával megtagadja a kapcsolatot. Másikkal nem próbáltam.

(#3419) Kvazár válasza tibike8 (#3418) üzenetére


Kvazár
őstag

Jaj, az kár. :( Azt megkérdezhetem, hogy mi az egered pontos típusa? Thx, hogy megnézted.

Eladó cuccaim: -

(#3420) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Van egy jelenségem, amit nem értek mitől lehet. teljesen lemerült. Rádugtam tölteni, majd amikor feltöltött, rá kb 1 órával kivilágosodott a kijelző, kiírta, hogy nokia. De nincs bekapcsolva. Sőt, be sem tudom kapcsolni. Így maradt a hosszú bekapcs gomb nyomás, zizeg 3-at, kikapcsol.
A kérdésem: Ilyen hosszú power gombos kikapcsolásnál is tölti az akksit?

(#3421) tibike8 válasza Kvazár (#3419) üzenetére


tibike8
őstag

(#3422) Karma válasza AndrewTdi (#3420) üzenetére


Karma
félisten

Igen, töltenie kéne. De úgy tűnik, hogy charging módban lefagyott. Próbáld meg lehúzni a töltőről... Kikapcsol ekkor? Ha most nyomva tartod 10 másodpercig a bekapcs gombot, mi történik?

“All nothings are not equal.”

(#3423) AndrewTdi válasza Karma (#3422) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nem aludt el amikor kihúztam, ezért lett a hosszú power gomb megoldás.
Most a hosszú power nyomás utáni állapotban töltöm. Köpködjetek le, de inkább megcsinálom ezt a 3 x 16 órás töltést. :D (ez a második 16órás).

(#3424) Kvazár válasza AndrewTdi (#3423) üzenetére


Kvazár
őstag

Lítium-ion akkumulátort TILOS!!! teljesen lemeríteni!!! Tönkre fogod tenni, ha teljesen lemeríted. Az ilyen aksik azt szeretik, ha kicsit merül, azután teljesen feltöltik, majd ezt ismételgetik, és akkor pár nap alatt el is éri a maximális teljesítményét.

Eladó cuccaim: -

(#3425) Karma válasza Kvazár (#3424) üzenetére


Karma
félisten

Szerencsére a hardver se fogja hagyni, hogy teljesen lemerítse.

“All nothings are not equal.”

(#3426) Kvazár válasza tibike8 (#3421) üzenetére


Kvazár
őstag

Basszus... Abban reménykedtem, hogy valami no name vackod van, és azért nem kezeli. :B Nekem is MS egerem van csak Arc, ami rádiós és azt viszonylag viszi.
Bt-s egérből pedig vagy olyat terveztem volna venni mint a tiéd, vagy a 8000-rest, de most át kell gondolnom a dolgot. :(

Eladó cuccaim: -

(#3427) jacis


jacis
nagyúr

Na Urak. Ma az N8 megbolondult és megfagyott. Ez meg nem is nagy dolog. Inkább az a gáz hogy mind a két főképernyőmet törölte és visszaállt a gyári beállításra. A hibaüzenet is érdekes volt: "végzetes hiba történt a telepítéskor indítsa újra a telefont"
Persze semmit nem telepítettem. Így gyakorlatilag minden widget-emet pakolhattam ki újra. :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3428) AndrewTdi válasza Kvazár (#3424) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Aha. Jó tudni. És fontos tényleg 16 órákat tölteni? vagy elég ha csak feltöltöm?

(#3429) emre33 válasza Kvazár (#3413) üzenetére


emre33
addikt

Igen, megy.
Egyszerre BT egér és billentyűzet is müködik.
Állat jó így sms-t írni :D

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#3430) Karma válasza AndrewTdi (#3428) üzenetére


Karma
félisten

Elég ha feltöltöd. Utána úgyse történik semmi. Mármint úgy értem, hogy a töltőáramkör leáll, és egyáltalán nem nyúl az akkuhoz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3431) manchester85 válasza Karma (#3430) üzenetére


manchester85
addikt

Hogy érted, hogy semmi? Nem kapcsol be? ;]

i6 Silver

(#3432) Kvazár válasza tibike8 (#3421) üzenetére


Kvazár
őstag

Azt írtad felismeri és össze is lehet párosítani a Bt-s egérrel, csak a mutatót nem látod. (Legalábbis én erre gondolok az írásod alapján.) Azt próbáld ki, ha szeretnéd, hogy miután összepárosítottad az egeret és a telefont, egy billentyűzetet rádugsz, az USB bemenetére, mert akkor az egér-mutató is megjelenik, és hátha menni fog úgy. Egy próbát megér feltéve, ha téged is érdekel.

emre33: Thx. :R :R Úgy is megy nálad, hogy csak a Bt-s egér van vele összelőve, és a bill nincs rádugva? (Esetleg pontos típusokat is mondanál hozzá? :B )

AndrewTdi: Nem, nem szükséges 16 órát rajta hagyni, de azért érdemes egy-egy éjszaka a töltés befejeztével a töltőn hagyni, és csak reggel leszedni.

Karma: Tévedsz, miután feltöltötte az aksit, utána jön a csepptöltés, és ezért volt a régi aksiknál a kötelező 16 óra, és ezért érdemes ezt is egy kicsit tovább rajta hagyni eleinte, mert ezzel nő az aksi kapacitása (egy kicsit, amíg a véglegest el nem éri).
Azért a telefon védelmét is ki lehet játszani, ha az aksi kicsinálása a cél: le kell meríteni teljesen, majd óránként megpróbálni visszakapcsolni (1 napig), majd lemerült állapotában kell hagyni 1-2 hónapra, és garantáltan lemerül annyira a Li-ion aksi, hogy az már csak papírnehezékek legyen jó.

Eladó cuccaim: -

(#3433) Karma válasza Kvazár (#3432) üzenetére


Karma
félisten

Nem értek egyet, ajánlom a három óránál látható feliratot. (forrás)

“All nothings are not equal.”

(#3434) Karma válasza Karma (#3433) üzenetére


Karma
félisten

Más szóval (más forrásból idézve) nincs csepptöltés Li-Ion akkuknál.

“All nothings are not equal.”

(#3435) Quasi_modo válasza Kvazár (#3432) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

miután feltöltötte az aksit, utána jön a csepptöltés
Néhány százszor már kitárgyaltuk, hogy ez a NiMh akkukra vonatkozik. A mobilokba viszont már hosszú évek óta nem tesznek olyat.
Röviden: ahogy Karma írta.

valami

(#3436) Ricardo válasza Quasi_modo (#3435) üzenetére


Ricardo
félisten

Úgy néz ki ezt nem leheet elégszer átbeszélni. :U

(#3437) Kvazár válasza Quasi_modo (#3435) üzenetére


Kvazár
őstag

:R Oks.

Eladó cuccaim: -

(#3438) Tibó válasza jacis (#3427) üzenetére


Tibó
csendes tag

Ezt sajnos nekem is elég sűrűn eljátssza... :(

(#3439) tibike8 válasza Kvazár (#3426) üzenetére


tibike8
őstag

off:
Hát az a helyzet, hogy egyrészt nem szeretek noname vackokat venni. A nagy PC-mnek is Microsoft a billentyűje és az egere, csak wireless és ne bluetooth. A másik viszont, hogy nagyon nem tetszik ez a bluetoothos egér. Nagyon rossz használni és ha tehetem, inkább vezetékest dugok rá. Nem tudom, hogy csak ez a típus ilyen vagy a netbookom adatptere gyenge, de nagyon bizonytalan a működés, túlhúz az egér, nehéz pozicionálni vele meg 1 méteren belül is meg kell válogatni, hogy milyen szögben vannak egymáshoz képest mert még inkább olyan mint egy lendkerekes autó - odaviszem valahova és az egér meg túl szalad rajt.
De többet nem offolok.

(#3440) tibike8 válasza emre33 (#3429) üzenetére


tibike8
őstag

Hát nekem továbbra sem megy. Összepárosodnak, kéri a kódot, megadom, a teló listájába bekerül, de csatlakozáskor azt írja, hogy sikertelen.

(#3441) tibike8 válasza Kvazár (#3432) üzenetére


tibike8
őstag

Igazából csak azért érdekel, hogy tudjam hogy így is lehet, de sűrűn nem hiszem, hogy kellene. emre33 alapján lehet, hogy típusfüggő a dolog. Most megint próbáltam, de nem megy. Szóval nem csak az a gond, hogy a nyíl nem jelenik meg, hanem csatlakozni sem tud, csak párosítani lehet. USB-s billentyűm meg nincs sajnos. Wirelesseket használok, tartaléknak meg egy PS2-es billentyűm van csak. Bár a melóhelyen talán ki tudom próbálni :)

(#3442) tibike8


tibike8
őstag

Meg lenne egy olyan kérdésem, hogy a biztonsági mentésről való visszaállítás pontosan mit takar? Csak az adatok meg a rendszerbeállítások mennek vissza vagy hasonlóan mint a ghostolásnál, az ikonok elrendezése is ahogy testre szabtam?

(#3443) Kvazár válasza tibike8 (#3441) üzenetére


Kvazár
őstag

Hmm. Egyik haveromnak is olyan egere van mint neked, és Ő imádja. Régen vette, amikor még 10 fölött volt az ára, és azt mondja minden fillért megért. Lehet rossz példányt fogtál ki. :F

Én azért próbálgatom ezt az egér+bill dolgot, mert akkor lehet nem kell suliba laptop, hisz ezen is mindent megtudok csinálni (wifi, pendrive kezelés, ha valamit át akarok venni mástól, Neptun egérrel okés.), sőt akár még jegyzetelni is egy külső bill.-tel.

Azt már próbáltam, hogy TV-re rákötöttem, majd egy pdf-et megnyitottam, és a vezeték nélküli egérrel meg a fotelból kezeltem. (És közben szolt a zene is.) Nagyjából minden jó volt, csak néha, ha elment képernyőkímélőbe, akkor utána az egér vevőjét ki kellett húzni, majd vissza dugni.

Nem tudom ti próbálgattátok-e, de elég szépen kezeli az egeret:
-bal gomb->mintha az ujjammal böködném (megtudom fogni, vagy rábökni, és a kinetikus görgetés is megy szépen, még TV-n is)
-görgő->görget (nem meglepő)
-jobb gomb-> mint a menü gomb, hosszan nyomva taskváltás, gyorsan nyomva alapképernyőre, vagy menübe ugrás.

Eladó cuccaim: -

(#3444) jacis válasza Tibó (#3438) üzenetére


jacis
nagyúr

De mitől lehet ez?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3445) manchester85 válasza jacis (#3444) üzenetére


manchester85
addikt

Talán attól, hogy nokia. :DDD

i6 Silver

(#3446) tomi564


tomi564
csendes tag

az miért van, hogy az rss olvasóba ha beteszem az index.hu rss-t, akkor nem jön semmi, más oldalak pedig tökéletesen működnek.

(#3447) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Karma, Kvazár THX!

(#3448) Kasya válasza jacis (#3444) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem ilyen gondom szerencsére nincs. Nem lehet, hogy van fent valami, ami bezavar?

(#3449) Tibó válasza jacis (#3444) üzenetére


Tibó
csendes tag

Több helyen is írják, hogyha crackelt vagy nem kompatibilis alkalmazást használsz, akkor az gyakori lefagyáshoz vezethet.

(#3450) tomi564 válasza Tibó (#3449) üzenetére


tomi564
csendes tag

én ezért fizetek inkább pár száz forintot és szedem le oviból a dolgokat.
Ha meg ott nincs ami kellene, akkor nélkülözöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.